Keresés

Részletes keresés

fvs Creative Commons License 2003.08.03 0 0 790
Off:
Rendben, persze megértem én a domain fenntartásáról szóló dolgot. De. Cakk-pakk, ha minden igaz, a freewebnél 10E HUF-ért kompletten megkapsz mindent évente. Én valószínűleg fogok domaint vásárolni, az pedig biztos, hogy nem fogom másokkal kifizettetni ezt. Jómagam sem fizetek a neten kívül semmiért, tehát hogyan is kérhetnék én pénzt azért, ami nekem ingyen van?? Nekem ez a legnagyobb bajom az smswebbel. Szerintem pofátlanság. Persze, aki fizet érte, hát fizessen!

Viszont!
Nekem is hegyekben állnak a megosztásra váró filmek, amiket sajnos én sem tudok sehova felrakni. Már itt a HUSZon sikerült valakivel beszélnem, aki adna tárhelyet (60GB), de sajnos egyelőre gondok vannak. :(
Azt viszont nem tudom, mennyire tartod elképzelhetőnek, hogy esetleg közösen, többen dobnánk össze valamennyi pénzt tárhelyre, domainre, stb. Term. hülye nem vagyok, nem akarok én rengeteg pénzt kidobni, de mint hobbimra, szívesen áldoznék pár forintot havonta erre.
Gondolkodjunk együtt, fogjunk össze, és maradjon meg az internet annak, ami mindig is akart lenni:
SZABADNAK! :)
F
On:

Előzmény: Gummiboy (789)
Gummiboy Creative Commons License 2003.08.03 0 0 789
Sziasztok!

Fiuk,lányok, és többiek.. talán egy kicsit igazat kell adnom Botinak(fHLS) hisz valamibôl fent kell tartani azt a domain nevet. Szerintem ez még annyira nem is elvetemült megoldás. Persze ezért a memebers részbe szerintem bôséges csemegét kell adni az oda látogatóknak.

Továbbra is keresem a megoldást a több GB-nyi latex filmek megosztására. De én is max az sms-es webtárhelyet nézegettem. GB-okat csak oda lehet felpakolni. Bár én jobban szeretnék valami más megoldást találni. Ha tudtok segíteni benne az nagyon jó lenne. Ha pl. volna valakinek olyan ismeretsége ahol egy folyton müködô gépre egy kis ftp progival fel tudnám rakni ahol 24h-keresztül elérhetôlenne... Persze fizetni, meg bérelni nem akarok, a " jutalom " maguk a filmek.. :)

Gummiboy

Előzmény: fvs (788)
fvs Creative Commons License 2003.08.03 0 0 788
Nem akartam hasonlót mondani, mert rámsütötték volna, hogy féltékeny vagyok a fél évi egyszeri frissítésre. :D
F
Előzmény: mikkamakka_ (787)


mikkamakka_ Creative Commons License 2003.08.03 0 0 787
Hát, igen…
Így lesz a szenvedélyből szenvedélyes nyereségvágy… :-)
Előzmény: FHLS (786)
FHLS Creative Commons License 2003.08.02 0 0 786
FHLS frissítve! Remélem, mindenkinek tetszeni fog!

Udv:
Botond

uv50 Creative Commons License 2003.07.30 0 0 785
Sziasztok, hosszabb ideje olvasom a topikot. Nagyon jó. Én a lycrára (tornadressz, fürdőruha és a PVC cuccokra (felfújható strandjátékok) "bukok".

Egyelőre ennyi.

Gummiboy Creative Commons License 2003.07.28 0 0 784
Sziasztok!

Bocsi elôre is hogy ilyen ritkán írok.... dehát sok a meló ezekhez a ruhákhoz meg sokat kell dolgozni. :))
Végre tudtam frissiteni kicsit a website-on is remélem megnézitek.. http://web.axelero.hu/gummiboy

josila Creative Commons License 2003.07.21 0 0 783
Na most két napja a "Latex Bond jelenésen" gondolkodok, mintha őt láttam volna errefelé...:)

LB, mért nem térsz vissza közénk??

üdv

Ateus Creative Commons License 2003.07.20 0 0 782
Jé, egy Latex Bond ... azt hittem már nem is figyeli a saját topicját, de örömmel látom, hogy tévedek :-)
Latex Bond Creative Commons License 2003.07.19 0 0 781
Piltd ! Privi ment !
genesis Creative Commons License 2003.07.16 0 0 780
Igazad van ami a kérésedet illeti.
Csak sajna nem mindenki veszi észre hogy virusa van. Talán az a legjobb megoldás, ha válaszol neki az ember, és figyelmezteti. Én is ezt szoktam tenni, és 10 esetből 8 megköszöni, a maradék 2 anyázik, hogy mit képzel róla az ember.
Egyébként már több helyen irtam, egy jó megoldás a virus kereső mellett a TheBat levelező program használata. Enneka cimlistáját sokkal nehezebben teszi magáévá a virus, mint bármelyik másét.

