Keresés

Részletes keresés

alha Creative Commons License 2003.05.21 0 0 696
Hello!Amit emlitesz az az Art-x,mi voltunk kb.3 hete,mert irta az ujsag hogy 70%os a leertekeles,sajnos a nagyjat mar elvittek,vagy dobozokban volt mert ideiglenesen ki kellett költözniük,be a raktarba/mert tüzeset volt a boltban.Hogy mikorra tatarozzak ki nem tudom,de ez egy eleg nagy ceg,honlapjuk is van.
Előzmény: FHLS (694)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.21 0 0 695
DJT-122 egy régebbi hozzászólásában említette a www.hauteng.de oldalt, amit felkerestem tegnap este. Gyerekek! Ezek a lakk cuccok egyszerűen fantasztikusak! Maga a megtestesült álomvilág!
FHLS Creative Commons License 2003.05.20 0 0 694
Sziasztok!
Ha már Bécsnél, az SCS-nél tartatok: a Beathe-Usen kívül van ott egy másik, nagyobb, létszintes sexshop is. Nem abban az épületegyüttesben, hanem el kell menni a MediaMarkton túl, át a híd alatt. Annak az épületnek a túloldalán van, amibe a híd után ütköztök.
És ha már itt tartunk: Grazban is van 3 jó üzlet, egész elfogadható árakkal. Én ma jártam ott, a ÖKM-ben mindig van leárazott latex ruci női is és férfi is. Persze amit kiszemeltem magamnak egy hete, azt már valaki elvitte... :-(

Üdv:

Botond



alha Creative Commons License 2003.05.20 0 0 693
Altalaban az internetben nem hozzak fel a teljes kinalatot,azert csak nezz be,Beate Uhse bolt van a SCS-sel szemben is.
Előzmény: josila (690)
lhawk Creative Commons License 2003.05.19 0 0 691
Sziasztok!
Én is láttam Évikét a múltkor. Nagyon tuti volt talpig bőrcuccban, annak ellenére, hogy egyébként nem egy Claudia Schiffer.... :-)
Előzmény: latexlovaboy (685)
josila Creative Commons License 2003.05.18 0 0 690
alha, köszi szépen! megnéztem a honlapot, de férfi latex cuccról nincs még semmi fenn :( A kirándulás több naposra van tervezve, ugyhogy remélem lesz időm szétnézni több helyen is.

üdv

Előzmény: alha (689)
alha Creative Commons License 2003.05.18 0 0 689
Hello!
Olvastam hogy becsbe mesz vasarolni,lehet hogy a Tiberiusba?Ha nem vedd ötletnek, adom a cimet,itt ez a legismertebb,es nagyon szinvonalas!
www.tiberius.at Közel van a Mariahilferhez,de az oldalon ugy is megtalalsz minden infot!
Jo vasarlast!
Előzmény: josila (687)
latexlovaboy Creative Commons License 2003.05.18 0 0 688
Szasztok! Még mindíg semmi hír walami jó kis fétispartiról? Pedig úgy elmennék..
Előzmény: josila (687)
josila Creative Commons License 2003.05.16 0 0 687
Szia lack-plastic!
Sajnos mostanában a motoromra ment minden pénzem, de legalább rendbe jött. :) Azután a következő nagyobb (nekem most az!) összeget egy latex pólóra szánom, amit remélem sikerül beszereznem a közeljövőre tervezett bécsi hétvégén! Ha lesz utazás, póló is lesz! Ugyhogy azt hiszem, a lakk jeans beruházás sajnos lehet őszre is eltolódik :(( Azért mindent megpróbálok, de most tényleg nem igazán rajtam múlik :)

üdv

Előzmény: lack-plastic (684)
josila Creative Commons License 2003.05.16 0 0 686
Wow! A cucc legalább javított valamit? Azért örülök, hogy szereti, s főleg hogy elmondja a tvben
Előzmény: latexlovaboy (685)
latexlovaboy Creative Commons License 2003.05.16 0 0 685
Láttátok pénteken, május 16-án reggel a tv2 reggeli lazac műsorában a bb-évikét? Tuti bőr szerkóban volt. Megkérdezte tőle a másik műsorvezető, hogy szereti-e az ilyen ruhát, és azt mondta, hogy igen. kuul.
Előzmény: lack-plastic (684)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.15 0 0 684
Josila!
Sikerült előteremtened az újabb lakkberuházás anyagi fedezetét?
Előzmény: josila (603)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.15 0 0 683
Hát, ennyi biztatás után már tényleg nincs megállás!
kicsiarabella Creative Commons License 2003.05.15 0 0 682
Kedves Lack-Plastic!

Gratulalok, egyebkent nem gondoltam, hogy meg mered tenni!!!!!
Csak igy tovabb, batorsag!!!!!
puszi:kicsiarabella

josila Creative Commons License 2003.05.14 0 0 680
lack-plastic!
Gratulálok én is!!! Most már nincs megállás! Elindultál a lejtőn komám! :)) Ahogy visszaemlékszem, nekem először a bőrgatyám nyilvános viselése is hasonló élmény volt, pedig abban aztán nem sok különös van.

