Keresés

Részletes keresés

R.O.Tico Creative Commons License 1999.12.08 0 0 240
Tényleg nem kicsi az orrom :))))

Szoktak, a japán style bondage-ban láttam olyat, hogy pici kampókat tesznek az orrlyukba és valahogy felfelé feszítik. De szokták a nyelvet is, azt inkább két pálca közé szorítani :)))))

Előzmény: esomac (239)
esomac Creative Commons License 1999.12.08 0 0 239
Nyertel.
Egy orrhosszal.
Tenyleg, van aki az orrokert rajong?
...es szoktak orrokat megkotozni? (Azt hiszem erre Gothic tudna valaszolni...)
Előzmény: R.O.Tico (238)
R.O.Tico Creative Commons License 1999.12.08 0 0 238
De ez orr-dialóg, nem monológ :))))))
Előzmény: esomac (237)


esomac Creative Commons License 1999.12.08 0 0 237
Jo hir!
A legrosszabb esetben lehuzom az orromig.
Ez mar kezd egy Cyrano utanerzes lenni... :)
Egyebkent joban vagyok az orrommal. :))
Előzmény: R.O.Tico (235)
R.O.Tico Creative Commons License 1999.12.08 0 0 236
Oké!!! Melyik utcákon is lehet veled leginkább találkozni? :)))))))))) Hátha véletlenül arrajárok majd... :))))))
Előzmény: esomac (234)
R.O.Tico Creative Commons License 1999.12.08 0 0 235
Jó válasz!!!! :)))))))

Hmmm, te tudhatsz valamit :)))))))

A kalap varázskalap, te magad is befolyásolod a méreteit :)))))))))

Előzmény: esomac (232)
esomac Creative Commons License 1999.12.08 0 0 234
Most akkor mondjam, hogy talan rolam is nehez lenne elhinni? Vagy akinek van ra szeme az eszreveszi?
Tudod mit? Ha egyszer osszetalalkozunk az utcan, koszonj mar ram, jo? Akkor tudni fogom, hogy igenis van valami kapocs... :)
Előzmény: R.O.Tico (233)
R.O.Tico Creative Commons License 1999.12.08 0 0 233
...ja, én is még valamit.

Ismerek olyan lányt, aki velem csinált hasonló izgi dolgokat nagy élvezettel, mint amilyet te szeretnél (valószínűleg, ha jól értettem) valakivel átélni.

És neki egyáltalán nem volt az orrára írva, istenemre mondom, ha valaki más mondja, alig hittem volna el!
Szóval arra tanít ez a tapasztalat, hogy sose tudhatod, ki rejtôzik a szolid külsô mögött :))))))

Előzmény: esomac (230)
esomac Creative Commons License 1999.12.08 0 0 232
Az orrom?
Nem 36-os.
Nem is 75 B-s.
Beleferek meg azert a kalapba? :)
Előzmény: R.O.Tico (231)
R.O.Tico Creative Commons License 1999.12.08 0 0 231
Igazad van, csak egy ötlet volt. Viszont ha ott voltak ilyenek, akkor itt is.

Az orrodat még nem volt szerencsém látni, így nem tudhatom, mi van ráírva, de szívesen leolvasnám ;-))))))))))))))

Előzmény: esomac (230)
esomac Creative Commons License 1999.12.08 0 0 230
Nem szoktam hirdeteseket nezni. Valahogy mindig jobban szerettem a szemelyes kontaktust...
Lehet, hogy nincs az orromra irva? ;)
....es megvalami. Kedves Gothic, koszonom a szep esti meseket. Egesz delutan a topicot olvastam, es lett egy-ket meleg helyzetem a torteneteidtol. Legalabb lesz mire gondolnom elalvas elott!
Előzmény: R.O.Tico (228)
R.O.Tico Creative Commons License 1999.12.08 0 0 229
Van benne valami, hogy a szeretet, illetve az ebbôl fakadó féltés akadályozza az embert benne.
Vagy csak egyszerűen képtelen valaki elhinni, elfogadni, és ráérezni, hogy a fájdalom és a gyönyör egyáltalán nem szüksésgszerűen ellentétek, sôt, megfelelô arányban kiegészítik egymást, új dimenziót nyitva az erre fogékonyak elôtt az erotikában.
Előzmény: esomac (227)
R.O.Tico Creative Commons License 1999.12.08 0 0 228
Üdvözlet a ritka vendégnek! :))

Hölgy errefelé, és ráadásul ilyen erotikus személyiséggel... igaza van Gothic-nak, ritka kincs vagy!

