Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

LodoWico GAZ-24 Creative Commons License 2007.08.30 0 0 210

Jó reggeltet!

Valami új fejlemény?

Hammer, kösz  az infot a Tatráról

Előzmény: Hammer (209)
Hammer Creative Commons License 2007.08.29 0 0 209
csak röviden:
- a Warnyú sose volt, fake, fotosop az Opel Insignia tanulmányon
- a Tatrát már nem gyártják
- "lassan már két pakli is érik" - egyetértek. az én összeállítások a kékhátú modernítása, de kell a piroshátúnak is utód (F1-gyel, USA verdákkal, buszokkal). sőt, a sárgahátúnak is. és utána jöhet még valami teljesen újszerű válogatás is, mondjuk zöld háttal (olyan nem volt, ugye?)
Hattori Hanzo69 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 208
Előzmény: ÁdidiGaga (196)
LodoWico GAZ-24 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 207

Így igaz ! :)

 

Van egy autó, amit én nagyon hiányolok, de félek, hogy már nem lesz helye....

 

 

Tatra 700    tatra 700

Ő pedig a Tatra 700 ! Szeritem formailag nagyon jó, igaz, hogy 11 éves, de még gyártják ( ha jól tudom)

Adatok:

 3.5 i V8 16V

 3495 ccm

 168 LE ( 200-as is van )

  végseb.: 190 km/h

  fogyasztás: ?

Előzmény: Hattori Hanzo69 (206)
Hattori Hanzo69 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 206

Én is így gondoltam ;-)

 

Ezt a hagyományt folytatni kell:

 

Előzmény: LodoWico GAZ-24 (205)
LodoWico GAZ-24 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 205

Hattori, eggyel korábbi ( vagy kettővel) hozzászólásodban mondtad, hogy " lassan már 2 pakli is érik " , abba tolunk F1-et és klasszikusokat :)

Én már kutatok :-DD

Előzmény: Hattori Hanzo69 (203)
Hattori Hanzo69 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 204

Ilyen kimondhatatlan meg hüje-nevű autók mindenképpen kellenek - szerintem. Mert az autóskártyázás erről szól !!! A francia egyterűekhez én sem ragaszkodom.

Valamilyen szinten "kafa" autókat kell beleszerkeszteni, de azért mégsem autó-szépségverseny az Autó kvartett (most magamnak is ellentmondok...), hanem kellenek bele lúzer autók is... :-)

Előzmény: LodoWico GAZ-24 (202)
Hattori Hanzo69 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 203

Rossz hírem van: ez a Warnyú, - nem warnyú ! Valami tréfás kedvű ember szerkesztette rá képileg a Wartburg felíratot :-( Ezt már lejátszottuk a Vectra C fórumon, ui. ez egy Opel tanulmány, semmi köze a Wareszhoz.*

Mindjárt keresem a hivatkozást.

 

Más:

Embörök! Milyen betűtípus (és méret ?) volt az eredeti autóskártyán ?

 

Megint más:

Nekem hiányoznak a Classic/ Oldtimer kategóriájú gk-k. (De a F1 is) Én az OT-nél ma is látható klasszikusokra (Citroen cápa, vagy kacsa, VW bogár, stb. ) gondolnék; Ami egyben megteremthetné a folytonosságot a régi paklikkal.  Ezért érzem úgy, hogy 2 pakli is "érik".

 

 

*Wartburg (Melkus) tanulmány viszont, amit nemrég becsatoltam.

Meg van klassz Lada is (kár, hogy ezek nem nagyon illenek egyik kategóriába sem...)

 

Ja és még valami: alfa 8C Competizione-hoz, de legalább a Brera-hoz ragaszkodom !!! ;-)

Isten bizony tök véletlen, hogy minden PIROS; Pedig nem vagyok egy piro(s)mán...

