Keresés

Részletes keresés

Qki Creative Commons License 2007.07.21 0 0 803

Én is voltam most a szemben lévő zöldségesnél mezítláb...

 

( Igaz, szandál is volt rajtam - de zokni nélkül - ami nálam nagy "előrelépés", bár nem hiszem, hogy további követné...  :))))))))))))))))

Előzmény: tpapa (802)
tpapa Creative Commons License 2007.07.20 0 0 802
Szerintem is tedd azt. Főleg, ha még kedveled is, hogy megnéznek. (Valamiért ebből a beírásból nekem úgy tűnt. De lehet, hogy tévedek...) ;o)
Előzmény: beppi1 (799)
Qki Creative Commons License 2007.07.20 0 0 801

Lányból vagy fiúból vagy ?

Részletes beszámolót várunk !!!

Előzmény: beppi1 (799)
mushead Creative Commons License 2007.07.20 0 0 800
szia, tedd azt, ma már én is voltam kinn :) sajna nem találkoztam senkivel, aki beleillett volna ebbe a topicba. az emberek viszont közönyösek voltak irántam, biztos a meleggel voltak elfoglalva :)
beppi1 Creative Commons License 2007.07.20 0 0 799
Lehet, hogy most lemegyek a boltba mezítláb. Izgi lesz. Biztos megnéznek.
tpapa Creative Commons License 2007.07.19 0 0 798
OK. Este személyesen fogom átadni! ;o)))
Előzmény: Qki (797)
Qki Creative Commons License 2007.07.19 0 0 797

Finom egy talpacska lehet... :))))

Kéz-  Lábcsók Őnagyságának ! :)

Előzmény: tpapa (796)
tpapa Creative Commons License 2007.07.19 0 0 796
Nem lehet. Az én patám még csak-csak kibírná, hogy cipőbe kényszerítik, de az ő talpa odasülne...
Előzmény: Qki (795)
Qki Creative Commons License 2007.07.19 0 0 795
Kompromisszumot ajánlok: a kedvesed járjon mezítláb, magad pedig cipőben - aztán lécci add meg, hogy merre jártok... :))))))))))))
Előzmény: tpapa (793)
Qki Creative Commons License 2007.07.19 0 0 794

A határokat le kell rombolni !!!! - Sengen... :)))))))

 

Legalább a nőknek tessék mezítláb járni ilyen hőségben  ! - kint és bent....

Előzmény: tpapa (793)
tpapa Creative Commons License 2007.07.19 0 0 793
Pedig de. Mármint ha van ilyen határ a fejedben, akkor az létező határ, még ha másnak nem is nyilvánvaló, mert nem látszik. És van ilyen határ más fejében is, például a kedvesem elég furán nézett rám, amikor felvetettem neki, hogy cipő nélkül mennék be vele valamilyen boltba. Úgyhogy most kompromisszum van: ha egyedül megyek, nem kell cipő, ha vele, akkor kell. Szerintem is súlyos, de a családi béke sokat ér... ;o)
Előzmény: mushead (792)
mushead Creative Commons License 2007.07.19 0 0 792
tegnap szerintem már túl meleg volt a művelethez. épületbe még én se mentem be így, bár a múltkor mezítláb mentem le az utcára a 10.-ről :) kis lépés nekem :) ahhoz képest, hogy utcán már milyen jól megy, annyira nehezemre esik valahova bemenni. mintha a két dolog ég és föld lenne, pedig nem.
Qki Creative Commons License 2007.07.18 0 0 791

Hát szóval...  Mélységesen csalódott vagyok... :(((((((

 

Ma délután X-ben "belevetettem magam a hőség sűrűjébe"... :)))

Jártam itt, jártam ott - erre és arra - utcán és boltokban/plázákban - kint és bent - de sem az utcán sem valahol bent nem láttam egyetlen "bátor" mezítlábas leányzót/csajt - de még egy hímnemű egyént sem... :(((((

Az igaz, hogy minden második ember strandpapucsban volt

- természetesen zokni/ harisnya nélkül - DE MEZÍTLÁB NEM VOLT SENKI !!!!!!!  :((((((

 

( A "provokatív" kérdéseket megelőzendő: én zokniban és szandálban voltam - mert az én lábam látványa nem egy esztétikai élmény - inkább célszerűnek nevezném, merthogy hűségesen hordoz és elvisz mindenhová... :)))))))

 

 

Qki Creative Commons License 2007.07.17 0 0 790

Neeeeem alkuszunk kééééreeem  !!!

