Keresés

Részletes keresés

Téboy1 Creative Commons License 2006.12.30 0 0 287

Sziasztok!

 

Ha megfigyelitek,BKV-s társaiknál a plafon szintén úgymond....Piszkos! Buszok,villamosokon is láthatjátok.... Néhány napja mentem hazafelé 40-es (fekete 40-essel) busszal,melynek hátulja,ami leválasztja az utasteret a motortól....Hát nemtom mit szóltatok volna hozzá....  :(  Igénytelen volt naon...... Valaki keze nyoma tündöklött rajta!

lala0210 Creative Commons License 2006.12.26 0 0 286

Nekem is tetszik, hogy ilyen szép nagy táblák vannak, de sajnos csak ebből az irányból vannak kitéve. Ha a másik irányból érkezel a megállóba, akkor csak akkor látod, melyik járat indul onnan, ha már olyan közel vagy, hogy a menetrendi lapot el tudod olvasni...

Előzmény: nemeza (285)
nemeza Creative Commons License 2006.12.26 0 0 285
Tetszik, hogy ilyen egyértelműen ki van jelölve a megálló! (legfelső kép)

A pótlásokkor is és más nem egyértelmű helyzetben is jók lennének ezek a táblák.
Előzmény: Dél-pesti (282)
dbbuszos Creative Commons License 2006.12.26 0 0 284
Óh ez nagyon jó lett.:) Lehet tudni mi újúlt még meg benne, rajta stb.?:) Az összes buszt felújítják vagy lesz olyan ami már nem fog menni? Kíváncsi leszek a 222-esre, eddig csak nem valami jó minőségű vagy fekete-fehér képen láttam 284-est BKV színekben. Igaz nem lesz BPY-150, de kívűlről hasonló lesz.:)
Előzmény: Dél-pesti (282)
nemeza Creative Commons License 2006.12.26 0 0 283
Szabad országban élünk, vagy mi.. És tényleg nem privát chat. ;) Kíváncsi vagyok a többi véleményre is..
Előzmény: Bpo-353 (281)
Dél-pesti Creative Commons License 2006.12.26 0 0 282
Szép napot mindenkinek!
Egy kis mai termés
Bpo-353 Creative Commons License 2006.12.26 0 0 281
Az mindig is utáltam hogy csak a padlót nyalják fel,de a felső kapaszkodókat meg nem tisztitják,és ha nincs hova nyúlnom a tömegben,csak a felső "rúdhoz" akkor meg a 2cm vastag por a kezemen lesz,és ugye kezet mosni se lehet minden sarkon itt pesten...

(Bocs hogy belevau) :o)
Előzmény: nemeza (280)
nemeza Creative Commons License 2006.12.26 0 0 280
"Nyugi!"
;)

"Örültem mikor rajtuk utaztam arrafelé! Vmiért ennek sajnos vége lett!"
Azért voltak egy ideig 40GY-n a VT-s buszok, mert azok a buszok meg hozzánk kerültek és utast számoltak :) Valami olyasmit hallottam, hogy a berendezést csak az Ikarusokon lehet használni, vagy mi..

Engem igenis zavar az igénytelenség! Ha már kitakarítják, a plafont is letisztíthatják..

Bár az tény, hogy nem kell olyan sűrűn, de kell. A tisztaságérzet miatt..
Előzmény: Téboy1 (279)
Téboy1 Creative Commons License 2006.12.25 0 0 279

Sziasztok!

 

Kedves Nemeza!

 

Nyugi! Semmi sértőt nem írtál...  :)  Bár tom nem Mindenki jár velük,vagy nemtetszik Nekik a szolgáltató szolgáltatása.....  (Ezt jólmegaszontam.....  :D  ;)  :))))  "A plafon koszos" de szerintem azt utasok nem használják...  ;)  :))) Gondolom érted! Tiszták azon részei amiket Mi mindennapos használatba veszünk reggel,délelőtt,délben,délután,este...Nekem ez bőven elegendő.... Hál Istennek "olyan kivetnivalós kapaszkodóssal" nem taliztam... (Eddig!)  :)  Aki többet utazik vele,és "bizonyos" észrevételei akadnak,lehet,némileg igaza van! Szívesen meghallgatok minden észrevételt! (Persze hogy védem,mivel tisztábbak,eléggé Emberbarátiassan "fuvaroznak"! Csendes,gyorsan eljutok ahova kell ( ! biztonságosan !,és nemkell 20/25/30/60 perceket várnom a járművekre!) Anno a 40-es járaton 15 perc alatt 4/5 V-Transos busz ment el,mire indult egy BKV-s jármű! (Vegyesüzemben doliztak....Örültem mikor rajtuk utaztam arrafelé! Vmiért ennek sajnos vége lett!  :.(  )...

 

Sziasztok! Folyt.köv. legközelebb!  :)

Előzmény: nemeza (278)
nemeza Creative Commons License 2006.12.25 0 0 278
Először légyszi a 276-os hszm olvasd.. ;)

Nem bírom megállni, késő van.. Beszéljünk egyértelműen!

