Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2019.08.27 0 0 64775

hát számjegyű

 

 

talányosan fogalmazol... :-D

 

 

Előzmény: zuu1232 (64774)
zuu1232 Creative Commons License 2019.08.27 0 0 64774

Nem hiszem, hogy mondtam olyat, hogy nincs semmi költség. Nyilván vannak költségek, mint minden vállalkozásban, viszont attól a nyereség még hát számjegyű marad.

Azt sem érdekelne, ha 1 millió dollár lenne a havi költségem, ha nyereség lenne rajta. 

Előzmény: ásítósmacska (64773)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.08.27 0 1 64773

Te mindent csak szó szerint bírsz értelmezni...??? Javaslom, hogy akkor ne próbálj egyetlen viccet se megérteni... :-D 

 

VAgy esetleg olvass vissza pártízezer hsz-t a topikról, hogy képben legyél az MLM-es "metafórákkal". :)))

 

(ez most a lila öltönyre vonatkozott, a gyengébbek kedvéérét…) 

 

 

A költségek: bármilyen kevésbe kerül, az költség. Az, hogy te nem számolod költségként, csak megerősíti a homokba dugott fejet. 

 

 

 

 

Előzmény: zuu1232 (64772)
zuu1232 Creative Commons License 2019.08.27 0 1 64772

Gondolom ezeket viccnek szántad :)

A telefonálás ingyen van.

Közlekedés pénzbe kerül, de nem olyan vészes, általában egybe lehet kötni más intézni valókkal. Évi 15.000 km megy bele a kocsiba, nagy vonalakban ennyi volt előtte is.

Ki az aki manapság öltönyben megy el egy megbeszélésre, találkozóra? :)

Előzmény: ásítósmacska (64771)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.08.22 -1 0 64771

Nyilván nem telefonálsz, nem használsz semmit, nincs közlekedéssel kapcsolatos költséged, nem ruházkodsz (a régi lila öltöny még jó idén is... :-D)........

 

:)))

Előzmény: zuu1232 (64766)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.08.22 -1 0 64770

kognitív disszonancia elnyomására ismét egy tökéletes példa.

 

LOL

 

 

Előzmény: zuu1232 (64763)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.08.22 -1 1 64769

No, látom, nem sok minden változott.... Mellébeszélős vöröskénk is tolja a sztenderd kifogásgyárat. :-D

 

Előzmény: Párizs73 (64757)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.08.22 -1 0 64768

:))))

 

Jó régen nem jártam erre, most látom, hogy volt némi aktivitás...

 

Előzmény: száz1 (64749)
Pityu... Creative Commons License 2019.08.18 0 0 64767

Jó szöveg :)

 

"A világ legnagyobb cége most épül! Nehogy pár év múlva azt mond, hogy bárcsak tudtam volna! Tudod! Akkorát szakítasz amekkorát el tudsz képzelni! Én megyek az utamon! Gyere Te is!"

zuu1232 Creative Commons License 2019.08.15 -2 0 64766

Olyan sok költség azért nincs szerintem. 

Szerinted mik azok a jelentős költségek, amik nagyban befolyásolnák a jutalék-adó összegét?

Előzmény: Replay (64765)
Replay Creative Commons License 2019.08.14 0 0 64765

Azért van ott még egyéb költség is az adón kívül. Igen költségek minden vállalkozásnál vannak (nemcsak kézmosószappan) csak az mlm-es vállalkozásoknál úgy tesztek mintha nem lenne (te is ugyanezt adod elő a hétszámjegyű jutalékkal).

Előzmény: zuu1232 (64763)
.Mityu Creative Commons License 2019.08.14 0 0 64764

Képzésnapra utazás, ottlétre...