Elnézést hogy ilyen hosszan irtam, és nem a topic témájában, de azt hiszem, ezt elnézitek nekem.

Előzmény: FHLS (779)
FHLS Creative Commons License 2003.07.16 0 0 779
Sziasztok!

Annak, aki Bécsbe, pontosabban Vösendorfba az SCS-be megy, íme az ottani két üzlet: a BeatheUhse es az EroticCity elérhetősége (térképpel): http://www.scs.at/branchen/sonstiges.htm

Én ez utóbbiban voltam, Magyarország összes üzletében nincs annyi áru, mint amennyi ott talalható es felprobalható!

Más: egy kérés - legyetek szivesek irtani a virusaitokat! Túl sok, itt is megtalálható cimről kapok "tartalmas" levelet. Előre is köszi!

Botond

piltd Creative Commons License 2003.07.15 0 0 778
Sziasztok!!!!
1000el keresem Latex Bond-ot!!!
Ha valaki tud valami konkrét elérhetőséget akkor kérem irja meg!!
Nem az emil cimre gondolok!!!!!!
Latex Bond ha erre jársz kérlek irj nekem!!!!!
Szeretnék veled beszélni ,minél előbb!!!!
lack-plastic Creative Commons License 2003.07.12 0 0 777
Ja, majdnem elfelejtettem elmondani nektek egyik tegnapi élményemet!
Amint a Margit-hídon sétáltunk át Pestről Budára, jött szembe egy olyan 6 éves forma kislány az apukájával. A kislány rámcsodálkozott, majd elkezdte rángatni az apja karját, hogy "Nézd Apa, milyen jó nadrágja van a bácsinak!!!"
Na, ebből a kislányból lehet majd egy belevaló nőci egy 15-20 év múlva. Ki tudja? Lehet, hogy akkor a lakk divatos, és elterjedt viselet is lesz! Bízzunk benne!
Üdv.:L-P
Előzmény: lack-plastic (776)
lack-plastic Creative Commons License 2003.07.12 0 0 776
Sziasztok!
Tegnap a Károly körúti szexshopban nagyon tuti anyagból készült melltartó-bugyi együttesre csaptam le potom 3000 forintért. Az anyaga széthúzásra sem mattuló, szuperfényes fekete LAKK!
A kiállított készlet nem igazán tetszett, és kérdeztem a csajtól, hogy nincs-e még lakk raktáron, mire előhúzott egy kartondobozt, amiből előkerült ez a cucc. A feleségem rögtön fel is próbálta, aztán meg is vettük. Azért volt egyébként ilyen olcsó, mert vmi no name jugoszláv termék, de kurva igényes! Bátran ajánlom mindenkinek!
Ja, ha esetleg tegnap délután valaki egy őrültet látott lakknaciban a belvárosban ezen a meleg napon sétálni, az én voltam.
Lakkimádó üdvözlettel:L-P
Ateus Creative Commons License 2003.07.11 0 0 775
Jók az ajánlatok, és ha nem állnék ennyire csehül anyagilag talán valamelyikre le is csapnék...na majd meglátjuk hátha később megngedhetem magamnak. Igazán érdemes szerintem azoknak meglesni akik csináltatni akarnak maguknak valamit lakkból.
Előzmény: genesis (773)
latexlovaboy Creative Commons License 2003.07.11 0 0 774
Én nézegetek, de minek beszéljek magamban magamnak?:) egyébként hajrá FHLS!!! Ja, és ha magyarországi partyról tudna walaki...
Előzmény: genesis (773)
genesis Creative Commons License 2003.07.11 0 0 773
Sziasztok!

