Keresés

Részletes keresés

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.07.23 0 0 217
tziklon !

Érdekes vaCkor1 is a meleg mögé bújt ...
:-)
Akkor mehetek szörnyetegelni ?
:-)

tziklon Creative Commons License 1998.07.23 0 0 216
Sehonnai Bitang Ember!

Ma nincs fiús napom, ebben a melegben...

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.07.23 0 0 215
Kedves tziklon !

Ha szigorúan vesszük, akkor még Te is zaklatol most bennünket szexuálisan, ha érted amire gondolok ...
:-))

tziklon Creative Commons License 1998.07.23 0 0 213
Sehonnai Bitang Ember!

Ezen a gondodon már segítettem is emilileg. Látom, abban a topicban nem jártál, ahogy idézték...

tziklon

tziklon Creative Commons License 1998.07.23 0 0 212
vaCkor1!

(Azt is tudom, természetesen, mi az az 1)

IMHO ha egy topic ellaposodik, akkor talán hagyni kell meghalni, és nyitni egy "Baromkodás" topicot, mint ahogy a Dudusch nyitott egy "Udvarlás", majd egy "Lovagi Torna" topicot. Az nem elég hely az ilyesmikre? Mindenütt ugyanazok enyelegnek egymással, csak néha átugranak egy másik topicba.

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.07.23 0 0 211
Kedves tziklon !

Sajnálom, hogy nem vagyok újonnan regisztrált, mert így én nem kaphatok az illendőségekből ...
Viszont ne fájjon a fejed az sorozatos és visszaeső offtopic-olások miatt. Mint minden csoda ez is csak rövid ideig tart és addigra nekünk is megjön tán az eszünk. Bár úgy látom még lendületben vagyunk ...
:-)

Sehonnai Bitang Ember

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.07.23 0 0 208
vaCkor1 !

'iszen ha szóhoz tudnék jutni egyáltalán !

tziklon Creative Commons License 1998.07.23 0 0 207
Sehonnai Bitang Ember!

Mivel már írtam, hogy régóta lelkes olvasója vagyok a Törzsasztalnak, abból logice ki lehetne következtetni, hogy elolvasom a topicokat, csak eddig nem írtam beléjük.
Söt, mi több, az ÚJAKNAK címüt is tanulmányoztam, nehogy vétsek a társaság illemkódexe ellen. Egyébként most, hogy regisztráltattam is magamat, az emilben résztelesen leírták, mit szabad és mit nem. Ez egyrészt megszívlelendö valóban, másrészt kicsit frusztrál is abból a szempontból, hogy pont a "régi" tagok nem tartják be. Dehát ilyen a világ. A törvényeket azért alkotják, hogy tudják az emberek, mit nem tartanak be. Így van ez már a bibliai Tízparancsolat óta.

Söt, mitöbb, azt is tudom, hogy itt egyesek kényesek nevük teljes kiírására, tudom, hogy több "új" kollégám is megfeddésben részesült ez ügyben.

Változatlanul azt állítom, hogy ellaposodnak a témák, és néha kissé gusztustalanná válnak.

Eddig volt az offtopic, amiért elnézést kérek (én legalább megteszem...)

Ami a jelen témát illeti, szerencsére Magyarországon nem olyan rossz a helyzet, mit tölünk nyugatra. Csinos kolléganöim még nem háborodtak fel attól, hogy végigmustráltam öket, de ez azt hiszem attól is függ, miként teszi ezt egy férfi. Tisztelem és csodálom a nöi nemet, ezért elképzelhetetlennek tartom, hogy közönségesen forduljak hozzájuk.

Tisztelettel:

tziklon

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.07.23 0 0 205
Skandallum !

Ez a Szörnyeteg Lajos nem átall elbújni a zaklatás elől !

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.07.23 0 0 204
vaCkor1 !

No, jól van, menjünk át az Udvarlásba !
:-))))

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.23 0 0 200
Az udvarlásból ballagtam át csak úgy kiváncsiságból...

Sehonnai Te Bitang!

Na, muti!

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.07.23 0 0 199
Kedves tziklon !

Való igaz amit írsz, már kezdem is szégyellni magam miatta. De mivel uborkaszezon van a nagy szabadságolások miatt, ezért gondoltuk kicsit feldobjuk a topic-okat, és addig sem süllyednek tovább. Gondolod ez elriasztja a komoly véleményalkotókat ?

Mi a Te véleményed a témáról ?