Előzmény: ÁdidiGaga (197)
LodoWico GAZ-24 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 202

a Toyota típusvita kimaradt nálam, reagálnék:

Kutattam (mint már jó sokszor) és szép dolgokat találtam. Többek között egy jó kis Toyotát

 

 

toyota aurion Toyota Aurion

 

de ha nem tetszik, jöhet az Auris ( az most nagyon megy )

 

Ja, két közlendőm közül a fontosabb: Mindenképpen ragaszkodunk a francia egyterűkhöz ( Citroen/Renault) ?  Szóljatok, ha igen, mert amit találtam, attól leesett az állam

JIANGALING ( az újabb feltörekvő kínai autócsoda )

 

jiangaling egyterű ez, a javából :)

 

jiangaling2

 

Mint azt egy fórumról megtudtam, Európa felé tart és ottani neve Landwind Fashion lesz.  ( ezen a néven több kép is van róla)

 Adatok:

  1,6 L, 4 henger, 95 LE

   2,0 L-es dízel is van hozzá

 

Ha szerintetek van benne fantázia, mondjátok, ha hülyeség, akkor röhögjetek velem együtt :D

Előzmény: LodoWico GAZ-24 (201)
LodoWico GAZ-24 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 201

Jó reggelt, munkások!

Haladunk, mint a vihar!

Ismét kutatva, és végigolvasva Ádi írásait, észleltem, hogy Koreából bizonytalanul vagyunk. Tálalnám javaslataimat:

Mit szólnátok....

 

 

ssangyong chairman Ssangyong Chairman ( lényegében egy Merci )

illetve:

 

 

kia proceed  Kia Proceed ( valszeg nagy durranásnak szánják )

 

Ádi, korábban már olvastam/láttam valahol ezt a Wartburg Concept-et, de nem mertem javasolni, mert teljesen az Opel-művek által feltámasztott valami :) de nem nézne ki rosszul

 

Ja, és jövök Nektek műszaki adatokkal:

Lincoln Zephyr

 3.0 L

 Duratec 30 V6 / Flathead V8 / V12

  221 LE ( 165 kw )

  20/28 gallont fogyaszt (mérföldes + gallonos átszámításban nem vagyok otthon)

  180 km/h

 

Előzmény: ÁdidiGaga (200)
ÁdidiGaga Creative Commons License 2007.08.29 0 0 200
2 apróság:

- visszaolvasva félreérthető,a sok "remek ötletek jöttek",nem magamat fényezem, az általatok írt ötletekre gondoltam! ;-)

- Aston Martin Rapide (gondoltam eltérhetnénk attól,hogy a RR és a Bentley is szerepel,bár pont most már külön utakon járnak...
mindegy, egy AM limuzin akkoris dögösebb! :-p

Előzmény: ÁdidiGaga (199)
ÁdidiGaga Creative Commons License 2007.08.29 0 0 199
Összefoglaló áttekintés néhány új ötlettel:

USA:
Chrysler 300C Hemi V8
Lincoln Zephyr (V6 3.0 ? motorváltozatot kérek a kedves korteskedőtől! ;-)
Cadillac ?
Chevrolet ?

F:(megvan az összes típus-motor pontosan,de majd holnap indoklással! ;-)
Citroen
Peugeot
Renault
Matra M.72

D:
Audi A6 3.0 TDi quattro
BMW 645 CSi / Mercedes Benz CLS 320 CDI
Opel Astra OPC
Volkswagen Jetta PDTDI

I:(megvan az összes típus-motor pontosan,de majd holnap indoklással! ;-)
Alfa Romeo
Fiat
Lancia
Maserati Quattroporte

J:
Mazda RX-8
Mitsubishi Lancer EVO-X
Suzuki Swift 1.3
Toyota (vitára bocsátom a típust!)

ex-KGST:
Dacia Logan 1.4 MPI
Lada C
Skoda Octavia RS
Wartburg Concept

ROC:
Hyunday Sonata V6 3.0
Kia ?
Samsung ?
Ssangjong ?

EGYTERŰ:
Francia (Citroen C4 "pikácsu"/Renault Mégane II Scénic)
Honda FR-V
Ford Focus C-Max
Seat Altea (betonbiztos hely,hiszen ma minden Seat egyterű és az Altea volt az első)

SPORT:
Aston-Martin DB9
Ford GT
Ferrari ?
Mercedes SLR

SUV....
megmondom őszintén elgondolkodtam,mert pont jó lenne ugyan a SUV 10.-nek ,de angolból olyan szép 4-est találtam,hogy meginogtam,no!:

GB????????????????
Aston-Martin Rapide (USA Ford)
Jaguar FX (USA Ford)
Mini Cooper S (D BMW)
Rolls-Royce Phantom (D BMW)

(zárójelben a dilemmám okai...)

ÁdidiGaga Creative Commons License 2007.08.29 0 0 198
Folytassuk a vitás kategóriákkal, jók az ötletek,próbálok mindenkinek kedvezni...

