Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.19 0 0 102
A pisispuncit????? Nos...khm.Egs.
Előzmény: Törölt nick (101)
Bigmac777 Creative Commons License 2008.01.19 0 0 100
Hello! Van itt fiú is? Én az vagyok és szeretek mindenütt megállni vizelni, mások előtt, mások mellett, de visszatartani is szeretem, markolászni a farkamat és ugrálni, amikor már nagyon kell vizelnem, amikor már alig van arra is idő, hogy a kukimat előkapjam a slicccből és már jön is ezerrrel nagy sugárban a pisi. Más fiú is így van ezekkel?
Pippp Creative Commons License 2007.11.09 0 0 98
Szia, te pisilést szerető lány!

Engem is nagyon érdekel ez a pisiléses téma! Szeretném kipróbálni! Ha téged is érdekel, és kipróbálnád egy 39 éves fiúval, írj e-mailt ide: pippp@citromail.hu
Előre is köszi!!
puszi a pisilős puncidra


Alfrédi Creative Commons License 2007.08.06 0 0 97
Mikor volt utóljára, hogy majdnem szétrepedt a hólyagod és iszonyú jó volt kiadni a fáradt gőzt?
Előzmény: Törölt nick (96)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.11 0 0 96
Valószínű, hogy azt érzem amit te..hogy szétreped a hólyagom..ez nem izgató, mint inkábbkellemetlen, tehát jó kiadni a fáradt gőzt:)
Előzmény: Alfrédi (95)
Alfrédi Creative Commons License 2007.07.11 0 0 95
Jó, jó Vanessa, de mégis mit érzel mikor nagyon kell? Érzékeltesd légyszi!
Érdekel, ha ez Neked jó.
Szia!
Előzmény: Törölt nick (94)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.10 0 0 94
Van , hogy már szinte jobban esik egy kiadós orgazmusnál, de akkor már nagyon kell:D
csabilaci Creative Commons License 2007.03.23 0 0 93

na etől kész vagyok. ne is ragozzzd...áll és pisálni kell.......

 

:))

Előzmény: janijani (84)
Alfrédi Creative Commons License 2007.03.23 0 0 92

 Engem fiúként izgat, ha pisilnem kell. Maga az inger is jó, meg a hólyag feszülése is tud egyfajta kellemes, izgató érzést okozni, amikor tágul, és nyomja a prosztatát, meg a húgycsővet. Persze közben kicsit kellemetlen is, főleg az, ha már nagyon feszül, de az izgalom mindig együtt nő a fájdalommal, sőt még inkább.... Ezért vissza is szoktam tartani, sokszor a végsőkig is, de azért vigyázva arra, hogy még éppen ne pisiljek be.

 Tudvalevő, hogy lányoknál is vannak akik vissza szokták tartani főleg azért, mert ilyenkor őssze kell szoritani a combokat, a nyomás pedig ingerli a csiklót,  ez pedig elvezethet akár az orgazmushoz is.

Ritkán úgyan, de lányoknál is hallottam már olyat, hogy szeretik magát az ingert is, és azt is, amikor a telt hólyag nyomja a hüvelyt és nekitámaszkodik a méhnek, stb.

 

Lányok, ha van köztetek valaki, aki magára ismert, és - igy vagy úgy - , de élvezi, ha pisilnie kell, és szeret tele lenni, akkor irja meg miként van ez nála, mert szeretném pontosan elképzelni!

 

Alfrédi.

Alfrédi Creative Commons License 2007.03.23 0 0 91

Mond, Two!  Kimentél már azóta wc-re? Vagy még mindig tartogatod?   (hihi)

