Keresés

Részletes keresés

Thor Creative Commons License 2005.12.27 0 0 2239
És mongyakérem, az tényleg ingyen van? :)
Előzmény: ZsuR (2237)
Thor Creative Commons License 2005.12.27 0 0 2238
Nekem is van :) 1200 pénzért a legkisebb fellelhető KVfőző + 700 ft időzítőkapcsoló, az éjjeliszekrényen tartom, itt szedtem össze hozzá az 5leteket, remekkkk!
Előzmény: moes (2236)
ZsuR Creative Commons License 2005.12.26 0 0 2237
Oh! Nalatok azt venni szoktak? Nekem ingyen van: felesegul mentem hozza. . .:))
Előzmény: moes (2236)
moes Creative Commons License 2005.12.26 0 0 2236
anyámnak vettünk olyan kávéfőzőt karácsonyra, amin be lehet állítani, hogy mikorra főzze le a kávét. kicsit irigy vagyok. pedig tudom, hogy simán megoldható, de akkor is :)
H_G Creative Commons License 2005.12.25 0 0 2235
gprinz Creative Commons License 2005.12.23 0 0 2234
Boldog Karácsonyt Mindenkinek! Ne feledjük, a szerecsen király akár kávét is vihetett volna ajándékként a kis Jézusnak...
ZsuR Creative Commons License 2005.12.23 0 0 2233
Rengeteg fajtaja van. . .hihetetlen, hogy egy egyszeru dolgot hanyfelekepp lehet talalni :))

Boldog es Kaveval, Szeretettel teli Karacsonyt minden kaverajongonak!

Előzmény: H_G (2232)
H_G Creative Commons License 2005.12.23 0 0 2232
Szóval a Te kicsikéd nem ilyen, a hasonló leírás ellenére sem?

Minthogy most már minden topikban a búcsúzkodás megy és a karácsonyi képecskék berakása, megragadom az alkalmat és kávéban gazdag kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek! (Még választhattok is, giccsesebbet vagy viccesebbet :)



Előzmény: ZsuR (2231)
ZsuR Creative Commons License 2005.12.22 0 0 2231
Nagyon szep!!!
Előzmény: H_G (2229)
gprinz Creative Commons License 2005.12.22 0 0 2230
Kaptuk ajándéjba, és most bontottunk fel egy csomag Sachre Kaffe-t, egyenesen a Hotel Sacherből. Meglepően finomra őrölt (azért profi géphez még mindig túl durva lenne, de az én nyomáshatárolós szűrőtartómmal elég) világos pörkölés, CCCSODÁÁÁS íz!!! Nem hinném, hogy túl sokszor fog a háztartásban előfordulni...
H_G Creative Commons License 2005.12.21 0 0 2229
Íme...

Előzmény: H_G (2225)
H_G Creative Commons License 2005.12.21 0 0 2228
Hát újnak nem új, azt olvastam a neten, h. az 1840-es években tálálták föl Franciao.-ban. (De az akkori ipar nem tudta elég precíz dugattyúátmérővel gyártani, ezért nem lett népszerű és csak az 1900-as években jött először divatba.)

De a török kávéfőzéstől SZVSZ merőben különbözik, hiszen annak a során 3x kell éppen-csak-hogy-forrásba hozni a vizet az előre belekevert kávé-cukor keverékkel, ez teljesen más adagolása a hőnek.

Előzmény: ajsa_ (2227)
ajsa_ Creative Commons License 2005.12.20 0 0 2227
Persze azért annyira nem új találmány ez... a törökös kávéfőzésre erősen emlékeztet szvsz. :-)
ajsa_ Creative Commons License 2005.12.20 0 0 2226

Kétségtelenül... Mondjuk nekem még túl híg lett, de ízre tényleg jó volt. Azért marad a presszógép is, viszont a kotyogásnál szerintem mindenképp jobb, nincs az a kissé savanykás mellékíz. Éshát rendkívül gyors...

