Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 1999.04.09 0 0 20
Kedves Medwe,

Azért azt elismerheted, hogy van gusztustalanabbul nyalizó riporter is?

Előzmény: medwe (18)
Törölt nick Creative Commons License 1999.04.09 0 0 19
Tehát, Kedves Medve, fontos szerintem is, amit Koszovóról mondott, de remélem, nem őszinte. Nem kedvelem Viktort, de elismerem szellemi képességeit. Ha egy háboru mellett, illetve egy háborúzó fél mellett bírálat vagy fenntartások nélkül kiáll, és ezt őszintén így gondolja, valamint arra utal, hogy "ha egyszer háborúzunk a szerbekkel (mint néppel), akkor ne barátkozzunk", ebben is elkezdek kételkedni.
Előzmény: medve (13)
medwe Creative Commons License 1999.04.09 0 0 18
Feledy. Antall egykori legnagyobb pulikutyája.
A taxisblokád idején amikor nem mutatta a kamera, többször leintette Palotást és Horváthot, nehogy a kormány ne tudja kifejteni az álláspontját.
Feledy szolgáltataira maga a nagy előd hívta fel Orbán figyelmét, még az egyik pálfordulása alkalmával.
Ki volt mérve az interjú, patikamérlegen. A "kellemetlenkedő" "keresztkérdések" is. :o)))))
Feledy a jobboldalnak mindig is nagy szolgálatot tett - miután addig lelkesen rajongott az MSZMP-ért.
Van miért vezekelnie.
És méreteiben is partnere a mostani mini-szterelnöknek.
Kedvenc ételük az (ide-oda) rakott nyelv.

Az interjú. Még szimpatikus megnyilvánulásai is voltak Viktorfiúnak. De a csúcs az, amikor jót rötyög a saját szövegén. Hosszabb riportokban ezt szinte mindig elsüti. Végülis Gyulu nem volt ennyire szórakoztató.

Törölt nick Creative Commons License 1999.04.09 0 0 17
Én szívesen folytatom, mintha mi sem történt volna :-)))
Előzmény: medve (16)
medve Creative Commons License 1999.04.09 0 0 16
Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen topic ezzé válik.
speaker Creative Commons License 1999.04.09 0 0 15
Az MSZP Téged nem azért fizet, mint NET felelős, hivatásos levelezőt, hogy vérben forogjanak a szemeid. Egyébként is egy gutaütést nem ér meg egy olyan párt, amelyik parlamentbe kerülésének csak az örül, aki nem normális.
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 1999.04.09 0 0 14
Kedves Speaker,

Bocsáss meg, de az általad közölteket nem igazán tudom elolvasni, miután a jelzőidtől vérben forog a szemem.

Mennyi a rekordod az egynapi topicsüllyesztésben?

Előzmény: speaker (12)
medve Creative Commons License 1999.04.09 0 0 13
Szerintem fontos, hogy egy ország miniszterelnöke néha hosszabban kifejtse véleményét. Ez jó volt Horn idejében is. Azt sem tartom bűnnek, ha egy ország miniszterelnöke ezt a közszolgálati TV-ben teszi meg. Feledy nem kérdez alá, különösen ha ezt összevetjük a Horn interjúkkal. Nem olyan kellemes dolog, ha Orbánt az arroganciáról, a deficitről, az alkotmánybíróságról és a sztrájkokról kérdezik.
Koszovóról szerintem is fontosat mondott. A menekültek ügyén kívül azonban én örülök annak is amit a NATO-ról és a beavatkozásról mondott. A kormány álláspontja legalább világos, még akkor is ha nem volt valami nyugtató a közvélemény számára. Nem hazudott.
Előzmény: Törölt nick (3)
speaker Creative Commons License 1999.04.09 0 0 12

Interjú ide, fanyalgó bolsik oda, Viktor már ismerte az eredményeket, amiket az MTI ma tett közzé:

Az idei első két hónap egészében mért 164 millió dolláros áruforgalmi deficit már 27 millió dollárral alacsonyabb a tavalyi első két hónap hiányánál. A tőkebefektetésekhez kapcsolódóan februárban nettó 27 millió dollár jövedelem áramlott ki az országból, szemben a tavaly februári 71 millió dollárral. Az adósságot nem generáló tőkebeáramlás a jegybank adatai szerint 248 millió dollárt tett ki a második hónapban. Ezzel a február végéig beáramló tőke nagysága elérte az 555 millió dollárt, ami 207 millióval több a tavaly ilyenkor mért adatnál. A folyó fizetési mérleg februárban a végleges számok alapján igen alacsony, csupán 64 millió dolláros hiánnyal zárt.

Törölt nick Creative Commons License 1999.04.09 0 0 11
Valamit kellett villantania:)))

De fenntartom, hogy Feledy nem a tipikus "farkurkász", de nem is az, aki kényelmetlenné tenné a bársonyszéket.

Előzmény: Törölt nick (9)
dekóder Creative Commons License 1999.04.09 0 0 10
Hát, ahogy Feledy legőgösözte, az valóban maga volt a bájos lojalitás...
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 1999.04.09 0 0 9
Feledy az a tévériporter, aki "enyhén konzervatív", tehát elfogadható úgymond a másik oldal számára is. Nekem semmi bajom vele: Pl. emlékszem, a taxisblokád idején próbálta forszírozni, hogy mentőket nem engedtek át, de mikor ellenkező értelmű választ kapott, tisztességesen, korrektül viselkedett.

