Keresés

Részletes keresés

drberki Creative Commons License 2003.03.12 0 0 137
>Lehet, hogy már nem is dolgozik ott?

LOL

csak abbahagyod egyszer... ;)

Előzmény: Törölt nick (136)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.11 0 0 136
Horváth Zsanett nevű ma sem írt a Színes Mai Lapba :)))

Lehet, hogy már nem is dolgozik ott?
Vagy megváltozott a munkaköre és már nem újságíró?

Törölt nick Creative Commons License 2003.03.11 0 0 135
Az is igaz, hogy azokat kellene társadalomra fokozottan veszélyes elemeknek nyilvánítani, akik az ilyen kókler műsztárokat alkalmazzák és rászabadítják a gyanútlan publikumra. Ebbe beleértem azokat is, akik az egész bigbránert kitalálták és üzemeltetik, valamint akik szerződéseket kínálnak a "sztároknak".
Előzmény: Törölt nick (128)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.11 0 0 134
Ahogy elnézem zsanettke karrierjét, tutti, hogy nem galambok, amiket ver... ;)
Előzmény: elbéjé (124)
elbéjé Creative Commons License 2003.03.10 0 0 133
Ami azt illeti, az esetek többségében elfogadoma a "papír" szükségességét bizonyos posztok betöltéséhet, de meglehetősen sok diplomás sültparaszt embert ismerek, és több tanulatlant is, hogy úgy mondjam: genetikai intelligenciával.
Előzmény: Törölt nick (130)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.10 0 0 132
Ezt kikérem magamnak! :) Engem továbbra is érdekel a véleményed
Előzmény: elbéjé (129)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.10 0 0 131
Megjegyzem: Judit is nagyon oda volt a médiáért. Elkezdte a tv2 sulit. Aztán abba is hagyta. Hiába az élet nem a Bigbradör ház.
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.10 0 0 130
Van egyáltalán érettségije?
Ha jól emlékzem kozmetikus az eredeti szakmája.
elbéjé Creative Commons License 2003.03.10 0 0 129
Lefegyvereztél. Ezzel az érvvel már nem tudok vitatkozni. :-))
Előzmény: Törölt nick (128)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.10 0 0 128
Jó, nemharagszoK. ;-))

Viszont szerintem nem a házsék beépülése ellen kéne küzdeni, hanem sokkal inkább a szakma megtisztításáért, hogy egy idő után már automatikusan kilökjék maguk közül a limbózó ("how low can you go?"...) kollegákat - legyen az szakképzett vagy szakképzetlen.

Előzmény: elbéjé (127)
elbéjé Creative Commons License 2003.03.10 0 0 127
Az ördög a részletekben (a H.ZS.-k apró feltűnésében) rejlik....azé' neharagudjrám manonegra! :-))
Előzmény: Törölt nick (125)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.10 0 0 126
Horváth Zsanett nevű ma sem írt a Színes Mai Lapba :)))
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.10 0 0 125
Természetesen igaz, hogy az egyik rossz nem váltja ki a másik rosszat - ebben (is) egyetértünk - csakhogy ha az újságírás színvonaláért aggódom, akkor eszembe sem jutnak a bulvárlapok. Nem mintha nem ismerném el, hogy egy bulvárlapban is születhetnek időnként színvonalas cikkek, de egyszerűen csipesszel sem vagyok hajlandó hozzányúlni egy ilyenhez csak azért, mert hátha akad benne valami olvasható is. Zsanett-tel vagy nélküle - tényleg nem érdekel. Azért mondom hogy ártatlan, mert szerintem a legkevésbé sem befolyásolja AZT a színvonalat. (Hogy maga a lap és társai mennyire ártalmasak, arról viszont már érdemes lenne beszélni.)

Ezzel szemben viszont nagyon is érdekel, hogy a normálisabb sajtótermékekbe (elismert politikai, gazdasági, irodalmi vagy szakmai lapokba) ki és mit írogat, és ebből a világból szerzett tapasztalataimon alapul az előbb írt negatív véleményem is.

Egyébként a legkevésbé sem vagyok beletörődő, sőt kifejezetten intoleráns tudok lenni a számomra fontos dolgokban, HáZsé viszont -bevallom- nem tartozik ezek közé.

Előzmény: elbéjé (124)
elbéjé Creative Commons License 2003.03.10 0 0 124
"Az ártatlanul eccerű H.Zs.-nél ezerszer jobban zavarnak azok a "vérprofi", gátlástalan és korrupt firkászok, akik elismert szerkesztőségek jelentős pozícióban fontoskodva zsonglőrködnek kapcsolataikkal, sokszor egymás ellen kijátszva őket - miközben minden irányba tartják a markukat."
Ez akár igaz is lehetne, csakhogy az egyik meglévő rossz nem váltja ki, és nem közömbösíti az új rosszat. Ez olyan, mint amikor engem történetesen nagyon aggaszt a kóbor állatok sorsa, és azzal jönnek, hogy mi van az éhező nyugdíjasokkal. Ha rossz a sajtó (egy részének) iránya, mert korrupt, gátlástalan, sőt meglehetősen ostoba is, az nem a javulás felé vezető út, ha a Zsanett jelenéget ilyen elnéző beletörődéssel szemléli a publikum. Aztán mitől olyan ártatlan? Nem veri a galambokat?
Előzmény: Törölt nick (123)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.10 0 0 123
Egyetértek azzal, hogy növényi szintű IQ-val nem kéne publikálni senkinek - de nem értem, hogy valójában mi itt a nagy probléma.

