Keresés

Részletes keresés

Hoogo Creative Commons License 2000.07.19 0 0 252
X-Ray detector

Nekem nagy sokára sikerült összerakni, egész nap probálkoztam, de mindig tönkre mentek az alkotó elemek.
Másnap elsőre összeállt.

Úgy kell használni, mint minden mást.
Az embered kezébe kell adni és a jobb klikk-kel aktiválni.
A kursor átalakul valami "rádiótelefon ikon"-ná és amig az elem le nem merül vagy ki nem kapcsolod,
a jobb alsó sarokban lévő mini map-en piros pontok jelölik az ellenséges embereket.
A piros pontok mozognak az ellenség mozgásának függvényébem.

Kérdés:
Miért nem találom Deidranna-t?
Lehet, hogy azért, mert nem eredeti a játékom?
( A palotában egy kapcsolót kellene aktiválni, de nincs. )

Előzmény: Nick Smith (247)
Stein_ Creative Commons License 2000.07.19 0 0 251
Üdv! Jó, hogy nem csak egyedül válaszolgatok. Már kezdett a topic a saját kérdezz-felelek játékommá válni :)
Előzmény: Kwisatz Haderach (250)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 2000.07.18 0 0 250
eztet még nem láttam :)
Előzmény: Stein_ (248)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 2000.07.18 0 0 249
naggggyon jó a kérdés!
én is összeraktam, de én tudtam is ám mire kell használni, mégse sikerült, igazából azért kell, hogy meg lehet vele nézni, hol vannak az ellenséges katonák...csak a fenének sem tudtam működésbe hozni...ja kell bele elem is! (én úgy se tudtam használni)

aztán később mintha olvastam volna, hogy valamelyik térképen jelöli be az ellenfeleket, ha a merced használja, lehet hogy mikor a taktikai térképen átváltasz a teljes térkép részletre...nem tudom

ha megtudod, írd már be lécci!

Előzmény: Nick Smith (247)
Stein_ Creative Commons License 2000.07.18 0 0 248
Ha jól tom, akkor radarszerű ketyere, ami az ellenségeket mutatja meg egy bizonyos távon belül. Pontos használatot nem tudok, mert soha nem jutottam el odáig, hogy összerakjak egyet :)
Előzmény: Nick Smith (247)
Nick Smith Creative Commons License 2000.07.18 0 0 247
Hello Mindenki!

Lenne egy kérdésem. Tudja valaki, hogy mire jó az X-Ray Detector, amit össze lehet rakni?
Én már megcsináltam, de nem tom mire használni.

Köszi.

Eagle_ Creative Commons License 2000.07.18 0 0 246
Hello!

Köszi, Stein_!
Sokat segítettél. Bocs, hogy ilyenekkel untattalak.

Előzmény: Stein_ (243)
Stein_ Creative Commons License 2000.07.14 0 0 245
Kész van, kiadó nincs, majd lesz...
(Mindenesetre a weboldaluk már átalakúlt, érdemes megkukkantani)
Előzmény: lacee (244)
lacee Creative Commons License 2000.07.14 0 0 244
Tudtok valamit a kiegészítőről? Elvileg már kész kellene lennie, nem?
Stein_ Creative Commons License 2000.07.06 0 0 243
Hello!

1: Ha jol tom, akkor a apáncélva kenre a bugok nem látnak meg.
2: Használj mustárgázt. Ha mázlid van, akkor a gáz elött megálnak a cicusok és bátran mészárolhatod őket.
3: Húúúúú..... Szóval már az elején? A kezdő szektorban add oda a nőneka levelet, amit a kaptál induláskor. Dimitrit nem lelőni kell, mert csatlakozni fog hozzád.
4: Ő már csak ilyen...
5: Bug, paccsoljál.
6: lásd. 3.

Röviden ennyi.

Előzmény: Eagle_ (242)
Eagle_ Creative Commons License 2000.07.06 0 0 242
Sziasztok !!