A face-to-face interjúnak az a lényege talán, ha jóindulatú akarok lenni, hogy így hosszabb magyarázatokra van lehetőség (ú.m. mélyinterjúra), míg a sajttáj gyors replikák műfaja.

Meg a kényelmetlen kérdéseké is. A kettő együtt lenne számomra őszinte hatású.

Előzmény: devians (6)
szelep Creative Commons License 1999.04.09 0 0 8
Horn Gyula 4 éven át közvetített semmitmondó sajtóértekezleteihez képest ez maga volt a felüdülés.
rezső Creative Commons License 1999.04.09 0 0 7
Talán Forró Tamás kellett volna.

Vagy Szombathy Palika, vagy...

Előzmény: devians (6)
devians Creative Commons License 1999.04.09 0 0 6
Nem akarom felrevinni a temat, de az interjuval kapcsolatos legmelyebb benyomasom az volt, hogy amikor meglattam Feledyt (a "riporter"), akkor majd elhanytam magam. Ez az idiota szervilizmusa jelentosen csokkentette az interju szinvonalat.

Kar, pedig a Viktor tud szerepelni magatol is. Most is hozta magat, ahogy kell.

Nincs senki a tanacsadoi kozott, aki megmondana neki, hogy legkozelebb kerulje Feledyt ?
Vagy csak en vagyok ennyire elfogult ?

Törölt nick Creative Commons License 1999.04.09 0 0 5
Kedves jehu jehu,

Igazad van, de ez is egy üzenet, hogy csak annak nyilatkozik, akit kijelöl... Naggyon fonntos üzenet! A többi ehhez képest elenyésző :-DDD Viszont érdekes és tanulságos.

Előzmény: jehu jehu (4)
jehu jehu Creative Commons License 1999.04.09 0 0 4
Biztos, hogy nem polgári a gondolkodásom, de egy ideje ha megszólal egy olyan köztisztviselő, aki egyoldalóan megszab/hat/ja, mikor, miről és kinek nyilatkozik, én megsüketülök és megvakulok és primitívvé /még inkább!/ válok: elveszítem minden érdeklődésem, csatornát váltok, hiszen nekem egyetlen szava sincs /csak metakommunikációs üzenete: nem kell az egyetértésed, a véleményed stb./, csak a "sajátjaihoz" beszél, azokhoz, akik ma még megtapsolják, bármit mond is.
/A fentiekből azért érezhető, csak belenéztem az interjúba - egyedül az tetszett, amit a menekültek befogadásáról mondott. Ezt akkor hallottam, amikor egy pillanatra visszanéztem - mert a kezdet engem taszított.../
Törölt nick Creative Commons License 1999.04.09 0 0 3
Legelőszőr is, nagyon nem tetszett, ahogy arról beszélt, hogy mennyire jó dolog a háború. Nem kényszerből vagyunk benne, hanem mert a NATO nemes, humanista, és a rakéták kikerülik a jófiúkat, csak a rosszakat találják el. Mi mindenben mellette állunk, még abban is, hogy húzzák az öldöklést, mint a rétestésztát, és ezt humanitárius segítségnek hívják.

Aztán nem tetszett, hogy kétségbe vonja bárki jogát, hogy erkölcsileg megkérdőjelezze ezt a háborut. Még az is, aki minden háborut megkérdőjelez. Még a szerbek népirtását is.

Aztán tényleg tetszett, hogy nekünk be kell fogadni szám- és származási korlátozás nélkül minden menekültet.
:-) Bár az igaz, hogy nem szép dolog baráti jobbot nyújtani egy nép felé, amlyik ugyanúgy szenved a háborutól, mint a magyar nép a II. világháboru alatt. Majd, ha kopogtatnak a határon, akkor majd barátok lesznek!

Aztán "tetszett", ahogy mondta, hogy megtekintette: "jó állapotban vannak"(sic!) a déli határon a magyar katonák:)))

Ez csak egy téma volt, a többi hasonlóan vegyes.
---
Mégegyszer kiemelném viszont a gátak jelentőségét és gyakoriságát, mert a kormány egyember a gáton, és a gátak, bár jól bírnak, jobb gátakat kell építeni, hogy meggátoljuk a gátszakadást, mivel a gát az egy olyan, ami gátlásoldó, népszerű, és nem gátolja még a kormányt ma-gát sem.
;-)))))))))))))

medve Creative Commons License 1999.04.09 0 0 2
Kedves speaker. Kifejtenéd bővebben?
Előzmény: speaker (1)
speaker Creative Commons License 1999.04.09 0 0 1
Egy megnyerő fiatal politikus, aki hála istennek országunk első embere, lényegre törő, magabiztos és nagyon hatásos nyilatkozat fűzérét hallhattuk a hazánkat érintő legfontosabb politikai kérdésekről. Nagyszerű élmény volt.
Előzmény: Sercli (0)
Sercli Creative Commons License 1999.04.09 0 0 0
En nem lattam....jeeee egy null..NEEEM !!!! :)))))
Szoval tenyleg nem lattam, mi volt benne ?
medve Creative Commons License 1999.04.09 0 0 topiknyitó
Láttátok tegnap az MTV1-en? Mi a véleményetek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!