Német:
rossz hír a Merci-gyalázóknak : "sajnos" mégis eszembe jutott egy nagyon idevaló verda tőlük: Mercedes-Benz CLS !!!!
viszont: ugye a 6 gyártóból 3 luxus (audi,BMW,MB) 3 eccerű (Ford,Opel,VW), egyértelmű,hogy max 2 lehet mindkét oldalról.
A Fordot kihagynám,kárpótolnám az egyterűek között Ford Focus C-Max-szal.
Opel Astra OPC OK, tehát a VW jönne mellé,mivel ezt amúgy is zabálják mifelénk.
Polo helyett viszont Jetta vagy Passat PDTDi lenne az "adekvát" szvsz...
(hattorinak kárpótlás: legyen akkor a Ford GT sportkocsiknál,máshol meg akadnak majd
kisautók,erre nekem is gondom volt! ;-)

Viszont a 3 német luxus közül választani kellene 2-t!

AUDI:
minden magyar apuka/kisvállalkozó álma,egy A6 3.0 TDI quattro (ha tudnák,hogy a kocsi álltában többet veszít az árából,mint amit a legszomjasabb-legtakarékosabb moci fogyija különbségéből megspórolnának :-p

BMW: nálam vitán felül a régi 6-os méltó mai utódja jellemzi ma a márkát, igazi grantourismo. nem durvulunk el M-sportba, sokkal stílusosabb egy 645 CSi változat.

MERCEDES-BENZ: CLS 320 CDI- a dízelmerci az dízelmerci, a CLS-t szerintem nem kell magyarázni!

Japán:
OK,legyen a Mazda RX-8 mellé a Mitsu EVO a másik "durva" gépezet, a Suzuki adott.
A Toyota nagyon kell, megkerülhetetlen, népszerű is nálunk,jellemző modellt majd biztos találunk! ;-)
A Mitsubishi így a Hondát "üti",viszont úgyis gondoltam 1 japán egyterűt, lehetne akkor Honda FR-V,"kárpótlási jegyre"! :-)

USA: a 300C-hez ragaszkodom, viszont akkor a Ford Co-tól legyen a Zephyr,rendben van!
meg persze a GM jelöltek (Cadillac,Chevrolet ) is jöhetnek!
ÁdidiGaga Creative Commons License 2007.08.29 0 0 197
Fontos: nem baj,ha nincs a Warezhoz adat,akkor ugye 4 sor blabla = Apal Corsa-szerű mítosz! :-p
Előzmény: ÁdidiGaga (196)
ÁdidiGaga Creative Commons License 2007.08.29 0 0 196
Jó'stét urak!

Hattori: üdv a fedélzeten,már azt hittem ide se nézel a sok meló felől,aztán a téli szünetben kezdhettük volna az elejéről magyarázni neked hogy mi és miért... :-D

Amúgy érdekes,megfogadtam hogy az irodában csak elolvasom a véleményeket és nem töltöm az időt szövegeléssel.Meg is tartom,viszont amint nem a munkával foglalkozom (pl.ma reggel miközben bicajjal mentem dolgozni vagy meló után Marcival a játszótéren) egyből "futni kezd a kvartett-program",így estére megvannak a gondolatok, "csak" le kell írni őket! ;-)

ma is nagyon jó ötletek jöttek, szépen kristályosodnak a "biztosan lesz ilyen benne" kategóriák! majd ezek is lesznek,de előtte egy olyan "második hullámban támadó" négyes,amire jobbnál jobb ötletek jöttek én meg le se sz..rtam! :-)

az ex-Kgst ez a kvartett,
amit Hammer javasolt ,én korábban csak a Logan-ig jutottam,de aztán szépen kialakult a koncepció,amibe tökéletesen beleillenek a javaslataitok.
Vagyis 4 olyan ex-kgst gyártó kell, akik 4 féle utat járnak azóta.
a Dacia Logan ugye fix (ha lehet metálkék 1.4 MPi legyen!),ő az, akit a megtartott nevén az egykori szoci licensz eredeti tulaja fejlesztett ki és gyárt.
A Skoda lehet a nagy cégbirodalom egyenrangú márkájává válásra a példa, tökéletesen 1-re gondoltunk LodoWico-val,a legjobban ezt az Octavia RS szemlélteti.
A Lada C,-ami nekem nem jutott volna eszembe- megint újabb jellegzetes történet, ez tipikus orosz új autó,amit szigorúan önerőből évek alatt kifejlesztenek,még bemutatáskor úgy-ahogy korszerű is lenne,de mivel nincs pénz gyártani,így 5 év múlva kezdődik minden elölről....
És a 4.? A jugó és a lengyel vonal nekem kiesik,mindkettő előző generációs Fiat-okat gyárt, szerintem ezek nem valók ide.
Amit jelölnék: az ex- keletnémet gyártók,akiknek ugye az egységes országbeli ígéretes fejlődésük a háború után keletiként megrekedt az ismert színvonalon,a név
lejáratódott és ezért feledésre lett ítélve.
manapság viszont vannak próbálkozások, pl.a Wartburg nevet feltámasztani hivatott modell nagyon jó lenne 4. féle koncepciónak!




