Keresés

Részletes keresés

Stein_ Creative Commons License 2000.06.16 0 0 224
Hello!

Robotnál nem lehet fegyvert cserélni. Egyszer be lett építve és annyi...
Én nem nagyon használtam, mert az irányító helyett inkább egy éjjellátót adtam az emberek fejére és éjszaka vadászgattam. Amúgy fegyvernek ajánlom az FN-FALt (jó nagy sebzés) HK-21 (dettó+nem számít a robotnak a súlya, viszont hamar kifogy a lőszer) Dragunov (messziről is tud lőni (találni már ritkábban :) Meg az az 5.56-os sorozatlövő (nem jut eszembe a neve... Ami a királynő testőrének meg a tankoknak is van). Ha tartozékokkal adod oda a puskát a tudósnak, ő szépen leszereli őket és úgy teszi a fegyvert a robotra. Szóval nem. Bár rakétapuskáról nem lehet leszerelni, de azt még nem próbáltam...

Előzmény: Hoogo (223)
Hoogo Creative Commons License 2000.06.15 0 0 223
Szia!

Kérdésem lenne.
Van-e valamilyen mód a robot fegyferének a cseréjére?
Elkövettem azt a hibát, hogy nem egy csúcs fegyvert adtam a készítéshez és így most egy sorozatlővésre képtelen, kiskaliberű, felderítésre talán használható mozgó kispuska tulajdonosa vagyok.
A puska és a videokamera átadása között sok minden történt és a mentésem sincs már meg.

Bevált valakinek a robot?
Milyen fegyverrel?
Fel lehet szereltetni egy távcsőves, lézeres, gránátvetős puskát?

Előre is köszönöm.

joxy Creative Commons License 2000.05.29 0 0 222
Én 100-as pentiumon 48 Mega Ram- al játszotam végig tavaly, türhető volt. A vidi kártyesz egy STB128 as 4mega Rammal.
Előzmény: HanSolo (221)
HanSolo Creative Commons License 2000.05.29 0 0 221
Csak egy hulye kerdes egy marha nagy lamertol. Az van, hogy imadtam az elso reszt, es a jo kis 16 megas szazas pentiumomon null videokartyaval futott a letoltheto demoja a JA2-nek is. Szoval szerintetek futni fog rajta az egesz, vagy ne is almodjak rola?
Axe az igazi Creative Commons License 2000.05.23 0 0 220
Hello mindenkinek!

Predator : köszi a tanácsokat! Hál' Istennek, Ortán már mindenki halott, kivéve a két tudós. A "pincekulcsot" a csövestől szereztem meg egy üveg piáért, a két vadbarom tudóst, csak heveny felindulásból öltem meg (persze visszatöltöttem, hátha kellenek még), mert nagy volt a pofájuk. Állandóan hangoztatták, hogy mennyire zavarom őket a fontos munkájukban, és a királynő majd mérges lesz, bla, bla, bla...grrrrr...BUMMM, BUMMM, BUMMMMMMMMM. Muhahahahaaaaaa. Na, szóval a fenyegetést még mindig nem próbáltam ki (legalábbis nem elégszer csináltam). A következő játéknál feltétlen kipróbálom.

Kössz neked is, és Kwisatznak is.

PREDATOR Creative Commons License 2000.05.23 0 0 219
Hay!

Axe: Elmondom az egész ortai ügyet, mert nem tudom, hogy most mivel vagy meg, és mivel nem.
Ahogy odaérsz a pájára, és kinyirsz rajta mindenkit, csak egy civilt nem. Ez az egy civil van a pályán. Benn tartózkodik a kis épületben, és elvan. Odamész hozzá, beszélsz vele Friendly módban. Elmond valamit, ezután nyomd meg a Give gombot, számolj ki az Accountból 20000$-t, és nyomd a kezébe. Mond valamit, majd elindul az ajtó felé, és kinyitja azt. Ekkor a csávót legjobb, ha szépen fejbelövöd, de ha sajnálod rá a golyót, akkor szét is verheted a fejét, a lényeg, hogy megdögöljön, ugyanis a pénzed nála van. 20000$ pedig szerintem megéri megölni, ráadásul ezzel nem megy le senkinek a morálja, és a lenti tudó cselekedeteire sem hat. Szabad az út a pincébe. Ahogy lementél, és kiírtottál mindenkit (elég nehéz), a jobb sarokban van három ilyen kis terem, Bloodcat hullákkal. Ezen termek valamelyikében leledzik egy tudós, akivel beszélni kell. Mégpedig Threaten módban. Ekkor elmond egy rakás szöveget mentegetőzésképpen, de ez ne hasson meg. Mégegyszer Theatren, szöveg, és megegyszer fenyegesd meg. Nem tudom pontosan hányszor kell, de addig kell csinálni, amíg el nem indul a "kinemnyithatatlan" ajtóhoz és ki nem nyitja. Benn van vagy tíz láda, amelyek 6 rocketrifle-t és egy kiló minirocket-et tartalmaznak. Nos ennyi.

