Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.07 0 0 373
az msn hez képest azok csak vicces utánzások, ami működik az msn levelezőjén keresztül is, de nem lehetett a rendes platformot használni, mert oda nem engedett be, most ez csodamód sikerül egy idő után, de a plusz nem települ letöltése után.... ami szar az szar is marad?
Előzmény: locsemege (372)
locsemege Creative Commons License 2010.06.07 0 0 372
Nem értem a sufnis hasonlatot. A Pidgin ismeri az MSN protokollját. Nem kell az ismerőseidnek is ezt használnia.

Ha Neked mondjuk Samsung telefonod van, attól még fel tudod hívni azon ismerőseidet, akiknek Nokiájuk van, nem?
Előzmény: Törölt nick (371)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.07 0 0 371
nem magamban akarok msn ezni hanem a 150 eddigi partneremmel, mert egyik sem fog azért átjönni vmi sufniba... pár évig hibátlanul működött, most is megy mindenki másnak csak velem meg pár ezer mással is ökörködik szúrópróba szerűen :(
Előzmény: locsemege (370)
locsemege Creative Commons License 2010.06.07 0 0 370
Nekem nincs Windows-on, így nyilván MSN Messenger-em sincs, de ha MSN-ezni akar valaki, a Pidgin nem jó?
Előzmény: Törölt nick (369)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.07 0 0 369
mitől nem tlepül rá automatikusan ha azt igérik?  utál első leggazdagabbnak lenni már?
Előzmény: locsemege (368)
locsemege Creative Commons License 2010.06.07 0 0 368
Microsoft-os csoda. :)
Előzmény: Törölt nick (367)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.06 0 0 367
megtaláltam, telepítettem kétszer is, de nem kapcsolódik rá, nem jelenik meg a liven :(
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.06 0 0 366
csoda történt, hónapok óta nem próbáltam már indítani az msn live-t mert szenvedtem vele előtte eleget, most meg simán elindult és műxik... de.... mert miért ne lenne vmi takony a levesben, a live pluszt nem találom sehol, telepíteném mert hasznos volt sorolni a lapokat pl. ki tud róla?
vasmadár Creative Commons License 2010.03.08 0 0 365
miért nem engedik működni az eddig normális régebbi msn eket? miért kényszerítik az új használhatatlanba, ami nem is indul? nem szól nekik senki hogy szart csináltak?
the_grim_reaper Creative Commons License 2010.03.02 0 0 364
nekem sem működik rendesen a partnerlista karbantartó... nem tom miért... :S
Előzmény: dévédé (361)
vasmadár Creative Commons License 2010.02.27 0 0 363
mitől van ez a nagy katyvasz ezzel a szerencsétlen win live vel? direkt elcseszték? nagyon ügyesek!
zsendumicc Creative Commons License 2010.02.11 0 0 362
Sziasztok!
Nagy gondban vagyok mert tegnap még működött az msnem de ma már nem akarja elindítani. Ezt írja ki: "Az eljárás belépési pontja (NetApiBufferFree) nem található a DLL-ben (vNETAPI32.dll). "
Szerintetek mit kéne tennem vagy hogy csináljam meg hogy működjön???
Kérlek segítsetek
dévédé Creative Commons License 2010.02.09 0 0 361
Sziasztok!
A Messenger Plus!Live-ban a partnerlista-karbantartó nem müködik rendesen,értem ezalatt,hogy össze-vissza jelzi,hogy kinél vagyok fenn,kinél nem.Sokaknál azt írja,hogy Nem vagyok fent a listáján,pedig tudom,hogy fent vagyok.Más is találkozott már ilyennel?Valami gyógyszer van rá?Már próbáltam letörölni a Plust és újrarakni,de ugyanolyan maradt.
Köszönöm:)
Fantasy Gamer Creative Commons License 2010.02.07 0 0 360
Szevasztok! Felraktam a legújabb msn-t a gépemre,és leszedtem a hozzá való msn plust.Ezzel csak az a baj hogyha feltelepítem a plussot és belépek az msn-be nemtörténik semmi. Aki tud segíte minnél gyorsabban válaszoljon! Előre is köszi
vasmadár Creative Commons License 2010.02.05 0 0 359
de ha nem kényszerítené a régebbi működőket telepíttetni a szar újat az is megoldás lenne, de miért erőltetik a nem működő újat, amit mindenki utál? hülyék ezek?
vasmadár Creative Commons License 2010.02.05 0 0 358
a tűzfal blokkolhatja az msn -t, de azt hol kell beállítani? az msn eszköztár beállítások kockáinak fele béna /szürke nem pipázható/ mi lehet a baj? az egyéb utasításokat többször végigszenvedtem sikeresen de továbbra sem jelentkeztet be a dög.... a live mailről és az imo ról műxik, de sztem csak bosszantásból! miért ilyen foooosssss ez?
huliganboy Creative Commons License 2010.02.05 0 0 357
Sziasztok!

Még egy kis adat az msn problémához. Mig nem tudok hozzányúlni mert nem reagál 51mb ramot és 0 cpu t használ a feladatkezelő szerint!

Aki esetleg tudna segíteni nagyon megköszönném mert ez így nagyon idegesítő :S

Köszi

UI: Leszedtem újraraktam. Plusal Plus nélkül, rendszerrel való inditás és anélkül :(
de semmi :(

Köszi a válaszokat
huliganboy Creative Commons License 2010.02.04 0 0 356
Sziasztok!