Előzmény: ZsuR (2224)
H_G Creative Commons License 2005.12.20 0 0 2225
Az enyém szerintem uaz a modell lehet, mint a Te kisebbiked a leírás alapján (oldalt acél, de nem veszi teljesen körül, alul tálcácska, a kupakja kívülről nagyon vékony krómozott acélréteg, belülről fehér műanyag). Na, majd lefotózom holnap, ma már nincs hozzá elég fény... De szűrő a kiömlő elé teljesen fölösleges, annyira ritka, h. szemcsék jussanak a kitöltött kávéba.

Előzmény: ZsuR (2222)
ZsuR Creative Commons License 2005.12.20 0 0 2224
Ajsa, ugye, mennyire meglepoen kaveizu a kave???

Ferjem tegnap mondta, hogy a masik kavefozot tegyuk el szem elol. . .helyette inkabb egy kavedaralot - hogy a frissen daralt kave meg zamatosabb kavet adjon. Igy lesz!

.. . . ugye, hogy habos? Akkor is, ha ez a hab nem az a hab. . .
Előzmény: ajsa_ (2223)
ajsa_ Creative Commons License 2005.12.20 0 0 2223

 

Hát én ennél sokkal lustább vagyok azt hiszem, és talán jóval kevésbé gourmand...:-)

 

Igaz, nem otthon darálom, de a pékségben szerintem elég finomra darálják. Sajnos az tény, hogy így elveszíti nagyon hamar az aromáját. (Mikor viszem haza a kávét, tisztára kávé illat van körülöttem a trolin.:-))))

Én nem melegítek, áztatok előre semmit, és a tampert is "built in módban" :-)) használom. És mégis elégedett vagyok, ha jó kávét használok. Nyilván lehetne tökéletsebb is, de én ál-kotyogósról álltam át erre, és hát eget verő volt a különbség.

 

Jut eszembe... vettem ma ilyen bodum, vagy mifene kávécsináló szerkentyűt. Először -ha jól emlékszem, mint a többségnek- hígra sikeredett, de tényleg meglepően jó ízű, és habos. És nem utolsósorban gyors. És nagyon szép:

Előzmény: H_G (2214)
ZsuR Creative Commons License 2005.12.20 0 0 2222
MA lattam egy "draga" valtozatat a french press-nek. . .hat nincs nagy valtozas - annyi, hogy a kulsejen tobb a fem. . .meg van beepitve egy szuro a kiomlo ele, hogy felfogja a finom darabokat. 60 dollar. . .:(( annyit nem er meg.
ajsa_ Creative Commons License 2005.12.20 0 0 2221
Kicsit off... tőled kaptam e-mailt, amiben az etióp kávét ajánlottad, jó áron. Akartam is válaszolni... csak valahogy elmaradt.
Előzmény: kapucziner (2206)
H_G Creative Commons License 2005.12.19 0 0 2220
Tudod: "A szépség múlandó, a csúnyaság örök!" :)

Előzmény: matti70 (2219)
matti70 Creative Commons License 2005.12.19 0 0 2219

Szóval te kipróbáltad...

Mi is lefagyasztottuk a Lavazza egyik felét, ki is vettük már azóta, de nem tűnt fel rajta semmi pro vagy kontra. Viszont nem is jó tesztalany, mivel első főzéstől kezdve nem ízlik, és ezt a tulajdonságát meg is tartotta :)

Előzmény: H_G (2217)
Káposzta Creative Commons License 2005.12.19 0 0 2218

A gyari orlesubol az en gepem nem foz rendes kavet, tul durva neki.

Előzmény: yeahhh (2215)
H_G Creative Commons License 2005.12.19 0 0 2217
(Egyébként megpróbáltam mélyhűtőbe tenni egy gyári örlésű felét, ahogy javasolják, jól záró fémdobozban -- de vmiért nem vált be egyáltalán, egy héttel később uúgy meg volt keseredve, mint az uolyan dobozban szobahőmérsékleten hagyott másik fele.)
Előzmény: H_G (2216)
H_G Creative Commons License 2005.12.19 0 0 2216
A vákuumdobozosból közvetlenül első kinyitása után főzött még tényleg OK, de már a felnyitás után egy héttel nagyon durva a különbség. Tényleg nem tudom, miért nem csinálnak olyan csomagot, amin belül kis vákuum-zacsikban lenne a KV, mondjuk 20 grammonként? Teából vannak ilyenek.