Nem igaz, hogy a szakképzett újságíróknak csak az bántja a szemét, hogy egy amatőr is írhat néhány flekket, hiszen számtalanszor bebizonyosodott már korábban is, hogy előfordulhatnak kellemes meglepetések. (Félreértés ne essék: e topic alanyától nem számítok ilyesmire.) Tehát borzasztó nagy baklövésnek tartanám, ha a szakmai szövetség valahogy megpróbálná kitiltani a médiából a szakképzetlen újságíróka - ez nyilván lehetetlen is volna. Kicsit úgy érzem, hogy e nagy felhördülés mögött ott van az is: a profi de amúgy totál átlagos és korrupt firkászok remek apropot találtak egy kis önfényezésre, hiszen tiltakozásukkal és elhatárolódásukkal automatikusan valamiféle szakmai piedesztálra próbálnak felkapaszkodni.

Én a legkevésbé sem féltem a Mai Nap vagy bármelyik szennylap "színvonalát" H.Zs. megjelenésétől - sokat már ő sem tud rontani ezeken. Pusztán attól, ha Zsanettel szemben egy profi legalább az alany és állítmány egyeztetését meg tudja oldani és akár folyamatosan is tud kérdezni hülyeségeket egy másik 15 perces sztártól - nos ettől még nem lesz jobb az újság. Egyébként felőlem írhat bárki ezekbe a lapokba, úgysem olvasom őket.

Az ártatlanul eccerű H.Zs.-nél ezerszer jobban zavarnak azok a "vérprofi", gátlástalan és korrupt firkászok, akik elismert szerkesztőségek jelentős pozícióban fontoskodva zsonglőrködnek kapcsolataikkal, sokszor egymás ellen kijátszva őket - miközben minden irányba tartják a markukat. Tisztelet a kivételnek, persze, de kivételeket eddig inkább olyan emberekben ismerhettem meg, akiknek nem elsődleges szakmájuk az újságírás.

Vajk Creative Commons License 2003.03.10 0 0 122
Da hát médiasztár szegénykém.
Ott volt a csöcse az újságban...
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.10 0 0 121
reméljük :)))
Előzmény: elbéjé (120)
elbéjé Creative Commons License 2003.03.09 0 0 120
"Egy lehetőséget bárki megérdemel." És a bárki meg is kapja? Vagy csak ha teszi az agyát előtte egy valóságsóban? Állítsam sorba a Színes Mai Lap ( vagy a többi ilyen-olyan média) szerkesztősége elé a sok BÁRKIT? Megkapják szerinted azt az egy lehetőséget, vagy el lesznek küldve az édesanyukájukba?
Előzmény: Híd (85)
drberki Creative Commons License 2003.03.09 0 0 119
Ez egy darabig tényleg nagyon ütős volt.
Még is meddig fogod minden nap beírni?
Előzmény: Törölt nick (118)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.09 0 0 118
Horváth Zsanett nevű ma sem írt a Színes Mai Lapba :)))
fika2 Creative Commons License 2003.03.09 0 0 117
És Zsanett a mai Lapba?
Előzmény: perempe (116)
perempe Creative Commons License 2003.03.09 0 0 116
Riskó nem való tv-re. Ilyen hanggal !!!
Előzmény: fika2 (114)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.08 0 0 115
Így kerek a story ;)))
Előzmény: fika2 (114)
fika2 Creative Commons License 2003.03.08 0 0 114
A fönöke (Rizskó Geyza) meg az m1 ben szárnyal.
Előzmény: Törölt nick (113)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.08 0 0 113
Horváth Zsanett nevű ma sem írt a Színes Mai Lapba :)))
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.07 0 0 112
Horváth Zsanett nevű ma sem írt a Színes Mai Lapba :)))
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.06 0 0 111
Óóóóóóóóóóóóó, Zsanikának is jár egy kis orgazmus ;)))
Előzmény: drberki (110)
drberki Creative Commons License 2003.03.06 0 0 110
A cikk uccsó bekezdése:
SZML
"A hírek szerint nem sokáig élvezhette.Azért hivatkozunk csak a hírre, mert senki nem látta, tényleg megtörte-e a szép kék autót?"

LOL:))))
és van pofájuk címlapon lehozni!!

na pl ezért nem vagyok hajlandó olvasni ezt a szarrakás lapot a blikkel együtt!

Előzmény: díjbeszedő (104)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.06 0 0 109
Horváth Zsanett nevű ma sem írt a Színes Mai Lapba :)))
gicca Creative Commons License 2003.03.05 0 0 108
csak hülyéskedtem. nevetséges ez a körülöttük levő hercehurca, meg hogy hetente összetörnek egy-egy autót :)
Előzmény: vaffanculo.hu (106)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!