Keresés

Részletes keresés

Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2014.12.23 -1 0 55126

kurva tablet átállt valami más nyelvre

Előzmény: Bertrand de Beaufourt (55123)
Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2014.12.20 -1 0 55123

Èrtem àm a viccet, csak nem szeretem!

Előzmény: Törölt nick (55122)
gyrk Creative Commons License 2014.12.16 0 0 55121

érdemes egy kicsit drágábbra beruházni, 

mert ha el akarod adni, akkor könnyebb lesz,

akár ha jobbat akarsz venni, akár ha nem jön

be a villanygitározás és meg akarsz az egésztől

szabadulni.

de a minimum az legyen, hogy tisztára lehessen hangolni.

Előzmény: dremmettbrown (55119)
florg Creative Commons License 2014.12.14 0 0 55120

Muszáj ezeket? Ennyiért használtban már kapsz jobbat.

Előzmény: dremmettbrown (55119)
dremmettbrown Creative Commons License 2014.12.14 0 0 55119

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni. Jelenleg egy akusztikus gitárom van, de szeretnék venni egy elektromost gitárt.

Melyik válasszam? Tudom, hogy mindkettő olcsó kínai:

 

Stagg S300-BK elektromos gitár

 

 

 

Soundsation SST611-BK elektromos gitár (fekete)

 

 

 

 

Előre is köszönöm

 

 

Borzas Creative Commons License 2014.12.13 0 0 55118

mi meg ezt csináltuk, ha már. mármint Ádámdobos csinálta, én csak az ökörködés részében vettem részt. nem egy nagy eresztés, de ezt legalább le tudtuk "forgatni" semmiből másfél óra alatt

 

https://www.youtube.com/watch?v=6R1DmJXN-_4

florg Creative Commons License 2014.12.12 0 0 55117

Lehet ott is este hangoskodni, csak kell venni egy kastélyt. :)

Előzmény: Bertrand de Beaufourt (55116)
Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2014.12.12 -1 0 55116

a d5200 mikrofonja, nem egy hifi izé, ez van, svájcban nem lehet este hangoskodni, piánóban kell tolni. pedálból meg ennyi van :(

Előzmény: Borzas (55115)
Borzas Creative Commons License 2014.12.12 0 0 55115

baszki azé felvehetted volna rendesebben, laptop saját mikrofonja, vagy mi? hangosabb a húrok aku hangja, mint a villanyos. amúgy van pár elég jó futam. meg pár szar :D

 

meg egy hangzással megy végig, előszilveszterkor hozzál pedált meg kapcsolgasd majd az izéket.

Előzmény: Bertrand de Beaufourt (55114)
Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2014.12.11 -1 0 55114

http://www.youtube.com/watch?v=Z-WfouyQESA

 

ide köpjetek, főleg te, Roli :-)

gyrk Creative Commons License 2014.11.27 0 0 55113

nagyon nagyon tisztelem azt az embert.

Előzmény: Törölt nick (55109)
Borzas Creative Commons License 2014.11.27 0 0 55112

mindkettő esélyes, mert ugye igazságtalanok voltunk vele borzasztóan, viszont reklámozott is.

Előzmény: Bertrand de Beaufourt (55110)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.27 0 0 55111

nincs nyoma mod topikban, úgyhogy magától. 

Előzmény: Bertrand de Beaufourt (55110)
Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2014.11.27 -1 0 55110

roli önként távozott, vagy kicsinálták?

Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2014.11.26 -1 0 55108

há ha románul lenne, de nincs

Előzmény: Törölt nick (55107)
florg Creative Commons License 2014.11.26 0 0 55106

Marha gyenge vagyok belga akcentusos cigány nyelvből. :)

Előzmény: Törölt nick (55104)
florg Creative Commons License 2014.11.26 0 0 55105

Akár erre is gondolhatnék, de ez akusztikus. Meg nem akartam porig alázni ilyesmivel az embert. :)

Előzmény: Törölt nick (55103)
gyrk Creative Commons License 2014.11.26 0 0 55102

hát, erre szokták azt mondani, hogy én se tudok tojást tojni, de attól még meg tudom mondani,

hogy záp a tojás.

