Keresés

Részletes keresés

nemisbéka Creative Commons License 2005.01.19 0 0 1002
Ha már nem vagy elektrobuzi :), akkor a szarvasi manuálkotyogót ajánljuk jó szívvel. Ócsó és jó kávét főz. Csókollak, jöhet a fiúbugyi :).
Előzmény: Thor (1001)
Thor Creative Commons License 2005.01.18 0 0 1001

Tuttam, hogy bennetek nem fogok csalódni! :) Az időkapcsolóktól padlóig ejtettem az állam, a presszógéppel vezérelt bölcső pedig hihetetlen társadalompolitikai ívet húz és fúziót gerjeszt az idilli régmúlt és a fémesen csillogó atomkor között.

Mostmárcsak mutassatok nekem valahol egy kellően kisméretű kávéfőzőt is, ami nem tocsog, tőlem lehet akár szörcs-szörcs, akár pfffuhúúúúú, típusú, de az se baj, ha ügyesen el tudja törni a koffeinfiolát és tartalmát a kávéban finoman eloszlatni.

Hogy a nőnemű pályázókat is motiváljuk, a zaccos tanga mellé tűzzünk ki mondjuk egy KVtejszínes boxeralsót is. Na?

Káposzta Creative Commons License 2005.01.18 0 0 1000

Szarintem barmelyik Saturnban vagy hasonloban kapsz idokapcsolot, nem is kerulnek sokba. Ha ott nem, a Conradban biztos.  Ajanlom egy eszpresszogep beszerzeset, igy vekker sem kell, a kave kinyomasanak hangjara tuti felebredsz, foleg ha az ejjeliszekreny is berezonal. Es sokkkal jobb kv-t csinal mint egy bugybugybugy-harák-harák rendszeru szerkezet. 

Előzmény: Thor (998)
Kabaré Frank Creative Commons License 2005.01.18 0 0 999

Tessék.

 

Időkapcsoló Thor kávéfőzőjéhez

 

Ezt bedugod az éjjeliszekrényed mellettti konnektorba, ebbe meg az egyszemélyes villanyos kávéfőzőt.

És esküszöm, hogy nem motivált a zaccos tanga.

:-)

Előzmény: Thor (998)
Thor Creative Commons License 2005.01.18 0 0 998

Ezis nagyon komollllly :))

 

Nekem meg egy időkapcsolós icike-picike kéne. Olyan, amit elhelyezhetek az éjjeliszekrényen, és negyed hétkor aszongya, hogy bugybugybugy-harák-harák!

Ez most nem vicc, mer unom már, hogy versenyt kell futnom reggel KVcsinálásban a rosszulléttel, rosszabb passzban meg az ájulással. Az időkapcsolót valszeg meg lehet buherálni házilag is, a nagyon kis méreten (1személyes erős KV) lenne a hangsúly, meg a nem-tocsogósságon.

A legjobb 5letek és források sugallói között kávéízesítésű tangabugyit sorsolunk ki :)

Előzmény: Káposzta (993)
Káposzta Creative Commons License 2005.01.18 0 0 997
A Gresham kavezojaban kifogastalan a kiszolgalas es a kv is finom, csak a tortak kicsit alulfejlettek. Erdemes kiprobalni.
Előzmény: kókusztigris (996)
kókusztigris Creative Commons License 2005.01.18 0 0 996
Na akkor ezt még meggondolom.:(
Előzmény: nemisbéka (995)
nemisbéka Creative Commons License 2005.01.18 0 0 995
Süteményt odabaszós, köszönni nemtudós, pénztcsapkodós, élesenvisszakérdezős asszonyságok. :) Szerintem.
Előzmény: kókusztigris (994)
kókusztigris Creative Commons License 2005.01.18 0 0 994
Jaj, misszpi*ák? Azt nem szeretem..:((
Előzmény: nemisbéka (992)
Káposzta Creative Commons License 2005.01.18 0 0 993

Nem, nekem elektromos van. De szeretnek egy karos gepet, csak asszonyt nem sikerül meggyözni. Az is villannyal füt, de legalabb a pumpa manualis. Valami ilyesmit:

 

Előzmény: Thor (989)
nemisbéka Creative Commons License 2005.01.18 0 0 992

Újaknak üdv :), örömteli a topik szaporulata, hamár asztabaszta :))). Kókusz, az Európában a sütiszekciót ismerem, az nagyon finom, eladónők: háááát... :) A kávéról majd mesélj.

 

Voltunk vasárnap futás helyett a Biarritz kávéházban moeskával. Sajnos más nagyon nem volt nyitva a közelben, eredetileg a Majd Leonard-ba pályáztunk. Drága a hely, semmi extra nem volt a cappuccinoval, viszont vannak Lavazza kávékülönlegességeik 5-6-700 Ft-ért, ami tuti volt, bár én csak belekóstoltam moeskáéba :). (Tehát ő a pénzeszsák :))).)

kókusztigris Creative Commons License 2005.01.18 0 0 991
Holnap az Európa kávéházba megyünk egy kedves barátnőmmel. Van valakinek valami tapasztalata? Mit érdemes ott inni?
Kabaré Frank Creative Commons License 2005.01.18 0 0 990

Pedig csak most akartam kitérni arra, hogy az Életből ellesett példából okulva én pont a levegő bekeverését igyekeztem elkerülni, de akkor ezt kihagyom.

Viszont a múltkor szomorúan láttam, hogy a József Nádor téri Tollaskígyó kávézó átalakult, valószínűleg már nem kapni ott chilis chokit. 

