Keresés

Részletes keresés

dorma3 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 209



Együtt:) Jobboldali zoknis nyakkendős Dorka.
És megint Dorka, játék közben:)) ja és picit látszik egy Betti lábacska.
em Creative Commons License 2007.05.07 0 0 208

egy képet én is teszek fel a jószágaimról, tegnap délben készült.

Frici és Bombi:

 

dorma3 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 207



Ő Dorka (kislány cica) 1o hónapos szintén. Őt találtam az utcán, sérülten, véresen. Hazahoztam. Szeretjük és a két cica is nagyon szereti egymást.
em Creative Commons License 2007.05.07 0 0 206
nagyon aranyos!!! jól állnak neki a foltok:))
Előzmény: dorma3 (204)
dorma3 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 205





Betti cicám most 1o hónapos ( őt nevelem 7 hetes kora óta)
dorma3 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 204




Betti (a most 1o hónapos fiúcska) ilyen volt kicsinek:))
B Pali Creative Commons License 2007.05.07 0 0 203
Én barkalábúaknak hívom :)
Előzmény: waczyka (200)
B Pali Creative Commons License 2007.05.07 0 0 202
Két kép a netről :)

waczyka Creative Commons License 2007.05.06 0 0 201
Bocs, aszittem nem ment be! Sorry!
waczyka Creative Commons License 2007.05.06 0 0 200
Látom, kellőképpen be vagy már oltva a bársonytalpúak imádatával!;o)))
Majd egyszer előkeresem a szekrény mélyéből a Macska újságot, amibe én is írtam pár cikket anno Waczykáról a megtalálása körülményeiről, meg egyebekről.
Csak alátámasztandó, hogy nem lehetünk elég elfogultak irántuk!;o)))
Előzmény: dorma3 (197)
waczyka Creative Commons License 2007.05.06 0 0 199
Látom, kellőképpen be vagy már oltva a bársonytalpúak imádatával!;o)))
Majd egyszer előkeresem a szekrény mélyéből a Macska újságot, amibe én is írtam pár cikket anno Waczykáról a megtalálása körülményeiről, meg egyebekről. Csak alátámasztandó, hogy nem lehetünk elég elfogultak irántuk!;o)))
Előzmény: dorma3 (197)
waczyka Creative Commons License 2007.05.06 0 0 198
Felséges kinézete van Dorothynak! És ott lapul benne a tudás-szomj! Csodálatos termetés, ahogy meredten nézi a képernyőt!;o)))
Előzmény: gumimacy67 (195)
dorma3 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 197
Életem első cicái. Mindketten 1o hónaposak.

Holnap délelőtt felteszek képeket, mert dolgozok. Csak holnap megyek haza.

Nagyon csodálatos lények a cicák. Korábban én ezt nem tudtam, nem tudhattam mert nem volt még cicám. Nagyon jó döntés volt részemről. És az is hogy hazavittem a sérűlt Dorkát az utcáról. Jobb nekik kettesben.
Előzmény: waczyka (194)
dorma3 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 196
Majd ezt a kicsinyítést kipróbálom, én ennél sokkal macerásabban szoktam. Ahogy megtanított rá a Párom. Én nem tanultam de használom a számítógépet. A munkámhoz nemnagyon kell-ritkán-de netezek.
Előzmény: gumimacy67 (193)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 195

Dorothy himalája perzsa.

 

Internetről választottuk ki a tenyésztőnél és kb. 4 hónapos volt, amikor hozzánk került. Nagyon gyorsan megszokta az új heyét, a chihuahua-val felsőbbrendűként viselkedik :)

 

Dorothy internetezik:)

 

Dorothy_szamitogep_elott
Előzmény: dorma3 (189)
waczyka Creative Commons License 2007.05.06 0 0 194
Első cicád Betti? Vagy előtte még csak elméletben foglalkoztál macsekokkal? És Dorka mennyi idős?
Siess fölrakni a képeket, mert még nem tudom pontosan mikor, de 2 hétre el kell tűnnöm...
Előzmény: dorma3 (191)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 193

