Keresés

Részletes keresés

Dzsozyka Creative Commons License 2021.12.02 -1 0 8472

Csatlakozom, mereven én is tudok pisilni bárhogy. Csak gondolkodni nehéz olyankor.......

Előzmény: Trebon (8469)
Ratatata1 Creative Commons License 2021.12.02 0 1 8471

Zajlik az élet itt gyerekek! Ez már tetszik!!! :D

Kisnagy121213 Creative Commons License 2021.12.02 0 0 8470

Hogyha esetleg szeretnéd vagy alaklom lenne rá én szívesen megmutatom :)

Előzmény: Nothingelsematters (8466)


Trebon Creative Commons License 2021.12.01 0 1 8469

Pisilni simán lehet erekció közben is, csak kellően el kell lazulni.  Pl. ha éjszaka felébredek és merevedésem van, mikor kimegyek a WC-re még mindig keményen, tudok. Teljesen álló helyzetben is. Szájban még csak-csak lehet. A punciban/popsiban az már más tészta, azt nem tudom.

Előzmény: Nothingelsematters (8466)
Spriccpumpa Creative Commons License 2021.12.01 0 1 8468

 

 Igen, határozottan lehet.

Kezdő kan korom óta megy, bár nem sikerült egyből, tanulni, gyakorolni kellett, rá kellett jönni a dolog mikéntjére.

Aztán már ment gond nélkül.

 Ez a képesség nem rossz, ha a bikuci egy kicsit vagy inkább nagyon perverz és a perverzióra talál nyitott, fogadó partnert, ugyanis merev fallosszal olyan helyeken is lehet pisilni, ahol lankadt adottsággal nem, például mélyen a punciban vagy a popsiban.

Ez, persze már nem a klasszikus bepisilés, hanem belepisilés.

Eleinte, amikor még lopva, előzetes engedély nélkül csináltam, egyik-másik meglepett és felháborodott csajtól kaptam néhány fülest, később, már előre jeleztem a szándékot és amelyik csaj hagyta a művelet végrehajtását, annak általában tetszett is az újszerű élmény, sőt a továbbiakban kérte is.

Előzmény: Nothingelsematters (8466)
Spriccpumpa Creative Commons License 2021.12.01 0 0 8467

 

 

 Szerintem, nincs semmi bajod!

Ez most nem megy, ne erőltesd.

Ezek a dolgok nem teljesítmény próbák, nem kell bizonyítanod semmit sem és főleg senkinek sem.

Hanyagold egy ideig a próbálkozásokat és ne hagyd, hogy a kudarcélmény rögzüljön benned.

Később, időnként majd ismét próbálgasd és sikerülni fog.

Attól, hogy jelenleg nem tudsz ebben a helyzetben vizelni, még teljes értékű, pisilős hölgy vagy.

Én nem tudok elképzelni olyan épeszű hímet, aki csak azért ítélne el vagy bántana egy egyébként pisilős hölgyet, mert adott esetben, valahogyan, valamiért éppen nem tud pisilni.

Ez a pisilősdi egy játék felnőtteknek és így is kell kezelni.

(Amennyiben, a hasadon, vízszintesen fekszel, működik a pisilés?)

 

🙂🙂🙂

Előzmény: Nothingelsematters (8464)
Nothingelsematters Creative Commons License 2021.12.01 0 0 8466

Spriccpumpa biztos benne hogy lehet álló pénisszel..én ilyet sajnos csak szex videókban láttam 🙂

Előzmény: Kisnagy121213 (8465)
Kisnagy121213 Creative Commons License 2021.12.01 0 0 8465

Szia :) 

Érdekes amit írsz de tényleg a tudat alatti dolgozik ebbe a dologba szerintem…számomra ez akkor jött elő amikor a kanapéról szeretem volna pisilni egy élvezés után(a metlakira) és egyszerűen sehogy sémi sikerült viszont az inger már nagyon rajtam volt ahogy elmentem a fürdőbe és a kád fölé álltam egyből megindult nagyon vékony és erős sugárral ( álló peniszel) sajnáltam hogy nem sikerült úgy DE ami késik az nem múlik és rajta leszek a gyakorláson:)

Előzmény: Nothingelsematters (8464)
Nothingelsematters Creative Commons License 2021.11.30 0 0 8464

Írtam már azt hiszem többször is,hogy fekve/ félig fekve nem megy. Nem sikerül. Nagyon kell pisilnem,feszül a hólyagom..és nem. De ahogy a törzsem függőleges helyzetbe kerül,akkor megindul. Próbáltam a dinnye időszakban is ( kedvenc!),de bőséges,2-3 liter teával,gyümölcslevekkel is. Igyekeztem mindentől elvonatkoztatni,ahogy már egyszer tanácsoltad is egy előző beszélgetésben,de sajnos valami baj lehet velem..