 

egyébként meg tényleg: most linkelje mindenki folyamatosan ide az életműve aktuális állását????

 

milyen unalmas lenne az már...

majd az öregek otthonában : )))

Előzmény: Törölt nick (55094)
Borzas Creative Commons License 2014.11.26 0 0 55101

https://www.youtube.com/watch?v=fBGWtVOKTkM

 

valamiért ez ugrott be :D

Előzmény: florg (55099)
florg Creative Commons License 2014.11.26 0 0 55100

Márminthogy értelme semmi, nem lemezem stb. :)

Előzmény: florg (55099)
florg Creative Commons License 2014.11.26 0 0 55099

Már épp gondolkodtam, hogy van-e értelme beírnom, hány lemezem van, meg hány rádiófelvételem, meg tv, meg stb., de mire rájöttem, hogy semmi, addigra elvitte az arcát. :)

Előzmény: Borzas (55098)
Borzas Creative Commons License 2014.11.26 0 0 55098

én pl. elég jó saját lemezeket szoktam belinkelni, gondolom nem kattintottál rá egyre sem, merthát ki vagyok én?

Előzmény: Törölt nick (55094)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.26 0 0 55097

Megint másokra mutogatsz, archuszár. Itt is, a Hangmster fórumon is mindenki a fejét fogja, és visít a szenvedő arccal előadott szar játékod miatt, PLUSZ amiatt, hogy ezt kb, úgy tálalod, mintha Sir Geroge Martin ostromolna minden nap azért, hogy lemezt készíthessen veled.

Az egy pillanatig sem jutna eszedbe, hogy a probléma nálad van, mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Ezt az ócska érvelést már elővezetted a Hangmesteren is, csak az véleményezheti a játékod, aki csinált már lemezt, Aha, szerintem terjesszük ki ezt a vevőkre is, csak aztután ne csodálkozz, ha éhenhalsz. Lemeze mindenkinek lehet manapság. Ez egyrészt jó, mert a tehetségek is lehetőséget kapnak. Márrészt ez rossz, mert mindenféle önjelölt zseni ránklőcsölheti a produkcióját.

Nézd meg például Birta Miki topikját, ott érdekes módon senki nem tesz megjegyzést sem a tudására, még kevésbé az arcára. Rá is, rád is igaz a szabáy, az arc és a tehetség szorzata állandó.

Előzmény: Törölt nick (55094)
Mirrmurr Creative Commons License 2014.11.26 0 0 55096

Én emlegettem Slasht nemrég, igaz, nem szidtam (ráadásul még kolléga sem vagyok), de példának okáért az ő vibratoja számomra borzasztó, ideges, rángatózó, ugyanakkor akkora király arc és olyan dalokat hozott már, hogy ez eltörpül az erényei mellett (legutóbbi lemeze meg istenkirály).

De ha már filozófia, akkor a te példádból kiindulva említhetjük Lagzi Lajost is, neki is számtalan tv- és rádiós megjelenése van, CD-i, lemezei, kazettái, koncertfelvételei, mulatós stílusban. Igaz, ott helyükön is vannak a hangok, már amikor hallottam.

És most tényleg tárgyilagosan, tökéletesen nélkülözve mindenféle bántási szándékot: a hajlításaid többnyire pontatlanok, ehhez nem kell végzettség és publikáció részemről, hogy halljam. Egyszerűen hamis. És ha megy bennem a metronóm, akkor feltűnik az is, hogy sokszor nem az ütemre hozod a hangot. Szerintem ezt te is hallod, muszáj, hogy halld, de - és ez már csak feltételezés - valószínűleg az "érzést" erősebbnek gondolod a pontosságnál. Ha meg nem hallod, akkor van baj tényleg. Mármint előadói szempontból, mert a világ nem dől össze.

Bocsánat, ha bántó voltam, de mivel sokszor találkoztam már az előadásoddal, csak leírtam a véleményem.

