Keresés

Részletes keresés

cicó Creative Commons License 2004.11.18 0 0 155
Azt hittem poénkodsz :-) Az opciózást még nem tanultam, de már nagyon várom...
Előzmény: Törölt nick (153)
Analizátor Creative Commons License 2004.11.17 0 0 154

"az elefantot az opciora ertettem, mert ott vannak kulonbozo kombinaciok erdekes nevekkel."

 

Hajjaj, de régen is olvasgattam erről!

Keselyűk, pillangók és társaik! :-)))

Előzmény: Törölt nick (153)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.17 0 0 153

az elefantot az opciora ertettem, mert ott vannak kulonbozo kombinaciok erdekes nevekkel.

 

habar egy elefant egy charton is erdekes lehet :)

Előzmény: cicó (152)
cicó Creative Commons License 2004.11.17 0 0 152

Én szeretem a tech elemzést, szivesen foglalkozom vele és tök jó érzés amikor a részvény a jelek alapján azt csinálja amit vártál tőle :-) Bár elefántot még egyet sem láttam, de ha előkerül nagyon erős jel  lehet :-))

 

Előzmény: Törölt nick (145)
KOPPANYI Creative Commons License 2004.11.16 0 0 151
Köszi!
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.16 0 0 150
IB
Előzmény: KOPPANYI (148)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.15 0 0 149
IB
Előzmény: KOPPANYI (147)
KOPPANYI Creative Commons License 2004.11.15 0 0 148
Ja, ezt a kérdést Rakinak is feltenném...
Előzmény: KOPPANYI (147)
KOPPANYI Creative Commons License 2004.11.15 0 0 147
Bocs, de most úgy látszik, ez a mániám - Te melyik külföldi brókernél tevékenykedsz?
Előzmény: Törölt nick (145)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.15 0 0 146

jaja

olvasom a cc forumjat :)

Előzmény: Törölt nick (143)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.15 0 0 145

hali

 

nem szoktam hasznalni tech elemzest, hacsak a chart rovid szemrevetelezese nem tekintheto egyfalyta feluletes tech elemzesnek :)

 

opciozni eddig nem tanultam. epp most tanulom elesben :)

 

nem akarok bonyolult pillangokat, elefantokat meg mittudomen miket gyartani, egyszeruen, az eddig kovetett reszvenyszelektalasi modszeremet folytatva valasztok reszvenyet. majd pedig megnezem, hogy van-e ra opcio.

 

ha igen, akkor az opciot veszem

 

de megegyszer hangsulyozom, hogy egy hete kezdtem ezt el.

 

meg nincsenek tapasztalatok.

 

a masik:

volt egy-ket long poziciom, amit levedtem eladasi opcioval

 

ennyi

 

udv

Előzmény: cicó (142)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.15 0 0 144
ja, a GMAI-val shortban voltam, be is esett, viszont azóta megtetszett longra. 8 körüli P/E évek óta növekvő nyereség meg mintha 9 alá nem engednék. meglátjuk.
Előzmény: Törölt nick (143)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.15 0 0 143
csak hogy visszelendítselek a kétségek közé, elmondom, hogy én nem a tanfolyamon voltam, hanem csak egy előadáson, tehát lehet, hogy a tanfolyamon elmondják neked, hogy lehetsz milliárdos az ausztrál tőzsdén opciókkal kereskedve :-).

A tanfolyam kb 100e forint, három napig tart.

A pasiról annyit, hogy nem bizonyította vagyona nagyságát de állandóan utalt rá, állítása szerint egy budai villát bérel (!!!) és egy kb 10 éves BMW-vel jár, mert, hogy ő nem akar hivalkodni és az az évjárat volt a kedvence... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... Na minegy...

Opciókról: ne cécózz számolj be a tapasztalatokról!

Nekem még csak az is most jött el, hogy a QQQ-n kívül mást veszek, opciókba nem hiszem, hogy belekóstolok, nem látom értelmét, csak a kockázat nőne. GMAI meg NUAN volt nálam most próbaképpen 10 (!!!) darabot vettem/adtam, lévén nem szoktam részvényt venni, ráadásul ezek azért elég kockázatos részvények (NUAN csak 5 dollár körül van, GMAI meg 10). Egy ideig jól ment a dolog ezzel az iszonyat nagy volumenű portfólióval, de aztán (asszem) a NUAN beesett vagy 20%-ot meg a GMAI se tetszett és ezért már nincsenek meg. De ettől függetlenül a két részvényből összességében pluszban szálltam ki ( valami 1-2 dollár volt a haszon :-))

Viszont közben a QQQ longjaimmal megfogtam az isten lábát :-)
Előzmény: Törölt nick (141)
cicó Creative Commons License 2004.11.15 0 0 142
Hacacare, te hol tanultál opciózni? Használsz technikai elemzést?
Előzmény: Törölt nick (141)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.14 0 0 141

raki!