Ezekről a podokról eléggé eltérnek a vélemények és eleve hülyén kezdtek neki, túl sok szabvány versenyez.

Előzmény: yeahhh (2215)
yeahhh Creative Commons License 2005.12.19 0 0 2215

A jó daráló tényleg dráááága, de kíváncsi lennék, vaktesztben hány ember mondaná meg, hogy a kávé, amit iszik, 5 perce őrölt babkávéból, vagy "mezei", gyári őrlésű, vákuumdobozosból főtt-e le...

Az egyebekkel egyetértek: az én gépem is hasonló kaliberű (Saeco Gran Crema), szűrt vizet használok, figyelek a kávéadagolásra+a zömítésre, előmelegítés (kar+csésze!!!) - de kizárólag gyári őrölt kávét használok (jó, nem Tesco-gazdaságost:-)))

A darálás már ölég macerás, szerintem - inkább a POD izgat...

H_G Creative Commons License 2005.12.19 0 0 2214
Rá fogsz jönni... Ebben a fészülékben megvan az összes alapvető fontosságú alkatrész, aminek muszáj vastag fémből lennie, az abból is van és a pumpája erős, így akár tökéletesen jó presszókávét *is* tud készíteni (ezzel máris jobb a legtöbb vetélytársánál ebben az árkategóriában) de nem *garantálja*, hogy mindig vagy akár csak az esetek többségében jó lesz az eredmény! Ha csak úgy nekiesel, a szerencsére vagy utalva... Gondosan tömörítened kell a port (az e célra szolgáló eszközt célszerű kivenni a helyéről, a géphez rögzítve használhatatlan), előmelegíteni a szűrőt-tartót, de más trükkökkel is érdemes kísérletezni: egy kis előáztatás pár csepp langyos vízzel, az ún. "temp surfing"-gel (KVcsapolás előtt fölkapcsolni a gőzgombot a kikísérletezett hosszúságú időtre -- kb. 20 mp -- hogy a vízhőmérséklet egyenletesen elég meleg legyen, miközben átküldöd a kávén), stb. Én még egyáltalán nem mondhatom el magamról, hogy legalább elfogadható eredményt kapnék minden esetben.

És amit mindenki utólag tud meg... Tökéletes csak frissen, és teljesen egyenletesen finom szemcsésre darált kávéval lesz az eredmény, amihez saját darálóra lesz szükségetek, méghozzá nem forgókésesre, hanem olyanra, ami hengerek vagy kúpok között őrli meg a babokat és ebből az elég jó minőségűek drágábbak a főzőnknél. (30 000 HUF körüli kiadás.)

Előzmény: a t o s z (2213)
a t o s z Creative Commons License 2005.12.19 0 0 2213
Ez alatt mit is ertesz? :) Marmint a gondos odafigyelesen?
Előzmény: H_G (2212)
H_G Creative Commons License 2005.12.18 0 0 2212
Üdv a klubban! Mindenesetre rövidesen kénytelenek lesztek "igazán konyítani" a kávéfőzéshez, mert a Trevisóval semmi sem automatikus, nem lehet megspórolni a gondos odafigyelést.
Előzmény: a t o s z (2210)
matti70 Creative Commons License 2005.12.18 0 0 2211

Fura. Mondjuk eddig mindössze 3 dobozt nyitottam fel, de csak kicsit sziszegtek bontás közben, szóval nem volt nagy túlnyomás. Hiszen nem is az a lényeg, hanem hogy a nitrogén(?) gázzal kiszorítsák az oxigént. Nálad meg nyitás nélkül bumm...

Azért jó tudni, hogy ezzel is óvatosan duhajkodjon az ember, nem csak a pezsgősüveggel :)

Előzmény: alexandrosz (2208)
a t o s z Creative Commons License 2005.12.18 0 0 2210
Koszonom, akkor megnyugtattal, mert vegul ezt vettem meg. :)
Előzmény: ajsa_ (2199)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!