Érdekes, amit mondasz, hiszen úgy érzem, elég sok férfi vágyik arra, hogy "teljesen kiszolgáltatott" helyzetben lévô nôvel szeretkezzen.

Én alapvetôen mazó vagyok inkább, de bizony nem ritkán élvezem, ha én lehetek az, aki a másikat izgatja ilyen kis rafináltan gyötrô játékokkal, míg formás testén kötelek feszülnek... :)))

Egyébként újságokban tucatszámra látni az olyan férfiakat, akik "engedelmes lányokat" keresnek... legalábbis mikor még néztem néha ilyen hirdetéseket, akadt elég.

Előzmény: esomac (225)
esomac Creative Commons License 1999.12.08 0 0 227
Koszi Gothic!

Ez jolesett. :)
Igerem, nem fogok elbujni, annal sokkal jobban orulok, hogy Ratok talaltam.
Ugy gondolom a kozos rezgesek nem hianyoztak eddig nalam, es az erzelmek sem. Sokszor ugy gondoltam a fiatalembereket a tulzott szeretet akadalyozza, talan felnek fajdalmat okozni? Nem tudom. Nem jellemzo, hogy az elso randevu utan agyba bujok valakivel. Nagyon fontos a kapcsolat, a bizalom, hogy megismerd a masikat. Azt hiszem, ha valakivel meg akarod beszelni az ilyesmi dolgokat, nagyon mely kapocsnak kell lennie. Legalabbis ez az en velemenyem.

Előzmény: Gothic (226)
Gothic Creative Commons License 1999.12.08 0 0 226
Nincs ebben hiba, egyszerűen csak nehéz partnert találni. A férfiak nagyrésze is inkább mazo hajlamú, sokan félnek a saját vágyaiktól és még olyan partnerrel sem mernek lépni, akivel lehetne. Az is fokozza a nehézséget, hogy nem mindíg tetszik az, aki hajlandó partner lenni a játékainkban...ez a komolyabb probléma. Egyéni döntés, hogy ki mennyire hajlandó kompromisszumot kötni. Ha van is potenciális partner az extrém szexuális játékokhoz, az még nem elég, emberi-érzelmi kapcsolat is kell, közös rezgések. Mondanom sem kell, hogy ez milyen nehéz, még a Vanilla hétköznapokban is. Sokat írtam a témáról, többek között arról is, hogy szerintem mitől lesz az ember fia vagy lánya BDSM-hívő, egy biztos, nem elég, ha megbeszéled a partnereddel, attól még nem fogja tudni szegény, hogy mi a dörgés...:-(
Tanács: maradj a topic körül, megismersz hasonló embereket (még talán velem is találkozhatsz:-)))))nem kizárt, hogy találsz partnert. Hamarosan elindul a Web-klub is és készül a BDSM buli...szóval ne szaladj el. Ha van olyan kérdésed, amit nem akarsz itt feltenni, akkor ott az emilem...de jobb lenne, ha nem bújnál el - ritka kincs vagy:-)

Üdv
Gothic

Előzmény: esomac (225)
esomac Creative Commons License 1999.12.08 0 0 225
Kedves Megjelentek!

