Keresés

Részletes keresés

johngotti Creative Commons License 2012.12.31 0 0 7427

Ez a film  nekem is meg van eredetiben de nem néztem végig. Annyira nem jött be pedig tudom h jó mert sokan dicsérik

Előzmény: convar (7421)
johngotti Creative Commons License 2012.12.31 0 0 7426

valóban nagyon jó de nekem sem passzol ilyen filmekben a hangja. Őt vígjátékokban szeretem hallgatni. 
Bár a szinkron is csak megszokás kérdése, nekem a Háda János Buscemi jön be legjobban. De végülis Végh Péter is illik hozzá (gengszterkorzó) 

Előzmény: DVlad (7424)
johngotti Creative Commons License 2012.12.31 0 0 7425

Ha Richiet ne számoljuk bele akkor sztem John és Ralph is tárgyatalan. Mert az sem volt konkrét merénylet csak majdnem. 
Tudod volt a 4. évadban a 2. részben (súlyprobléma), h Ralph egy csúnya megjegyzést tesz Ginnyre a súlyával kapcsolatban ott a család előtt és mindenki röhög a poénján. Kis Pauli meg elmondja bennt a börtönben Paulienak ő meg aztán Johnnynak. Nem tudnak pedig rengeteg pénzt plussz részesedést felajánlanak Johnnynak, ő Ralph fejét akarja. A két család jó viszonya így könnyen megromolhat, meg amúgy is sok közös üzletük van egymással, így a jó kapcsolat megőrzése érdekében mind2 család kiakarja nyiratni az emberét. Carmine áldását adja Johnny eltüntetésére így Junior ajánl egy bérgyilkos csoportot Silnek és Chrisnek. Ralphiera meg egy kínai srácot küldenek rá míg ő Miaimba van és nem is hiányzik sok mert a liftben már találkoznak csak épp akkor jön a hívás a megbízótól h akció lefújva. Most hritelen meg nem mondom h Ralphira ki küldte rá a bérgyilkost bár biztosan Johnnyék. Johnny is úgy ússza meg, h még időben "megbocsájt" Tonyéknak. Így minden marad a régiben. 

Előzmény: convar (7420)
DVlad Creative Commons License 2012.12.31 0 0 7424
Csuja Imi fantasztikus ember, színész és szinkron, de ez nagyon nem passzol nekem.
Előzmény: convar (7421)
convar Creative Commons License 2012.12.31 0 0 7423

Nekem ez a probléma magától megoldódott azzal hogy egy ideje átszoktam a feliratos filmnézésre :)

Előzmény: Törölt nick (7413)
convar Creative Commons License 2012.12.31 0 0 7422

Péter a francot, Imre, tehát Csuja Imre. Fogalamam sincs hogy a Péter honnan jött.

Előzmény: convar (7421)
convar Creative Commons License 2012.12.31 0 0 7421

Nekem a Maffiózókbeli szinkronja is szörnyű volt mert én meg a Csuja Péterével szeretem, a Kutyaszorítóban miatt :)

 

 

 

3:57től Buscemi a középpontban.

Előzmény: johngotti (7412)
convar Creative Commons License 2012.12.31 0 0 7420

"Én mondjuk azóta is haragudtam volna rá."

 

Na látod ;) Erről van szó.

 

 

"De sztem beleszámolhatjuk Richiet is mert ő is elkezdett komolyabban szövetkezni ellene."

 

Inkább ne. Én konkrét merényletekre ill. merénylet kísérletekre gondoltam.

 

 

"Johnny Sack és azzal párhuzamosan Ralphot is a 4. évadban (Ginny miatt)"

 

Ez hogy is volt? Kicsit kérhetném bővebben? :)

Előzmény: johngotti (7409)
DVlad Creative Commons License 2012.12.30 0 0 7419
Gondoltam. :DDD Tum tututtum, tum tututtum...
(Broadwalk dvd-re gondoltam, mikor a minoséget ecseteltem.)
johngotti Creative Commons License 2012.12.30 0 0 7417

igen basszus!!!:D
tényleg most h mondod:D 

Előzmény: DVlad (7416)
DVlad Creative Commons License 2012.12.30 0 0 7416
A boardwalk olyan minoségu, hogy bd lejátszoval felskálázva bd szintu. Kiválo.
Nálatok is kialakult az a reflex, hogy az hbo logo után azt a zenét várjátok, bármilyen film is kezdodik? :DDD
johngotti Creative Commons License 2012.12.30 0 0 7414