Előzmény: Törölt nick (90)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.11 0 0 90
Most megint nagyon kell, de élvezem.
csokimikulas Creative Commons License 2007.01.12 0 0 88
Nekem szinte minden reggel igy kezdodik :) En megtanultam kontrollalni a dolgot, szoval kb 20 mp mulva mar siman megy a pisiles, nem kell 2-3 perc mig lelohad.
Előzmény: janijani (84)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.12 0 0 87
Nagyon izgat, amikor itt ülök a gépnél és nagyon kell. Sokszor a végsőkig szoktam visszatartani és közben masztizni is szoktam. Állati jó érzés, mikor épp hogy csak be nem folyik.
janijani Creative Commons License 2006.12.28 0 0 86
Ugye? Én meg azt hittem csak engem vert meg így a sors
Előzmény: Monsz (85)
Monsz Creative Commons License 2006.12.28 0 0 85
:DDD
Hát igen, ismerős történet:)
Előzmény: janijani (84)
janijani Creative Commons License 2006.12.28 0 0 84

Én ki nem állhatom ha reggel pössenteni kell és áll a cerkám.

Ilyenkor nem jön a pisi csak 2-3 kínos perc után amikor egy kicsit lankad a merev állapot és akkor is alig csordogál.De a merev állapot meg nem akar lankadni. Ráadásul nagyon kellemetlen dolog leerőltetni merev állapotban hogy meg tudjam célozni a porcelánt.Gyerekkoromban sokat szenvedtem és különösen akkor ha ott volt a közelben anyám,mert nem akartam hogy lássa a bajomat. Ilyenkor megvártam míg épp hátat fordít valamiért és kipattantam az ágyból usgyi a vécére.

 

Boldogult legénykoromban az akkori barátnőm egyszer reggel felfedezte ilyen állapotomat, és félreértelmezte. Kőkemény volt, hát ő meg rátolatott. Nem akartam elrontani az örömét, belementem a dologba.Nem próbáltam még ilyet,tetszett a dolog bár a hólyagomnak minden mozdulat rosszul esett. Először nem éreztem semmit,mintha nem is az én tartozékom lett volna,mintha csak egy darab fát tologatnék.Kb mint amikor az ember annyira elfekszi a kezét hogy már nem is zsibbad,nem érez semmit csak lóg érzéketlenül lefelé. Pár perc múlva azért megjött az érzés,el is élveztem de nem volt az igazi. Utána nem jött a megszokott ernyedt állapot hanem csak a fentebb leírt kínok után szabadultam meg a vizelettől a megszokott 2-3 perc után.

Szerencsére kialakult a reflexem,ha jön a szükség felébredek és elintézem még lankadt állapotban.

Meredező cerkával meg akkor szoktam ébredni ha valami jót álmodok,ez meg külön bosszant mert mindíg felébredek mielőtt igazán jó lenne. Ezt is anyámra tudom visszavezetni mert tizenéves koromban ha jót álmodtam és reggel foltos volt a lepedő, nem szólt anyám de olyan furcsán mosolygott. Szégyelltem és kialakult a reflex hogy felébredek. Akkor jónak tünt, most meg inkább végigálmodnám a beteljesülésig. Megnézném hogy mosolyog az asszony. Legfeljebb visszamosolyognék.

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.12.28 0 0 83
Ma este kb. 2 km- t gyalogoltam hazáig, de már előtte is kellett. Indulás előtt vedeltem 1 nagyot és ahogy ballagtam éreztem h 1re jobban kell. Tök izgi volt h nem tudtam kibírom- e hazáig, de út közbem semmiképpen sem akartam csövelni. Végül is nem pisiltem be, de nem kellett volna sok hozzá.
Wetsex Creative Commons License 2006.12.27 0 0 82
Szia! Leveleznék veled a témáról: wetsex@freestart.hu Zoltán
Előzmény: Törölt nick (68)
Monsz Creative Commons License 2006.12.20 0 0 81
Azért engem az izgat benne elsősorban, hogy elérek-e a klotyóig, amíg bírom tartani:))
Pl. amikor hazafelé tartok, és érzem, hogy kell, már előre készítem a lelki ráhatást, hogy bírjam ki, mert az utcáról, hogy bejussak a vécére, át kell vergődnöm egy társasházi bejárati kapun, feljutni lifttel jó magasra (jönnie kell a liftnek), átvergődni egy folyosóajtón és a lakásajtó két zárján is, és csak utána lehet szaladni:)
Egész komoly akadályverseny. Persze amikor végre elereszthetem, az tök jó, de addig...:)
Előzmény: Törölt nick (80)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.20 0 0 80
" HÓLYAG ORGAZMUSA" kifelyezetten kezd a szaknyelvünk kialakulni, sőt ez már a XXI. sz-i nyelvújítás kezdeménye. Ebben az élvezkedésben az a jó h naponta, v naponta többször át lehet élni és tökre mindegy hol van az ember.
pisiszex kedvelő Creative Commons License 2006.12.04 0 0 79