ÁdidiGaga Creative Commons License 2007.08.28 0 0 195
na várjatok csak,este majd megkapjátok a magatokét!!! :-DDDDD
Előzmény: LodoWico GAZ-24 (194)
LodoWico GAZ-24 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 194

Hoppá, lemaradtak a képek :D

 

 

lincoln zephyr Lincoln Zephyr

 

volga 3111 Volga 3111

 

lada c Lada C

 

 slr mclaren Mercedes SLR McLaren
Előzmény: LodoWico GAZ-24 (193)
LodoWico GAZ-24 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 193

Üdv!

A rajzolókhoz nem tudok hozzászolni, akkor még javában nem éltem, tervben se voltam még.

Hattoriban egy újabb EVO X rajongót találtam ( Pacsi! ) :)

mellékelnék képeket:

 Lincoln Zephyr

 

 

SLR MCLaren

 

Lada C

 

Volga 3111

Előzmény: Hattori Hanzo69 (192)
Hattori Hanzo69 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 192

Szuper !!!

 

Közben lett egy jelöltem arra, hogy a régi kártyákat pl. ki rajzolhatta:

 

Antal Eduárd ??? (30-40 %-os val.ség)

Előzmény: Hammer (191)
Hammer Creative Commons License 2007.08.28 0 0 191
Előzmény: Hattori Hanzo69 (190)
Hattori Hanzo69 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 190

És végül hadd népszerűsítsek két festőművészt:

Egy kevésbé autósat-

http://www.kupcsikadrian.net/

 

És, aki az angol The Car Card Game -et rajzolta:

http://www.barryrowe.com/gallery.htm

Előzmény: Hattori Hanzo69 (187)
Hattori Hanzo69 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 189

M'ér csúszik el mindig a szöveg a képhez ??? Na mind1....

VW Polo (szarásig...):

 

 

Hattori Hanzo69 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 188

Ami kellene:

 

Amit éééén rajzoltam: (Renault 210 RS Alpine)

 

 

Lehetne Wartburg is ;-)

 

 

 

A conceptek amúgy is jól jönnek, ha "jogdíjas a buli":

 

 

 

 

Folyt köv.

Hattori Hanzo69 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 187

Fantasztikusak vagytok ! "Már régóta figyellek benneteket ;-)"

1x írtam egy hosszabb (már-már ÁdiGagás ;-)) hozzászólást, de az utolsó pillanatban a technika ördöge, vagy valami mellékalimpálás miatt kitörlődött... ismeritek a fílinget...

Szóval: nagyon szépen a alakulnak a quartettek. Amiket szívesen látnék benne (én is): az Evo X mindenképpen !!!, ha VW, akkor legyen már a Polo, a kedvemért (kisautó is kell) A német "vitához" az jutott eszembe: mi lenne ha lealáznánk a Merciéket az A-Klasse-val (ha már 1x ilyenre vetemedtek) Amúgy meg szerintem jól is mutatna a pakliban, a sok "hosszúautó" között.

Az Aston-nal is nagyon egyetértek. Ford GT viszont nagyon kellene a sportautók közé (vagy a mégújabb  Ford spori, amiről képet mindjárt csatolok.)

 

Szerintem egyébként lassan 2 pakli is "érik". Aprópopó, akkor még nem is beszéltünk a hátlapokról. Asszem a minta egyértelmű (remélem, nem jogvédett...) De a szín-nevezéktanba új-színű hátlapokat kell behozni. Narancs ? De ha nem akartok politizálni, akkor Chagall-kék (már-már lilás kék), türkiz, mustár javaslataim vannak.

