Keresés

Részletes keresés

zsosz Creative Commons License 2002.04.30 0 0 507
read only módban vagyok :)
Előzmény: tanda (504)
angyalhentes Creative Commons License 2002.04.30 0 0 506
Igen, O volt az, akit annyi oran epitgettem :))

Marvin, a megallithatatlan :)

Előzmény: angyalhentes (505)
angyalhentes Creative Commons License 2002.04.30 0 0 505
Nem tudom, de voltam hetvegen 24 oras programozasi versenyen, es hihetetlenul jo volt :)

LEGO-robotot kellett epiteni es programozni, es nincs jobb erzes egy programozonak (marmint programozoi mivoltaban :)), mint latni azt, hogy amit keszitett, az mukodik, raadasul nem csak a kepernyon, hanem a maga hus-ver (muanyag-fem :)) valojaban.

Azon is elgondolkodtam, hogy minek addig gyerek, amig ugyis magamnak vennem a jatekokat :)

Előzmény: tanda (504)
tanda Creative Commons License 2002.04.30 0 0 504
:)))

Egyébként mi van a többiekkel? Nagy a punyesz.

Előzmény: angyalhentes (503)
angyalhentes Creative Commons License 2002.04.29 0 0 503
Fura, talan azert, mert teli gyerek vagyok, en a hidegben sokkal jobban erzem magam. Nyaron a napon szedulni kezdek es megfajdul a fejem. :)

De megtanultam toleralni azt, hogy szinte mindenki sokkal fazosabb nalam. Kulonosen a nok :))

Előzmény: tanda (502)
tanda Creative Commons License 2002.04.29 0 0 502
Én szeretem a meleget.
A hideg az, amit képtelen vagyok elviselni. A tél nekem olyan, mint egy hosszú hónapokon át tartó kínszenvedés.
Előzmény: angyalhentes (500)
angyalhentes Creative Commons License 2002.04.26 0 0 501
Istenem, az en gyerekkoromban Erdelyben csak uveges tej volt. Es az emberek tobbsege nem volt olyan ugyetlen, hogy foldhoz csapja.
Előzmény: tanda (499)
angyalhentes Creative Commons License 2002.04.26 0 0 500
Hat pedig Japanban nagyon szepek azok a kapuk, amik a kulonbozo kamik tiszteletere emeltettek. Kar, hogy muanyagbol vannak.

Szoval en megmaradok a gotikus katedralisok es a kocsmava alakitott templomok (Irorszagba el kell menni es felkeresni egy ilyet :)) csodalatanal. Mar amennyiben a templom a tema.

Az altalad emlitett helyek nekem azert nem jonnek be, mert meleg van. Ami alapvetoen rossz es nem embernek talaltak ki. Legalabbis nem feher embernek. (Ez alol kivetel Japan, de oda hulye lennek menni, elvbol nem megyek olyan orszagba, ahol nincs kocsma)

Előzmény: tanda (498)
tanda Creative Commons License 2002.04.26 0 0 499
Anyám is állandóan morog, hogy gusztustalan a zacskós, meg a dobozos.
Állítólag az ő gyerekkorában még üveges volt a tej.

Én egyszer elejtettem a zacskós tejet.
Nos, szép volt utána a konyha...

Előzmény: zsosz (497)
tanda Creative Commons License 2002.04.26 0 0 498
Én még soha nem voltam Horvátországban és hogy öszinte legyek nem is nagyon vágyom oda.
Ilyen helyre max akkor mennék, ha végig csak a parton aszalhatnám magam a napon. A templomok és hasonló építmények nem nagyon izgatnak. Főleg nem Európában.

Egy másik földrészen lévő ilyen építmény... Na igen, azért képes lennék egész nap talpalni.
Mexikó, Japán, Egyiptom, Marokkó, stb. Ezek az országok olyan élményeket kínálnak egy európai utazó számára, hogy egy életre nem felejti el.