 

koszi, hogy ezt leirtad.

 

mostanaban olvastam kulonbozo helyeken ilyen-olyan velemenyeket errol a "tanfolyamrol", es volt egy kis "bizserges" :) , hogy el kellene menni, megnezni, hogy milyen is lehet ez a fantasztikus csodatanfolyam.

 

aki magasztalta, az altalaban vagy csak rovid ideje tozsdezik, vagy ahogy ok mondjak "papiron".

 

aki mar tapasztaltabb a tozsden, mind leszolta a tanfolyamot.

 

most, hogy immaron te is ezt irtad, vegleg elmult a "bizserges" :)

 

 

jut eszembe:

en most eloszor belekostoltam az opciokba a "natur reszvenyek" utan.

maj' beszamolok az eredmenyekrol, ha erdekel.

 

udv

Hacacare

 

 

Előzmény: Törölt nick (139)
lepes Creative Commons License 2004.11.14 0 0 140

Te nem vagy normális!

Nem hiszel az eredményeknek? Nem olvastad ligu hozzászólását? Tanúsíthatom hogy szóról-szóra igaz! Ennek az embernek a "szélhámossága" fogja kirántani Magyarországot a csődből és egyszer még áldani fogjátok a nevét! 

Előzmény: Törölt nick (139)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.14 0 0 139
hehe, én is voltam egy ilyen 101 sikerakadémiás szombati pár órás előadáson (nem részletezem, hogy hogy jutottam el oda :-).

Illetve csak az előadás felén, mert tovább nem bírtam. Ma már bánom, hogy nem maradtam végig, mert talán lehet tanulni attól az embertől, aki tartja. Mármint nem a tőzsdézésre gondolok, hanem arra, hogy lehet a szélhámosság felismerését gyakorolni.


( Nemrég a HVG-ben volt egy cikk a pasasról )
Előzmény: ligu (133)
daniz Creative Commons License 2004.11.11 0 0 138
Annak, aki nem zárkózik el élből, ha MLM-ről van szó, tudok ajánlani egy lehetőséget. Látogasson el a weboladlamra, illetve írjon e-mailt. Sok pénzt lehet keresni, de dolgozni is kell érte. Aki munka nélkül akar sok pénzt keresni az kérem kíméljen meg.
KOPPANYI Creative Commons License 2004.11.09 0 0 137
Melyik brókercégnél kereskedsz ausztrál részvényekkel, opciókkal?
Előzmény: ligu (133)
798081 Creative Commons License 2004.11.08 0 0 136
"

Olyan "balek" vagyok, aki a másfél év tanulás után kb. 1 hónapja élesben is elkezdett tőzsdézni, és 1 hónap alatt 30% nettó profitot realizált a teljes portfólióján, amivel meg is kereste az eddigi tanulás költségét."

 

Komolyan mondom, hogy nagy bajban vagy. Tényleg. Nem szeretném százszor leírni, óvatosabbnak kellene lenned.

 

"

Olyan "balek" vagyok, aki tudja, hogy nem kell aggódnia az ausztrál tőzsdei opciók likviditása miatt, mivel az ausztrál tőzsdén vannak ú.n. "market maker"-ek, akiket törvény kötelez az opciók adására-vételére. Így nem eshet meg, hogy nem tudok eladni egy opciót."

 

Megeshet. Jobb lesz, ha jobban utánanézel a market-makereknek és úgy általában a likviditás fogalmának.

 

A legszomorúbb az egészben az, hogy miután a megnyert pénz sokszorosát fogod elbukni, nem fogsz visszajönni panaszkodni, vagy beismerni a tévedésedet.

 

"

Olyan "balek" vagyok, aki nem a saját pénzének kockáztatásával, a saját hibáíból akar tanulni, hanem annak a véleményére hallgat, aki az adott témában már sokmindent elért."

 

Bizonyíték, track rekord, bármilyen papíros?

Előzmény: ligu (133)
HunRoadRunner Creative Commons License 2004.11.05 0 0 135

Itt egy e-mail elolvasásával 5 dollárt írnak a számládhoz.

Ha eléred az 500 dollárt, kifizetik...