Predator

Axe az igazi Creative Commons License 2000.05.22 0 0 218
Kössz Kwisatz!

Bár, a lefizetést próbáltam már (20.000$) az nem nyert, fenyegetni is fenyegettem, de arra nem emlékszem, hogy hányszor. Ma kipróbálom.

Mellesleg küldtem őfenségének virágot a "Köszi a múlt éjszakát", vagy valami hasonló feliratú kártyával. Jót röhögtem szegény Elioton, háromszor pofozta fel Deidrana. :)))

Kwisatz Haderach Creative Commons License 2000.05.22 0 0 217
vagy fenyegesd meg, cirka háromszor
Előzmény: Kwisatz Haderach (216)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 2000.05.22 0 0 216
úgy emléxem ezt az ajtót nyitja ki a pincében megtalált tudós, ott vannak a rocket riflek dögival, vagy nem?
próbálj neki pénzt adni, elég sokat (persze utánna gonosz módon kinyírhatod, ha akarod) és akkor kinyitja majd az ajtót
Előzmény: Axe az igazi (215)
Axe az igazi Creative Commons License 2000.05.20 0 0 215
Hello mindenkinek!

Van egy "apró" problémám: Orta. Miután elfoglaltam a labort és a pincét, (két idegesítő tudós kivételével mindenkit kinyírtam) egy kártyás ajtót a pincében a jó istenért sem sikerült kinyitni. Hogy lehet bejutni rajta? Próbáltam már álkulccsal, feszítővassal, robbanóanyaggal, egy raklap kulcsal és kártyával, még puskával is, de semmi.

Kérlek, segítsetek!

Axe

Stein_ Creative Commons License 2000.05.17 0 0 214
Ne hagyd, hogy eltaláljanak :) A gyógyítás időigényes, mig minden kör elötti quicksave-quickload miatt lehet, hogy nem kapsz olyan jó cuccokat, mintha mentés-töltés nélkül takarítanád ki a pályát (legalábbis én így vettem észre). Egéybként szerintem az arany középút a hasznos (mellesleg, ha találatot kap az ember, akkor még a Health is nőhet, tehát nem haszontalan). Én úgy csinálom, hogy amíg nem kap nagyobb lövést az emberem (amivel esetleg már nem lenne sok esélye), akkor load, de ha csak egy karcolás, akkor bandage, aztán majd kiheveri.
Előzmény: Ave (213)
Ave Creative Commons License 2000.05.16 0 0 213
Kössz, majd kipróbálom a hétvégén! :)
JA2-t mindig abbahagytam a 2héten. Gyógyitgassam az embereimet vagy inkább mentsek és töltötsek szorgosan.
Előzmény: Kwisatz Haderach (208)
Stein_ Creative Commons License 2000.05.16 0 0 212
Durrants bele, mert ő egy kőrözött tenorista. Aztán fej lenyissz és mehet a bantihanternek jó kis pízért. Miguiel és tsa. 5 város elfoglalása után csatlakozik hozzád.
Előzmény: lacee (211)
lacee Creative Commons License 2000.05.16 0 0 211
Hello!

