Keresés

Részletes keresés

öreg_néne_b Creative Commons License 2023.07.05 0 0 99977

A bolti fagyasztott krumpli olajos is, nemcsak hőkezelt.

Előzmény: GPF (99976)
GPF Creative Commons License 2023.07.05 0 0 99976

Akkor most már jó lenne, ha lenne valakinek tuti tippje forrólevegős sütős sültkrumplira is. A bolti mirelit tök jó lesz, az általam pucolt, akár előfőzött meg nem...

 

nagypapi51 Creative Commons License 2023.07.05 0 0 99975

A krumpli sütéshez:

'Rendes' sült krumplit - akár hasáb, akár karikára vágott (rósejbni) formában öreg krumpliból készítek.

Az újkrumplit meghagyom héjastól, gerezdekre vágva serpenyőben v. tepsiben sütve.- ld. fotó.

Ha nincsen öreg krumpli, akkor szóba jöhet a keményítőbe forgatott hasábra vágott batata.

 

Popenka Creative Commons License 2023.07.04 0 0 99974

A sültkrumpli nekem hasábburgonya. Áztatás a keményítő miatt, és forró olaj, ahogy írod. Keményítő kint a felületén majd az kisül. Nem marad rajta. Nem értem miért lenne másképp. Ami kisül rendesen, az nem ragad.

 

Az a sültkrumpli, amiről az elején írsz az más lehet ezek szerint.

Azt pedig úgy készítem, hogy előfőzöm, majd valami jóféle zsírba, serpenyőbe dobom, és átforgatom. Ízesítem, ha kell átforgatáskor. Nagyjából ugyanazt érem el vele, mint a hideg olajban indítás.

 

A zsírt minden esetben magamnak sütöm.

 

(mangalica: annyi mangalica nem terem ebben az országban, amennyit eladnak ezen a néven, talán még Fekete Zsókánál sem)

Előzmény: joy (99973)
joy Creative Commons License 2023.07.04 0 0 99973

Sültrumlihoz:

Sokat, sokféleképp kipróbáltam, de nálunk a hidegolajos jött be.
Mind1 régi, vagy új, fajta sem számít (a sütnivaló-sárga mcisebb), a lényeg:
-Pucolás /újrumli vakarászás/ fölaprítás kockára, hasábra, csíkokra, karikára...
-Leöblítés hidegvízben,
-Lecsorgatás-szárítás konyharuhán,
-Vastagabb fémkotlába borítás, fölöntés hideg olajjal, hogy épp ellepje. /Itt-ott kicsit kilóg, nem számít, úgy is fölhabzik kissé az olaj.
-Alágyújtás, sütés míg meg nem pirul. Időnként óvatosan fölkavarni, mert alulról gyorsabban barnul!
-Szűrőkanállal rácsra-papírtörölközőre szedni.
-Sózni csak a tálalás után szabad!

Szalmakrumpli rósejbni: 
Ugyan az, mint fönn, vékonyra szelve, csak forró olajba kell szórni, több adagban.

Lényeg: a felületén egyiknek se maradjon rumlikeményítő, mert attól ragacsos, összetapad!
A kukoriliszt sárgít, de torzítja az ízt.

(Mangalicazsír jobb lene, csak előtte föl kell hideg-olvasztani ~30°C, de drága.)

nagypapi51 Creative Commons License 2023.07.03 0 0 99972

Küldtem mélt.

Előzmény: GPF (99971)
GPF Creative Commons License 2023.07.03 0 0 99971

Hú, de guszta!

 

Előzmény: nagypapi51 (99970)
nagypapi51 Creative Commons License 2023.07.03 0 1 99970

Kezdésnek nem rossz, ha tovább lépsz, lehet lepényt (kvázi csirke töltelék) sütni, és vmi mártást mellé.

Előzmény: GPF (99969)
GPF Creative Commons License 2023.07.03 0 0 99969

Köszi. Akkor az utóbbi lesz :) Az nagyon jól hangzik.

 

Előzmény: nagypapi51 (99968)
nagypapi51 Creative Commons License 2023.07.03 0 0 99968

Zöldborsó levesben jól muzsikál, vagy füstölt szalonna zsírján lassú tűzön megsütögetve, utána ráütve néhány tükörtojás, színesbors, korsó sör...(sztem)

Persze bármilyen hús mellett is megállja a helyét, pl. paprikás csirke szaftját jótékonyan javítja.