Eloszor is hadd mondjam el, hogy nagyon orulok ennek a topicnak.
Masodszor szeretnem, ha nem mindig a noket hibaztatnatok. En is no vagyok, es igenis vannak hajlamaim, amiket nem is igen titkol(nek). Igen am, de hianyzik a megfelelo partner. Lehet, hogy nem vagyok eleg tehetseges a megtalalasukban, de eddig nem nagyon voltak jo tapasztalataim. Arra meg csak-csak ravezetem oket, hogy kotozzenek meg, de utana sem tortenik semmi kulonos. Azt hiszem ez vagy a felenkseggel, vagy a fantazia hianyaval magyarazhato. Irjam ki az asztalomra, hogy "azt csinalsz velem amit akarsz"? Volt partnerem, akivel beszeltunk is errol. Megsem. Mi akkor ebben a hiba, kerdezem en?
Kedves Gothic, tudnal tanacsot adni?

Gothic Creative Commons License 1999.12.08 0 0 224
Pille, kedves,
tényleg hanyagoltam. Nem mentség ugyan, de van néhány nagyon húzós magánéleti és céges projektem...Beste módon besűrűsödött minden, így év vége fele nem esik túl jól a hajrá, de ez van...
Ami a magánéleti vonzatát illeti...megismertem egy édes vanilla lányt, írtam már róla...most éppen azon tipródom, hogy beavassam vagy ne...Igazából nem akarok komolyabb kötöttséget, de nagyon kedvelem...Őt el tudom fogadni Vanillának is, lehet, hogy hiba lenne bevezetni a BDSM rejtelmeibe...Annyi időt töltök vele, amennyit lehet, de ez nem azt jelenti, hogy cserben hagyom a topicot:-)
Na mindegy...azért it vagyok a környéken és figyelek...

Üdv
Gothic

Előzmény: Pille (223)
Pille Creative Commons License 1999.12.07 0 0 223
Kedves Gothic, nagyon hanyagolod a topicodat.
R.O.Tico Creative Commons License 1999.12.03 0 0 222
Miért, olyan rosszízű???? ;-)))))
Előzmény: EtCetera (220)
R.O.Tico Creative Commons License 1999.12.03 0 0 221
Én se csinálom... :((((
Csak néha-néha volt szerencsém egy kicsit. És szintén elég soft-módon

Ilyen nôt találni tényleg nehéz, fôleg olyat, aki nem foglalt már :))

Előzmény: gabys (218)
EtCetera Creative Commons License 1999.12.01 0 0 220
A Keserű méz után én is kedvet kaptam rá. Nekem tetszik, csak el kell engedni magad. Viszont a megivástól óva intek mindenkit.
Üdv:
Etc.
Előzmény: Gothic (217)
Gothic Creative Commons License 1999.12.01 0 0 219
Édes fiam, a kulcsszó: profizmus:-)))))
Előzmény: gabys (218)
gabys Creative Commons License 1999.12.01 0 0 218
valahogy nekem meg soha nem volt alkalmam ehhez partnert talalnom... de mashoz sem ami a temahoz kapcsolodik, csak ha nagyon soft-on fogtuk fel a dolgokat.. volt, hogy mar kiprobaltam volna ezt-azt, de partner ezekhez...en nem ertem ti, hogy csinaljatok :(
Előzmény: Gothic (217)
Gothic Creative Commons License 1999.12.01 0 0 217
Danger!

Semmilyen vizelet nem steril. Nem is kell meginni:-)))
Nem tartozik a műfajomba ez a fajta élvezet. Egy levélből idézve merült fel a dolog.
Nem innám meg semmi pénzért, de valahogy engem is izgat egy pisilő lány látványa...
Nem tudom hová tenni, de ez van...

"Tetszik, esxöm tetszik, hogy egyre többen vállalják be a dolgot..."
Lehet, hogy nem látom jól, de úgy érzem, ehhez én is hozzájárultam valamivel és nagyon örülök neki.