Más helyzetben,pózban már profi vagyok 🙂

A minap sikerült végre egy online randit összehozni,( sajnos még csak online),hát próbáltam én mindent,de csak függőlegesen tudtam pisilni,illetve egy picit a kanapé széléről félig ülve/ fekve. Természetesen 2,5 liter ízesített ásványvizet fogyasztottam előtte. ( Nem vígasztalt,hogy a partnerem is csak állva tudott,és csak a nyugalmi állapotban lévő kukijával 🙂)

Előzmény: Spriccpumpa (8463)
Spriccpumpa Creative Commons License 2021.11.30 0 0 8463

 

 Ez érdekes, mármint az, hogy nem sikerült.

Milyen telítettségű volt a hólyagod, az ominózus esetnél?

Általában, megfelelő mennyiségű lé esetén, vízszintesen, azaz fekvő helyzetben is lehet jókat pisilni.

Kevés anyagnál már trükkös a dolog, mert nem mindegy, hogy egymáshoz képest, hogyan helyezkedik el a hólyag és a finom kis külső nyílás. Gravitációs nyomás csak akkor keletkezik, ha a folyadék a nyílás fölé kerül (fizika, közlekedő edények). 

Jó eséllyel, az alhasi (PC) izmok is igénybe vehetők, a sikeres pisilés érdekében (bár, azt mondják, hogy ehhez kell némi gyakorlat).

 A régi, bevált recept: nyár, hatalmas dinnye felfalása, majd gond nélkül megy a pisilés (a nyár nem kizáró tényező, a dinnye helyettesíthető más folyadékkal is, bár, az eredeti állapot kellemesebb).

 

🙂🙂🙂

Előzmény: Nothingelsematters (8462)
Nothingelsematters Creative Commons License 2021.11.30 0 2 8462

Próbálgattam többször is. Sajnos a két alsó pózban egyáltalán nem sikerül,a felsőben már igen 🙂  A látvány viszont még nőként is tetszik 🙂

Előzmény: Trebon (8460)
Kisnagy121213 Creative Commons License 2021.11.29 0 0 8461

Sziasztok!:)

Az előző kommentelő vagyok csak valamiért nem engedet be…:/ 

Sajnos nekem nincs rá partnerem ezért csak magamnak tudom csinálni és magamra bár a kedvencem az amikor álló farokkal tudok pisilni mert akkor jó magasra és messzire megy így az arcom is kap belőle :) 

 

Bar ebben a felállásban az igazi az lenne hogy egy hosszabb masztizás alatt mikor ram jön akkor ne keljen kimenni hanem ott ahol vagyok agyba vagy kanapén el tudjam engedni magam sajnos ezt meg nem tudtam kipróbálni 

Trebon Creative Commons License 2021.11.29 0 10 8460

Dzsozyka Creative Commons License 2021.11.27 0 1 8459

Magamra én is szoktam fürdés előtt,de jobb lenne ha mástól kapnám.

Előzmény: Kisnagy1213 (8456)
Törölt nick Creative Commons License 2021.11.26 0 0 8457

Fürdőkádban én is szoktam magamra pisilni, ha már partner sajnos nincsen. Egyetlen egyszer volt csak részem pisiszexben. Egy barátnőm guggolt fölém és a mellkasomra pisilt. Sajna viszont nem jött sok neki, ő is akkor csinálta először, gondolom nem sikerült elengednie magát rendesen. Azóta viszont semmi...és ennek már néhány éve. Pedig vágyom rá nagyon!

