Keresés

Részletes keresés

Pivo Creative Commons License 2000.08.25 0 0 588
greg5: Igazából már semmi közöm nincsen az 576-hoz, tehát nem értem, mitől kellene mérhetetlenül cinikusnak lennem? Természetesen nem vettem meg az új számo(ka)t: 800 Ft az nagyon sok pénz, és sokkal kellemesebb szerintem ezt az összeget négy Gösserbe fektetni (jobban is érzem magam tőle). Természetesen láttam őket, mert a Comgame egyik alkalmazottja átpasszolt nekem egyet-egyet.

DonDeg: Nem értettem félre, csak megpróbáltam a magam visszafogott módján élcelődni egy kicsit. Egyébként nem értem, miért is kellene haragudnom SzJvC-re? Mert ő az utódom? Ugyan már! Hiszen én mondtam fel május 28-án! Én lehetőség szerint igyekeztem neki átadni mindent, amire szüksége lehetett, továbbá megígértem, hogy a következő két számot még együtt csinálom vele - hogy ez mégsem így történt, arról nem ő tehet. Az mondjuk nem nagyon tetszik, ahogy előtárja az eseményeket, de - hogy magamat idézzem - "SzJvC azt ír, amit akar (vagy amit szerinte szabad)."

Hancu: Kicsit bizsergett a kezem, hogy update-eljem a kis tanmesédet, lévén kissé felületes (a Juventusban focizó Puskás leigazolja Nyunyót ÉS Gomezt, de neki kell stadiont építenie a budiban - meg budit is -, a hat gólt nem egy meccs, hanem egy félidő alatt kell rúgni, ráadásul úgy, hogy közben Nyunyó, majd Gomez nem jön ki a bajnokság további meccseinek a félidejére, mert a két hot dogjukból csak egyet kapnak meg, szóval elmennek inkább az albán másodosztályba, mert ott foci nélkül is megkapják a két hotdogjukat...) - de inkább hagyjuk ezt a történetet, semmi szükség még egy Zedesek kálváriája topicra, különösen nem itt.

Balee: Ez pont ugyanúgy nem publikus. "...nem csak CoVboy miatt vettük, és nem hagyjuk ott az újságot amiatt, mert CoVboy elment." Ez pedig teljesen korrekt, lévén ez az 576 Kbyte rajongói topicja. Mivel én már nem vagyok 576-rajongó, ez volt ide az utolsó levelem (leszámítva azt az esetet, hacsak valaki meg nem talál). Beszélgessetek az újságról, és adjatok tippeket az új brigádnak, ha másért nem, hát azért, hogy legyen a továbbiakban is miért rajonganotok. Hejhó!

Maradtam kiváló tisztelettel:

CoVboy

PS:
Jól van, Iwo is befért közben az ajtón... Mivel szellemi (le)épülését mindig is szívemen viseltem, egy apró infot neki is: Zavadszky.

Iwo Creative Commons License 2000.08.25 0 0 587
Zavadszky, és berúghatta volna.
Iwo Creative Commons License 2000.08.25 0 0 586
Azért Zavadzcky (hogy is írják) berughatta volna 8 méterről az üres kapuba. Ajtó ablak.

Imádok a topik témájában hozzászólást írni.

Hancu Creative Commons License 2000.08.25 0 0 585
Drága gyermekeim,

Egy ideje már csak read-only követem a topicot (végül is már semmi közöm az 576-hoz, előfizető sem vagyok, akkor meg mi jogon pofáznék bele), nem tagadom, jól szórakozom a nagy flamelésen. Az utóbbi időben azonban kicsit megszaporodtak az olyan jellegű okosságok, hogyaszondja "Ha gyengébb lett az újság, akkor kérem tessék azokat szídni, akik cserbenhagyták az olvasóközönséget." Na erre azért csak reagálok, sőt, inkább mesélek egy teljesen fiktív történetet, lehet asszociálni.

A Juventusnak nem nagyon megy a bajnokságban, úgy dönt tehát, hogy leigazolja Nyunyo Gomezt. Sikerül is olcsón megszerezni. Nyunyo hamar beilleszkedik, és jól megy neki a játék, meccsenként hat gólt rúg, kivéd két tizenegyest, a szünetben pedig autogramokat osztogat a rajongó lánykák mellére. A csapat beindul, vezeti a bajnokságot. Nyunyónak azonban nem tecc, hogy a klub az öltöző folyosóján szállásolja el, a játék mellett neki kell a stadionban a nyilvános budikat takarítani, a füvet nyírni a pályán, és szotyit árulni a meccs előtt, a fizetéséből pedig kb. két hotdogot tud venni. Nyunyo néhány hónap múlva el is megy a csapattól. A Juventus leigazolja a helyére Illés Bélát, akinek nem megy olyan jól a játék, sőt, inkább öngólokat rugdos. A csapat kezd szép lassan lecsúszni a tabellán. A közönség hőbörög. Nyunyo pedig valahol a távolban nagyon nem érti, hogy a közönség egyes tagjai miért őt hibáztatják Illés Béla kihagyott helyzeteiért...

