Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.09.10 0 0 245
bármit írunk itt, az reklámnak számít...de lehet kapni egy nálam nagyon bevált márkát, melyen egy omega jel látható.
Előzmény: $ummerGirl (244)
$ummerGirl Creative Commons License 2008.09.10 0 0 244

Köszi a velős választ.

 

Másvalakinek van esetleg bevált márkája vagy kedvenc boltja?

Előzmény: Törölt nick (243)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.10 0 0 243
Mindenkinek más jön be. Próbálgasd.
Előzmény: $ummerGirl (242)
$ummerGirl Creative Commons License 2008.09.08 0 0 242

Sziasztok

Régebben porcelán körmöm volt, de most áttértem a zselére. A porcelánt is magamnak csináltam egy idő után, és a zseléssel is ez  a tervem.

Egyedül az a problémám, hogy nem tudom milyen anyagokkal illetve márkákkal jó dolgozni. 

 

 

ritafox Creative Commons License 2008.08.19 0 0 241
elado egy eredeti roberto cavalli napszemüveg
http://i35.tinypic.com/14144rt.jpg
ilyen aranyba
ha éredekl valakit hrita90@freemail.hu
15 ezer ,de beszélhetünk az árrol
csak budapesten és szolnokn tudom átadni
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.19 0 0 240
Marhaság. Nekem családopm van, főzök, mosok, takarítok, nagytakarítást is kesztyű nélkül csinálom, mégsem esik le a műkörmöm. Keress egy másik körmöst.Egyébiránt a zselé rugalmasabb mint a porcelán, lehet, hogy azt kellene megpróbálnod...hátha.
Előzmény: k2k (239)
k2k Creative Commons License 2008.08.17 0 0 239
Sziasztok!!
Azt szeretném megkérdezni, hogy az is anyagfelhordási hiba, ha nem bir ki a mükörmöm 3 hetet sem és lepotyog majdmind?
Mit lehet ellene tenni??
Nem szép formáju körmeim vannak, és ezért próbálkozom műkörömmel, amit persze nagyon szeretek, de szörnyű, hogy mindig lepotyog.Jah épitett porcelán van/volt amigle nem esett.
Jah persze kb. 2 éve van, és márkezdem unni,hogy nem bir ki 3 hétnél többet.
A műkörmösöm persze azt mondja, hogy ne dolgozzak benne.
Dehát sajna nem tudom megoldani, mert ugye....(csak)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.15 0 0 238
A legrosszabb, ami lehetséges, amikor a köröm felületén levegősödik be. Az anyagfelhordási hiba is lehet, és ott tenyészhetnek a gombák.
A széleken levegősödő köröm nem annyira gáz, mert ahol bejutott a nedvesség ott ki is tud száradni.
A tények ismeretében amiket felsoroltál, az első lehetséges megoldás, hogy keresel egy másik műkörmöst, hátha annak jobban sikerül felraknia az anyagot, a másik megoldás, hogy nem rakatsz fel műkörmöket, hanem a sajátod szépen rendben tartod, lakkozod. Egy saját köröm legalább olyan szép, ha a formája megfelelő, mint egy műköröm.
A saját köröm erősítését kell megoldani először, aztán jöhet a lakkozás.
Előzmény: Törölt nick (237)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.13 0 0 236
Szerintem szedesd le s a zselét teljesen, Ha úgyis levegősödik állandóan, akkor jobb félni a gombáktól mint megijedni tőlük!(Egy esetleges körömgomba kikezelése hónapokig tartó bőrgyógyászati művelet lehet!!)
A porcelánköröm sem garancia ebben az esetben. Sajnos nekem is volt olyanvendégem akinek egyik anyag sem maradt meg a körmein, állandóan fellevegősödött, sőt volt, hogy le is esett, ki tudja miért. Kenhettem én bármilyen drága kötést elősegítő cuccot rá.
Egyébként a porcelánra felső rétegként szoktunk húzni zselét, tehát elvileg nem hiszem, hogy lenne a töltésnek sem akadálya, viszont a két anyag kezelése olyannyira külömbözik egymástól, hogy nem lehet szépen megcsinálni. Zselé fölé amúgy sem szoktunk porcelánt húzni. Gondolj bele: a zselét csak fikszálni kell, a porcelánt meg ki kell fényesíteni.
Nem javaslom az általad említett módon csinálni a körmöd.
Előzmény: Törölt nick (235)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.08 0 0 234
Nem most vizsgáztam, de volt szakmai kérdés, anatómia és rohadt nehéz, munkavédelem, tűzvédelem és legalább három órát írtunk. Gondolom most nagyon megnyugtattalak...
Előzmény: szigetvary.noemi (233)
szigetvary.noemi Creative Commons License 2008.07.30 0 0 233

Sziasztok!

 

Valaki esetleg tudna segíteni aki moatanában vizsgázott és leírná, hogy az írásbelin milyen kérdésekre lehet számítani?

Állítólag munka- és tűzvédelem szokott lenni a téma, az ideje pedig fél óra.

 

Elképzelni sem tudom, miket kérdezhetnek majd.

 

Előre is köszönet a segítségért!

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.17 0 0 232
Hmm...az attól függ, hogy kezdő vagy, vagy haladó..:)
Előzmény: gildart (231)
gildart Creative Commons License 2008.06.30 0 0 231

Sziasztok!

