Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.06 0 0 179

Nekem viszont mennem kell Cicások!

Jó éjt!

 

Előzmény: gumimacy67 (178)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 178
Várjuk ám a fotókat :)))) Nagyon :))))
Előzmény: dorma3 (165)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.06 0 0 177

jaj de édi! szólj ha felkerül szavazni fogok! :)

Előzmény: waczyka (172)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.06 0 0 176

Szia!

Ez jól esett! Persze hogy jöhetsz mindenkit szeretettel várok!!!!!

Köszi a szavazást! Várom a képeidet!

Előzmény: dorma3 (165)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 175
Istenem, de édi pofija van !
Előzmény: waczyka (172)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 174
Bízom benne, hogy nem ússza meg ejnye-bejnyével !
Előzmény: waczyka (173)
waczyka Creative Commons License 2007.05.06 0 0 173
Köszi! Bízzunk benne, hogy a népharag mellett hivatalos fórumon is elítélik!
Előzmény: gumimacy67 (169)
waczyka Creative Commons License 2007.05.06 0 0 172
Szióka! Én is ma érkeztem ide!;)))

Köszi Gumimacy67, próbaképp beküldtem képet, de még nem tette föl.
Addig is egy mai fotó:

Szüszikém így szeret pihenni, kinyújtott karral.
Előzmény: dorma3 (165)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 171

Kedves FLR !

 

Frigyesnek is megy a szurkolás !

gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 170
Szorítok, hogy minden rendben legyen a dokinál !
Előzmény: Pici gazdi (163)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 169
Már aláírtam korábban !
Előzmény: waczyka (162)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 168
Szeretettel várunk és üdv a csapatban !
Előzmény: dorma3 (165)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 167

Köszönjük !

 

Lehet nevezni és én nem tudok arról, hogy végetér-e a verseny...

 

Majd megháláljuk, ha Neked is kerülnek fel képeid ! 

Előzmény: waczyka (161)
dorma3 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 166
Én is szavaztam:)) Szerénykére. 1x néztem át a topikot, úgyhogy a nickekhez társuló makkákat még nem tudtam megjegyezni.
dorma3 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 165
Sziasztok:)) Nagyon jó a topik. Jöhetek én is néha? Olyan topikot kerestem ami nem rég indult. Régi, összeszokott társaságba nehéz bekapcsolódni. Nagyon szépek a cicák.
Nekem két cicám van.
Majd teszek képet róluk.
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.06 0 0 164
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.06 0 0 163

Sziasztok Cicások!

Bocsi már nem voltam 2 napja! :S:S

Úgy látom hiányoztam! :)

Üdv. az Új Tagnak! Aranyosak a cicáid!:)

Köszi azoknak akik szavaztak Szerire! Ma is megköszöni!:)

Remélem mindenki jól van!

FLR: Frigyes jól van? mizujs?

Többiek: Jól vagytok? Ciccek?

Gumimacy: Szavazok!:) Köszi megvagyunk! Lehet lesznek kiscicás képek :) Holnap megyek dokihoz :(

 

Előzmény: gumimacy67 (160)
waczyka Creative Commons License 2007.05.06 0 0 162
Ide is átmásolom, hogy minél többen tiltakozzunk.
Kérlek benneteket, továbbitsátok minden jóérzésű embernek:

http://www.allatesbarat.hu/

Aki szeretné börtönbe küldeni az "álszent"-et, az legyen kedves fél percet (nem-ál)szentelni egy alápötyögéssel. Köszi
waczyka Creative Commons License 2007.05.06 0 0 161
Jelentem, megtettem, amit a haza kíván!;o)))
Mikor zárul a verseny? És lehet még benevezni?
Előzmény: gumimacy67 (159)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 160

Pici Gazdi hol vagy, mizújs Veled ?

 

Szavaztam ma is :)

 

Szép napot Mindenkinek !

gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 159

Üdv a fedélzeten ! :)

 

Nagyon szépek a cicusaid !

 

A mi Dorothynk:

(szavazni az alábbi linken lehet Rá - A két angyal)

 

http://www.nana.hu/index.php?apps=cicavizio&order=legparadesabb&sf=0

 

 

 

Előzmény: waczyka (158)
waczyka Creative Commons License 2007.05.06 0 0 158
Sziasztok kedves cicások! T.leo már beharangozta jöttömet. Ő is macska, csak picit nagyobbacska!;o))) Nickemet első cicámtól kölcsönöztem. Jelenleg 2 rosszcsont uralja a lakást!


A teknőctarka Kennyke és a fekete-fehér Szüszike
Előzmény: T.leo (140)
em Creative Commons License 2007.05.05 0 0 157

Bombi a képtárban :-)

Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.04 0 0 156
Ja és aranyos (volt)! :(
Előzmény: FLR-724 (154)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.04 0 0 155

ha pótolni nem is fogja akkor is sok örömöt fog hozni!

Most mennem kell! Sziasztok Cicások!

 

Előzmény: FLR-724 (154)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.04 0 0 154

Én is sajnálom! De ez ellen már nem tudunk semmit sem tenni. Majd ha rendbe jön a kis Füles az majd potolja a Bundást.

Előzmény: Pici gazdi (152)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.04 0 0 153
Ez a kedvenc Giffem: mintha szerit látnám! :-O:-O:-O
Előzmény: T.leo (146)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.04 0 0 152

hány cicája van?

FLR: köszi a Bundás képet! Kár hogy már nem lesz több pl.: mikor az 1 éves szülinapi tortáját eszi :(

Előzmény: T.leo (149)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.04 0 0 151

De cuki!:)

 

Előzmény: T.leo (146)
T.leo Creative Commons License 2007.05.04 0 0 150
amúgy a TV2 Chat-808as topikra ír, meg küld képeket. nézzetek bele.
Előzmény: FLR-724 (147)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!