 

Nagyon jópofa a cartooning, (és figyeltem annak idején a pályázatnál is), de szerintem nem adja vissza az akkori "kézimunkás" grafika hangulatát. Márpedig az újnak, pontosan olyannak kell lennie !!! Ezért kérdeztem még korábban, hogy ki lehetett anno az elkövető.

 

A gyerekkori legjobb barátom festőművész lett (és annak idején még nagyon érdekelték a jármű-grafikák), de mostanában nem beszéltem vele. Komolyan el tudnám képzelni az ő stílusában.

Eddig én 1 lapot (lapra valót) rajzoltam meg (kb. 1,5-2 éve)... Ez meg talán túl "hand-made" lett).

 

Inkább a következő hsz-ba csatolok képeket, meg linkeket (szerintem Ti is "képesíthetnétek" a leírt elképzeléseket).

Na hadd szóljon ! ....

 

Előzmény: LodoWico GAZ-24 (186)
LodoWico GAZ-24 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 186

Jó Reggelt!

Szép napra virradtunk!

Ádi nagyon jól összeszedte a dolgokat

Én mégis 2 márkához/modellhez ragaszkodnék

 

USA: (itt az egyik)

a Lincoln , azon belül a Zephyr  :) aki nem látta, nézze meg, szerintem illik ide

 

FRA: Teljesen rendben van

 

GER: Szintén

 

ITA: Szintén

 

JPN: Jó ez is, de én még titokban szorítok az EVO X-nek :)

 

SPORT: (itt a másik)

Mercedes :)

az angolból szerintem az Aston, az talán sportosabb verdákat dob össze

 

ennyi lett volna

Köszönöm a szót ! :)

Előzmény: ÁdidiGaga (185)
ÁdidiGaga Creative Commons License 2007.08.28 0 0 185
csak összegzésképpen:

USA:
Chrysler 300C V8 Hemi
Ford
Cadillac
Chevrolet

F:
Citroen
Peugeot
Renault
Matra M.72

D:
Audi
BMW
Opel
Volkswagen

I:
Alfa Romeo
Fiat
Lancia
Maserati Quattroporte

J:
Honda
Mazda RX-8
Suzuki Swift 1.3
Toyota

Sport:
exóta - Königsegg
német - Mercedes vagy Audi R8
olasz - Ferrari - mi más? :-)
angol - Aston Martin/Jaguar/TVR/Lotus
ÁdidiGaga Creative Commons License 2007.08.28 0 0 184
sziasztok!

először is köszönet Hammernek az "autókvartett-like" képcsinálás receptjéért!
(bár szerintem ő is tudta a frankót:
ha eltitkolná a módszert,csinálhatná ő az egész paklit! :-DDD

az elhangzott szereplőkről annyit,hogy nem 1 és nem is 2 tökéletesen egyezik az én
jelöltjeimmel,de én maradnék következetes: előbb a márkák! ;-)
(persze itt-ott azért muszáj "felfednem a lapjaimat" -indoklásképp! ;-)

F: Citroen,Peugeot,Renault,Matra
nem rosszak hammer segédmotorautós jelöltjei,de nekem valamiért ez a Matra autószerűbb ezeknél... (asszem ez is megvan vagy 20 lóerős! :-)

I:Alfa,Fiat,Lancia,Maserati

USA:
ugye adott 3 gyártó, a Chrysler,a Ford és a GM
a C. 3 márkája közül a Plymouth gyak.nem létezik

a F.-hoz tartozók közül a Mercury ilyen "teszthalott", marad a Lincoln és a Ford

a GM márkák mindegyike viszonylag produktív,talán a Buick nem nagyon hallat magáról.

ez alapján én az 1. Chrysler Co, 1 Ford Co. és 2 GM Co. felállást javasolnám,

márka szerint a C-től először a legproduktívabb Dodge-re gondoltam, aztán beugrott mégis egy Chrysler-típus: 300C V8 Hemi - szerintem ez nagyon idevaló lenne!

A Ford-tól én egy Ford-ot javasolnék, a GM 2 képviselője az elmaradhatatlan Cadillac és a legnépszerűbb ,amellett Mo-on a Deawoo révén is ismert Chevrolet lenne - egyenlőre típusok nélkül.

