Keresés

Részletes keresés

Csono Creative Commons License 2003.11.24 0 0 71
Szép, szép. Annyit megért volna, hogy elmenjünk:(
Sőt, még többet is. Mi van a euphoria lemezzel (promises) meg a slang-gal? Nem ez a def játszotta fel?
Előzmény: Cyka (68)
Cyka Creative Commons License 2003.11.23 0 0 70
Suxx a pecsbeli lemezborze. Nincs ertelme ott bevasarolni. Ritkasagok ailg vannak, arak pedig magasabbak mint a CD-pinceben.
SOUTHERN Creative Commons License 2003.11.23 0 0 69
Nov. 30-án, vasárnap a Pecsában lemezbörze!
Cyka Creative Commons License 2003.11.23 0 0 68
Csono, kiraly volta Sz.Petervari buli, ugy 2500-an lehettunk. Holnap Moszkva.
Itt a tegnapi set-list:
Action
Make a Love Like a man
Women
Foolin
Hysteria
Love and hate Collide
Four Letter Word
Promises
Two Steps Behind
Now
Rocket
Armageddon It
Photograph
Animal
Pour Some Sugar On Me
Rock Of Ages
-----------
Love Bytes
Let's Get Rocked
Cyka Creative Commons License 2003.11.17 0 0 67
En se mentem Lengyelbe, de most indulok Sz.Petervarra, utana pedig Moszkva. Eppen most vettem repulojegyet, szerdan indulas :)
Csono Creative Commons License 2003.11.17 0 0 66
Soförünk csüt este munka ügyben leeds-be repült :(
Előzmény: Cyka (65)
Cyka Creative Commons License 2003.11.16 0 0 65
Na milyen volt a Brno? :)
marillion Creative Commons License 2003.11.15 0 0 64
Szerintem gyenge a Slang,az X tökéletes de a Hysteria lemezt nem lehet felülmúlni az tuti!Keresem az Animal maxi CD vagy LP változatát!A Hysteria koncert DVD-n van 5.1hang???
Cyka Creative Commons License 2003.11.07 0 0 63
Kozben meg lett a kocsi. :) Nov. 15-en Katowicebe megyunk, aki be akar szallni, tegye meg . 3 helyunk van
Cyka Creative Commons License 2003.11.06 0 0 62
mer most csak kaptam emailt, hogy kizarolagosan Katowice.
Csono Creative Commons License 2003.11.06 0 0 61
Akkor miért érdekes, hanyan vagyunk? :)
Előzmény: Cyka (60)
Cyka Creative Commons License 2003.11.06 0 0 60
sajnos nem jo nekem a Brno :( En most Kotowiceben kaptam idopontot csak
Csono Creative Commons License 2003.11.06 0 0 59
Hárman, még nincs jegy, de visszafelé alszunk barátoknál Szerdahelyen (kivéve soför - de lehet hogy ő is), aztán irány pest.
Cyka Creative Commons License 2003.11.06 0 0 58
hanyan vagytok?
Csono Creative Commons License 2003.11.06 0 0 57
nov. 14 brno. oda megyünk mi, ha a soförsrác még este hazajön, akkor jöhetsz gondolom.
Előzmény: Cyka (56)
Cyka Creative Commons License 2003.11.06 0 0 56
Megy valaki autoval Katowice-be Nov. 15-en DEF LEPPARD koncertre? Beszallnam en is. Uti koltseg + ingyen jegyet tudok biztositani.
valleyboy Creative Commons License 2003.10.14 0 0 55
hű, átjönnek Európába? ezt nem is hallottam.
mindegy, már tönkre ment a polóm.
Előzmény: Csono (53)
stevebi Creative Commons License 2003.10.14 0 0 54
Nekem is bejön az új Skid Row!
Nem is értem, miért fanyalog 10 emberből 9, hogy nem stimmel a korong.:)

Talán 2-3 dal lett klisé, de a többiben jó dallamok vannak. Néha egészen elképesztő kritikákat olvasok róla - pl. www.headbanger.hu - ahol a Nickelback-félékhez hasonlítják. Pedig inkább nevezhető ez a 3. lemezük folytatásának, csak nem annyira harapós. De hol volt akkor még Nickelback, Creed stb.