Előzmény: GPF (99967)
GPF Creative Commons License 2023.07.03 0 0 99967

Nem nagyon értek a gombához, de szeretem.

A Lidlben beleakadtam egy kis csomag friss rókagombába. Mit tanácsoltok, mi az az elkészítési mód, ahol igazán kijön ennek a gombának az íze, különlegessége?

 

Popenka Creative Commons License 2023.06.16 0 0 99966

"ezt most akkor csak en nem ertem? egyesek kemenyitobe fetrengetik a krumplit, masok meg kiaztatjak belole?"

 

Segítek.

Erre nem pontosan az a válasz, amit HG írt.

 

A sült krumpli lényege, hogy kemény ropogós legyen a hirtelen sült felülete.

Kétféle módszerrel tudsz a felületére keményítőt varázsolni.

1. beleforgatod valami (kukorica) keményítőbe, (amúgy ez finom tud lenni, pl. kukorica liszttel)

2. a természetes saját keményítőjét kiáztatod belőle, ami értelemszerűen a vágott felületén lesz, és marad is benne, nyilván tehát nem kiveszed belőle, hanem a felületére kihúzod, mosod, 'oldod'.

 

a témában:

https://foodandwine.hu/2013/01/15/tokeletes-sult-krumpli-heston-fele-hasabburgonya/

Előzmény: homerx (99954)
Fleur de sel Creative Commons License 2023.06.12 0 0 99965

Úgy látszik, a keményítő az új szódabikarbóna. :-D

 

https://divany.hu/lajfhekk/grill-ragad/

 

A nagymama ezután rátér a letapadásra, ami szerinte tönkreteheti a grillezés eredményét. Ennek elkerüléséhez egy másik zöldséget, a burgonyát ajánlja. Ha ugyanis félbevágsz egy szemet, majd közvetlenül a grillezés előtt bedörzsölöd vele a forró rácsokat,

a burgonyában lévő keményítő tapadásmentes felületet hoz létre.

 

 

Vannak kétségeim, de végül is, nem kerül sokba kipróbálni. :)

 

öreg_néne_b Creative Commons License 2023.06.11 0 1 99964

Csak a vágott felületről. A szemcsék nem mosódnak ki belülről.

Előzmény: Fleur de sel (99961)
H_G Creative Commons License 2023.06.11 0 0 99963

Nem figyeltél eléggé :) Amit beleforgatnak keményítőbe, az az édesburgonya avagy batáta, amiből a meglévőt is kiáztatják, az a közönséges krumpli. Elég érdekes tényleg, hogy két ellenkező irányú eljárás, miközben a cél mindkét esetben a ropogósság, dehát ez két különböző növény.

 

 

Előzmény: homerx (99954)
55judit Creative Commons License 2023.06.11 -1 0 99962

Mit? Az én palacsintámat? Köze nincs az omletthez, és tojás nélkül is el lehet készíteni.😀

Előzmény: beetee (99958)
Fleur de sel Creative Commons License 2023.06.11 0 1 99961

Köszönöm szépen neked és a többieknek is a válaszokat.

Igen-igen, remek, amikor  az ecet+szbb-t összeöntve kiáltják ki csodatévő elixírnek. :))  Az ilyen tippek kitalálói valószínűleg kanyarósok lehettek ált. isk. korukban,   mikor  kémia órán a közömbösítést oktatták.

 

Én is úgy gondolnám, hogy egy kiskanálnyi mennyiség nem oszt - nem szoroz a normál főzéshez képest.

 

Amúgy az előáztatásnál (szbb nélkül) vajon tényleg "kijön" belőle a keményítő, vagy csak a vágott felületről lemosódik? Én ez utóbbira tippelnék.

 

 

Előzmény: öreg_néne_b (99951)
nagypapi51 Creative Commons License 2023.06.11 0 0 99960

Alap az öntöttvas lábos, azzal sikerül (lehet, hogy a krumpli volt a ludas, én sárga,

sütnivalót használok) - folyt.köv. ősszel, mert újkrumplival nem működik.

 

Előzmény: beetee (99959)
beetee Creative Commons License 2023.06.11 0 0 99959

én kipróbáltam. nekem nem jött be.