Ez velem is megesett:D a welcome to the rileys filmnél..
am Kőszegi Ákos hangja még jobban illik Gandolfinihez mint az eredeti:D Mindig ráakarom szánni magam h eredetibe is megnézem a sopranost de annyira jó a sznkronja is h kb felesleges. így élvezhetőbb  

Előzmény: Törölt nick (7413)
johngotti Creative Commons License 2012.12.30 0 0 7412

végül is csak 1-2 részbe nézegettem bele szinkronosan:D biztos megtudnám szokni. Buscemi hangjára akaratlanul is Háda Jánosét képzelem      (maffiózók miatt :D)

Előzmény: Törölt nick (7411)
johngotti Creative Commons License 2012.12.30 0 0 7409

ja igen emlékszem rá, h ezt írtad. Hát nem tudom ez szubjektív. Van benne éppen vmi de a 6. ébvadban ott kap is egy golyót amitől elég sokáig tarta a felépülés (sőt nem is teljesen gógyul be). Az első évadban meg csak meg tudta h meg akarja öletni. Én mondjuk azóta is haragudtam volna rá. Bár ha megnézed a többi évadban is sokat kér tőle tanácsot meg minden szóval szüksége is volt rá Tonynak. Egyébként így élesbe 2x akarták megölni igen. Mind kétszer Junior. De sztem beleszámolhatjuk Richiet is mert ő is elkezdett komolyabban szövetkezni ellene. Sőt még ha tovább keresegélünk abban a részben mikor Tony kinyírja Ralphot, ő halt volna meg ha Tony a gyengébb (bár persze az spontán lett volna).

 

h kiket akartak kinyírni a 6. évad végéig: Gondolkozom ha jól emléxem: Johnny Sack és azzal párhuzamosan Ralphot is a 4. évadban (Ginny miatt), Richiet a 2. évadban bár őt végül Janice intézte el, Christopherre én is csak egyre emlékszem a 2. évadból bár az 5. évadban utal rá Phil hogy "akkor majd valaki más unakaöcsédet..." de mondjuk ezt sztem ne számoljuk bele. Meg azt sem, hogy Pussyt kiakarták csinálni az első évadban,mert ugye akkor még a 100%os bizonyíték hiányzott ahhoz, hogy megtörténjen. Jah meg még ott volt Junior- A.J. is a 6. évadban...:d Bár az csak hirtelen felindulása volt AJ nek, hogy megölje Jun bácsit

Előzmény: convar (7406)
johngotti Creative Commons License 2012.12.30 0 0 7408

Én már csak a szinkron miatt sem tudom a maffiózókhoz mérni. Jó persze ez hülyeség
Boardwalk is egy nagyszerű sorozat persze csak az még (szerencsére) fut. A maffiózókat meg akármikor meglehet nézni az elejétől a végéig.
Egyébként a boardwalk empire a 2. kedvenc sorozatom. Külön öröm hogy az történelmi szálon fut 90%ban. 

Előzmény: miszter1988 (7405)
johngotti Creative Commons License 2012.12.30 0 0 7407

nagyon szeretem ezt a számot. Engem kicsit meg is tud hatni. Tudom ez csak az én hülyeségem, de kicsit meghatódok ha megszólal a végén

Előzmény: Impulsivex (7404)
convar Creative Commons License 2012.12.29 0 0 7406

"A maffiózók viszont......... annyira de annyira reális. Egyetlen egy jelenet sincs az összes évadban amire aztmondanám hogy "ez csak film"."

 

Tényleg, hamár itt tartunk: anno am már írtam róla a beszámolómban (7318. hsz), de akkor újra: nekem egy volt ilyen, ami életszerűtlennek hatott: ahogy az elején (nemtom már pontosan melyik részben volt) Tony megbocsájt Juniornak, miután az meg akarta öletni.

 

Ill. ezzel párhuzamosan ahogy az végén (s06e01) Tony sosem bocsájtja meg Juniornak (na jó, az utolsó részben úgy nézett talán megenyhült), miután az le akarta lőni. Pedig akkor Junior már messze nem volt beszámítható, és ezt Tony is tudta.

 

 

Nameg esetleg az, hogy a főszereplőket hányx akarták kinyírni de sosem sikerült :) (Jó tudom, ez minden sorozatban így van :) )

 

Tényleg, hányx? Term. a 6. évad utolsó részeit leszámítva. Nekem Tony rémlik 2x és Christopher 1x. De fogadjunk hogy volt több is.