D:
a németek közül az Audi kell - nagyon példaszerű,hogy marketinggel a középszerű gyártóból presztízsmárka lett!
BMW szintén kellene,
ők meg évtizedek óta őszintén nyomják,semmi miniautó meg városi szecska, a dízel-konjuktúrának sem feküdtek le,a felvásárolt márkákat (Mini,Rolls-Royce) szépen
gondozzák,amellett nálunk is kultusza van a márkának.
az Opel kell, nagyon német és nálunk is elterjedt/népszerű
(egyébként tényleg színesítené a négyest,ha valamelyik OPC-t tennénk be,jól példázza a fejlődést,pár éve a sport-Opel még a vicc szinonímája volt :-)

és hát akkor verekedés a 4. német helyért,ebben várom a véleményeket:
a Ford-hoz én őszintén szólva nem ragaszkodom,karakteres képviselőjük se lenne,a Focus 2 nekem az 1. utánérzése, inkább kárpótolnám őket egy német egyterű helyezéssel,mondjuk a C-Max pl...
a Mercedes szintén vegyes érzés, valamikor kihagyhatatlan lett volna, most nekem
úgy tűnik,nincs akkora nimbusza már Mo-on,illetve nehezen találok olyan Merci-személyautót,ami a kártyánkba illene, esetleg az új C-osztály?
(ha kimaradna,itt is kompenzálhatnánk a sportkocsiknál pl..)
a Volkswagen - bár a konszernt már az audi képviseli - megintcsak "nagyon magyaros" márka, nálam ő lenne a 4. befutó!

J:
a japánoknál a Suzuki Swift fix,nézzük a többit:
lenne megint egy konkrét jelöltem ,amit nehezen hagynék ki: Mazda RX-8!
utolsó Wankel-mohikán és már nem is sportkocsi (RX-7),hanem jó kis GT,szerintem idevág keményen! ;-)
innen szabad a vásár, a Subaru - mint másik sajátos motorépítész cég a Mazda mellett- már sok lenne, a Nissan meg elég jellegtelen...
én a világ legunalmasabb gyártója Toyotát ,meg a Hondát tenném be - hogy kis cég is legyen.
a Mitsubishi megintcsak olyan,hogy az EVO szerintem túlzás ide,mást meg nem nagyon tudnak felmutatni...

sportautóknál asszem kéne 1 egzóta (Spyker v, Königsegg) kellene 1 angol kárpótlásképp nekik ; aztán ugye olasz nem maradhat ki , a maradék 4. hely
német lenne
(így kimarad a kicsit más stílusú amerikai sportkocsigyártás , a japánok meg
a 350Z-n kívül amúgy sem nagyon tolonganak semmivel errefelé!)

na üdv,holnap folyt.köv!

LodoWico GAZ-24 Creative Commons License 2007.08.27 0 0 183

Hammer, kösz, megnéztem

Szóba jöhet ez is, gyűlnek a francia javaslatok

Előzmény: Hammer (182)
Hammer Creative Commons License 2007.08.27 0 0 182
nem titok: cartooning

negyedik franciának esetleg lehetne valemelyik törpegyártó autója: Ligier, Axiam ilyesmi
Előzmény: LodoWico GAZ-24 (180)
LodoWico GAZ-24 Creative Commons License 2007.08.27 0 0 181

Kicsit módosítottam az esetleges paklimon:  Hozzátettem, kivontam :)

 

FRA: Citroen C4

         Peugeot 207

 

GER: Opel Astra OPC

         VW Golf GT

         Ford Focus ST

 

ITA: Fiat Punto Multijet

       Lancia Delta

       Alfa Romeo Brera

       Maserati Quattroporte

 

JPN: Toyota Auris

        Suzuki Swift ( Nissan Sentra helyett)

        Mitsubishi Lancer EVO X ( a Lexus duóval együtt a Mazdák helyett)

        Lexus IS-F

        Lexus LS-600

 

USA: Lincoln Zephyr  ( Chevrolet-k helyett)

         Chrysler Sebring

         Pontiac G5

 

GBR: MG X80 ( Rover 75 helyett)

 

Közép-kelet EU: Skoda Octavia RS

                           Lada C

 

SPORT: BMW Z4 M-Coupe ( Porsche Carrera GT helyett)

 

KOR (Hammer verdáit figyelembe véve)

         Hyundai Sonata

         Chevrolet Lacetti

 

SUV: Nissan Quasqai

         BMW X5

         Subaru Tribeca

         Bentley 4X4 SUV

 

erre kérnék véleményeket

Előzmény: LodoWico GAZ-24 (180)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!