Keresés

Részletes keresés

Lelnet Creative Commons License 2003.04.02 0 0 180
Hello, megfejtettem a FAT rejtélyét. Ahhoz, hogy kövér őrt kapj, szükséged lesz egy 00 színű FAT stílusú őrre. Ezzel már van is egy kövérkéd. Jaffarral ugyanez kell, csak Jaffar stílusban. A tükörképet még nem fejtettem meg. De ez is hamarosan meg lesz. Úgy látom a lelkesedés alábbhagyott. Én azért készítek egy nagy pályaátalakítást, már Level 6-nál tartok.
Sbob Creative Commons License 2003.02.28 0 0 179
Hali!

Amikor a negyedik hasonmás eltűnik mász fel, majd jobbra, ott megint összefutsz Jaffarral! Ezek után lépj ki a testedből, forgolódj a nyolcadik energiakisülésig. Ezután két energiáért gyilkos varázslatot tudsz varázsolni. Jaffar persze oljra szeretne lépni, ezért csak egy lehetőséged van!
Ha sikerrel jártál jöhet a végintro...

Előzmény: Zete (176)
Zete Creative Commons License 2003.02.28 0 0 178
Köszi előre is. Bár nem tudom, milyen "lövedék" lehet az, eddig ilyen fegyverrel nem találkoztam. Egyébként mire erre a pályára értem, már volt 10 v 11 korsóm, ha jól emlékszem csak egy pályán nem tudtam begyűjteni, a többi megvan.
Még egy kérdés jutott eszembe: a madárfejűek kastélyában az egyik pályán van egy újabb kard, ezt meg kell szerezni vagy nem kötelező? Én egyelőre kihagytam, mivel baromi bonyolultnak tűnt eljutni hozzá, és egy másik úton viszont fél perc alatt letudtam ezt a pályát (zöld korsót meginni, aztán már nyilik is az ajtó.).
Előzmény: Törölt nick (177)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.27 0 0 177
Az már a jéték vége, csak ki kell nyírni Jafart valami lövedékkel. Nem tudom pontosan hogy kell (7-8 éve játszottam vele utoljára). Majd előkeresem Neked, ha a többiek addig nem tudják megmondani. A pókhoz nem kell feltétlenül lemenni, csak ha nincs meg a 7 (8,9,10????) db korsód. Nem emlékszem mennyi kell. Utánanézek.
Előzmény: Zete (176)
Zete Creative Commons License 2003.02.27 0 0 176
Sziasztok!

Segitséget szeretnék kérni, PoP 2 ügyben:
A herceg kijut a madárfejűek kastélyából a repülő lovon, ami elviszi egy torony tetejére. Leugrik a toronyból, belép az ablakon. Odafut hozzá egy hasonmás és gondolom elátkozza, mert hirtelen átteleportál egy sakktáblához hasonló pályára. Na itt van a gond. Ha leugrom a pókhoz, onnan nincs tovább, max. összeszedek egy újabb nagy korsót. Tovább vissza, át a jéppalotába, ahol feltűnik egy rakat újabb hasonmás. Ezeket levadászom, fel az újabb palota szintre - és nincs több ötlet, innen egyelőre nem tudtam továbbmenni. Mi a teendő?

/Amúgy klassz nagyon a játék, főleg a főnixes pálya, azt még megoldottam, bár eltartott egy ideig./

Zete

Zambizi Creative Commons License 2003.01.05 0 0 175
ismet koltozott a web-oldal
sajna (vagy inkabb szerencsere) a tar.hu cimet gondatlansagbol elkovetett nemtorodes miatt megszunt. uj cim:
http://harom.tizennegy.hu/prince/
Zambizi Creative Commons License 2001.09.23 0 0 174
Hello!

Javaslatom a keplopas, valamely keplopo progival, aztan osszerakni ujbol. En ugy csinaltam, bar a kardozas kozben ez nehezen ment :)
ha nem DOS alatt jatszol, hasznalhatsz windows-os keplokat is.
2. jo modszer van:
1. ESC vagy P gombbal megallitod a jatekot, es ha jo a mozgasfazis, kiszeded.
2. Reteszel egy bögret a keplopo gombra,. es jatszol (en ezt alkalmaztam DOS alatt)
HA olyan porgit hasznalsz, akkor esetleg surure allitott egymas-utani keploast is vegezhetsz vele.

A mozgasok a a file-ban is darabokban van, es menet kozben csereli a kepeket a progrgam. Mas tudom, lenne-e mas modszer....
Esetleg van olyan progi, amivel nem kepet, hanam filmet lehet kilopni, es akkor .avi lesz belole.

Sok sikert!