Worm Creative Commons License 2000.08.25 0 0 584
BaLee :

"Vagy csak az fáj, hogy CoVboy válaszol pár kérdésünkre ebben a topicban?"

Mondd már meg szépen miért is fájna nekem ez ? Mert egy ilyen nevű topikba írogatok ?
"Ja, és szerintem sokunkat nem CSAK a lap érdekel, de nem csak CoVboy miatt vettük, és nem hagyjuk ott az újságot amiatt, mert CoVboy elment."

Akkor ne hagyjátok ott. Én meg nem veszem meg többet. Ennyi.

Előzmény: BaLee (580)
greg5 Creative Commons License 2000.08.24 0 0 583
"A véleményemet meg inkább megtartom magamnak a mostani 576-ról"

Annyira eltudom képzelni Covboy bácsi mérhetetlen cinizmusát, arcát, a lap olvasása közben :DDD Meg amikor odalép az újságárushoz, hogy egy 576ot kér...;(

DonDeg Creative Commons License 2000.08.24 0 0 582
Cov!

Asszem félreértetted amit írni akartam!De mindegy nem írom le mégegyszer ugyanazt.
Én egyébként pontosjével szoktam viszájkodni, mert szerintem ez így sokkal színesebb és érdekesebb.

Érdekelne valami (és szerintem ezzel nem vagyok egyedül):Te haragszol Sz.JVC-re?

Deg

Tenshinhan az okos Creative Commons License 2000.08.24 0 0 581
Helló PiVo és minden 576 rajongó!
SzJvC a Csevegőben azt állította, hogy "elnézést kértem tőletek, hogy előfizetőként egy darabig még a lap olvasója leszek". Ha még majdnem egy évig jár nekem az újság, akkor inkább legyen jobb, színvonalasabb, ezért segítek a munkájában. Egyébként nem kértem elnézést ezért tőletek, sem tőle. Ezt el kellett mondanom, hogy megvédjem a becsületemet.
A főszerkesztő úr egy kissé gorombán viselkedett a levelezési rovatban, de legalább TÉNYLEG önmagát adta... Ennek ellenére, vagy éppen ezért az előző számhoz képest sok mindenben fejlődést tapasztalhattunk(az is tetszett, hogy T_boy nem írt a mostani számba). Az egyik új betűtípus kissé olvashatatlan, de az új ötletek és külcsínben történő változások mind-mind előnyére váltak a lapnak. Martin stílusát én sem bírom, valakit kellene szerezni helyette, aki a netről és a CS-ről írna...
NAGYON röviden így jellemezném az augusztusi 576-ot, köszönöm a megtisztelő figyelemet, és hasonlók. Amúgy meg mindenkit üdvözöl a:
Tenshinhan
tenshinhan@freemail.hu
BaLee Creative Commons License 2000.08.24 0 0 580
Jó ez így rendben, de azt még nem írtad, hogy miért ment el TJ, majd Hancu (vagy ha nem mentek el, miért nem segítettek a szerkesztésben).
Ja és ha most SzJVC-ék meg tudják szerkeszteni a lapot, akkor miért volt olyan nehéz keríteni valakit, amikor szerintem pl. Ő is be tudott volna segíteni.

Worm-nek (2000-08-24 00:56:57):
"Légyszi írd már le a publikus részét a szakításodnak az 576-tal, aztán ezt a topikot hagyjuk azoknak az elvakultaknak akiket mindenáron a lap érdekel."

Még itt vagy?
Vagy csak az fáj, hogy CoVboy válaszol pár kérdésünkre ebben a topicban?
Ja, és szerintem sokunkat nem CSAK a lap érdekel, de nem csak CoVboy miatt vettük, és nem hagyjuk ott az újságot amiatt, mert CoVboy elment.

Előzmény: Pivo (565)
Worm Creative Commons License 2000.08.24 0 0 579
Pivo ! Pivo ! Pivo !

:))

Előzmény: Liquid_FX (578)
Liquid_FX Creative Commons License 2000.08.24 0 0 578
:)))
Előzmény: Mike (577)
Mike Creative Commons License 2000.08.24 0 0 577
576

:)

ToAd Creative Commons License 2000.08.24 0 0 576
DonDeg: itt nem az AD&D-ről van szó! Hanem azt akarom "üzenni" az 576-nak hogy ilyen hibákat ne kövessen el! Ezt megirtam SzJVC-nek is! Nekem a VargaB nevű sráccal sincs semmi bajom, de ne röhögtesse ki magát! Sokan vannak régi BG-sek akik miután ezt elolvasták, majdnem a falra másztak!
Előzmény: DonDeg (564)
ToAd Creative Commons License 2000.08.24 0 0 575
Pivo: Teljesmértékben, 100% igazad van!!! De ezt kérdezd VargaB-től....
Előzmény: Pivo (566)
Liquid_FX Creative Commons License 2000.08.24 0 0 574
The King has left the building... :)
Worm Creative Commons License 2000.08.24 0 0 573
Remélem azért nem 99 évre titkosították ezt az ügyet.