Előzmény: Kisnagy1213 (8456)
Kisnagy1213 Creative Commons License 2021.11.26 0 1 8456

Sziasztok 

Nem rég találtam rá erre a topikra bennem nagyon rég óta van ez a pisi szex iránti vagy de meg nem volt részem benne sajnos…bár magamra a fürdés közben előszeretettel engedem :)

Esetleg van meg valaki így aki szereti így is?:)

Dzsozyka Creative Commons License 2021.11.26 0 0 8455

Szép játék! Benne lennék szívesen!

Előzmény: Trebon (8454)
Trebon Creative Commons License 2021.11.26 0 8 8454

gabo35 Creative Commons License 2021.11.25 -2 0 8453

hosszútávra keresek toaletszex kedvelő lányt tabu mentesen 49 éves férfi vagyok. sgabor38@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2021.11.25 0 0 8452

Pszoichopata, alkoholista, gyógyszerfüggő... tipik zenész.

Előzmény: Ratatata1 (8423)
Törölt nick Creative Commons License 2021.11.25 0 2 8451

19 voltam amikor volt egy nagyon /verz 16 éves barátnőm. 16 évesen nagyobb tapasztalata volt, mint sok 40es nőnek.... ő vele rendszeresen a fürdőben szexeltünk, sokszor kérte, hogy pisiljem le. Egyszer megitatott velem 2 üveg ásványvizet, akkor nulla szaga, szine van, gyakorlatilag a vizet pisiltem ki.Nagyon élvezte

Deres72 Creative Commons License 2021.11.24 0 1 8450

Sziasztok! Keresek Pécsen és környékén egy hölgyet 18-45 között, aki szívesen belepisilne a számba! Imádom az ízét és le is nyelvem! 49 éves normális pasi vagyok! Tel. számot e-mail-ben cserélünk!

Írj és megbeszéljük: deres.n@freemail.hu 

15 den Creative Commons License 2021.11.24 0 3 8449

Nemrég találtam ezt a fórumot...

Nekem is volt lehetőségem átélni a pisi sexet.

Volt egy partnerem, akit ez izgatott nagyon.

69 es pózban mikor már közel voltam az élvezéshes, testem is jelezte neki, elkezdett pisilni, nem nyeltem, de abban a pillanatban nagyon izgatott.

Majd mikor az ajkai között elélveztem,

Szinte akaratomon kívül nyaltam éb is.

Utánna több alkalommal ebben a pózban mindkettem pisiltünk.

Érdekes de nekem nagyon izgató volt, ahogy éreztem rajta, hogy megőrül ezért a dologért.

Trebon Creative Commons License 2021.11.23 0 3 8448

locsolókocsiz8mpsz Creative Commons License 2021.11.23 0 2 8447

 Elismerem, a kosár tartalma csúcsminőségű termék... 🙂

Előzmény: Ratatata1 (8443)
locsolókocsiz8mpsz Creative Commons License 2021.11.23 0 2 8446

 Természetesen, nem a hozzászóló személyével van a gond, hanem magával a jelenséggel. 🙂

Előzmény: Trebon (8442)
Ratatata1 Creative Commons License 2021.11.23 0 1 8445

Simán jó, minden jó, kivéve Ratyitata 😀😀😀

Előzmény: Trebon (8444)
Trebon Creative Commons License 2021.11.22 0 6 8444

Bocsi, csak szójáték akart lenni a Ratata-ból, de ha megmondod, hogy szólítsalak, akkor úgy fogom használni (mint te nekem Trebi-t írtál, ami OK)

Nem tudom, hogy volt-e már a csaj, remélem, a következő még nem:

Előzmény: Ratatata1 (8443)
Ratatata1 Creative Commons License 2021.11.22 0 0 8443

Naná, hogy poén akart lenni! Kosár tartalma :D erre utaltam volna... Amúgy ezt a csajszit nem először tolod fel, köszi ezennel is! 

Ps.: a Tata az erős volt. Kicsit szomorkás lettem... Mindegy hát!

Előzmény: Trebon (8442)
Trebon Creative Commons License 2021.11.22 0 2 8442

Én se szeretem a külföldi szavak magyarban használását (pl. shoppingol, megyek a meetingre), de szerintem Tata csak poénkodni akart, a Black Friday-ra meg épp nincs magyar kifejezés.

Előzmény: locsolókocsiz8mpsz (8441)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!