Előzmény: nagypapi51 (99956)
beetee Creative Commons License 2023.06.11 0 1 99958

mások azt omlettnek hívják

Előzmény: 55judit (99955)
homerx Creative Commons License 2023.06.11 0 0 99957

anno olvastam en is ezt a dragoman fele modszert, de kiprobalni meg nem tudtam. mire hazaerek, mindig kesz van a sultkrumpli :)

Előzmény: nagypapi51 (99956)
nagypapi51 Creative Commons License 2023.06.11 0 1 99956

Mindenki másképp csinálja... :)

Sült krumplihoz egy ideje már a Dragomán-féle hideg olajas módszert használom, tökéletes a eredmény.

Előzmény: homerx (99954)
55judit Creative Commons License 2023.06.11 0 0 99955

Ha mindenkinek egyforma lenne az ízlése azt értenéd?😀

Képzeld, én meg liszt nélkül készítettem reggelire palacsintát. Van aki meg csak liszttel tudja elképzelni.😀

Előzmény: homerx (99954)
homerx Creative Commons License 2023.06.11 0 0 99954

ezt most akkor csak en nem ertem? egyesek kemenyitobe fetrengetik a krumplit, masok meg kiaztatjak belole?

nagypapi51 Creative Commons License 2023.06.11 0 0 99953

Mert hogy az édesburgonya/batata nem is krumpli, másként viselkedik sütéskor.

Ezt a keményítőbe forgatós trükköt már én is hallottam.

Ha hasábkrumplit sütök, a darabokat vízben áztatom, hogy a keményítő kijöjjön belőle.

Előzmény: H_G (99952)
H_G Creative Commons License 2023.06.10 0 0 99952

Ha keményítő a felszínen a cél, akkor nem egyszerűbb beforgatni keményítőbe? Az édesburgonyát úgy sütik, a közönségessel még nem hallottam, hogy valaki megpróbálta volna akár ezt, akár a szódabikarbónás trükköt. (Talán, mert a közönséges krumpli simán a sütéstől is ropogós.)

 

Előzmény: Fleur de sel (99950)
öreg_néne_b Creative Commons License 2023.06.10 0 0 99951

Az ecet és a szódabika mindenre is jó, külön-külön is, de együtt igazán hatásos. Legalábbis a hívők szerint. :D

A szódabika melegítve elbomlik, lúgos nátrium-karbonát (mosószóda) lesz belőle. Ebben a mennyiségben használva csak enyhén lesz lúgos a főzővíz, nagy hatása szerintem nincs, de ki kell próbálni sima vízzel és szódabikás vízzel is. Szerintem a sima előfőzéshez képest nincs érezhető különbség.

Előzmény: Fleur de sel (99950)
Fleur de sel Creative Commons License 2023.06.10 0 0 99950

Van esetleg köztetek vegyész? Ez tényleg igazolható kémiailag, vagy valami újabb bulvárgasztro-szédítés? :)

(Egyébként is szkeptikus vagyok a szódabikarbónás csodahatások tekintetében. Mindenre és annak az ellenkezőjére is jó - ááálllííítóóólag... :) )

 

Magát a krumplit bármilyen bevált technika vagy recept szerint megsütheted, mégis azt ajánljuk, próbáld ki az alábbi verziót. Szuper ropogós és izgalmas lesz a burgonya, méghozzá egy hozzávalótól. Annyi a titok, hogy a krumplit szódabikarbónás vízben kell előfőzni, csak utána dobni a sütőbe. A szódabikarbóna lebontja a krumpli sejtfalát, a felszínére hozza a keményítőt, így lesz extra ropogós a végeredmény.

 

 

https://sobors.hu/receptek/spanyol-sult-krumpli-recept

Csimpolya Creative Commons License 2023.06.07 0 0 99949

A lakásomtól nem túl messze van néhány eperfa, ami a senki földjén áll. Ma reggel egy kilóra valót gyűjtöttem, bár éppen csak érni kezdett. Javarészt fehér eper, a fekete később lesz érett. Azért néhány darabot ebből is szedtem. Persze, jó néhányat ott a helyszínen megettem! Viszont a többiből lekvár készült. Tavaly is főztem, de akkor csak fehérből, az íze jó, de a színe, mint a kocsikenőcs. Az a 10-11 darab, ami a feketéből belékerült, guszta színt adott a lekvárnak, Igaz, nem lett sok, de még folytatom!

nagypapi51 Creative Commons License 2023.06.07 0 0 99948

Jól hangzik, és a dió /még mindig/ olcsóbb, mint a fenyőmag. Semmi parmezán?

 

Előzmény: 55judit (99947)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!