 

Csak és kizárólag a csupasz, kézzelfogható ( utóbbi csak női !) emberi lábfej számít ide - mindenféle lábbeli nélkül - annak mindenféle közvetlen következményével.

(3D látvány, szín, szag, stb...)

Csakis meztéláb/mezítláb/barefoot/barfuss/blossfüsig/boszikom !!! :))))

 

Minden más OFF !!!

Előzmény: tpapa (789)
tpapa Creative Commons License 2007.07.17 0 0 789
OFF Őőőő... nem a képekre értettem a kérdést, hanem arra, hogy akin ilyen van az most papucsosnak számít, vagy minek? ;o) ON?
Előzmény: Qki (788)
Qki Creative Commons License 2007.07.17 0 0 788

Hááát... láttam szebb női lábfejeket ! - a hím paták pedig nem hatnak rám - sőt, ha ilyen "elhasználtak" kifejezetten taszítanak.... :)))))))

Mindezek alapján inkább OFF - mivel "laboratóriumi körülmények között" mutatják az alsó végtagokat - nem pedig pl. az utcán...

Előzmény: tpapa (787)
tpapa Creative Commons License 2007.07.17 0 0 787
Ez OFF http://www.topless-sandal.com/ vagy ON? ;o)
Qki Creative Commons License 2007.07.17 0 0 786

"...találkoztam egy anyukával és tini kislányával, akik szintén mezítláb voltak."

Egy tini kislány !!!! Írigyellek !.... :)))))))

Akkor neked megvolt az élmény, és - bár "... csak helyben, mert ott volt a papucsuk a sor végén...." azért a kis öröm is öröm - a legkisebb is számít ! ... :))))))

 

Előzmény: tpapa (785)
tpapa Creative Commons License 2007.07.17 0 0 785

Talán már említettem, hogy nem az a testalkat vagyok, akinek nyíltan be szokás szólni bárhol. (Ha meg úgy mondják, hogy ne halljam, akkor nem hallom, ugye.) ;o)))

 

Az első TESCO-ban a sport soron találkoztam egy anyukával és tini kislányával, akik szintén mezítláb voltak. De csak helyben, mert ott volt a papucsuk a sor végén. Azért nem volt rajtuk, mert a leányzó nagyon győzködte valamiről az anyját a görkorikkal kapcsolatban. (Hogy pontosan mit, azt ne kérdezd, nem figyeltem, én kulacstartót kerestem a kedvesem kerékpárjára. Ja, és nem szalutált hozzá a pénztáros.) :oD

Előzmény: Qki (784)
Qki Creative Commons License 2007.07.17 0 0 784

No, ez derék !... Elvégre "a legkisebb is számít..."  :)

Bátran "felvállaltad"/kinyilvánítottad eme szokásodat...akárcsak... - na inkább hagyjuk ....

 

És semmi megjegyzés / reakció nem volt a bótti személyzet részéről ?
(Netán olyan nagy értékű vásárlásod volt, hogy csak szalutált a pénztárosch ? :)))))))

Úgy látszik, hogy VÉGRE talán kezdik elfogadni eme egészséges szokást !

( Én ilyen szempontból még maradi vagyok, de élvezem eme szokás áldásos következményeit a gyengébb/szebb nem vonatkozásában... :))))))))))))))))

Előzmény: tpapa (783)
tpapa Creative Commons License 2007.07.17 0 0 783

Nem nekem szólt, de... TESCO-PRAKTIKER-másik TESCO-BAUMAX. Egyedül. :oP

(És igen, a budaörsi TESCO parkolója már tényleg nagyon forró volt délután ötkor.) ;o)

Előzmény: Qki (782)
Qki Creative Commons License 2007.07.17 0 0 782

OK Pityu/Isti ! 

Praktikusan kötötted össze a kellemest a hasznossal... :)

De ezzel legfeljebb csak érdekes/különc voltál...

Merész - "f...a gyerek" - akkor lennél/lettél volna, ha BEmész vhová így - ezért "szokásos, kötelező" kérdésemet te is megkapod: hová mertél bemenni meztéláb és milyen reakciókkal találkoztál/milyen érzés volt ?