 

http://www.500cents-500dollars.com/pages/index.php?refid=hunroadrunner

HunRoadRunner Creative Commons License 2004.11.04 0 0 134
Legyen meg a te akaratod...
Előzmény: ligu (133)
ligu Creative Commons License 2004.11.04 0 0 133

>http://www.101sikerakademia.hu/hozzaszolasok/hozzaszolasok.htm

>

>Ez nagyon durva! Hölgyeim és uraim! Aki elmegy ezekre az előadásokra, az >nyugodtan felveheti a BALEK pólót.

>

>AMC3B-ben (beszálltam 10.15-én),
>QBE29-ben (beszálltam 10.22-én),
>WPL95-ben, (beszálltam 10.25-én),
>TOL1D-ben (ebbe október 04-én szálltam be).

>Ezek opciók, az ausztrál tőzsdén. Egyrészt igen nagy tőkeáttétellel rendelkeznek, >tehát nagyon kockázatosak. Másrészt a forgalmuk néhány tíz kontraktusra rúg. Így >nem biztos, hogy találsz rájuk vevőt-eladót ha éppen ki akarsz szállni.

 

Hát én voltam olyan "balek", hogy tavaly márciusban elmentem erre a 3 napos alap tanfolyamra.

(Megjegyzem, több mint 2 éve működik ez az oktató cég.)

Utána voltam olyan "balek", hogy elvégeztem 6db 1 napos tanfolyamot a tőzsdéről és 3db 1 napos tanfolyamot az opciókereskedésről.

Másfél éve vagyok olyan "balek", aki minden nap papíron(nem élesben) gyakorolja a tőzsdézést.

Kb. 1 éve vagyok olyan "balek", aki más 40-50 "balek"-kal hetente összejön egy tőzsdeklubon, hogy megbeszélje az elmúlt hét tapasztalatait, mit érdemes figyelni a következő héten, tanulni egymástól stb.

Olyan "balek" vagyok, aki 1 hetes tőzsdetáborban vett részt, ahol a többi résztvevő "balek"-kal együtt élesben kereskedtünk és tanultunk.

Olyan "balek" vagyok, aki az elmúlt másfél évben kb. félmillió forintot fektetett a saját képzésébe.

Olyan "balek" vagyok, aki a másfél év tanulás után kb. 1 hónapja élesben is elkezdett tőzsdézni, és 1 hónap alatt 30% nettó profitot realizált a teljes portfólióján, amivel meg is kereste az eddigi tanulás költségét.

 

 

Olyan "balek" vagyok, aki tudja, hogy nem kell aggódnia az ausztrál tőzsdei opciók likviditása miatt, mivel az ausztrál tőzsdén vannak ú.n. "market maker"-ek, akiket törvény kötelez az opciók adására-vételére. Így nem eshet meg, hogy nem tudok eladni egy opciót.

 

Olyan "balek" vagyok, aki nem a saját pénzének kockáztatásával, a saját hibáíból akar tanulni, hanem annak a véleményére hallgat, aki az adott témában már sokmindent elért.

Előzmény: 798081 (123)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.04 0 0 132

nagyon jao!

 

legjobban ez fogott meg:

 

"Napi néhány órás netezéssel (ami azért elég gyorsan elszalad), vagy amennyi jólesik, már megkeresheto a korlátlan internet elérés ára."

 

minusz havi negy eger ara :)

Előzmény: Törölt nick (129)
HunRoadRunner Creative Commons License 2004.11.04 0 0 131

"To further boost up your Cashfiesta earnings, tell your friends and acquaintances about us and get a percentage of their income up to the 8th level. In our referral program you get 15% from your direct referrals' points. The more people you refer, the more money you will make, but remember that Cashfiesta tolerates no spam. For useful tips on how to increase your referral base, visit our Referral Center. "

 

 

MLM...haver...

HunRoadRunner Creative Commons License 2004.11.04 0 0 130

Bussnis?

 

Ilyen névvel te nagyon sok pénzt fogsz keresni...

HunRoadRunner Creative Commons License 2004.11.03 0 0 127
Mr.Macska Creative Commons License 2004.11.02 0 0 126
lopni kell

buszjegy Creative Commons License 2004.11.02 0 0 125
Nebazze! Ez egy komoly tanfolyam!  Mindenki megtanulta hogy az ingatlan tuti! A tőzsde nem kockázatos! Ja és nem lesz wanker! Ez különösen lányoktól szép teljesítmény :)))  Szvsz ennyi pénzért az okleves balek pólót is hordhatja :))
Előzmény: 798081 (123)
andek Creative Commons License 2004.11.01 0 0 124
Teljesen igazad van!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!