Keresés

Részletes keresés

Gróf Úr Creative Commons License 1999.12.16 0 0 18
A logot olyan helyen kell tartani, hogy csak megbízható és/vagy tudatlan elemek férjenek hozzá :-)))
Előzmény: Degeczi (14)
Gróf Úr Creative Commons License 1999.12.16 0 0 17
A hozod a formád a neved és a kérdéseddel tett utalás szoros kapcsolatára vonatkozott, de nem sértő szándékú volt :-)))
Előzmény: Degeczi (15)
MGperY Creative Commons License 1999.12.16 0 0 16
nincs szabadidő: irc, archive, teszt, olvas, tanul, iszik

M.

Degeczi Creative Commons License 1999.12.16 0 0 15
Kben meg mi ez a hozod a formad, megsertodom :-)
Előzmény: Gróf Úr (11)
Degeczi Creative Commons License 1999.12.16 0 0 14
A modemteszteles az ismeros. Sot, sajnos a log alapjan moszerolas is (nemcsak internet, telefon is).
Gróf Úr Creative Commons License 1999.12.16 0 0 13
És Te persze nem törölgetsz a logokból... Érdekes, vagyunk így egy páran...
Előzmény: Domika (12)
Domika Creative Commons License 1999.12.16 0 0 12
Degeczi

Jo a kérdésed :)) Én például internetezek. Na nem csak tasztal, hanem szakmai dolgok. Ui én is szeretem továbbképezni magam. Meg töltögetek is néha ezt-azt. Csak az az igazság, hogy ezt a cégnél nem igazán nézik jó szemmel, mert a főnökség kívánsága az, hogy loggolva legyen az internetezés, és általában én tartom a csúcsot. :))
A másik kérdésedre a válasz pedig, hogy igen mindent én veszek meg a gépemhez. Annyira, hogy már egy éve fontolgatom, hogy bővítek, de soha nem jutok el odáig. (tudod, penz, kedv) :(

Domi

Előzmény: Degeczi (10)
Gróf Úr Creative Commons License 1999.12.16 0 0 11
Degeczi, hozod a formád! :-))) Örömmel jelenthetem, hogy van olyan, aki nem lopja az alkatrészt! Két olyan dolog van nálam, ami a cégé, de rendesen, leltárilag és tesztcélokra hivatalosan itthonra terhelve: egy 28.8 -as modem és egy egér :-)))) Hogy mit kell tesztelni egy egerentyűn? Ha rájövök, visszaadom... :-)))
Előzmény: Degeczi (10)
Degeczi Creative Commons License 1999.12.16 0 0 10
De en meg arra vagyok kivancsi te mit csinalsz...
Vagy mondjuk arra, hogy van-e olyan, aki az otthoni gepehez minden alkatreszt megvett
Előzmény: Domika (4)
Gróf Úr Creative Commons License 1999.12.16 0 0 9
Nos, hogy egy rendszergazda mit csimál, azt nem tudom, mert én rencergizda vagyok, ami azért más (jellemzően a _pt (ápropos, jó a mélcímed! :-))) ) által említett kicsinytudású és fejlődés (de nem fejlövés :-))) ) képtelen egyed)

Én, ha van mit, fejlesztgetek (mások által megírt és saját programokból kopi-pészt segítségével újnak tűnő programokat barkácsolok össze), tasztalozok (hogy elkerüljem a továbbfejlődést :-))) ), valamint gigás méretű emileket írok...

Gróf Úr Creative Commons License 1999.12.16 0 0 8
_pt, mon vieux, Te IT-Manager vagy, ugye? :-)))))
Előzmény: _pt (6)
Gróf Úr Creative Commons License 1999.12.16 0 0 7
Hav, Drága Barátom, kocsmázni nem szoktál, legalábbis a munkahelyeden :-))))) Ellenben alszol, tehát úgy módosítanám a floododat, hogy:
alvás, tasztal, alvás, tasztal, alvás, tasztal, alvás, tasztal, alvás, tasztal, alvás, tasztal, alvás, tasztal, alvás, tasztal, alvás, tasztal, alvás, tasztal, alvás, tasztal, alvás, tasztal

:-))))

Előzmény: Havária (3)
_pt Creative Commons License 1999.12.16 0 0 6
Nálunk mindig van meló, nincs holtidő. Amikor mégsem dolgozok a munkahelyen, akkor éppen reggelizek/ebédelek.

BTW és IMHO ha épp szabadideje van egy rendszergazdának, akkor _nagyon_ ajánlott továbbképeznie magát autodidakta módon, mert annyira gyors az informatika fejlődése, hogy a "kocsmázó-tasztalozó" kolleginák egyszercsak azon veszik észre magukat, hogy bizony eléggé elamortizálódott kicsiny tudásuk....

_pt

browser Creative Commons License 1999.12.16 0 0 5
Tanulok, kísérletezgetek. Az NT-nek rengeteg fura cselekedete van, amit érdemes közelebbről megnézni.
Domika Creative Commons License 1999.12.16 0 0 4
Csak azért kérdeztem, mert én is az vagyok. :)Szóval én tudom mit csinálok a szabad időkben... Arra vagyok kíváncsi, hogy a többiek mit csinálnak.

Domi

Havária Creative Commons License 1999.12.16 0 0 3
flood on
Kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma, tasztal, kocsma....
flood off

:))))))))))))))
Havária

Előzmény: Domika (-)
fabika Creative Commons License 1999.12.16 0 0 2
vírusokat telepítek.
magyar tarka nagy barom Creative Commons License 1999.12.16 0 0 1
Tanulok, l0csogok. Kísérletezgetek, azután meg már nincs is holtidő. :-D
Előzmény: Domika (-)
fülöp Creative Commons License 1999.12.16 0 0 0
Szerintem semmit.
Domika Creative Commons License 1999.12.16 0 0 topiknyitó
Üdv Mindenkinek !

Itt arra lennék kíváncsi, hogy ti rendszergazdák, informatikusok mit csináltok, amikor éppen nincsen meló. Tehát a holt időkben a munkahelyeteken ?
Kíváncsian várom a válaszokat.

Domi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!