(Amúgy is : ilyen hőségben lassan feléghet a talpad a flaszteron - de mondjuk üdítő lehet egy hűs padló vagy egy hideg kő elgyötört talpadnak - szóval : bemerészkedtél vhova mezítláb, és egyedül, vagy esetleg mással ? :)))))))

Előzmény: Mészi22-Isti92 (781)
Mészi22-Isti92 Creative Commons License 2007.07.16 0 0 781
Ma nagyon meleg volt! Egész nap mezitláb jártam az utcákat Fehérváron! Fehérváron ki, merre szokott sétálgatni cipő nélkül?
Qki Creative Commons License 2007.07.16 0 0 780

Valóban : meglepő, hogy többen büszkén írnak ide, hogy: "én aztán mezítláb járok mindenhová ! " - aztán amikor konkrétan rákerdezek/rákérdezünk, hogy

"Az iskolában mit szóltak, hogy mezítláb mentél ?"  ill. " Hová mentél be épületbe mezítláb - étterem, hivatal, stb.  - és milyen volt a fogadtatás ? " - egyből elnémulnak a büszkén bátor mezítlábazók...   Kár...kááár... kááááááár.....  :(((((((

Előzmény: tpapa (779)
tpapa Creative Commons License 2007.07.16 0 0 779

Látom, az sem tesz jót a látogatottságnak, ha én nem szólok... :oD

 

Nem biztos, hogy OFF: Tényleg érdekel, hogy ki hogy viszonyul a magánszférája védelméhez. Ki nyit külön becenévvel, ha új témához szól és ki az akit nem zavar, ha a fórumokról össze lehet szedni ezt-azt róla? Akiknek szinte minden hozzászólásuk ide kötődik, azok máshoz nem is szólnak hozzá, vagy azt más nicken teszik, mert nem szeretnék, ha összekötődnének a szálak? ;o)

 

De innen tuti ON, mert tök jó az idő és kertben-utcán-kocsiban-bevásárlóközpontban(ott eléggé csúszós a kő, de legalább jó hűs!) lehet mezítláb járni! Igaz, most meg már annyira meleg van, hogy meg kell nézni, nehogy forró legyen, amire rálép az ember fia-lánya, mert a sima aszfalt is tud forró lenni, ahol egész nap sül...

Mike Creative Commons License 2007.07.12 0 0 778
a bringáról csak annyit, hogy amilyen frankó pedáljaim vannak (egy halom csavarozható fém"szög" kiáll belőle) véres talppal érnék haza, így is be-be verem a lábszáramat ami emiatt tiszta seb :)
Előzmény: Törölt nick (721)
Mike Creative Commons License 2007.07.12 0 0 777
csak egy kérdés: nem féltek hogy beleléptel vmibe? üvegszilánk, fémdarab, stb?
Qki Creative Commons License 2007.07.11 0 0 776

Üdv Csupa Sz-Talpú !!! :)))))

 

Drukkolok Neked ! - de engem az érdekelne inkább, hogy nyaranta az utcán "KÍVÜL" hol jársz mezítláb ? - azaz hova "mersz" besétálni csupasz talppal  ?

 

Kétségtelen kell merészség az utcai mezítlábazáshoz is - de mondjuk a sok járókelő, a nagy forgalom mellett nem olyan feltűnő - meg aztán hamarabb

"napirendre lehet térni" felette -

( "Szegény, elvesztette a cipőjét..." ; "Divatozik..." ; "Lábat mosott a szökőkútban" ; "Fel akar tűnni" , stb. :)))))

Nade mondjuk pl. egy postára, egy hivatalba, vagy egy étterembe mezítláb bemenni - az már valami  !!!

 

Szóval hol voltál "bent" így  - és  milyen érzés volt ?

( Az általad felsorolt helységeket jól ismerem, így írhatsz konkrétumokat...)

 

Előzmény: csupasztalpu (771)
tpapa Creative Commons License 2007.07.05 0 0 775

Nem értem, min sértődtél meg? Sértődős is vagy netán? ;o)

Én csak csodálkoztam és kérdeztem. Ez eddig nem számított itt bűnnek...

(Főleg nem, ha jelzi az ember, hogy nem is túl komoly.)

Előzmény: csupasztalpu (774)
csupasztalpu Creative Commons License 2007.07.04 0 0 774
Kedves tpapa! Én csak regisztrálni akartam,és követtem az utasitásokat,így nem tudom hogy mit csináltam és mit nem,de ha nálad az a divat hogy mindenkit ilyen intelligens módon üdvözölsz,akkor engem kímélj meg a további kommunikációdtól.
laptalan; üdv neked is Pesten a belvárosban(V-VI ker),de Velencén és Fehérváron is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!