Tegnap, amikor elvetődtem ide, nagyon öröltem, hogy ennyien ismerik a JA2 -t és sok érdekeset olvastam.

Már vagy 7 hónapja szinte csak ezzel játszom. Sikerült kivinnem már kétszer, de van egy pár dolog, amire még sajnos nem sikerült rájönnöm, lécci aki tud, az válaszoljon!

1. Tudja vki, hogy mire jó az a valamicsoda, amit az az ürge készít (nem ugrik be a neve), akinek a bug -ok darabjait el lehet adni?

2. Az Almától keletre lévő bloodcat-tanyát hogyan lehet kipucolni. Nekem sehogy sem sikerült. (Legmagasabb nehézségi szinten játszom, ha belépek a sector-ba azonnal "ambushed by bloodcats" és vagy 30 macsek lesz közvetlenül a mercjeim pofájában... , szóval kinyirnak.)

3. Miguel hol található meg? Sok hozzászólást olvastam erről, de nem sikerült megtalálnom. (Akkor is megtalálhatom, ha Dimitri-t kinyirtam?)

4. Meg tudja valaki mondani, hogy a drágalátós Elliot hogy a fenébe támad fel mindig??

5. Amikor a helit lelövik, akkor másnak is mindig lefagy, vagy csak nekem?

6. Ja, és még vmi, sokat olvastam róla, de fogalmam sincs, hogy ki az az Ira, és hogy hol található.

F14 Creative Commons License 2000.07.03 0 0 241
Koszi Stein_!
Mukodik, sikerult! Sok hibat javitott, de az elszallasok maradtak...
Előzmény: Stein_ (240)
Stein_ Creative Commons License 2000.06.30 0 0 240
Hello!

Nem tudok róla, hogy Tonyn kívül másnak is el lehetne adni fegyvereket.
A másik problémáddal kapcsolatban látogass el ide. Itt letölthetsz crackelt peccseket a jaggedhez is. Hátha beválik.

Előzmény: F14 (239)
F14 Creative Commons License 2000.06.29 0 0 239
Udv.!

- Kb. a 40. nap korul jarok, mar reg lenyomtam Kinpin-t es most mar nem tudok uzletelni Tony-val, mert nincs a helyen sose. Vissza fog meg jonni, nem tudja valaki?
- Tony-n kivul kinek lehet meg a jatekban fegyvereket eladni es hol?

-- (Ez a legfontosabb kerdes) Khm. Tud valaki egy (US v1.0.3. ha jol emlekszem) serial-t mondani ehhez, mert nelkule nem tudom az 1.6-os (vagy 1.0.6.?) patch-et felrakni? Pliiz kuldjon valaki nekem egyet, mert nagyon sokat szall el a game es azzal remelem jobb lesz!!!

Elore is kosz!

sey Creative Commons License 2000.06.27 0 0 238
üdv!

közepes szinten 10. nap körül, sok itt olvasott segítséggel bejutottam a palotába, meg a pincébe. mindenki kész, királynő sehol.
gondoltam majd csak előkerül, hisz minden város kész volt, kivéve ahová az elkapott embereimet viszik. ( viccből kipróbáltam azt is, épp, mielőtt a palotába mentem volna)
még öt napot szórakoztam, miliciát képeztem és akkor mentem el a rejtett helyre. és ott volt a nő, a fővezérével.
tök könnyű volt megölni. 3 lövés a fejbe. (meg tán előtte egy LAW ?)

lacee Creative Commons License 2000.06.26 0 0 237
És más játékoknál is műxik ez?
BaLee Creative Commons License 2000.06.22 0 0 236
Hali!

A PrintScreen gombbal lehet képeket lopni, ami a játék könyvtárában jelenik meg tga-ban.