 

Meg szeretném kérdezni hogy 5ml zselé kb mennyi ideig/hány körömre elég?

 

köszi

kezeskrisz Creative Commons License 2008.06.17 0 0 230

Szia!

Érdekel még a könyv?????

Én rendelkezem ilyennel és szívesen felajánlanám a köz javára.

kezeskrisz@freemail.hu

Előzmény: brigicsajszi11 (229)
brigicsajszi11 Creative Commons License 2008.06.10 0 0 229

Sziasztok lányok!

 

Keresem Székely György Kéz- és lábápolás, műkörömépítés elmélete és gyakorlata c. könyvét, ha vki eladná akkor kérem írjon:brigicsajszi@citromail.hu

Olcsóbban szeretném megvenni mint a boltban postaköltséggel együtt.

 

Köszi

bleroy Creative Commons License 2008.05.18 0 0 228

sziasztok

Eladó egy Ufo, dupla csöves, 2 x 9 wattos, körbe tükrös, modern formájú, nagy nyílású, 3 helyen zárt, nagyon szép állapotban lévő UV lámpa.

Ajándék: Tippvágó, íves vágóélű tolólappal.

Ára: 7000 ft, fényképet küldök

B.Bea

bleroy@freemail.hu

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.10 0 0 227
Műkörömépítés Tatabányán. Ha szép körmöt szeretnél, letört, és épp buliba mennél, hívj. Éjjel is megcsinálom, ha elérsz: 06 30 380 7751
Sz.Berni Creative Commons License 2008.05.07 0 0 226
Műköröm építés és töltés kedvező áron!

 

Kedvező áron műköröm építést vállalok a XIX. ker. Vécsey utcában, de igény szerint akár házhoz is megyek más kerületekben is! Ha szép körmökre vágysz, gyere hozzám és megvalósítom elképzeléseidet!A 06-70/940-6505 számon bármikor elérhetsz. Sz. Bernadett

Törölt nick Creative Commons License 2008.04.16 0 0 225
Jó ha tudod, amikor én elkezdtem a sulit, akkor valahol 120 EFt. körül hirdették, aztán mire mindent megvettünk még amivel tényleg tudtunk rendesen melózni a vizsgára, addigra 220 EFt lett a vége.
Előzmény: fjenni (224)
fjenni Creative Commons License 2008.04.16 0 0 224

Jah, ezt nem tudtam! Sajna valahogy ezt elfelejtette mondani a barátnőm! Azért köszi!!!

 

Előzmény: Törölt nick (222)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.15 0 0 223
Elmennék gyógymasszőrnek, abból még nem telítet a piac, ráadásul nem kerül többe sem a tanfolyam.:)
Előzmény: Akina (215)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.15 0 0 222
Minek? Úgyis meg kell venned minden a suliban, mert csak azokat az eszközöket és anyagokat használhatod, amit ők javasolnak.
Előzmény: fjenni (221)
fjenni Creative Commons License 2008.04.12 0 0 221

Hali!

 

Nem sokára elszeretnék kezdeni egy tanfolyamot (kéz-, és lábápolás, műkörömépítés), csak a műköröm építés miatt!

Valaki nem írná meg, hogy milyen kellékek kellenek, egy zselés épített műkörömhöz (mondjuk egy sima francia műkörömhöz)???

 

Nagyon köszi!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2008.03.26 0 0 220
Kéz-és lábápoló, műkörömépítő munkát keresek lehetőleg alkalmazotti állományban Tatabányán olyan szalonban, ahol a kolléga mellett fejlődni lehetne.
zahra@freemail.hu
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.26 0 0 219
?????
Előzmény: Akina (215)
MissYvonne Creative Commons License 2008.03.04 0 0 218
Eredeti swarovski kövek ELADÓK! Köröm és telefon díszítésre egyaránt alakalmas, gyakorlatilag minden színben és méretben. A legkisebb (normál köröm kő, SS5) darabonként 16 forint, 100 darabonként 14 forint, 1000 darabonként 10 forint!!!!
Ha érdekel írj a tmse@freemail.hu címre!
Detty-baba Creative Commons License 2008.03.02 0 0 217
ELADÓ!!

UFO lámpa 2X7 W.Modern forma, körbe tükrös, 3 old.zárt, nagy nyílású.C Nails-nél vettem másfél hónapja, 2 X használtam, garanciás.9000.- adom el.A bolti ár: 11 500.-.
e-mail:bacsidetty@citromail.hu
Detty-baba Creative Commons License 2008.03.02 0 0 216
ÁLLÁST KERESEK!!

Műkörmös, pedikűrös, manikűrös állást keresek alkalmazotti jogviszonyban Bp.-en.Örülnék olyan helynek, ahol profi kolléga mellett tudnék fejlődni!Minden megoldásra nyitott vagyok.
Köszönettel:Detty e-mail:bacsidetty@citromail.hu
Akina Creative Commons License 2008.03.01 0 0 215

Sziasztok!

 

Ha döntenetek kellene az Attractív Center, vagy a Perfect Nails tanfolyamai között, akkor melyiket választanátok?

 

Üdv. mindenkinek,

                               Akina

Akina Creative Commons License 2008.02.01 0 0 214
Hello Zahra!

Én pedig válaszoltam gyorsan Neked!

Üdv.
Akina

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!