Ha azt veszem, hogy Lakitelekre azóta sem mentem, s akkor sem mentem volna csak úgy,

két napra, akkor bizony az az MLM-es ténykedés költsége volt. :)

Tehát nem arra jártam egyébként is, és ha már arra járok benézek, hanem célzottan a képzésre mentem. :)

Előzmény: zuu1232 (64763)
zuu1232 Creative Commons License 2019.08.14 -3 1 64763

igen, kissé bonyolultabb  a helyzet. Nehéz külön választani. Kb olyan, mintha a pároddal nyitnátok egy családi vállalkozást, mondjuk egy pékséget.

Ebből a jutalékból még lejön az adó. Az egyéb kiadásokat is elég nehéz különválasztani. Ha pl elmegyünk egy képzésre egy hétvégére, úgy, hogy a cég fizeti a szállodát, viszont mi fizetjük az utat, akkor az pontosan hova számít? Ha úgy vesszük, akkor teljes mértékben kiadás, viszont ha azt nézzük, hogy eltöltöttünk egy hétvégét az asszonnyal, akkor már nem az. Persze mindig vannak egyéb kiadások is, de az minden vállalkozásnál van (pl pékségnél a kézmosó szappan:) ). 

Előzmény: Párizs73 (64761)
Replay Creative Commons License 2019.08.14 0 0 64762

"Idén léptél be?" - igen

"Kerestél már pénzt?" - kb másfél éve minden hónapban hét számjegyű a jutalék és egyessel kezdődik:)

 

Azért ez igy zavaros. Egyszer magadról beszélsz, egyszer a feleségedről.

 

Nem az volt amúgy a kérdés, hogy mennyi a jutalék hanem, hogy mennyit kerestél vele. Amúgy miért nehéz kiszámolni, hogy mennyit kerestél te? Közös számlára kapjátok a jutalékot? 

Előzmény: zuu1232 (64760)
Párizs73 Creative Commons License 2019.08.14 0 1 64761

Szóval megint felvette az önkéntes rendőri karszalagot. Mostanában nem figyeltem a topikot, lemaradtam róla.

Előzmény: Replay (64758)
zuu1232 Creative Commons License 2019.08.14 -3 2 64760

Nekem kicsit más a helyzetem:  a feleségem kb 4 éve csinálja, én csak az idén döntöttem úgy, hogy én is belépek és ketten fogjuk csinálni tovább.

Így egy kicsit nehéz konkrétan kiszámolni, hogy csak én menyit kerestem vele. Az én tevékenységem nyilván még nem hoz olyan sokat a közösbe, de egyre jobban beletanulok.

A kérdéseidre a válaszok (inkább a feleségem nevében beszélek)

"Idén léptél be?" - igen

"Kerestél már pénzt?" - kb másfél éve minden hónapban hét számjegyű a jutalék és egyessel kezdődik :)

"Kerestél már annyi pénzt, mint amivel beszervezésnél hitegettek?" - beszervezésnél semmivel sem hitegettek, egyszerűen csak tagi áron akartuk megvenni azt a terméket, amit már évek óta vásároltunk.

"Tényleg olyan könnyű hálózatot épiteni és milliókat keresni mint ahogy a szponzorod mondta?" - Mint már mondtam, a szponzor nem mondott semmit. Viszont egyáltalán nem könnyű, keményen kell dolgozni.

"Mennyit fektettél eddig bele az "üzletbe"?" - Mivel amúgy is innen vásároltuk azokat a termékeket, így mondhatni semennyit. 

"Akiket beszervezel, azoknak mit mondasz, mikor lesznek milliomosok?" - Ez változó. Sokan el sem tudják képzelni, hogy milliomosok is lehetnek. Így nekik egyszerűen csak megmutatom, hogy a csapatunkban hányan, mennyi idő idő alatt, mennyit kerestek eddig. 

Előzmény: Replay (64759)
Replay Creative Commons License 2019.08.14 0 0 64759

Idén léptél be? Kerestél már pénzt? Kerestél már annyi pénzt, mint amivel beszervezésnél hitegettek? Tényleg olyan könnyű hálózatot épiteni és milliókat keresni mint ahogy a szponzorod mondta?Mennyit fektettél eddig bele az "üzletbe"? Akiket beszervezel, azoknak mit mondasz, mikor lesznek milliomosok?