Szerintem a végsőkig való visszatartás igenis növeli a pisilés élményét. Olyan ez, mint, hogy az evést és ivást is akkor élvezzük igazán, ha már nagyon éhesek, szomjasak vagyunk.

Másrészt pedig a visszatartás önmagában izgató. Nálam - ha már közeledek a határhoz - erős izgató érzés járja át a hólyagom 20 - 30 másodpercig (hogy úgy mondjam ez a hólyag orgazmusa), majd percekig egy kicsit "könnyebb". Persze vigyázni kell, mert ha az erős izgalmi állapotot nem követi ez a "még tartani tudom" könnyebbség, elkerülhetetlen a bepisilés.

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.22 0 0 78
Engem nagyon tud izgatni, de az még jobbam, ha egy nőnek kell nagyon. Vkivel egyszer szívesen játszanék ilyet.
fan_fan Creative Commons License 2006.11.21 0 0 77

http://www.netmovie69.com/Film/back_pisi02.wmv

 

Őt nagyon izgatta. Kár, hogy egyes részletei eléggé pixelesek.

baigo4 Creative Commons License 2006.11.16 0 0 76
engemis  csak hagyhugyozakmárlevalakit
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.08 0 0 75
Ja, főleg egy távolsági buszon egy autópályán, két pihenő között.
lilywhite Creative Commons License 2006.11.08 0 0 74
Hát én se túlzottan szeretem, izgatni meg pléne nem izgat. Ha pl. nagyon kéne pisilnem, és úgy dignának meg, rettentően fájna... :(
De az, amikor ráülök a klotóyra, és végre pisilek, isteni érzés! :))
perwi Creative Commons License 2006.11.07 0 0 73
naná hogy izgat már két orája kell pisilnem de még tartogatom picit
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.06 0 0 72
trans-sex! meséld el 1 napod csak úgy kb. mikor mennyit iszol? hányszor tellesz meg? hogy tartogatod óra közben? reggel hogy ébredsz nagyon kell? és reggel rögtön el szoktál menni? van-e vmi izgi pisis sztorid a fentlévőkön kívül amikor már nagyon nem bírtad, de nagyon ciki lett volna ha bepisilsz?
Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.06 0 0 71

Nem, sőt kimondottan gyűlölöm. Ugyanúgy, ahogy tüsszenteni is, meg csuklani.

Idegesít mindenféle diszkomfort feeling.

Ha pedig szex közben jön rám a hugyozás, az még rosszabb. Tönkreteheti az egészet, legalábbis azonnal ki kell mennem, mert nem tudok akkor másra koncentrálni.

Nálam ennek semmi köze az orgazmushoz, baromi kellemetlen, ha nagyon kell.

Viszont elengedni a természet lágy ölén, vagy akár a budiban: felemelő.

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.06 0 0 70
Sokkal egyszerűbb. A hólyagfeszülés ugyan az, de ugyanott folyik a pisi, ahol ingerli az ember. Ha pisilni kell akkor azt a végénél, a nyílás közelében érzi a fiu. Ez az inger hasonlít ahhoz az érzéshez nint mikor élvezek.A visszatartás talán ezért is tud izgató lenni. Akár hol vok ez az érzés mindig velem van, de velőfordul h nyűg Lyenkor egyszerűen elmegyek. Szal ha kézzel tartom vissza az olyasmi mintha maszturbálnék. Ha nagyon kell akkor gyorsabban és nagyobbat lehet élvezni.
Előzmény: Törölt nick (68)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!