Na további kellemes viselést!

üdv

ja: a csajon a kocsiban csak a lakkbody volt. És csillogott a napfényben, huhh...

Előzmény: lack-plastic (676)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.13 0 0 677
Kedves Kicsiarabella!
Hogy milyen újdonságokra gondolok? Hát az az igazság, hogy legszívesebben mindent felvennék ami lakkból van, vagy másként fogalmazva legszívesebben kizárólag lakkba és pvc-be öltözködnék, de hát ez csak utópia -- sajnos.
A lényeg, hogy kimentem az utcára a lakknacimban !!!
L-P
Előzmény: kicsiarabella (670)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.13 0 0 676
Hú basszus, Josila! Ez tényleg vérpezsdítő látvány lehetett! És a csajon csak egy lakkbody volt és kész? A mindenségit, de forró kis csaj lehet az. A páromnak is van piros lakkbodyja, de Ő sajnos nem ilyen merész, utcára nem vesz fel lakkot.
Nekem viszont nagy élményben volt részem vasárnap este, úgy is mondhatnám, hogy átestem a tűzkeresztségen: A párom már néhány napja nyúzott, hogy vigyem el a Tescoba, mivel kifogytunk mindenből. Ezzel a kéréssel fordult hozzám vasárnap este is. Én poénból rávágtam: oké, de én lakknaciban megyek, mire Ő rávágta, hogy Jól van drágám! Hát innen nem volt visszaút. Lakknaci fel, kocsiba be, Tescoba el. Mikor kiszálltunk a parkolóban, baromi boldogság lett rajtam úrrá, ugyanakkor úgy éreztem magam, mint egy szökött rab, akit mindenki figyel. Közeledve a bejárathoz a két biztonsági őr nézett rám előszőr, de különösebben nem csodálkoztak rajtam, és így volt ez bent az áruházban is. Egyedül egy srác méregetett többször is, de azt láttam az arcán, hogy tetszik neki a téma.
Nagyon jó érzés volt végre a nyilvánosság előtt vállalni önmagam, és valószínű, lesz folytatás, persze az ésszerűség határain belül, a téma nem mindennapi voltát figyelembe véve. Kellemes meglepetés volt, hogy senki nem bámult lenézően, nem szóltak be, stb. Összefoglalva: kurva jó érzés volt!!! (Eszembe jutott aznap este Josila, akinek nem újdonság a lakknaci viselése.)
Aki esetleg még nem próbálta, azt csak biztatni tudom, hogy legyen bátor, megéri!
Üdv.:L-P
Előzmény: josila (666)
Ateus Creative Commons License 2003.05.13 0 0 675
Én meg ha jól láttam az új Thalia klipben, a művésznő egy fekete latex nadrágot visel...lehet,hogy újabb hadjáratba kezd a latex a zeneiparban, mióta Britney elhagyta? :-)
Előzmény: Törölt nick (674)
piltd Creative Commons License 2003.05.12 0 0 673
Sziasztok!
Előszőr is ez előzőhőz:)
Nekem nagyon tetszett a linkinfo:)
Jok a képek:)
Tegnap este megnézetem az Xmen2:) a Lurdy házban.
Reklámok:-Matrix Reloaded+Matrixos Heineken(nagyon tuti ahogy a fickó keze csattan a Latexos popsin:),Terminator 3 és egy uj Sean Conory-s film (A szövetség).
Na és a film Lehet ,hogy csak képzelődőm ,de nagyon magam(unk)ra vettem a történet egy részét:)
Mutánsok vagyok(unk) mi is valahol,valamilyen értelemben:)
A filmben minden női szereplő kiváló ruhában van:)
Nagyon jó volt őket látni.Egy kicsit ránk is passzol a történet és remélem egyszer mi is eljutunk oda ,hogy itt is elfogadott lesz a mi Mutácionk:)A mozi végén esett csak le ,hogy mindenhol csupa lakk,latex,lakkbőr öltözet volt a szereplökön.Igy hát feltettem a kérdést,lehet ,hogy nem is annyira rosz mutáció a mienk csak nagyon sokan elitélik,mert nem ismerik?:)
Nagyon jó este volt számomra ezért gondoltam megosztom veletek is :)
Partus Creative Commons License 2003.05.09 0 0 672
Sziasztok !