Almában, az ÉK szektorban (ahol a gyár van) ott toporog egy Jasmin nevű arc, és nem lehet vele beszélgetni érdemlegesen, sem recruitolni. Tudja valaki, mire jó?
Ja még valami: ha a játék közepe felé visszamész Omertába, beáll hozzád Miguel meg az a fickó, aki az épület előtt állt... Talán Conrad, nem biztos. Mindenesetre nem rossz dolog, ha másra nem, hát milíciának jók. ;)

Stein_ Creative Commons License 2000.05.16 0 0 210
Hummer: Beszélj az emberrel a boltban. Fel vogja neked kínálni eladásra. Odaadod a 10k pénzt és másnap már mehetsz is érte. Ellopni nem lehet, de a kifizetted a pénzt és másnap visszamenve nem beszélsz a palival, hogy akkor elvinnéd és úgy ülsz be, akkor ha visszajösz ide késöbb, akkor kummanthatsz magadnak még egy pédány a kocsiból. (remélem érthető volt...)
Előzmény: Flagellum Dei (209)
Flagellum Dei Creative Commons License 2000.05.16 0 0 209
Jó napot kívánok!

Azonkívűl, hogy lesz havas pálya, egy-két új fegyver és a JA2-ből a karaktereidet átviheted, semmit. A képek igéretesek, de, hogy mikor jön ki, azt nem tom.

De hamár JA2, akkor a K9-K10-L9-L10 koortinátán (nem tom pontosan hol van) található Hummert hogy lehet elkötni?

Kár hogy az Automag nem szakít elég nagyot, vagy csak az én emberem volt béna?

Szasztok!

Flagi

Előzmény: Ave (207)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 2000.05.12 0 0 208
abban nem úgy volt, hogy ruhaként fel kellett venni? persze akkor nem lehet rajtad páncél, meg a többi

de már régen volt :)

Előzmény: Ave (207)
Ave Creative Commons License 2000.05.11 0 0 207
Nosztalgiából megszereztem a Jagged Alliance-t(1), most ezzel szórakozom.
Tudna valaki segiteni?
Az a probléma, hogy nem tudom használni a camouflage kitet. Lehet hogy ez egy felesleges motyó?

ui: Mit tudtok az Unfinished Business-(ről)?

Kwisatz Haderach Creative Commons License 2000.05.09 0 0 206
biztos hogy bejártad az egészet?
nemcsak joe van ott, hanem még két-három másik fogdmeg is, egy olyan lakásszerű valami a pincében

ha nincs nem tudom mi lehet a bibi :(

Előzmény: lacee (205)
lacee Creative Commons License 2000.05.08 0 0 205
Gyerekek, nekem még most sem sikerül a dolog... :)
Csak a kandallós lejáratot találtam, lent Joe-t, de az a ************ Deidranna sehol.
Valamit nagyon elszúrtam, vagy...?
lacee Creative Commons License 2000.04.21 0 0 204
Köszi mindenkinek a segítséget!
Ki is próbálom...

Lacee

Kwisatz Haderach Creative Commons License 2000.04.21 0 0 203
Hali
lehet tuningolni a fegyvereket, bár nekem relatíve sokára sikerült a szükséges tárgyakat összeszedni
molotov koktél ebben a játékban nincs

néhány info (boldoltam a tuningot)

Marbles (on the ground) = Enemies Fall Flat

Rubber Band + Rocks (or other stuff) = Makes enemies investigate the noise (Ambush!)

Emtpy Can + Fathom (attached to a door) = Alarm

Aluminium Tube (or Rod) + Spring (attached to a gun) = Less Action Points To Fire

Steel Tube + Tape + Quick Glue (attached to a gun) = Longer Barrel/Wider Range

Compound 18 + Armor = Stronger Armor

Ceramic Plates + Vest = Stronger Vest

Queen Bug Slime + Armor = Stronger Armor

TNT + RDX = HMX

C1 + RDX = C4

TNT + Platin Watch + Tape = TNT With Timed Fuse

Lameboy + Copper Wire = Display

X-Ray Tube + Fumblepack + Chewing Gum = X-Ray Device

X-Ray Device + Display = X-Ray Detector (batteries needed)

SREP Creative Commons License 2000.04.20 0 0 202
Én csak most kesztem el. Volna pár kérdésem. Az elözö részekkel is játszottam de nem találom a fegyvertuningolását, moltov koktél készitését???
Lehet hogy ebbe a részbe nem tették bele
A leirását nem kaptam költsön :( segitsetek
az elözö részben ezeket a tuningokat nagyon csiptem szeretnék itt is hatásosabb fegyverekkel nyomulni. Elöre is kössz a válaszért. :)) thx
wired Creative Commons License 2000.04.13 0 0 201
tapasztalati szint?
nem hiszem hogy lenne maximum (bár szerintem 10 fölé kerülni már elég jó teljesítmény...bár függ a játékidőtől is), az előnyeit onnan látod, hogy nagyobb tapasztalattal rendelkező merc:
- csendesebben mozog
- könnyebben észreveszi a csapdákat, aknákat (mégha nincs is expl. skillje)
- és ő interrruptol először, ha az ellenfélnél magasabb a szintje (ez az igazán fontos dolog), bár azért hátulról őt is meg lehet lepni