Azért, hogy teljesen hű legyek az igazsághoz van olyan európai város, ami nagyon elbűvölt és szeretnék még egyszer visszamenni oda. Ez Vilnius.
'89-ben voltam ott gyerek fejjel. Most "felnőtt" fejjel is megnézném.

Előzmény: angyalhentes (493)
zsosz Creative Commons License 2002.04.25 0 0 497
azért az üveges tejnek is vannak bajai... én pl. állandóan összetörtem finnországban :)
Előzmény: angyalhentes (491)
zsosz Creative Commons License 2002.04.25 0 0 496
hát a KVház egy halott képződmény :(
Előzmény: aaan (484)
zsosz Creative Commons License 2002.04.25 0 0 495
azon gondolkoztam minap, h azok, akik 84(!!!)-ben születtek, azok is már nagykorúak... pedig milyen kölkök még :)))
Előzmény: Törölt nick (481)
zsosz Creative Commons License 2002.04.25 0 0 494
én meg 16, vazz, te kis paraszt :)

izé, még gyűjtöm az interjúalanyokat, aztán közös ringbe eresztem őket, h tépjék szét egymást. vagy vmi ilyesmi.

Előzmény: angyalhentes (479)
angyalhentes Creative Commons License 2002.04.25 0 0 493
Na, az ilyen nyaralas-dolgot abszolut nem tudtam soha ertekelni. Az ember elmegy valami (lehetoleg napsutotte) helyre, es egy heten keresztul korbebumlizza a kornyeket, rangatja magaval a csaladot, mindenutt tatja a szajat, hogy ez a templom milyen gyonyoru, aztan delutan logatja a labat a tengerbe, vagy elmegy vizisielni.

Az egyetlen, amit igazan tudtam ertekelni ezekbol a csaladi nyaralasokbol, az az volt, hogy ha epp nem mentunk sehova, egesz nap ucsoroghettem az arnyekban es olvasgathattam, senki nem zavart, csond volt. Valamint az esti kartyazas es sorozes. Na de ehhez mi a fenenek menjek en el Horvatorszag deli csucskeig, vagy akarhova, ami messzebb van 100 km-nel :)

Előzmény: tanda (492)
tanda Creative Commons License 2002.04.25 0 0 492
Ami igaz, az igaz.
Mindenütt jó, de legjobb otthon.
De, ha az utazásod tele van élményekkel, akkor már könnyebb.
Az olyasfajta utazások, mint a nyaralás, nekem nem is igazán utazás, csak pihenés. Három nap alatt kipihenem magam, aztán már képtelen vagyok mit kezdeni magammal.
Előzmény: angyalhentes (480)
angyalhentes Creative Commons License 2002.04.25 0 0 491
Nekem a natur tej bejon :) Bar mostanaban keveset iszom. Marmint tejet.
Es most jutott eszembe, hogy a hutomben valoszinuleg mar megromlott az a doboz tej, amit mult heten vettem. :)

(Azert alapvetoen kocsog dolog, hogy kis hazankban nem lehet uveges tejet kapni. A papirdoboz a legszennyezobb csomagolasi mod, amit ki lehet talalni)