Ismét közelebb kerültem a számítógépemhez, mint az elmúlt 1-2 hónapban. Rendeltünk a feleségemnek egy lakk miniruhát az M-Invest -től, ami korrektül meg is jött, rendes áron, csakhogy egy-két centivel szűkebb a kelleténél, így egyenlőre nem használható. Pedig gyönyörű és jó minőségű a lakk anyag...
Ezen felbuzdulva nekiálltam az Interneten, és kerestem olyan helyeket, ahol lehet nagyobb méretekben is ( XL, XXL ) ruhát venni elfogadható áron. Találtam is néhány jó oldalt ( nem csak Shop-ot ), és ezt megosztanám veletek is.
www.funplastic.de - pvc ruha és video film
www.guwi.de - pvc és latex ruhák
www.barbaraschwarze.com - pvc esőkabátos video filmek
www.pvcdreams.com - ez nem shop, de jó pvc és latex képek vannak jpeg-ben és diavetítőben
www.jacobrubber.com - házaspár privát oldala pvc esőkabátban , szex jelenetekkel
www.thelatexlinkpage.com - teljeskörű, talán a legnagyobb link gyűjtemény
www.mode-casablanca.de - pvc és latex ruhák kabátok és video filmek
www.nataliasrubberclub.com - Full extrás latex privát oldal , szex jelenetekkel

Remélem néhányótoknak tudtam újdonsággal szolgálni. Az elmúlt napok levelezésében olvastam a jó minőségű lakkanyagról. Ezt hol lehet megvenni ??

Jó szórakozást !

Ja ! Én rendeltem videokazettát és lakk overált a feleségemnek is és magamnak is, maszkkal és kesztyűvel. Ha megérkezik, a fejleményekről azonnal beszámolok.

Üdv mindenkinek

Előzmény: lack-plastic (664)
nicecouplesdo Creative Commons License 2003.05.09 0 0 671
Sziasztok!
Jól jártam. Épp megvettem a lakkcuccost, hogy feltupírozzam az otthoni unalmas életet... de nem találkoztunk már 1 hete... :o( (némi vihar kerekedett) :o(
kicsiarabella Creative Commons License 2003.05.09 0 0 670
Kedves lack-plastick!

Es megosztanad velem, hogy milyen ujdonsagokra vagy kiehezve, marmint a lakkal kapcsolatban?
Felvetted mar otthon a cuccodat? Na most az utcara gondoltam. Fel merned venni????

Előzmény: lack-plastic (662)
josila Creative Commons License 2003.05.08 0 0 669
Hát terjedhetne a jelenség igazán. Még ma is igen jó érzés visszagondolni. Pedig láttam már lányon lakkot sokszor ;), de az ott és olyan formában és spontán elég vérpezsdítő volt!
Gyerünk lányok, ez sem volt kurvás!!!!
piltd Creative Commons License 2003.05.08 0 0 668
Remélem még sok ilyenben lesz részed neked is és nekunk is!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
josila Creative Commons License 2003.05.08 0 0 666
Megosztom tegnap délutáni élményemet, aminek még mindig hatása alatt vagyok.
Nyugati előtt megállt a pirosnál egy tűzpiros akármilyen kabrió, benne egy szőke lány (egyedül), tűzpiros, teljesen testre feszülős lakk bodyban!! A szikrázó napsütésben! Mint egy álom, de teljesen...mindez nappali csúcsforgalomban! Hát ...
Olyan volt a body, ami a cici felett szabadon hagyja a mellet,de a nyakán megint magasan zárt!

Képzelem milyen volt a fejem, amit ott vágtam mozdulatlan a járdán!

hi

lakk-fetis Creative Commons License 2003.05.07 0 0 665
Halohó mindenkinek

Kedves fetis rajongók azt hiszem jó hírekkel szolgálhatok nektek.

Ugyanis találtam szerény hazánkban jó minőségű lakkot!!!!!

Akit bővebben érdekel a dolog az menjen fel a lapra és nézze mek a második galériát és abban a "mesés kelet II" című képet. A minősége és a felület teljesen ugyan az. Akit érdekel küldjön mailt és részletesebben tájékoztatom a dologrol.
Az anyag 70 cm széles és métere 1050 ft.
több féle szín és választék, szövetfelületre felvitt és csk simán magában a lakk vékony fólia rétegen. Egész jól varrható és tobb féle hordozó anyagra felvihető a kéritek.

lack-plastic Creative Commons License 2003.05.05 0 0 664
PASSZ!
Előzmény: Törölt nick (663)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.04 0 0 662
Kicsiarabella!
Hogy mit? Hát a szuper lakknacimat. Egyelőre másom még nincs, de a nyáron mindenképpen fejleszteni kívánom a lakköltözékemet.
Üdv.:L-P
Előzmény: kicsiarabella (660)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.04 0 0 661
Szia Alha!
Szerintem ne várakoztatsd meg Őt!
L-P
Előzmény: alha (659)
kicsiarabella Creative Commons License 2003.05.04 0 0 660
Szia L-P!

tenyleg igazad van, nincsne ilyen "felsöbb rangra" szükseg.
A buli jo ötlet, csak razos.:::)))
Köszi a dicseretet, az bizti hogy felvennem a latex nacit!!!!!!!!!!!!!Es te mit öltenel magadra, draga baratom?
pusz:arabella

Előzmény: lack-plastic (658)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!