Előzmény: Csono (53)
Csono Creative Commons License 2003.10.14 0 0 53
sajna a skid row is, egyre jobb az új lemez. vagy csak szokom?
Előzmény: valleyboy (52)
valleyboy Creative Commons License 2003.10.14 0 0 52
Ricky Warwick csak Münchenig kíséri a Leppardot a turnén
szóval az a tömeg aki miatta ment volna most még visszafordulhat
Csono Creative Commons License 2003.10.09 0 0 51
Dunaszerdahelyi barátom intézte, hozzá megyünk, náluk alszunk utána. Rögvest fölhívom, mennyi is volt a jegy.
Előzmény: rozsoma1 (50)
rozsoma1 Creative Commons License 2003.10.09 0 0 50
Mennyi a jegy?
Mivel mentek?
Tényleg nincs messze...
Jó lenne.
Előzmény: Csono (49)
Csono Creative Commons License 2003.10.09 0 0 49
már vettem két jegyet...
Előzmény: valleyboy (48)
valleyboy Creative Commons License 2003.10.08 0 0 48
ki megy?
Előzmény: Csono (47)
Csono Creative Commons License 2003.10.08 0 0 47
Nov 14. brno, nincs az olyan messze...
(időben és kilóméterben sem)
rozsoma1 Creative Commons License 2003.10.08 0 0 46
Ez most komoly hogy Mariah Carey nyomja a Bringin' on the heartbreak-ot? Mert viccnek durva.:-DDDD
valleyboy Creative Commons License 2003.07.17 0 0 45
ajánlom mindenki figyelmébe a Slang lemez bonus CD-s változatában elhelyezkedő akusztikus koncertet. nagyon fasza.
valleyboy Creative Commons License 2003.03.11 0 0 44
Március, áprilisban ismét észak-amerikai turné lesz, Ricky Warwick vendégeskedésével. Egyre kíváncsibb vagyok Ricky szólólemezére...

"Ah well - when Ricky was recording Tattoos & Alibis at Joe's studio at his home in Dublin - they had Scott Gorham come and play on a track. One night they were just chilling out and sitting around when the farmer from next door rang to say his cows had gotten loose in Joe's garden again!! Joe's response was 'I'll just fetch me shotgun' And there they were, Scott Gorham, Joe Elliott and Ricky Warwick - all running round Joe's garden rounding these cows up with Joe armed with a shotgun!"

Ricsárd Creative Commons License 2003.02.24 0 0 43
Nézőpont kérdése. A Gun első 3 albuma kellendő volt, a szakma is dicsérte, aztán a 4. számsoros című album nagy változást hozott.Érdekességnek jó volt, de semmi köze a Gun korábbi munkáihoz.
Azóta semmi.
A Warrant Cherry Pie utáni dog eat dogja kellemes ,de minimális változás volt, keményebb lett a hangzás, de warrantos volt az album.Ugyanez a Ultraphobic is, de a belly to belly nagyon elkanyarodott már a stílusuktól és azóta semmi.
Az Extreme nagyon nagy kedvencem volt, de a 4. Vaiting... albumot még én sem tudtam megemészteni, be is fejezték pályafutásuk.
Mötley is keresi az utat, de a New Tatoo elég gyengusz váltásra sikeredett.
Inkább hallgattam volna meg még pár Gunos Swagger albumot minthogy a 0141 632 6326-os albumal elkapálták magukat.
Persze vannak pozítiv példák is és mindamellett, hogy a Def leppi Slang albuma nem volt túl sikeres, minimális változtatásokkal, erős Def leppardos írányvonulattal, több mint 20 éve tudnak érvényesülni a piacon.
Ugyanez az Aerosmit és azért igazodtak a mai trendhez is valamelyest, de úgy hogy nem fordultak ki önmagukból.
Ők azon kevesek egyikei akik megtalálták azt a határt ami mindkét szempontot ki tudja elégíteni.
Hamarosan jön az új Slash album és ugyanazzal a stílussal fog szakítani mint anno a Guns-ban és nem hiszem hogy szükségeltetik valami óriási változás.
Nem hiszem, hogy ugyanazt nyomnák ezek az együttesek beleértve a Def leppit is
valleyboy Creative Commons License 2003.02.24 0 0 42
Nézd, ami azt illeti nekem tetszett néhány újjító probálkozás, többre értékeltem az ilyesmit. Pl akár a Def Leppard - Slang lemezt, vagy a Mötley: Generation swine-t, Warrant: Ultraphobic-ot. Aztán mondjuk ott a Gun teljes életútja a változásra, vagy akár az Almighty első 5 lemeze. Anno az MHH trendlovaglónak minősítette őket, szerintem ez eléggé beszűkült szemlélet. Persze ízlés kérdése, nem mindenkinek tetszhet ami nekem, de a felületes megállapítások helyett azt is nézhették volna, hogy ők mind meg tudták őrizni a saját jellegzetességeiket. Ellenpéldaként ott a Danzig: Blackadevil förmedvény, amikor hősünk az indusztriális zenével próbálkozott.
Kedvenc zenekarom a Manic Street Preachers, úgy érzem nekik is minden lemezre sikerült megújjulniuk és többet csinálni. Ha nem kategórikusan nézzük a dolgot sokkal több példa létezik, Madonnát is említhetném, de Te is mondtál párat. A hard rock zenekaroknál talán azért nem müködik ez a dolog, mert kényszert éreznek magukon és a kategórizálás leginkább náluk állít korlátokat. A változás kényszere aztán olyan lemezeket szűl, mint az Extreme: Waiting for the punchline, vagy a végén már a Warrant: Belly to belly-je.
De ennek ellenére voltak jó dolgok. Nem feltétlenül attól lesz valaki önmaga ha mindig ugyanazt nyomja. Ha a régi sikereiket keresik a változásban akkor persze, hogy befuccsolnak.
Előzmény: stevebi (40)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!