Ez azért szép teljesítmény.
Előzmény: szaltósGera (828)
szaltósGera Creative Commons License 2010.07.22 0 0 828
Még el sem kezdődött a meccs, a Győr máris "rúgott" egyet :)

"Gradimir Crnogorac a kazah Atirau labdarúgócsapatának bosnyák védője jogosulatlanul játszott a Győri ETO FC elleni Európa-liga-mérkőzésen, így az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) döntésének értelmében a Rába-partiak nem 2–0-ról, hanem 3–0-ról várhatják a selejtezőkör második fordulójának csütörtöki, hazai visszavágóját."
reckon Creative Commons License 2010.07.22 0 0 827
számomra meglepő ez az optimizmus, nem csak tőled, de legyen igazatok.

Ma hajrá Vidi!

legyen egy szép napja KIM DZSONG i........ akarom mondani Viktornak.
Előzmény: Rangers10 (825)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.22 0 0 826
Még az előző körben kértek ellentétes sorsolást, mert a Videoton stadionja nem készült el. De miután továbbmentek, jelezték az UEFA-nak, hogy mostmár rendben lesz mindkét pálya. Erre jött kicsit nehézkesen válasz, ezért nem tudta a Győr, hogy mikor fog otthon játszani.
Előzmény: szaltósGera (823)
Rangers10 Creative Commons License 2010.07.22 0 0 825
Mármint a Vidinek van több esélye :D
Előzmény: Rangers10 (824)
Rangers10 Creative Commons License 2010.07.22 0 0 824
Sztem a másik fővárosira, a Heartsra gondolsz, ők ékelődtek be pár évvel ezelőtt egyszer a két nagy közé.

Ha továbbjut a Vidi, akkor úgy gondolom min. 50-50% a Hibs ellen, de inkább több.
Előzmény: Lucilius (806)
szaltósGera Creative Commons License 2010.07.22 0 0 823
Szerintem nem pontos a hír. Úgy volt, hogy kérvényezik az idegenbeli kezdést, ha a Vidi pálya nem lett volna alkalmas addigra. Bár ezt nem tudom, hogy gondolhatták. Egyrészt a Videoton még tovább sem jutott, másrészt az uefa meg a franciák aligha mentek volna bele.
Szigi101 Creative Commons License 2010.07.22 0 0 820
Ha a Basel-t kiveri a Debrecen, akkor egyből BL, vagy kellene még egy kör?
Emi2 Creative Commons License 2010.07.22 0 0 819

"július 29-én már a Montpellier ellen léphet pályára az ETO. Hosszas dilemma után ugyanis eldőlt, hogy a győriek továbbjutása esetén hazai pályán fogadhatják a francia együttest."

Erről tud valaki valami infót? Mi volt a delemma tárgya? Lehetséges, hogy nem megfelelőa győri stadion (ezt nehezen hinném)?

gugugaga Creative Commons License 2010.07.21 0 0 818
azok a fránya előítéletek...
Előzmény: ivanandras (816)
szaltósGera Creative Commons License 2010.07.21 0 0 817
Varga Józsi jól szállt be a meccsbe. Remélem legközelebb játszik és Farkassal, 1-2 védővel kiegészülve talán jobbak lesznek.
ivanandras Creative Commons License 2010.07.21 0 0 816
Fradista vagy, nem lepne meg.
Előzmény: gugugaga (813)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.21 0 0 815
Ez elég necces volt.
Omega12 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 814
Nem tudom a Debrecen évről évre hogy tud ennyire rossz kapusokat igazolni? Miért kell mindenféle neve nincs külföldi portást leigazolniuk? Ennyi idő alatt már egy fiatal tehetséges kapuvédőt kinevelhettek volna.
gugugaga Creative Commons License 2010.07.21 0 0 813
Márcsak azt kell kitalálnod h a Debrecen miatt nem adnám meg.
Lépett a lábával nem rúgott. Yannick is lépett, ütköztek. Nálam nem tizi.

HB Tórshavn 1 - 0 RB Salzburg

Jó, tudom, már az első meccsen eldőlt a továbbjutás, de a felvidék bajnoka egy góllal veri összesítésben pl. a Birkirkarát.
szaltósGera Creative Commons License 2010.07.21 0 0 810
a korrigálás is megvolt. de lehet kell még egy gól :)
Lucilius Creative Commons License 2010.07.21 0 0 806
A Hibsnek egyszer volt egy jó szezonja, sokáig vezették is a ligát, aztán végül másodikok lettek.
Előzmény: rich.mond (803)
ivanandras Creative Commons License 2010.07.21 0 0 805
Ha valaki nem szándékosan rúgja fel a másikat, az nem tizi? :)
A Gugu-világban így megy? :P
Előzmény: gugugaga (804)
gugugaga Creative Commons License 2010.07.21 0 0 804
Pedig az i love Bandis pólómban nézem a meccset. A lábával lépett az észt, nem éreztem szándékosnak, főleg nem tizinek.
Előzmény: ivanandras (801)
rich.mond Creative Commons License 2010.07.21 0 0 803
Jah, tavaly nekem is feltűnt, mekkorát égtek a skót kiscsapatok. Talán Sir Alex Aberdeenje óta nincs méltó harmadik a Rangers-Celtic mellett.
Előzmény: szaltósGera (798)
rich.mond Creative Commons License 2010.07.21 0 0 802
Én sem értettem, minek kalimpált bele -a csokik elég morózusak is voltak miatta. Hótziher, hogy nem így kell bevágódni az új csapatnál. Mindegy, a les amúgy tényleg egyértelmű volt, ahogy a tizi is.

Amúgy ez a litván csoda egész jól védett Diósgyőrben, most meg úgy dőlt el, mint egy krumplis zsák. A védelem katasztrófa.
Mindegy, húzzák be, EL talán még lehet belőle.
ivanandras Creative Commons License 2010.07.21 0 0 801
Gyökér vagy, Gergő...
Mind a kezét, mind a lábát odatette. Sima tizi volt.

A második gólunk viszont egyértelmű les. Kulcsár gyakorlatilag fogyatékos, hogy egy ilyen labdába beleér......
Előzmény: gugugaga (799)
szaltósGera Creative Commons License 2010.07.21 0 0 800
A 2. félidő első 20 percét meg kellene nyomni. ha akkor kapnak egyet még lehet korrigálni. Ez a litván srác és a védelem nem életbiztosítás, 1 gól még kell a lokinak szerintem.