Tisztelettel : Sehonnai Bitang Ember

tziklon Creative Commons License 1998.07.23 0 0 198
Igencsak eltértetek az eredeti témától. De ahogy látom, az elöbb-utóbb minden topicot elér, hogy 1-2 ember elkezd egymással személyeskedni és teljesen tönkreteszi az amúgy érdekes és beszélgetésre érdemes témákat.

Egyébként lelkes olvasója vagyok a Törzsasztalnak, csak eddig nem szóltam hozzá. Most is csak azért, mert úgy látom, romlik a színvonal.
A találkozótok klassz lehetet, kár, hogy akkor még az évi rendesemet töltöttem a családdal. Arról lehet tudni valami, hogy a fényképeken kik láthatók, vagy ez titok?

tziklon

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.07.23 0 0 197
Dudusch !

Sejtem hova ...

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.07.23 0 0 195
És ezzel szépen romboltad a renomémat ?!
Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.23 0 0 194
Sehonnai Te Féltékeny Ember!

A TE képedet azért nem mutattam + a lányoknak, mert irigy vagyok.

Szörnyeteg

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.07.23 0 0 192
Szörnyeteg Lajos !

Nem, de ez egy lehetőség Neked, ha már úgyis megakadtál Ubi képénél!

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.23 0 0 191
Sehonnai Bitang Ember Te Gaz Csábító!

Miattad???

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.23 0 0 190
Megjöttem Drágáim!

START!

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.07.23 0 0 189
Szörnyeteg Lajos !

Bocs, hogy zaklatlak, de :
Public Napló/Zölduborka/07-22-98 4:59 PM

Filamér Creative Commons License 1998.07.22 0 0 188
Kedvesch Dudusch! (ha még itt vagy)

Én nem akartam schenkit schem megzavarni. Erre bizonyíték az isch, hogy a "Bemutatkozásch" topick-ban isch közzé tettem a nick váltáscht. Egyébként a váltáschra úgy kényszerítettek, mert egyeschek schexujális zaklatáschnak vették már a nickemet isch. :-))))

KretaKing Creative Commons License 1998.07.22 0 0 187
Szörnyi Lali úgyláccik hazament. Pedig már kezdtem rászáni magam a zaklatásra!:)))
Bár lehet hogy nekem nem örült volna. No mind1 ez a többieknek szolgált volna tanúlságul. :)))
Filamér Creative Commons License 1998.07.22 0 0 186
VaCkor1: Az attól függ, hogy ki meséli kinek... De ha tetszik nekik, akkor nyugodtan csináld, még ha egyébként zaklatásnak számít is. :-))))
Filamér Creative Commons License 1998.07.22 0 0 183
Kedvesch Dudusch!

Ha szabad érdeklődnöm, identitáschzavarod miből adódik?

KretaKing Creative Commons License 1998.07.22 0 0 180
Miért ne te lennél a Dudus?
Kedves Szörnyeteg: Valaki kérte hogy ird le a ruházatod. Mikor is történt/történik ez?
Filamér Creative Commons License 1998.07.22 0 0 179
Dudusch!

Hát ha elárultad valakinek a jelszavadat, akkor egyáltalán nem biztos, hogy Te vagy a Dudusch. :-)))))

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.22 0 0 177
Duduschom!

Végre egy kisch támogatásch!!!

Vackor! Ne kukacoskodj már annyit! Azt meg már a fene se tuggya, mér orroltam + Rád. (De ha még fojtatod, egyre jobban tudni fogom, hogy MOST mér orrolok...)

Filamér Creative Commons License 1998.07.22 0 0 175
Gyerekek!

Megjött Dudusch!!!!!!! :-))))) Minndjárt jön a medwe1 koma is!!!! :-)

Filamér Creative Commons License 1998.07.22 0 0 172
Derága Szörnyecske!

(Na most jók az á meg az é betűk :-))) ) Igen, valamikor én voltam a "Ferfi", de aztán többen szexistának tituálták a nickemet, így megváltoztattam. A nickváltozással, mint látod a férfiasságom is csökkent (no nem a himbi-limbim, hanem a stílusom). Az "Eunugh" meg azért nem jó, mert ha az lennék, akkor valószínűleg nem azzal foglalatoskodnék, hogy hogyan zaklathatnálak zekszujálisan Tégedet. :-))))

KretaKing Creative Commons License 1998.07.22 0 0 171
Kedves Sz. Lajos!!!

Inkább nem érném el azt a szintet, hogy virtualice megrugdoss. Igy sity-suty ilyen kellemetlen érzést ... inkább nem.
Köszi a Vackoros ötletet, de szerintem jobban örülne Keves VAckor barátunk ha személyesen vennéd kezedbe(?) a "témát"!;)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!