Igaz, hogy kicsit romlik a minőség de XP-ben úgy szoktam, hogy jobb egér gomb a fotó(k)ra, küldés levélként és akkor felajánl olyan opciót, hogy csökkent vagy megtart képméretet. Ezzel szoktam csökkenteni. Nem vagyok PC-guru :)

 

Dorothy művelődik:)

 

Dorothy_konyvespolcon
Előzmény: waczyka (190)
dorma3 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 192
Betti a neve. Lemaradt az i betű.
Előzmény: dorma3 (191)
dorma3 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 191
Nagyon szépek:)) Az én fiúcskámnak a neve Bett:)))))))))) Ő várt kiscica volt, már akkor kiválasztottam amikor még meg sem született. Annyira vártam a nyáron azt a napot amikor hazahozhattam hogy azt el sem lehet mondani. Olyan volt mint a tervezett gyerek. Hatalmas izgalom mert elhozataláig csak képen láttam. Szerelem volt első látásra. 7 hetesen hoztam haza. 1 cicát akartunk-kettő lett. A kislánycicámat találtam. Megmentettem. Az ő neve Dorka. Nagyon szeretik egymást és minket is, de Betti ragaszkadóbb. Látszik az hogy én neveltem pici kora óta. Szófogadó-már amennyire egy macska szófogadó lehet. 1o hónapos cica lévén nagyon okos. Nem vagyok elfogult, ááááádehogy:))
Előzmény: waczyka (188)
waczyka Creative Commons License 2007.05.06 0 0 190
Ezeket a mai fotókat telóval csináltam és szó nélkül elfogadja. De amiket fényképezőgéppel, azokra nekem is visszabeszél!:( Valami programmal le lehet kicsinyíteni, csak nem találom... Hehe
Előzmény: gumimacy67 (187)
dorma3 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 189
Dorothy nagyon szép. Fajtája pontosan? Nem akarok hülyeséget írni. Nekem házimakkáim vannak. A drágáimnak most biztosan hiányzom.
Előzmény: gumimacy67 (159)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 187

Ha jól emléxem, 512 KB a max. nagyság.

Várjuk a fotókat !

Előzmény: dorma3 (186)
waczyka Creative Commons License 2007.05.06 0 0 188
A másik cicának nálunk is fiú neve van. Lánykám "Southpark" őrületének szüleménye, hogy Kenny lett. Pedig, mint az állatorvostól megtudtam, ez a színösszeállítás csak lányoknál fordul elő
Előzmény: dorma3 (181)
dorma3 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 186
Majd lesznek fotók de nem ma. Nem otthon vagyok, dolgozom. Még mindig úgy műxik az indexen a fotófeltöltés mint régen??? Mert régen le kellett kicsinyíteni a képeket mert a nagy képet nem tölti fel.
Majd holnap otthon teszek képet. Nekem fúcskám van, és kislányom:)) 1o hónaposak, ivartalanítottak és lakásban laknak-lakunk.
Előzmény: gumimacy67 (178)
dorma3 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 185
Akkor az a fehér csoda a Te cicád. Nagyon bonyolult oda feltenni a cicaképeket szavazásra??
Előzmény: Pici gazdi (176)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 184
Szeretnivaló tünemény !
Előzmény: waczyka (180)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 183
Ez nagyon aranyos :)
Előzmény: dorma3 (181)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 182

Pá-pá Neked is :)

 

Remélem, holnap jó híreket hallunk !

Előzmény: Pici gazdi (179)
dorma3 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 181
Nekem is fehér fekete cicám van. A másik fekete fehér:))))

A fiúcska hasonlóan pihen, kinyújtott kezekkel olyan mint egy király. De lányneve van:))
Mert még mielőtt megszületett a neve el lett döntve részemről de őt nem zavarja az hogy lányneve van.
Előzmény: waczyka (172)
waczyka Creative Commons License 2007.05.06 0 0 180
És még ha tudnátok, hogy milyen kedves! Ha azt mondom "puszit", odatartja a kis fejét és én "kénytelen vagyok" megpuszilni!;o))) Azt szoktam mondani, hogy 100% szeretetből épült fel!
Előzmény: gumimacy67 (175)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!