Előzmény: johngotti (7401)
miszter1988 Creative Commons License 2012.12.29 0 0 7405

A Gengszterkorzó nálam a Maffiózók pótló sorozat minden tekintetben

Már ott van a polcon a Maffiózók mellett

és rengeteg színész játszik benne a Maffiózókból , nem csak a főszereplő

 

Impulsivex Creative Commons License 2012.12.29 0 0 7404

Ez nagyon jó videó lett. :)

DVlad Creative Commons License 2012.12.29 0 0 7403
Persze, potolhatatlan a maga mufajában.
Viszont szinvonalban nagyon ott van, mint ahogyan a breaking bad is vagy a homeland. Sopranos ota ennél a háromnál éreztem egyedul azt, hogy kitoltenek némi minoségi urt azota.
Előzmény: johngotti (7401)
johngotti Creative Commons License 2012.12.29 0 0 7402

Ezt a sons of anarchyt én is elkezdtem nézni de csak az első részig jutottam :D annyira nem kötött le pedig látszik rajta hogy jó meg minden de valamiért én is nagyon Sopranos pótlónak szántam. A drótot is elakartam kezdeni nézni abba lehet bele is vágok. De előtte végignézem újból a maffiózókat. Nem tudom megunni, nem lehet...
A barreni erdő rész az az egyik legjobb rész a 86 ból :D

Előzmény: convar (7398)
johngotti Creative Commons License 2012.12.29 0 0 7401

Kötelező bizony :). Bár nálam az sem közelíti meg a maffiózókat. Igaz h is közelítené az más értelemben fantasztikus sorozat. "történelmi". A maffiózók viszont......... annyira de annyira reális. Egyetlen egy jelenet sincs az összes évadban amire aztmondanám hogy "ez csak film". A szinkron is annyira zseniális, eltalált.. Igaz az utószinkronos változatok annyira nem jönnek be bár ez lehet csak azért van mert jobban megszoktam a szinkronszínészek fiatalabb hangját.

Előzmény: DVlad (7399)
convar Creative Commons License 2012.12.29 0 0 7400

Majd talán 1x, előbb mostmár végignézem a Sonst ;)

Előzmény: DVlad (7399)
DVlad Creative Commons License 2012.12.28 0 0 7399
Nem ismered?! Gyalázat! :DDD
Kötelező mű. A teljes első évad 4k az árkád/médiában (máshol 6k). Tetszeni fog. És a főszereplő is játszott a Sopranos-ban.
Előzmény: convar (7398)
convar Creative Commons License 2012.12.27 0 0 7398

Azt nem ismerem. Én "Maffiózók pótló" gyanánt a Sons Of Anarchyt kezdtem el nézni. Jó sorozat, sőt! nagyon jó, de...

 

...épp a napokban néztem meg újra pár Sopranos részt. Részben a húgom miatt, mert gondoltam legyen már neki fogalma arról hogy ez egy milyen zseniális sorozat. És azért ez a visszatekintés rádöbbentett hogy a Sons sehol sincs a Sopranoshoz, a Sopranos egész 1xűen más ligában játszik...

 

Am a Barreni erdőt és a 6. évad záróepizódot néztem/néztük meg (az elsőt én ajánlottam neki, a másodikhoz ő ragaszkodott), de jelenetekből többet is, pl. azokat is végigzongoráztuk amik fentvannak a jutubon.

 

A Barreni erdő am 2. megtekintésre is módfelett szórakoztató volt, Paulitól azok a fejek amiket vág... :DDD

 

 

Am visszatérve ahhoz hogy nem pörög a topik: azért azt is látni kell hogy ez nem egy filmes fórum, és ahogy látom más filmes, sorozatos témáknak is elég mostoha sorsa van itt.

Előzmény: miszter1988 (7396)
johngotti Creative Commons License 2012.12.24 0 0 7397

sajnos.. jó visszaolvasgatni a régi kommenteket különösen az ilyen több mint 10éveseket :) bár csak ismerhettem volna már akkor is a sorozatot. Annyiban jó hogy 2 éve nézem, hogy sosem kellett várnom az új évadokra mindent nézhettem egyből
mindenkinek boldog karácsonyt kívánok! ;)

Előzmény: convar (7395)
miszter1988 Creative Commons License 2012.12.23 0 0 7396

a gengszterkorzó topic se pörög túlzottan pedig az friss sorozat és az is nagyon jó

convar Creative Commons License 2012.12.23 0 0 7395

Voltak ennél már nagyobb szünetek is.

 

Végülis mit várunk, 5 éve már hogy végetért a sorozat...

Előzmény: Impulsivex (7393)
miszter1988 Creative Commons License 2012.12.21 0 0 7394

sajnos igen

Impulsivex Creative Commons License 2012.12.21 0 0 7393

Ahogy elnézem nagyon feledésbe merült a topic.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!