"Ma sikerült ismét" - ez milyen sűrűságet jelent? Én Budafoki vagyok, így van, hogy hétvégén is utazok, hétköznapokon van, hogy többször is egy nap.

Igaz, nem mindig 14/114, mert van, hogy 3/Tétény/ 47-villamos, de a legtöbbször 14/114.
58/150/250-t nem használom, bár megállnak.

"Naontiszta utasterű busz volt kiadva! Kivéve plafonon," - akkor most Naontiszta vagy nem Naontiszta?

"Akárhány járatukon mentem mind1ik szép tiszta volt... Most akkor késsenek a forgaloba kiadott buszok takarítás miatt garázsból kifelé műszakbaálláskor,vagy végállomáson???" A logikai kapcsolatot nem értem a két mondat között!

garázsba befelé műszak végén,vagy végállomáson miért nem lehet?

A sofőrnek ott kell lennie, amíg takarítják a buszt? Ha igen akkor sejtem miért..
Előzmény: Téboy1 (266)
nemeza Creative Commons License 2006.12.25 0 0 277
"Amióta itt vannak az M.A.N-ek..."

_Téves!_
A kezdet kezdetén _semmilyen_ belső utastájékoztató tábla nem volt.

Csak a sofőr hangja.
És az ülés is csak a zöld műanyag volt.

Aztán megjelentek a számok és a táblák egy időben (viszonylag hamar)

Talán a 2. télen (lehet, h. már az 1.n) húztak rá "harisnyát". De ez meg leszakadt.

Így most ~ 3 féle ülés van:
Téboy képén látható, utólag ráerősített párnákkal
Kék színű kárpittal rendelkező új ülések (valamilyen német márka, de ez is jó)
"Harisnya 2" ez már rajta marad..

Mindhárom megoldás bejön!
Előzmény: lala0210 (269)
nemeza Creative Commons License 2006.12.25 0 0 276
Kedves Téboy1.

Pár dolog.
A kérdésemre nem válaszoltál, de végülis nem tartom fontosnak..

Én _soha_ nem állítottam, hogy _minden_ busz koszos, szakadt, stb..

Azt továbbra is fenntartom, hogy _van olyan_ - és szvsz nem egy - ami néhány dologban alulmarad a kívánatostól.. (pl kapaszkodók _egyes_ jármúveken)

Elfogadom, hogy a cég és a sofőrök is igyekeznek minden igénynek maximálisan megfelelni, ahogy írtad.

Egy kérdés: van valamilyen közelebbi kapcsolatod a vt-vel? Csak mert látszólag kevesebbet tapasztalod a szolgáltatást, mégis nagyon véded. Én nem támadom! Félre ne értsd..

Remélem nem találtál semmi sértőt, igyekeztem odafigyelni..
Előzmény: Téboy1 (266)
dbbuszos Creative Commons License 2006.12.24 0 0 275

Kellemes Karácsonyi ünnepeket mindenkinek!

**BPO-700** Creative Commons License 2006.12.22 0 0 274
adam_89 Creative Commons License 2006.12.22 0 0 273
Tudom. Csak poénból említettem meg. Az ex-budapesti most Debrecenben van. Lehet hogy mégsem annyira fontos felítrni rá az 55-11-et, de azért az ablakköze nehogy már fekete legyen! :-D

Más: HSJ-476-tal jöttem haza, és egész meglepődtem. Nagyjából kiganézták és most megint annyi kapaszkodó van rajta, mint gyárilag volt, ráadásul erősebb bőrből. Ha mindegyik gép így nézne ki, meg sem született volna a párral lejjebbi hozzászólásom...

Adam89
Előzmény: Grimbi (264)
Téboy1 Creative Commons License 2006.12.21 0 0 272

Melyik napon/viszonylaton???  Garázsba ugyanis nincs belépési engedélyem....  :P

Nálam Ők vizet nemzavartak! Sőt! Örültem munkájuknak! Tisztelem Őket....

Előzmény: lala0210 (271)
lala0210 Creative Commons License 2006.12.21 0 0 271

Off

 

Korábban BKV-nál budaörsön piros/fekete 40-es takarították,ez sem volt elég az utasoknak,SŐT,szóvátették,lecseszték pár éve emiatt a Vezetőt,aki elég pontossan elmagyarázta felszólaló utasnak: Vezér:-Kéremszépen! Még takarítják a buszt! Nos? Ha ez se jó,meg az se akkor mi legyen???Utánna eltűntek a takarítóbrigád Tagjai...Soha többé nem láttam Őket...

 

Érdekes, én rendszeresen látom őket. Nézd meg jobban :-)))

 

ON

Előzmény: Téboy1 (266)
**BPO-700** Creative Commons License 2006.12.21 0 0 270
Nemáá! Pfffffff
Előzmény: lala0210 (269)
lala0210 Creative Commons License 2006.12.21 0 0 269

Amióta itt vannak az M.A.N-ek...