Üdv:-))
Gothic

Előzmény: danger (216)
danger Creative Commons License 1999.11.30 0 0 216
Halló!!
Van még abból a Martiniból? :))))

Ja, Gothickomám, ha már úgyis itt dekkolsz... Technikai kérdés. (ezekben ugyanis eleddig professönelnek bezonyultál.) A női vizelet mennyire steril? (Amennyiben persze kájne fertőzés und tisztátalanság ama nemes testrésznek táján...) Én ugyanis úgy tudom, hogy egy méregtelenítő folyamat végterméke, és mint ilyen, valóságos toxikusvegyianyag-koncentrátum, ami azért izgi, mer a nagypályásabb srácok meg untalan nekiállnak cseberből-vederből meginni. HÁ HOGY NEM FORDULNAK MÁ FEL !!! ??
(Amúgy, nem mondom, van a dolognak egynémely pikantériája... bár az biztos, hogy én igenigen be kéne rúgjak előtte.... :))

Nnnna.
Csak eszembe jutott.

Áber ellenben, mazó pisták előre!! Tetszik, esxöm tetszik, hogy egyre többen vállalják be a dolgot, talán eccer még megérjük, hogy nem csak a melegek lesznek társadalmilag elfogadotttak.....

Előzmény: Gothic (211)
phyl Creative Commons License 1999.11.30 0 0 215
Van akinek a Feng Shui, másnak az angol kert, francia kert :))
Előzmény: Gothic (208)
Chipet Creative Commons License 1999.11.30 0 0 214
Gondoltam valami ilyesmire, de azert inkabb rakerdeztem. Igazabol meg kell valljam, ez a resze a dolognak kevesse hoz izgalomba. Nem nekem valo. Lehet, megfelelo elokeszites es tanulas utan mas lenne rola a velemenyem - de egyelore privat utmutatasod is parlagon hever... (-: Majd a megfelelo alkalommal atultetem oket a gyakorlatba.
Előzmény: Gothic (213)
Gothic Creative Commons License 1999.11.30 0 0 213
"...és végre láttam, éreztem közelrôl pisilô lányt..."
Ez a Golden Shower...

Gothic

Előzmény: Chipet (212)
Chipet Creative Commons License 1999.11.30 0 0 212
Kedves Gothic, minden BDSM bolcsek legbolcsebbje, vilagositsd meg szegeny, szerencsetlen, elmaradt es fasult Vanilla agyamat, mi is lenne a hivatkozott Golden Shower ?
Előzmény: Gothic (211)
Gothic Creative Commons License 1999.11.29 0 0 211
Ajánlom mindenki figyelmébe, ez is egy levél-részlet...

"Volt valaki... egyetlen egy valaki az életemben, akivel hosszas cyberkapcsolat és néhány rövid randi után velem töltött egy éjszakát... ez volt az elsô szeretkezésem, amikor szinte nem is tudtam magamról. Vele végre kényszerű kontroll nélkül magam voltam igazán, nem kellett gondolkodnom, csak ösztönösen tenni, ami jött magától, csak rácsodálkozni arra, amit tesz velem, hogy úristen, ilyen is lehet?
Pedig ebben nem volt semmi kemény SM, csak egy fürdôköpenyöv a csuklómon... itt inkább ez a tiltás-megengedés nagyszerű játéka zajlott. Végül is a szó hagyományos értelmében nem is szeretkeztünk, hanem egy monstre, 5 órás elôjáték volt, a lábáról nyaltam a martinit, és végre láttam, éreztem közelrôl pisilô lányt... a legfantasztikusabb éjszakám volt."

Nem tudom, hogy más is érzi-e, hogy mennyire gazdag ez az egész...hihetetlen érzelmi és szexuális tartalom van egy ilyen szeretkezésben. A Vanillák soha nem fogják tudni, hogy mit veszítenek...
Azoknak üzenem, akik nem értik, miért írtam akkor is, amikor úgy tűnt, hogy a kutya se figyel rám: ezekért a levelekért, az ilyen kapcsolatokért, a virtuális együttállásért és azért a szellemi élményért, amit egy belülről fakadó írás tud belőlem kiváltani...
Hölgyeim és Uraim, megmozdultunk...

A Golden Shower egy új topicot érdemelne...

Üdv
Gothic

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!