Előzmény: lacee (235)
lacee Creative Commons License 2000.06.22 0 0 235
Lehet, hogy nem pont a témába vág, de Ti hogy tudtok screenshotokat csinálni?
Ha valami program, hogyan tudnám letölteni?
Előre is kösz.

Lacee

Rephyx Creative Commons License 2000.06.21 0 0 234
A tank szerintem is cheat, de nekem boven volt annyi rocket rifle-m, hogy tudtam mindenkinek adni (4-6 ember) De nem adtam nekik, mindenki fn-fal-al nyomult, azt jobbnak talaltam.
Nem tudom hogy voltatok vele, en nagyon meguntam a vegere a jatekot, orta-ba el se mentem. Egyszeruen tul eros volt az ellenfel. (Nem eppen a legkonnyebb fokozatban jatszottam) Mindig fejbelodozgetett, lementem medunaba es lelottem gyorsan a kiralynot :)

rephyx

Előzmény: BaLee (233)
BaLee Creative Commons License 2000.06.20 0 0 233
Hali!

Ortaban még nem jártam (legalább is ebben a játékomban még nem) de elnézek arra :)

Jó a cím amit mondtál, de szerintem cheattal csinálták a tankot. Nem igazán van ötletem, hogyan lehetne elfoglalni egyet. (a képen mindenkinek rocket riffle van a kezében, ami erősen cheatra utal)

Ma nekem is sikerült két képecskét készítenem.
Almai bázis elfoglalásával szenvedtem, mikor mindenkit beállítottam az ajtó elé, és benyitottam...
http://www.extra.hu/tbalazs/ja01.jpg
http://www.extra.hu/tbalazs/ja02.jpg

Előzmény: Hoogo (232)
Hoogo Creative Commons License 2000.06.20 0 0 232
Szia!

Orta-ban találtam a rocket-rifle-ok mellett pár tárat Mike fegyveréhez.

http://members.tripod.com/patusco/

Ezen a helyen pedig található pár kép, közöttük van olyan, amelyeken a csapat egy tankban látható.

Sikerült már valakinek elfoglalnia egy tankot?

(Én még csak most indulok Meduna ellen.)

BaLee Creative Commons License 2000.06.20 0 0 231
Ja még valami. Ha megjelenik a kiegészítő, írja meg ide is valaki, hogy megjelent. Tudjak érte rohangálni :)
BaLee Creative Commons License 2000.06.20 0 0 230
Kösz a válaszokta, megkeresem a tudóst :)
Eddig keresésemet vagy 25-30 ellenfél sínylette meg :)
Azt imádom, amikor egyszerre vannak az én katonáim a szektorba, meg az ellenség, és még Bloodcat-ok is. A cicusok megkajálják az enemy-t, én meg jutalmul a végén legyilkolom őket :)
Előzmény: Kwisatz Haderach (229)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 2000.06.19 0 0 229
Hali
nehéz kérdéseket tettél fel :)

A tudósról csak annyit, hogy véletlenszerűen változik a helye, de az igaz, hogy mindig ”Farmland” területen lesz és középső/déli részen. A legkönnyebb úgy megtalálni, ha a stratégiai térképen el kezdesz sétálgatni és ha kiírja, hogy valami érdekeset találnak bemész a taktikai szektorba és körülnézel. Aztán jól körül kell nézni a házban, meg az istállóban, mert a fickó azért elrejtőzött.
Annak ellenére, hogy random az előfordulás, vannak olyan helyek ahol gyakrabban előfordulhat, ezek a következők: H7, E4, I11, Balime körül, illetve Almától keletre.

A Mike fegyvere kemény dió, nekem néha előfordult, hogy San Monában tudtam venni hozzá töltényt (Tonytól?), de a repülős megrendeléssel soha nem sikerült, éppen emiatt nem is használtam túl sokat, lőszer nélkül ugye nem sokat ér :(

Előzmény: BaLee (228)
BaLee Creative Commons License 2000.06.18 0 0 228
Hali!