Egy barátom most vett egy Sony Wio Notebookot Windows 7 64 bit rendszerrel. a problémám az hogy szinte minden fut tökéletesen rajta kivéve az msn. Több perc kb 4-5 mire el tudok kezdeni beszélgetni mert annyira lassan jelentkezik be illetve beszélgetések között is "lemaradásban van" hisz amig leírok egy mondatot az msnben nem látszik hogy írok de 5-6másodperc múlva beugrik amit addig gépeltem. Elég idegesítő.

2,7 Ghz proci dual core 4gb ram ez nem lehet probléma.
Soha nem volt dolgom 64 bites rendszerrel erre gyanakszom bár mint az msn weblapján fent van kompatibilis. ennek ellenére próbáltam kompatibilis módban inditani de a helyzet nem változott :S

Aki esetleg tudna nekem segíteni nagyon megköszönném.


KÖSZI!!
blade36 Creative Commons License 2010.02.04 0 0 355
Sziasztok lenne egy msnnel kapcsolatos problémám: mikor belépek ezt a hibakódot irja ki: 80048820 próbáltam mátr állitani az internet explorerben mindent.. minden jol van beállitva... aztán olvastam hogy futtassam le ezeket a cmd ben :regsvr32 softpub.dll
regsvr32 wintrust.dll
regsvr32 MSXML3.dll
regsvr32 initpki.dll
az elsö 3 nál okés volt minden de a negyediknél intipki.dll hiány irt ki... (am msn 9.0 ám van és vistát használok) lehet az lehet a baj? hogy az a dll hiányzik valahonnnan?? LÉgyszi irjon aki tudja
Elöre is köszi
Trisaa Creative Commons License 2010.01.29 0 0 354
Sziasztok!

Msn-nel kapcsolatban van egy kérdésem:

Msn-nél a beállítások/adatvédelem menüpontban van olyan, hogy: ,,tekintse meg,kik vették fel önt ismerőseik listájára!"
Ha rákattintok,akkor kiad olyanokat,akiket én vettem fel, kiad olyanokat, akik engem vettem fel, tehát mindenki neve ott van, aki egyszer felkerült nálam partnernek(még ha most le vannak tiltva,akkor is ott a név).

Na most,1-2 név eltűnt onnan. Miért? Az nem megoldás, hogy töröltek vagy letiltottak, mert kipróbáltuk és nem tűnt el a név.
ifjú padavan Creative Commons License 2010.01.27 0 0 353
Ó, megvan! Tiszta hülye vagyok. A Windows Messengert inditottam el mindig, mert valaki azt használta, és az jött ki a start menüben. De megvan Live Messenger is. Most már minden ok.
Előzmény: ifjú padavan (352)
ifjú padavan Creative Commons License 2010.01.27 0 0 352
A másik kérdésem, hogy hogy lehet frissíteni? Én elméletileg az utolsó verziót töltöttem le, de az csak 4.7.3001 nem 14 akármennyi. És mindenki azt írja, hogy azért nem tudok nekik képet küldeni, vagy tőlük fogadni, mert frissítenem kell.
ifjú padavan Creative Commons License 2010.01.27 0 0 351
Á, köszi. Nem gondoltam, hogy ott kell keresni. Így már jó.
Előzmény: Törölt nick (350)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.27 0 0 350
Windows (XP) Startmenüt írtam, nem véletlenül. Azt hihetnénk, nincs köze hozzá, de ott van a "Hálózati jelszavak" tárolása.

Régebben ott volt közötte a MS Passport, amikor még azzal ment a Messenger, most LiveID van, vagy nem tudom, mert amúgy én nem használom ezeket, de ott volt a jelszó.

Vagy van itt egy program is:

http://www.nirsoft.net/utils/mspass.html
Előzmény: ifjú padavan (349)
ifjú padavan Creative Commons License 2010.01.27 0 0 349
Nekem Windows Messengerem van, ott ilyen nincs (vagy nem találom).
Előzmény: Törölt nick (348)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.26 0 0 348
Startmenü tetején a felhasználó ikonjára kattintva, megjelenő ablakban egyet vissza, jelszó törlése?

Előzmény: ifjú padavan (347)
ifjú padavan Creative Commons License 2010.01.26 0 0 347
Teljesen hülyének érzem magam. Régen sokat msn-eztem, teljesen jól ment a dolog. De most, hogy újra kezdtem nem megy a dolog. Általában semmi nem működik, de ami a legnagyobb gáz, hogy 3-an használjuk mégis mindig az én nevemben jelentkezik be, méghozzá magától. Akárki használta utoljára, ha bekapcsolom belép a nevemben. Pedig nem kértem, hogy jegyezzen meg vagy ilyesmi. Hogy lehet ezt kikapcsolni?
badorjan Creative Commons License 2010.01.26 0 0 346

Sziasztok!
Olyan problémában kérek segítséget, ami a videobeszélgetést érinti:
Laptopon megvan a saját kamera képe, bejön a partner kamerájának a képe, de a partnernél nem jelenik meg a laptopról továbbított kép.
Olyasmire gondolok, hogy valamelyik port, valamilyen védelmi rendszer nem engedi ki a képet, itt szülök rajta két napja, de nem jövök rá mit állítsak át.

HELP!

 

OS: Win XP Home 2002-es verzió Szervízcsomag 3
Windows Live Messenger: v2009 (Build: 14.0.8089.726)

DeeDee83 Creative Commons License 2010.01.09 0 0 345
Nem jöttünk ki túl jól. :)
És közben meglett a bajomra a megoldás is: a TV-tuner kavart be, az MSNt áttette egy 2. monitorra, ami elvileg van, gyakorlatilag nincs.
Hallelujah.
Előzmény: locsemege (315)
vasmadár Creative Commons License 2010.01.09 0 0 344
büdös nagy kavarás van a mess live és az msn körül.. kiknek jó ez?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!