Keresés

Részletes keresés

Gecmarek Dodó Creative Commons License 2014.08.12 0 0 2798

Nem, eddig szerencsére nem volt benne sport szelet:-) Jók a záróizmaim! Hetero vagyok:-)

Előzmény: Zsolti2003 (2797)
Zsolti2003 Creative Commons License 2014.07.02 0 0 2797

Gatyád nem sérül meg?

Előzmény: Gecmarek Dodó (2796)
Gecmarek Dodó Creative Commons License 2014.07.01 0 0 2796

Nekem a cseresznye (gyümölcs) nagyon bejön. Remek hang és szaghatásokkal bír:-)

Pityubácsi Creative Commons License 2014.04.25 0 0 2795

akkor meg mi tartott vissza a pukkantástól???

Előzmény: farterboy (2793)
Zsolti2003 Creative Commons License 2014.04.22 0 0 2794

Mi a tanulság? Megfontoltan egyen az ember chilis babot, vagyis puffasztó ételeket.

Kollégiumokban gondolom, más lehet a helyzet...

Előzmény: farterboy (2793)
farterboy Creative Commons License 2014.04.20 0 0 2793

Ja, ő nem olyan barátnő volt, csak egy egyszerű lány barát, szóval nem kezdtünk volna el akciózni :)

Előzmény: Zsolti2003 (2792)
Zsolti2003 Creative Commons License 2014.04.20 0 0 2792

Akkor lehetett volna igazán kínos, ha belekezdetek "akcióba" és a közben történik meg az ősrobbanás.

Előzmény: farterboy (2791)
farterboy Creative Commons License 2014.04.19 0 0 2791

Ebben az esetben az volt a probléma, hogy amikor elkezdett elviselhetetlenné válni, akkor csatlakozott hozzánk az egyik barátnője, akit akkor láttam először, és nem akartam így "bemutatkozni" neki. De így utólag már csak vicces, kellemes emlékként tekintek erre az incidensre :)

Előzmény: Zsolti2003 (2790)
Zsolti2003 Creative Commons License 2014.04.19 0 0 2790

A fingás fontos dolog, de tabu. A gyerekeknek azt tanítják, nem képezi a társasági élet beszédtémáját. Olyan magánügy féle. Persze, elkerülhetetlen. Nem kell kultuszt csinálni. Inkább kezelni tudni kell.

Fő szempont, másokat ne terheljünk vele.

Vannak népek, akik nem feszélyeztetik magukat és eleresztik. (Úgy hallottam, hogy a kínaiak nyíltan eldurrantják magukat (?).)

Kínos helyzetek lehetnek, mint például a tiéd. Szerintem, ha megtörténik, akkor nem kell kétségbe esni. Biológiai lények vagyunk.

Előzmény: farterboy (2789)
farterboy Creative Commons License 2014.04.18 0 0 2789

Sziasztok! Nagy rajongója vagyok a topicnak, örülök, hogy újra beindult (többé-kevésbé). Elég durva, hogy alig születtem meg, amikor megszülettek az első posztok, és most én is itt vagyok:D. most jelenleg egy sztori jut csak eszembe:

Egyszer ettem egy hatalmas tányér chilis babot ebédre, és sajnos utána nagyon siettem, így nem volt időm szarni (ennek az lett az eredménye, hogy kevesebb hely maradt a gázoknak). Egy (lány) barátommal találkoztam, együtt töltöttük az egész napot, filmeztünk, közben ettem pattogatott kukoricát is, ami még jobban felfújt. Pár óra után rohadtul elkezdett fájni a belem, és semmi esélyem nem volt fingani (kis panellakásban laknak, ahol minden hallatszik). Szerencsétlenségemre még a buszra is kikísért, így az úton sem tudtam. Este, mikor hazaértem kb. 8 óra szenvedés után, nyomtam egy 15 másodperces szörnyet, meg utána persze több kisebbet is. Nagy megkönnyebbülés volt!

Remélem ezzel hozzájárultam ahhoz, hogy újra beinduljon a topic.

Stingatóresz Creative Commons License 2014.04.05 0 0 2788

Azért elöfordul, hogy egy nö is maximálisan kimeríti a FINGÁS fogalmát, és nem csak belesuttog a bugyiba...) Hallottam én már olyat, hogy az urak recsegvefingását meghazudtolta. Csak nem alábecsülni a szebbik nem hátvágánygázait!:) 

Előzmény: MákosKecsketejSzappan (2778)
MákosKecsketejSzappan Creative Commons License 2014.04.04 0 0 2787

Ez esetben elnézést, de ugyanakkor kicsit megnyugodtam :D

Előzmény: Shangri-La (2786)
Shangri-La Creative Commons License 2014.04.04 0 0 2786

Biztosan elkábult. :-) Na persze más is válaszolhat rá, még ha nem is neki szólt. :-)

Előzmény: Törölt nick (2785)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.04 0 0 2785

Te kis ellenszenves,akkorát durrantottál hogy nem vetted észre,nem neked szólt.:)

Előzmény: MákosKecsketejSzappan (2784)
MákosKecsketejSzappan Creative Commons License 2014.04.03 0 0 2784

Nyomtam egy durrt aztán idepattogtam a rakétameghajtásos valagammal. :D

Előzmény: Shangri-La (2781)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.03 0 0 2783

nem ettem babot: )

Előzmény: Shangri-La (2781)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.03 0 0 2782

szívesen.:)

 

minden megyének megvan a maga kifejezése.:)