Nézelődés közben véletlenül találtam rá az oldalra. Eladó anyagok vannak hirdetve, ha valakit érdekel, nézzemeg, a többi a ti dolgotok :-)
Eladó anyagok, és egyebek

mapet30 Creative Commons License 2003.07.11 0 0 772
Hi,
Valami hasonló történt velem is, csak és BKV-val járok. Megyek a buszhoz, és meglátom a megálló oldalán ezt a plakátot. Nem tudtam levenni a szememet Cameron fenekéről. Egyszerűen megbabonázott a látvány. Csak néztem, csak néztem, őszintén szólva fogalmam nincs, hogy mennyi ideig bámultam, teljesen belefeledkeztem. Nem tudom, hogy akik még ott álltak mellettem a megállóban, észrevették-e, hogy mit nézek. Ja, és persze sikerült annyira kizárni a külvilágot, hogy időközben elment a busz. :)) De nem baj, ettől sokkal többet is megért ez a látvány. Mikor hazaértem, első dolgom volt, hogy az internetről levadásszak egy ilyen képet, hogy bármikor gyönyörködhessek benne.
Úgy érzem, hogy azóta eléggé rákattantam ezekre a szűk cuccokra, kifejezetten keresem a Neten az ilyen, és az ettől merészebb fotókat.

Előzmény: josila (771)
josila Creative Commons License 2003.07.11 0 0 771
Múltkor kocsival mentem a barátnőmmel, éppen elhaladtunk egy buszmegálló mellett, aminek oldalán a Csárli Angyalai 2. plakátja volt. Akkor láttam először és ugy bámultam, hogy mikor észhez tértem ugy kellett a kormányt visszarántani :)) Barátnőm meg hitetlenkedett, hogy: "nem lehet az annyira szexis!!", de mondtam, hogy DE! Már hogyne lenne egy szűk lakknaciba bújtatott ilyen fenék szexis!!!!

josila Creative Commons License 2003.07.10 0 0 770
Jaja, igazatok van, pangás... :))

FHLS, sajnálattal látom, hogy a Juditos akció eredménye még nem csúszott be a júliusi frissítésbe, de sebaj, majd legközelebb! ;)

üdv

FHLS Creative Commons License 2003.07.10 0 0 769
Tényleg egyedül maradtunk. Mindenki nyaral, csak mi tartjuk a frontot. Azert Kedves Kollegák, a nemzetközi fetish-partykról számoljatok be nekünk!

B

lakk-fetis Creative Commons License 2003.07.08 0 0 768
EMBEREK akkora itt a csönd, hogy csak na. Mi van mindenkivel tán' csak nem nyaral?
lakk-fetis Creative Commons License 2003.07.03 0 0 767
Szeva 18xxx

A leveledet nem kaptam meg. De írok mail-t.

Előzmény: l8xxx (762)
FHLS Creative Commons License 2003.07.03 0 0 766
Sziasztok!

Azoknak, akik Bécsbe mennek: a Shopping City Süd-ben talalhato ket uzlet megtalálásához egy kis térképes segítség:

http://www.scs.at/branchen/sonstiges.htm

Beate Uhse és Erotic City Süd ART-X. Én csak jókat tapasztaltam, főleg az utóbbiban!

Üdv mindenkinek:

Botond

Technograd Creative Commons License 2003.07.03 0 0 765
Bocs, nem akartam magam tönkre nyerészkedni! Pár fórumlakót azért biztos érdekelt volna...
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.03 0 0 764
Technograd! Üzleti célú hozzászólásodat töröltük.
l8xxx Creative Commons License 2003.07.01 0 0 762
Hello L-F!

Irtam neked egy emilt, amiben firtatom, hogy mi modon lehet ahhoz a bizonyos lakkanyaghoz hozzajutni, amit az oldaladon irsz. Nem valaszoltal (lehet, hogy az en szolgaltatomnal megakadt a levelem, nem tudom), kerlek, hogy az emailemre ( L8xxx@netscape.net ) kuldj egy levelet parameterekkel a lakk anyagrol (legfontosabb, hogy hol lehet hozzajutni/erdeklodni rola).
Nagyon koszonom!
Udvozlettel:
L8xxx

Előzmény: lakk-fetis (761)
lakk-fetis Creative Commons License 2003.06.25 0 0 761
Udv kedves kollegak

Azert, hogy egy kicsit feldobjam a nyari hangulatot kicsit frissitettem a lakk-fetis.fw.hu-t. Remelem mindenkinek tetszeni fog.
Jo szorakozast.

Udv: L-F

latexlovaboy Creative Commons License 2003.06.24 0 0 760
A La Linda-tol egy sportos latex miniruhát a nejemnek. Meg is jött, klassz anyag, de sajna egy kisebb részen, kb 5 cm-en hiányzik az anyag. Mintha fel lenne vágva a szoknya alja. Nem elszakadt, látni, hogy kerek a szakadás vége. De inkább már ezt is megtartom, mert ha visszaküldöm és megint kiküldik az 2 hónap lenne. Megragasztom. A fényző szer is megjött vele. Nagyon bejött.
Előzmény: latexman (759)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!