Előzmény: twinsen (172)
Yozef Creative Commons License 2001.08.09 0 0 173
hat en nem ertek a felepitesehez a dta file-nak, de valaki biztos van aki tobbetr tudna errol irni. Legegyszerubb lenne printscreen-el kiszedegetni, persze eleg nehez elkapni a megfelelo pillanatot.. sok turelem kell...

Yozef

Előzmény: twinsen (172)
twinsen Creative Commons License 2001.08.07 0 0 172
Sziasztok, nincs otletetek arra, hogyan lehetne a mozgasfazisokat kicapture-zni a jatekbol ?
Yozef Creative Commons License 2001.06.26 0 0 171
Udv!

Orulok, hogy ismet foglalkoztat par mebert a tema, legalabb van valami ujdonsag a herceg korul...
Mindjart megnezem en is a tobbi palyat is...

Yozef

Előzmény: rainman (168)
Zambizi Creative Commons License 2001.06.26 0 0 170
Sziasztok!
Most mar en is letoltottem az 1.3-as verziot, es fogok vele kiserletezni. Sajnos az idom most nem sok, nem tudom, mennyire fogok rerni vele kiserletezni. Talan majd augusztusban tobb idom lesz...

Orulok Yozef, hogy megoldodott a problemad! :)
Es koszi az emulatorokat is! :)

Azt mar probaltatok, hogy a leveld.dat felcserelese milyen hatsat valt ki?

En innen fogom megkozeltinei...

Tovabbi jo szorakozast, es sok sikert!

Yozef Creative Commons License 2001.06.25 0 0 169
egyebkent az Amigas valtozatban is mukodik a palyaugras mindenfele cheat nelkul, de itt is csak a level 4-ig, mint a PC-s 1.3-asban...
rainman Creative Commons License 2001.06.25 0 0 168
Szevasztok!

Megneztem az 1.3-ast. És rájöttem egy dologra.
Ennél a verziónál a MEGAHIT nem müxik, helyette az IMPROVED a nyerő!
Első látásra némely pálya színvilága változott egy árnyalatnyit, továbbá érzésem szerint némely akkori hangkártyára készítették fel.
Egyenlőre ennyit!

Üdv: Rainman

Előzmény: Yozef (167)
Yozef Creative Commons License 2001.06.25 0 0 167
Udv!

Ha valakit erdekel itt a prince 1.3

Jo szorakozast...

Yozef

morpet Creative Commons License 2001.06.22 0 0 166
Ha viszont mégis van valami kis eltérés a dat-ban, akkor talán közelebb jutnánk bizonyos nyitott kérdések megfejtéséhez.
Előzmény: Yozef (165)
Yozef Creative Commons License 2001.06.21 0 0 165
Ugye?... :)

ha erdekel valakit felrakom valahova, egyebkent 94-es a datuma az exe-nek, azert fejlesztgettek egy darabig...
Ha meg akarnatok fejteni a dat-ot, akkor most lehetne elolrol kezdeni.. bar most nezem byte-ra pontosan megegyezik a dat, akkor csak az exe-ben irtak at hogy melyik palya milyen szinu.

Yozef

Előzmény: morpet (164)
morpet Creative Commons License 2001.06.21 0 0 164
Tyűha, ez izgi!!
Előzmény: Yozef (163)
Yozef Creative Commons License 2001.06.19 0 0 163
Udv!

Azota megoldodott a problema, egy ismeros elkuldte az 1.0-as valtozatot azzal tenyleg mukodnek a kodok. NEkem az 1.3 van, abban viszont vannak ujdonsagok pl a level 3 zold szinu es meg ki tudja mik lennenek, de nem leeht vegigleptetni a palyakat, vegigjatszani meg nem volt most kedvem.
Megprobalom ide berakni ak epet amit kiloptam belole, ugy latom a felbontas is a duplajara nott, bar ettol a grafika nem valtozott.

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Yozef

Yozef Creative Commons License 2001.06.16 0 0 162
Udv!

>Te a C64, Amigas jatekokon probalod a MEGAHIT-es kodot?
Nem, en a PC-s valtozatban probaltam, 1.3-as verzio, de enm megy semmi nem mukodik azok kozul amirol irnak, egyedul a szintugras de az is csak par palyat mint ahogy irtam.

