Sziasztok:)) Nagyon jó a topik. Jöhetek én is néha? Olyan topikot kerestem ami nem rég indult. Régi, összeszokott társaságba nehéz bekapcsolódni. Nagyon szépek a cicák. Nekem két cicám van. Majd teszek képet róluk.
Sziasztok kedves cicások! T.leo már beharangozta jöttömet. Ő is macska, csak picit nagyobbacska!;o))) Nickemet első cicámtól kölcsönöztem. Jelenleg 2 rosszcsont uralja a lakást!