Tegnap fedeztem fel ezt a topicot, lementettem és elolvastam minden hozzászólást. Nagyon örültem, hogy ennyi embernek tetszik a játék. Amigor én játszottam vele először (tavaly október körül) akkor nem nagyon találtam a neten JA2-vel foglalkozó forumokat. Ide meg nem néztem el :(

Pénteken kezdtem el újra a játékot. Tavaly októberben eljutottam Deidrana szektoráig, de nem találtam. Elolvasva a hozzászólásokat visszatöltöttem a régi Save gamet és megtaláltam :)

Lenne két kérdésem (aztán majd lesz több is :):
- Melyik szektorban van az a muksó, akitől a robotot lehet kameráért kapni? (valaki írta, hogy H7-en, de ott még ház sincs)
- Hol lehet Mike fegyverébe lőszert venni, melyik szektorban?

Kham Creative Commons License 2000.06.16 0 0 227
Hogyne lenne majd jön is valamikor:

UNFINISHED BUSINESS. ANOTHER CONTRACT.
Jagged Alliance 2 : Unfinished Business, an expansion pack for its highly successful tactical strategy title.

The country of Arulco has fallen under a new threat. Ricci Mining and Exploration, the company that ran Arulco's mines before the recent civil war, wants those mines back. The corporation has established a base in the neighboring country of Tracona and used it to launch a deadly missile attack on Arulco. If their demands are not met, they are prepared to destroy the entire country.

The official expansion pack for Jagged Alliance 2
Coming Soon!

Előzmény: Kwisatz Haderach (225)
Stein_ Creative Commons License 2000.06.16 0 0 226
Jaja, így igaz... (a memóriám már nem a régi :)

A kiegészítő ugyebár készen van, csak éppen kiadó nincs :( nem értem miért?)
Majd biztos lesz, de már ideje lenne :)

Előzmény: Kwisatz Haderach (225)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 2000.06.16 0 0 225
Hali!
ha jól tudom a rakétafegyvert nem lehet a robotnak adni, merthogy azon ujjlenyomat azonosítás van, a robotnak az meg nincs, ugye

az FN-FAL szerintem is jó választás

hmmm, mikor jön/lesz egyáltalán kiegészítő?

Stein_ Creative Commons License 2000.06.16 0 0 224
Hello!

Robotnál nem lehet fegyvert cserélni. Egyszer be lett építve és annyi...
Én nem nagyon használtam, mert az irányító helyett inkább egy éjjellátót adtam az emberek fejére és éjszaka vadászgattam. Amúgy fegyvernek ajánlom az FN-FALt (jó nagy sebzés) HK-21 (dettó+nem számít a robotnak a súlya, viszont hamar kifogy a lőszer) Dragunov (messziről is tud lőni (találni már ritkábban :) Meg az az 5.56-os sorozatlövő (nem jut eszembe a neve... Ami a királynő testőrének meg a tankoknak is van). Ha tartozékokkal adod oda a puskát a tudósnak, ő szépen leszereli őket és úgy teszi a fegyvert a robotra. Szóval nem. Bár rakétapuskáról nem lehet leszerelni, de azt még nem próbáltam...

Előzmény: Hoogo (223)
Hoogo Creative Commons License 2000.06.15 0 0 223
Szia!

Kérdésem lenne.
Van-e valamilyen mód a robot fegyferének a cseréjére?
Elkövettem azt a hibát, hogy nem egy csúcs fegyvert adtam a készítéshez és így most egy sorozatlővésre képtelen, kiskaliberű, felderítésre talán használható mozgó kispuska tulajdonosa vagyok.
A puska és a videokamera átadása között sok minden történt és a mentésem sincs már meg.

Bevált valakinek a robot?
Milyen fegyverrel?
Fel lehet szereltetni egy távcsőves, lézeres, gránátvetős puskát?

Előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!