Előzmény: tanda (490)
tanda Creative Commons License 2002.04.25 0 0 490
Én se voltam hajlandó, de a rendes tejtől is undorodom.
Előzmény: angyalhentes (489)
angyalhentes Creative Commons License 2002.04.25 0 0 489
En egy pillanatig nem voltam hajlando anyatejet enni/inni :)
Előzmény: cory (488)
cory Creative Commons License 2002.04.25 0 0 488
aaan: semmi gond! :)
Balázsnak hívják, 2001. szeptember 12-én született. Egyszer a dokinál is megmutatta 3 hónaposan, hogy meg tud fordulni, de később kiderült, hogy az csak véletlen volt. 7 hónaposan kezdett forogni. Most próbálkozik a felüléssel. 2 napja kijött az első foga. És nem hajlandó mást enni, mint anyatejet.
cory
Előzmény: aaan (483)
angyalhentes Creative Commons License 2002.04.25 0 0 487
Hmm, hat ezzel nekem is meggyult a bajom anno, mert normalis 17 evesnek mi a francra kell egy 13-14 eves baratno? Persze ezzel az a vicc, hogy 25 eves koraig meno a noknek idosebb pasikkal kikezdeni, afolott mar nem annyira es 40 folott ismet elkezdenek 20 eves pasikat vadaszni. Dilisek ezek a romaiak :))
Előzmény: kaktusztea (486)
kaktusztea Creative Commons License 2002.04.25 0 0 486
Hát régebben zavart, főleg, hogy a lányok általában az idősebb pasikra buknak, de most már inkább örülök, hogy idős koromban lesz még egy jókora tartalékom :-)
Előzmény: aaan (485)
aaan Creative Commons License 2002.04.25 0 0 485
KAKTUSZTEA, ezekszerint ez "78- as probléma, nem szeptemberi, téged nem zavar, hogy fiatalabbnak néznek?
TANDA, kicsit irigyellek, én is körbeutaznám a Földet, ha madár lehetnék.
HORASZ, férjemet úgy engedték át a vizsgán, hogy na jó, akkor született, mikor Petőfi, hát legyen.
Persze, hogy fejezze be a tanulmányait a feleséged, ez érthető, ő mennyi idős?
Jó neked, hogy felnőttnek néznek. De nem baj, később jó lesz nekem is.
aaan Creative Commons License 2002.04.25 0 0 484
Én az RTL-re járok fórumozni, ott másodpercenként van új h.sz. Itt hiába vártam a kávéházban.:(
Előzmény: zsosz (475)
aaan Creative Commons License 2002.04.25 0 0 483
Húúú, Cory, bocsáss meg! Ez durva volt, de nem szándékos, de mostmár kapcsoltam, hogy jóval előrébb, mikor még nem voltam, de visszaolvastam, hogy írtad, de már rég volt, elfelejtettem, bocs. Biztos sok örömöd van a kis lurkóban, hogy hívják? Mit tud már csinálni? Dorkám 10 hónaposan kezdett el mozogni, hátrafordulni, felülni, mászni, két hétre rá felállni, aztán kapaszkodva járni, mindent oly hirtelen.
Előzmény: cory (482)
cory Creative Commons License 2002.04.24 0 0 482
2000. októberében férjhez mentem, és 2001. szeptemberében megszületett a kisfiam. Imádom! :))
cory
Előzmény: aaan (474)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.24 0 0 481
Hello aaan,

Kedves ferjedtol csak 6 nappal vagyok 7-i datumommal...:) En csak tavaly nosultem es meg egy jodarabig neme szeretnenk gyereket, foleg amig a felesegem nappalin tanul...:)
Egyebkent kormegallapitasra utalva, nekem 16 ves koromban nem hittek el, hogy nem 20 vagyok..most 24 evese nem hiszik el hogy nem 28...szal +4 ev mindig....:) Erdekes latni, masok arcan a dobbenetetet....

Ami furcsa most vettek fel a ceghez felallasban egy kisegito recepciost a maga 19 evevel olyan messze van tolem mint mako jeruzslemtol...:(

Hiaba na..venulunk...:(

Horasz

Előzmény: aaan (474)
angyalhentes Creative Commons License 2002.04.24 0 0 480
Na, ez az utazas-dolog fura :) En imadok utazni, de utalok mashol lenni :) Tehat legjobban azt szeretem, ha felulok a vonatra, elmegyek valahova, aztan jovok is vissza :)
Előzmény: tanda (477)
angyalhentes Creative Commons License 2002.04.24 0 0 479
Ne mar, kis paraszt :)
En szinten november, azon belul is 10-e :)

(ize, mi lesz azzal a dumalassal, amit felvetettel?)

Előzmény: zsosz (470)
tanda Creative Commons License 2002.04.24 0 0 478
Az én szüleim pont úgy néznek ki, ahány évesek.
Viszont a hugom, aki iker(?) és 10 évvel fiatalabb, sokkal idősebbnek néz ki a koránál.
Előzmény: kaktusztea (476)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!