Csupán úgy 5 éve :-)))

Előzmény: **BPO-700** (268)
**BPO-700** Creative Commons License 2006.12.21 0 0 268
Hoppá! Miről maradtam le? Mióta van a vezetőfülke mögött viszonylatjelző?
Előzmény: Téboy1 (267)
Téboy1 Creative Commons License 2006.12.21 0 0 267

Néhány kép:

 

 

Előzmény: Téboy1 (266)
Téboy1 Creative Commons License 2006.12.21 0 0 266

Sziasztok!

 

Topikhoz fűződik a téma de más....Naszóval kezdeném is!

 

Kedves Nemeza!

 

Ma sikerült ismét Man SL223-as V-Transmann busszal 14/114/50/58-as viszonylaton utaznom,hát és eléggé meglepő módon.....Naontiszta utasterű busz volt kiadva! Kivéve plafonon,de ott szerintem senki sem kapaszkodik,illetve ül le a ruhájában! Akárhány járatukon mentem mind1ik szép tiszta volt... Most akkor késsenek a forgaloba kiadott buszok takarítás miatt garázsból kifelé műszakbaálláskor,vagy végállomáson???Korábban BKV-nál budaörsön piros/fekete 40-es takarították,ez sem volt elég az utasoknak,SŐT,szóvátették,lecseszték pár éve emiatt a Vezetőt,aki elég pontossan elmagyarázta felszólaló utasnak: Vezér:-Kéremszépen! Még takarítják a buszt! Nos? Ha ez se jó,meg az se akkor mi legyen???Utánna eltűntek a takarítóbrigád Tagjai...Soha többé nem láttam Őket...V-Transnál tiszták,gyorsak,szuper szolgáltatást képes nyújtani eme cég... Van egy nagyszerű ötletem,bár lehet hogy sértődés lesz belölle....Nemtom! Ha igen bocsika!  Szerintem Akinek nemtetszik a szolgáltatás,szerződjön a V-Transmannhoz busztakarítónak telephelyre,és tartsa rendben őket! ( ! Ha van munkaerőfelvétel ! )

Előzmény: nemeza (258)
dbbuszos Creative Commons License 2006.12.21 0 0 265
Amiről te beszélsz az nálunk van! BPY-150
Előzmény: adam_89 (263)
Grimbi Creative Commons License 2006.12.21 0 0 264
Milyen régi azonosítóról beszélsz? 222 sose volt 55-11!
Előzmény: adam_89 (263)
adam_89 Creative Commons License 2006.12.20 0 0 263
A kék 280-as a JOY-216-os. Annyira minimális felújítást kapott, hogy az ajtók belseje még lemosva se lett. Viszont nemsoká sor kell hogy kerüljön a 222-esre is, remélhetőleg az ablakközét nem feketére fogják kifesteni, hogy minél jobban hasonlítson a volt BKV-sra. Meg föl kéne rá fújatni poénból a régi azonosítót (55-11) is... Remélem sikerül megszervezni. :-)

Adam89
Előzmény: Luxusmoszkvicsslusszkulcs (262)
Luxusmoszkvicsslusszkulcs Creative Commons License 2006.12.20 0 0 262
Nem. Ma vegyesen volt BKV Volvo 7700A és Ik-280 + Vt Ik-280is. Az egyik (pontosabban legalább 1, mert a rendszámot nem néztem) Vt-transmanos 280as már BKV kék színekben pompázik. Még nem utaztam vele, de nem hiszem, hogy ennyi idő alatt ezen felül volt valami számottevő javítás.

Az viszont kicsit ironikus volt, hogy a bkv-s Ikaruson (ugye ezt a szolgáltatást sírják vissza az emberek) majd megfulladtam a szagtól. Ha csak a szín számít akkor ez a felújítás pont megfelelő mértékű lesz :)
Előzmény: dbbuszos (259)
dbbuszos Creative Commons License 2006.12.20 0 0 261
Igen.
Előzmény: **BPO-700** (260)
**BPO-700** Creative Commons License 2006.12.20 0 0 260
Igen, ezt én is kiszurtam, tűzoltóautó baleset kapcsán a Nagytétényi úton. Jókai utcánál történt.
Előzmény: dbbuszos (259)
dbbuszos Creative Commons License 2006.12.20 0 0 259
Most elvileg nem az összes ex. pécsi busz le van állítva felújítás céljából? Amúgy ha nem akkor valamit nagyon félreolvastam. Amúgy azért kérdem mert ma láttam egyet a tv-ben és úgy tűnt, hogy menetrendszerint közlekedett.
nemeza Creative Commons License 2006.12.20 0 0 258
(2/3 éve jártam arra 1 hetes rendszerességgel velük...) Mostanság nemvót hozzájuk szerencsém
Ezt a mondatot nem értem, ne haragudj. 2/3 éve volt egy időszak, amikor heti rendszerességel jártál erre, de azóta min 1 éve nem?
Igen, tényleg az elején jobban megbecsülték az újat mindkét oldalról..

Meg az utak is betettek nekik. (Fehérvári nagyrésze még mindig rossz..)
Előzmény: Téboy1 (256)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!