Előzmény: MákosKecsketejSzappan (2780)
Shangri-La Creative Commons License 2014.04.03 0 0 2781

Nocsak, nocsak, mi szél :D hozott erre? :-)))

Előzmény: Törölt nick (2779)
MákosKecsketejSzappan Creative Commons License 2014.04.03 0 0 2780

Ó tényleg, jó hogy szólsz, köszi :D

Előzmény: Törölt nick (2779)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.03 0 0 2779

kihagytad a galamberegetést,és a hátványvágánygázt.:)

Előzmény: MákosKecsketejSzappan (2778)
MákosKecsketejSzappan Creative Commons License 2014.04.03 0 0 2778

Én csak némi szinonimával jövök, tudniillik a hölgyek nem fingorásznak, csak belesuttognak a bugyijukba. A teljesség igénye nélkül néhány rokonértelmű szó a szellentésre: bélszél, gyomorrotty, popószó, ánuszgőz, űrgyűrűfütty, selyemsutty, alfarhang, puki, lyukszusz, seggszeleplehellet, farlehellet, végbélfütty... Úgy gondolom, hogy a felsoroltak közül mindenki magára ismer legalább egy fajtával kapcsolatban, pláne, hogy a megnevezéssel valamiféle erősségi skála is kialakítható. :)

Liminkalainen Creative Commons License 2014.04.02 0 0 2777

Gyerekek, ne mondjátok, hogy nem fingtok? Valami kis beszámolót kérünk. Mi történt a vasárnapi borjúpörkölt után??

 

Nálunk egy ízben idehaza az asszony provokatív ebéddel állt elö: fözelékként összefözve bab és zöldborsó. Egyrészt az íze is jó volt, másrészt ez az egyik legnagyszerübb szélgerjesztö recept, amivel valaha találkoztam. Recsegett-ropogott.  Próbáljátok ki - felséges fingást kívánok hozzá!! 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.17 0 0 2776

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.17 0 0 2775
Recsej bácsi Creative Commons License 2012.10.24 0 0 2774

No, némi friss sztori.

 

A kísérlet célja: csendesen, kíméletesen ölő gyilkos gáz előállítása új módszerekkel.

 

A kísérlet menete: vegyünk egy tál bolonyai spagettit, keverjük össze némi tejföllel, majd reagáltassuk puskapor jellegű őrölt borssal. Helyezzük 276 kelvines környezetbe legalább 10 órára. Mivel a 10 óra letelte után semmilyen változás nem tapasztalható, az egész elegyet helyezzük el egy két végén szeleppel zárt tárolóedénybe (bélrendszer), majd katalizátorként használjunk fel két doboz szénsavas vízben oldott taurint. A láncreakciót szabályozandó az egészet fojtsuk le egy egység (ha jól emlékszem 200g) paprikás ízesítésű puffasztott rizzsel.

 

Megfigyelt reakció: az elegy a katalizátor ellenére is lassan mutat bármi reakciót. Kezdetben távoli, a hegy túloldaláról jövő mennydörgés-szerű morjlás tapasztalható, elenyéző gyomorkorgás-jellegű diszkomfortérzet kíséretében. A reakció ezen része körülbelül fél órán át tartott, majd utána, átmenet nélkül egyperces fájásokba vált át a reakció - ezt egy idő után hatalmas megkönnyebbülés érzetet adó, ámde veszélyes, úgynevezett "necces nyomáskiegyenlítés" szakítja meg. A tapasztalt hanghatás elnyújtott ajtónyikorgásra emlékeztet, a szagjelenség - sajnos - nem erőteljes. A fájások - nyomáskiegyenlítéses szakasz körülbelül negyedóráig tart, majd később, nagyjából félóránként egyre hevesebben újra jelentkezik. A végén a nyomáskiegyenlítést csapadék kiválása váltja - a kísérlet vége határtalan rohanásba csap át, majd tigrisbukfences "szülőszobára" érkezéssel végződött ...

 

Tapasztalatok:A várt szaghatás elmaradt, ennek oka nem egyértelmű - lehetséges ok a fellépő fájdalom miatti koncentráció és érzékeléscsökkenés. A hanghatás nem erőteljes, megfelelő közegben jellegzetes dallama messziről felismerhető.

 

Gyakorlati tapasztalatok:

- az éjszakai síri csendben, mikor a villamos is aluszik, nagyon szépen megtapasztalhatóak a lépcsőházak remek akusztikai tulajdonságai. Remélem, senkit nem ébresztettem fel :-)

- az autóben elhelyezett vécépapír és váltás alsónemű igen megnyugtató hatással van a kísérletben résztvevő alanyokra

- az ilyet legközelebb császárral ...

 

:-)

 

Közben más úton a kívánt szaghatású gázelegyet is sikerült megtapasztalni: kb egy hónapos rokon járt nálam az imént látogatóba, és angyali arccal dobott be egy olyan galambot a köztudatba, hogy az már sasmadár, ketten négyfelé próbáltunk menekülni ... :-)

vincaminor Creative Commons License 2012.10.21 0 0 2773

trrottypffff

Ordas Creative Commons License 2012.10.20 0 0 2772

Jó szelet!

 

Afrojack Creative Commons License 2012.10.18 0 0 2771

Gyerünk emberek, fingra fel!

pétervik Creative Commons License 2012.06.12 0 0 2770

Hello!

 

Tényleg nem ír senki ide! :(

Előzmény: Stingatóresz (2769)
Stingatóresz Creative Commons License 2012.06.11 0 0 2769

Nyomasztó ez a szélcsend... Ninncs egy-két recsegös sztori?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!