Előzmény: nemisbéka (979)
Thor Creative Commons License 2005.01.18 0 0 989

Asztabaszta!!! (fogadjunk, hogy baj lesz a szó második felével?:)

Ez a tiéd? és működik?

Előzmény: Káposzta (986)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.18 0 0 988
Nahát! Hogy én mér' csak most találtam ide?!?!? :-)))
alexandrosz Creative Commons License 2005.01.18 0 0 987

Sziasztok!

Nemrég akadtam erre a békés kis topicra, a kávézás élvezetéhez méltó csevej zajlik errefelé.

Jómagam jártam és koptatom ma is a kávézás rögös, de szórakoztató útját.

Gyermekkorunk "Maci" keverékétől, a Nescafe-n keresztül a jobb kávékig jutottam el, de igyekszem elkerülni a szörnyen drága, ill. átverés szagú dolgokat.

Kávéfőző tekintetében ugyanez a helyzet: a minőségileg is különféle masinák után ma egy nem túl fiatal Saeco Magic-et "hajtok", azt hiszem ennél jobbra nincsen szükségem :) Van persze hátulütője is eme szép történetnek: Az ember nem mindig jut olyan kávéhoz, amit otthon, ill. a kedvenc kávézójában megszokott, de ez legyen a legnagyobb bajom az életben...

Úgy gondolom, hogy mindenki valamilyen inspiráció, kellemes élmény hatására mozdult el a "minőségibb kávézás" irányába. Nos, esetemben ez egy jó kávézó és az ott gyakorta elfogyasztott kiváló kávé volt, hosszú évekkel ezelőtt.

No, bevezetőnek ennyi, majd később biztosan lesz alkalmam mesélni.

Káposzta Creative Commons License 2005.01.18 0 0 986

Na itt egy nem konnektor- és elemfüggő kvfozo.

 

nemisbéka Creative Commons License 2005.01.18 0 0 985
De ott a buzi is! :)
Előzmény: Thor (984)
Thor Creative Commons License 2005.01.18 0 0 984

Elektronikabuziztam, nem a szexuális szokásaikra utaltam jóasszony! :)

Ejj-nye! Egyre inkább úgy érzem, mindamellett, hogy nem támogatod a témát a KVban, hümm-hümm, miket hogyan olvasol :)

Előzmény: nemisbéka (982)
Káposzta Creative Commons License 2005.01.18 0 0 983

En egy pici Bailey's-t teszek neha bele, tejet habositani lusta vagyok. A kave sajat kremeje kulonben is sokkal szebb.

Ti szoktatok valamilyen alkoholt belelotykolni? En neha meg ir whiskyt, mast nem probaltam.

nemisbéka Creative Commons License 2005.01.18 0 0 982
Cupfolás? :) Amúgy konkrétan lebuziztad a fél topikot :))), imádlak, asszony :).
Előzmény: Thor (981)
Thor Creative Commons License 2005.01.18 0 0 981
Nem akarlax xomorítani, de ha pl valaki nem olyan elektronikabuzi, elidegenedett, konnektor- és elemfüggő, technokrata izé, mint modern társadalmunkban a legtöbben, hanem megveszi szépen a narancssárga _pumpás_ tejhabosítót az ikejából, mint pl jómagam, nah akkor látnál te igazán obszcén kézmozdulatokat tejhabosítás közben! :)
Előzmény: nemisbéka (979)
nemisbéka Creative Commons License 2005.01.18 0 0 980
Szia, welcome :), Speciel spanyolviaszban nem utazunk :).
Előzmény: JarJarBinks (978)
nemisbéka Creative Commons License 2005.01.18 0 0 979
Betér és máris szekszualizál :))). Nézzenek oda. :) Tejhabosító szép entré :), a tej aljában nem nagyon érdemes vele kotorászni, inkább a fent, mintegy 45 fokos szöget zárjon be a tejfelszínnel :). És olyan izélő mozgás kell hozzá, amit bagojj kolléga írt :).
Előzmény: Kabaré Frank (975)
JarJarBinks Creative Commons License 2005.01.17 0 0 978

Üdvözlet minden KávéRajongónak!

 

Már kezdtem azt hinni, hogy nincs kávés topik, de megtaláltam.

 

Üdv,

JJB

 

UI: Még olvasgatom a topikot, nehogy túl sok spanyolviaszt találjak fel. Addig is sok boldog zacckiöntést mindenkinek.

kókusztigris Creative Commons License 2005.01.17 0 0 977
Én megvettem, ha akarod bescannelem neked a cikket.:)
Előzmény: nemisbéka (967)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.17 0 0 976
Tejhabosítóhoz használati praktikusság: Alteráló mozgást érdemes végezni vele (hadd ne hozzak példát az Életből), azaz ne csak az alján, hanem a tetejénél is pörögjön az az izé, mert akkor tudja bekeverni a felszínről a levegőt, amitől habos lesz a cucc.
Előzmény: Kabaré Frank (975)
Kabaré Frank Creative Commons License 2005.01.17 0 0 975

Hódolatom.

Karácsonyra egy ikeás-motoros tejhabosítót kaptam.

Reménykedhet a tékozló fiú egy kebelreölelésben?

:-)

Előzmény: nemisbéka (974)
nemisbéka Creative Commons License 2005.01.17 0 0 974
Jé, egy Frenki Boy! :)
Előzmény: Kabaré Frank (973)
Kabaré Frank Creative Commons License 2005.01.17 0 0 973

És ez a módszer létezik a képernyős kivitelen kívül csészés, vagy tablettás formában is? Mert akkor érdekelne.

:-)

Előzmény: Káposzta (966)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!