>Ha a PC-s verziot probalod, akkor siman mukodnie kell: PRINCE MEGAHIT
Pontosan igy probalom, Far manager alol inditom, de kiprobaltam dos prompt-bol is.
Szoval tanacstalan vagyok, az lenen a legtisztabb ha legalabb az exe-t elkuldened, de akar az egesz jatekot is, mert nem tul nagy. :)

Itt vannak a linkek:
WinFellow
CCS64

Yozef

Előzmény: Zambizi (161)
Zambizi Creative Commons License 2001.06.15 0 0 161
Te a C64, Amigas jatekokon probalod a MEGAHIT-es kodot?
Ott valoszinuleg nem igy mukodik. Nekem anno C64-en POKE meg miegymas kellett. Amigat sosem hasznaltam.
Korbeneztem a kedvenc kodos oldalaimon, de nem talaltam C64-es kodokat, sem amigasokat.

Ha a PC-s verziot probalod, akkor siman mukodnie kell: PRINCE MEGAHIT
(gondolom DOS promttal probalkozol, vagy olyannal, ahol parancsokat lehet beirni, nem pedig szines iconok kattintgatasaval)

Viszont leci az emulatorokat linkeld be! Hatha valaki erre jar, es erdekli. :)

Előzmény: Yozef (160)
Yozef Creative Commons License 2001.06.14 0 0 160
Udv!

Az Amigas-t winfellow alol inditottam, a C64-est pedig ccs64w32 alol, ha erdekel belinkelem az emulatorok lelohelyeit. Termeszetesen windows alol inditottam oket.
Remelem van akit meg erdekel a tema es lesznek uj palyak.
A kerdesemre nem tudsz megoldast (megahit)?

Yozef

Előzmény: Zambizi (159)
Zambizi Creative Commons License 2001.06.14 0 0 159
Ebreszto gyerekek!!! :):):)
Yozef kuldott nekunk kepeket a C64 es amigara!
Nemsokara fel fogom tenni a Web-re. Kozben azon gondolkozom, hogy esetleg eny normalis helyre atrakom (ertsd, ahol nem kell tokolni a feltoltessel ennyit. rohely, hogy 1 file feltoltesehez min. 8X kell uagyan azt a bannert megbamulni...)

Es lathatjuk, bar a program tobb, mint 10 eves(!!!), meg minig vannak erdeklodok!

Javaslom, tervezzunk egyutt egy uj palyat!
En most kicsit lazabban vagyok, ugyhogy tudok vele foglalkozni.

Varom mindenkinek az otletei. moka kedveert ne nyiltan. Legyen meglepi :):):)
Igy ha barkinek van valami otlete, ide irjon:
prince@tizennegy.net

Yozef
Milyen op. rendszerbol, es hogyan inditod a jatekot?

Yozef Creative Commons License 2001.06.13 0 0 158
Meg valami, most neztem volna megahit-el a jatekot, de en hiaba inditom igy nem valtozik semmi hiaba nyomogatom a megadott billentyuket. A szintugras megy megahit nelkul is de csak level4-ig, ha megahittel inditom akkor sem megy tovabb, van valakinek otlete miert van ez?

Yozef

Yozef Creative Commons License 2001.06.13 0 0 157
Udv!

Ugy latom kihalt a forum, alabbhagyott a lelkesedes, azert szep dolog, hogy igy rajottetek a dat file felepitesere es elekszult az editor is. Vegul is nem irt senki a kiadonak hatha ideadjak a forrast? bar nem igazan tudom elkepzelni hogy foglalkoznanak velunk, de egy probat megerne mindenkepp.
Van C64 es Amiga valtozat is, akit erdekel szoljon.

Yozef

morpet Creative Commons License 2001.03.14 0 0 156
Hihi, ámde valójában már rég letöltöttem, csak nagyon elfoglalt voltam, és kicsit cserbenhagytam a topikot. Most is elfoglalt vagyok, de itt vagyok. :-)
Előzmény: Zambizi (155)
Zambizi Creative Commons License 2001.03.12 0 0 155
Jo sokaig tartott :)
Előzmény: morpet (154)
morpet Creative Commons License 2001.03.10 0 0 154
Én letöltöttem ám!
Előzmény: Zambizi (153)
Zambizi Creative Commons License 2001.02.05 0 0 153
Vegul csak sikerult a tar.hu-ra feleroltettni a zenet. Ide nem jon sajnos...
Ugyhogy klikkeljetek ide :)!
http://www.tar.hu/princeofpersia/0015.mid
Zambizi Creative Commons License 2001.02.04 0 0 152
Fenébe!

A beépített midi lejátszót mint a tar.hu, mind az index levágja...:(

Zambizi Creative Commons License 2001.02.04 0 0 151
Hello mindenkinek!

Megkaptam rainmantől a Gameboy Color screenshotokat. Most vacakolok a felrakásával (kár, hogy nem lehet ftp-zni..;( )
És még egy nyalánkság ranmantől:

Remélem működik ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!