Előzmény: zuu1232 (64755)
Replay Creative Commons License 2019.08.14 0 1 64758

Igen némelyek megint önkéntesrendőrt játszottak, a törölt hozzászólásban nem tudom mi volt. Egy másikat is töröltetni akart, ahelyett, hogy tételesen cáfolná a leírtakat.

Előzmény: Párizs73 (64757)
Párizs73 Creative Commons License 2019.08.14 0 0 64757

"Némelyik mondott cifrábbakat is pár napja is, de már kimoderálták." Már megint " némelyik"? Miért nem nevezed nick néven akikkel gondod van? Volt moderálás? Én már egy ideje nem írtam, lemaradtam valamiről?

Előzmény: Törölt nick (64756)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.14 -4 1 64756

Némelyik mondott cifrábbakat is pár napja is, de már kimoderálták. Aztán - szintén némelyek - azt olvasnak ki a hozzászólásokból, amit akarnak, megcsámcsogják egymás között a "félreolvasásból" következőket (mintha azt mondtad volna, amit ők akartak rajta érteni), aztán mikor megemlíted, hogy akik továbbra is mást olvasnak ki belőle mint amit odaírtál, azoknak ajánlott az elmeorvosi vizsgálat - megvádolnak, hogy "azt mondtad, elmebetegek". Kell erre bármit mondani? :)

Előzmény: zuu1232 (64755)
zuu1232 Creative Commons License 2019.08.14 -1 1 64755

Jó lenne, ha erről többet írnál. Én 2019-ben léptem be egy MLM rendszerbe, hálózatot építeni. Ha ez valami átverés, akkor szeretnék minél hamarabb tisztában lenni vele.

Most akkor nekem is át kellene verjek valakiket, vagy talán engem vertek át?

Hogyan verik át az embereket ?

Minden MLM-ben átvernek, illetve minden MLM cégnél ugyanúgy?

Erről csak az alapítók tudnak, vagy, ha elérsz egy bizonyos szintet, akkor téged is beavatnak a nagy átverésbe?

Esetleg már belépés előtt elmondják, hogy ez egy átverés?

 

Előre is köszönöm a segítségedet. (Nem szeretném, ha ivartalanítanának és a gyerekeimet sem szeretném elveszíteni.)

Előzmény: száz1 (64749)
Pityu... Creative Commons License 2019.08.10 0 0 64754

Na egy jó kis lehetőség :D

 

"Viszonylag Új cég, kevés ember,nagy lehetőség korán a csúcsra lehet jutni,jó kereseti lehetőség(készpénz+jutalék)
Ha érdekel"

 

Ez már bűzlik,a hirdető is beszopta valószínűleg,gyanús ha már korán a csúcsra lehet jutni,és gondolom korán is lehet pofára esni,ezek gondolom a rövid életű mlm-ek egy két év oszt csá lelépnek a lóvéval.

Nekem mindig azt mondják ha valami túl könnyű az már gyanús.

Replay Creative Commons License 2019.08.08 0 0 64753

Szerintem ugyanarról beszélünk, de ha valami problémád van, akkor szólj. :))

Előzmény: száz1 (64752)
száz1 Creative Commons License 2019.08.07 0 0 64752
Cinikusan írtam. Vagy ennyire hülyének tűnök? XD
Előzmény: Replay (64751)
Replay Creative Commons License 2019.08.07 0 0 64751

Nem kell nekik szakmailag képzett ember. Akkor nem lehetne a beszervezett embereknek eladni azt a rengeteg oktató anyagot (cd, szeminárium, könyvek), amin a "gyémántok" osszák az észt és ami szerintük ahhoz kell, hogy felérj a piramis csúcsára. Az egy külön iparág, óriási bevétellel.