én C1-sel nem találkoztam :(

Előzmény: Barry (200)
Barry Creative Commons License 2000.04.13 0 0 200
Küldtem egy csokor virágot Deidrannának. Aki még nem küldött ne hagyja ki - megéri (kicsit ideges lesz tőle). :)

Most vettem Devinnél C1-es robannószert. Használta már valaki? Mennyire hatásos?

A golfütőt nem lehet verekedésre használni - próbáltam.

Mennyi lehet a maximum tapasztalati szint értéke egy karakternek? Ha növekszik, akkor miben lesz jobb a karakter.

Barry Creative Commons License 2000.04.12 0 0 199
Én a diktátornőt a kandallón keresztül lemászva találtam meg a palotája alatt. Lent átkellett verekednem magam egy csomó katonán meg egy aknamezőn. A diktárnő lőni sem tudott mikor megláttam, így azt sem tudom milyen fegyvere volt.
Kwisatz Haderach Creative Commons License 2000.04.12 0 0 198
pontosabban a királynő megtalálása
Solution 1:

Go along the surface killing everyone and everything in your way and enter the Palace (more like a fortress) by the front door, proving that you are a fearless fighter.
Inside the Queen’s palace, she will be in the lower left corner of the building, if you catch her and Joe fast enough, and you can kill them there (you can also pay Joe off, he'll leave, and you only have to deal with her).
She has an Auto Rocket rifle, so be careful. If you don't catch her quickly, she'll run into the fireplace, and you have to go on a hunt underground. The fireplace is in the southwestern room of the mansion that has a piano inside, and to go down a level, simply put the cursor over the fireplace and the cursor will change to a ladder.

Őszintén szólva én nem találtam meg ezt a lehetőséget

Solution 2:

The other way is much, much more easier. You need to find a secret passageway to the underground level of the Palace, avoiding to fight at the surface of Palace sector.
The secret passage is on sector O3, in the labyrinth, near the four statues (the one cut off by the legs) and to open it you need a remote control that is found close to the statues. Entering the passageway will lead you to an underground level. Continue and you will be lead to the basement of P3 (Queen’s palace).
Since noone knows you are down there, the Queen is not expecting you so soon, so expect to find her, resting in the throne room, where she used to slap Elliot. She has tough guards so beware when you open the door to that room. When you shoot her, the game is over, so concentrate your efforts on her if you can.

Na most én ezen az úton mentem, de miután kipucoltam már a palotát, szóval odalenn is vártak rám :)...utáltam a befejezést, mert a királynő mindig lelőtte a fő mercemet, nagynehezen sikerült csak

Köszönet Patusconak a fenti (és a már előző) infókért

Barry Creative Commons License 2000.04.12 0 0 197
Igazad, van majd megpróbálok a golfütővel verekedni. A pajszerrel sikerült ezzel talán. Majd kipróbálom.

Köszi a fejvadászról az infót.

Előzmény: Kwisatz Haderach (193)
Lazacsavo Creative Commons License 2000.04.12 0 0 196
A megoldás egyszerű:

A kertben van egy kis helyiség, ahol egy kapcsolót kell aktiválnod.
Ha ez sikerült, akkor az egyik szobor a kertben eltűnik, és ott
le tudsz menni a tiktos alagútba, ahol van még néhány földalatti szektor

Előzmény: lacee (195)
lacee Creative Commons License 2000.04.12 0 0 195
Egy kis bajban vagyok.
Végre betörtem a diktátorcsaj erődítményébe (P3), ami az utolsó hely volt a játékban (szerintem). Mert már megtaláltam Ortát, lementem Tixa alá, legyűrtem a bogarakat, stb., de Deidranna SEHOL_NINCS. Ti találkoztatok ilyennel? Már felhajtottam az egész térképet, de semmi. Ja, és szintén P3-on néha megjelenik 2-3 katona... :)

Lacee

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!