Előzmény: Törölt nick (55094)
Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2014.11.26 -1 0 55095

apád csak látszólag volt bölcs ember, mert így lesznek az amatőrök. ezzel a "csak arra hallgatok, aki jobb nálam, és már letett valamit az asztalra" a kezedbe adta a leghatékonyabb eszközt az önbecsapáshoz, ugyanis az már rád van bízva, hogy kit ismersz el magad fölé, ugye? nalátod. két, nka-támogatott lemezzel a hátam mögött én letettem valamit az asztalra? és ez függ attól, hogy mit linkelek ide be, vagy sem? és ha meghallgattad, akkor már mérvadó leszek? az, hogy letettem az asztalra valamit, függ attól, hogy meghallhattad-e vagy sem? ezek mind mélyfilozófiai kérdések, a pőre valóság viszont az, hogy TE betettél két videót, amiben rettenetesen hajlítasz és nyújtasz, a tempó meg olyan esetleges. lehet, hogy rossz napod volt, vagy nem gyakoroltad eléggé, nem akarok extrapolálni (mint te), de ezek objektíve hibák. el lehet hesegetni őket, hogy én egy senki vagyok, de nem biztos, hogy érdemes.

 

ja igen, az amatőrre van még egy másik meghatározás: az amatőr az, aki magától lesz hülye.

Előzmény: Törölt nick (55094)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.25 0 0 55094

apam nekem is bolcs ember es azt tanitotta, hogy csak olyanok velemenyere hallgassak, akik bizonyitottak szamomra, hogy legalabb olyan jok vagy jobbak az adott temaban, mint en magam es hasonlo dolgokat is tettek le az asztalra :-) szoval nyugodtan irjatok, nagyon meg fog hatni :-) mellesleg itt nem reg Slash-t is szidta valamelyik sokat bizonyitott "kollega" szoval nagyon hiteles kis megfejtok vagytok :-) a sarlatan kifejezest is atgondolnam a helyedben, hogy esetleg jobban illik-e rad, mint ram. rajtam kivul ide meg nem sokan tettek be sajat produkciokat, lemezeket, videokat, koncertfelveteleket, radio es tv szerepleseket (hazai es kulfoldi is jopar darab). nekem ezekbol van nem keves. megis ti szidjatok Slash-t, Santana-t, Malmsteen-t csak hogy az utobbi parat emlitsem. arcot is ezek utan lehet, hogy nem nekem kellene visszavenni. 

Előzmény: Bertrand de Beaufourt (55093)
Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2014.11.25 -1 0 55093

bazmeg, nem elég, hogy szarul nyújtasz, még jól ki is tartod, fogkő leszedésére kiváló.

 

ha lenne pénzem rá, és olcsón adnád a cuccot, leszarnám, hogy mennyire nincs se tempó, se stenk, se rendben levő hajlítások, még hátba is veregetnélek, hogy mekkora király vagy, érted. de aki megvette, lehet, hogy azért cuppant rá, mert meggyőzted őt, hogy mennyire jól gitározol, ki tudja?

 

nincs azzal baj egyébként, ha valaki szarul gitározik, sokan vagyunk így ezzel, de nem csatolunk ekkor arcot hozzá. apám, aki szobrász, és hivatalból gyűlöli a sarlatánokat, amatőröket és kóklereket, megmondta: onnan ismerszik fel a sarlatán, hogy nem tudja, mikor csinál jót, és mikor rosszat. véletlenül csinálhat jót is. 

 

 

Előzmény: Törölt nick (55092)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.25 0 0 55092

skacok a gitárt meg is vették, köszönhetően a szörnyű videónak. ha szidtok továbbra is, akkor tolok még nektek egy kis bluest, ilyen szörnyen :-)

békesség, gitározás, rock n roll

Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2014.11.25 -1 0 55091

legjobb példa erre frisell

Előzmény: Mirrmurr (55090)
Mirrmurr Creative Commons License 2014.11.25 0 0 55090

Mindent el lehet játszani mindenen jól, giccsmentesen. Ahogy alant említette olvasótársunk, ha jó a frazír, klasszak a hajlítások, helyükön vannak a hangsúlyok, akkor jól fog elsülni az adott darab.

Előzmény: Borzas (55088)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!