 

Előzmény: száz1 (64749)
száz1 Creative Commons License 2019.08.07 -1 3 64749

Az MLM rosszabb, mint az uzsora, mindig a legszegényebb, legkiszolgáltatottabb réteget fosztják ki. Itt is ki a potenciális ügyfél? A kismama, a bukott kényszervállalkozó, a multinál robotoló rabszolga, stb.. Én még olyan MLM-hirdetést nem láttam, ahol intelligens, szakmailag képzett, sikeres embereket kerestek volna. xD Legombolnak a szerencsétlenekről 200.000-et, meg amennyit kiadnak az ipari hulladékért. Az MLM-nél általában a termék csak "ürügy", itt is. Az egész a 80 IQ-s lúzereknek van kitalálva, meg a szélhámos patkányoknak. Ügyfelet szállító tölcsér és egyebek, tiszta vicc. XD Ha automatikusan szállítja az univerzális tölcsér az ügyfeleket, akkor mi a faxnak kell ügynök? Ja, a 200.000-es belépőért, meg a hulladékvásárlásért. Aki 2019-ben belép ilyenbe, azt ivartalanítani kellene, gyereke(i)t elvenni, őket meg gondnokság alá illene helyezni. :)

Előzmény: .Mityu (64748)
.Mityu Creative Commons License 2019.08.07 0 0 64748

Megnéztem a linket, s ami ezen olvasható...
Ennyi süketelést az Amwaynál, az FLP-nél, de akár a Lakáskasszánál is kaptam...

Nekem ez inkább a holló csőréből a sajt kiéneklése szöveghalmaznak tűnik! :D

Avagy felhívunk, behatároljuk kb. mennyi lóvét tudunk rólad legombolni, azt csá! biznisz! :D


Előzmény: Törölt nick (64747)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.05 0 0 64747

https://innofit.hu/fusion-marketing/hogyan-mukodik-a-fusion-marketing/

 

"EZ A LÉNYEG: Ez azt jelenti, hogy pár hét vagy hónap múlva egy több tucat fős csapatod is lehet akár*és ha ők akár csak pár tízezer forintért hirdetnek"

 

Szóval rá kell beszélni a embereket, hogy adjanak fel hirdetést az Innofit érdekében, és akkor abból jól kap valamennyit.

 

Aki rá tud beszélni másokat, hogy pénzt költsenek az keressen egy sales pozíciót. Aki meg nem, az minek kínlódik.

 

Üzleti oldalról: ha ez a rendszer többe kerül az Innofitnek mint pár hagyományos sales-es megbízása, akkor nyilván semmi értelme nem lenne, tehát kevesebbe kerül így. A másik opció, hogy átverés az egész.

 

Ráadásul ebben a rendszerben a "partner" a hirdetés generálásban érdekelt, nem az értékesítés növelésében.

 

Baromság az egész. ¯\_(ツ)_/¯

 

*emberek tízezrei dolgoznak csak neked! (Kálmán a bizniszmágus)

Előzmény: Pityu... (64746)
Pityu... Creative Commons License 2019.08.05 0 0 64746

Na igen,meg a tanulás is fura nekem úgy képzelném el mint egy iskola vagy ilyesmi,de egyszer voltam egy bemutatón a biocom-nál és azt mondták ez tanulás is,de nekem csak egy összejövetelnek tűnt meg az ujjak beavatásának.Szóval néha hülyének érzem magam,hogy nem értek ehhez meg ahhoz meg micsoda kiképzést kaphat egy MLM-es d ezt látva hát nem tudom... Lehet túlgondolom én ezt az egészet.

Előzmény: Törölt nick (64744)
Pityu... Creative Commons License 2019.08.05 0 1 64745

Én nem akarok belépni,csak gondoltam ezt a bizonygatást határozottságot megosztom amit olvastam :) Én egyre jobban meginogok ebben az MLM témában.

Előzmény: Triondor (64742)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!