Na sebaj.

Tervek,célok,miazmás ?

Ez ugyebár a népszerűség átka. :)))

Liquid_FX Creative Commons License 2000.08.24 0 0 572
Hali Covboy!

Valaki itten a kistársak :) közül azt írta még korábban, hogy a Vogel most induló konzolos lapját fogod főszerkeszteni. Igazságtartalom?

üdv: liquid

Mike Creative Commons License 2000.08.24 0 0 571
Irjatok Balogh apunak az ugyben, hogy rendezzen sajtotajekoztatot, es ott mondja el a reszleteket.

:)

Pivo Creative Commons License 2000.08.24 0 0 570
Nincsenek publikus részei a dolognak. (Per pillanat legalábbis...)
Előzmény: Worm (567)
Mike Creative Commons License 2000.08.24 0 0 569
Udv CoVboy!

Es mik a terveid a jovore nezve?
Van mar vmi konkretum?

Mike

Előzmény: Pivo (566)
Worm Creative Commons License 2000.08.24 0 0 568
azt hiszem nem frissítettem rendesen. :))

De ha már itt vagy. Akkor mondj már egy elérhetőséget. Legalább nekem. emilbe. thx.

Meg azért az előzőre egy választ ha nem terhel meg túlságosan ilyen korai időben.

Előzmény: Pivo (565)
Worm Creative Commons License 2000.08.24 0 0 567
CoVboy !

Légyszi írd már le a publikus részét a szakításodnak az 576-tal, aztán ezt a topikot hagyjuk azoknak az elvakultaknak akiket mindenáron a lap érdekel.

SZJVC is csak maszatol ez ügyben az új szám csevegő részében. Aztán meg azt hiszi hogy ennyivel beérjük.

Kösz.

Pivo Creative Commons License 2000.08.24 0 0 566
(A francba, míg az előbbit megírtam, újak jöttek...)

ToAd: Nyilván megbeszéltük, nem? AD&D-t nyilván olyannak adok oda tesztelésre, aki ért hozzá, nem? Neki van összehasonlítási alapja.

TOVÁBBJUT A DUNAFERR! TOVÁBBJUT A DUNAFERR!
(az uefa-kupába...)

Pivo Creative Commons License 2000.08.24 0 0 565
BaLee:

Maradjunk annyiban, hogy SzJvC azt ír, amit akar (vagy amit szerinte szabad). Azonban akadnak némi csúsztatások is a válaszaiban. Ebben éppen az, hogy amikor 100 oldal lett az 576, akkor valóban hárman voltunk 576 belsősök (TJ, Hancu meg én), de ezek nem "szerkesztők" voltak (ez a szó teljesen más jelent egy újság életében), hanem olyan jolly jokerek, akik egyszerre voltak tördelők, Photoshoposok és cikkírók. A következő hónapra már csak ketten voltunk Hancuval, két számmal később meg maradtam egyedül mindenre, és azzal töltöttem két hetet, hogy felvegyek valakit, aki a fenti hármasból legalább kettőhöz ért. (Azzal ugyanis tisztában voltam, hogy egyedül minden már nem fog menni.) Azzal a megjegyzéssel meg tartozom a jó májamnak (meg SzJvC jópofa kis megjegyzéseinek), hogy nem különösebben nagy durranás pontosan megjelenni, ha az embernek hat hete van egy havi újság összehozására, tekintet nélkül arra, hogy abban mi is jelenik meg - nem pedig három, amiből másfél ugyebár azzal telik, hogy felvegyen valami segéderőt...

DonDeg:
Köszöntelek utálóim népes táborában! (Nyugodtan utálj tudat felett is, azért még nem fog lucskosra zokogni a kispárnámat.) A kérdésedre egy másik kérdéssel felelnék (a Biblia impresszumában ugyanis nem láttam, hogy tilos lenne egyes részleteinek más médiában történő reprodukálása): hát őrizője vagyok-e én atyámfiának? Az, hogy ki mit írkál egy ilyen fórumon, azért saját maga felelős. (Mivel a legtöbb jópofa valami freemailes címmel követi el a többrendbeli fórumra írkálás vétségét, nyilván még saját maga sem, de ezt most hagyjuk.) Én nem kértem senkitől, hogy megvédjen engem (igaz, azt sem, hogy lejárasson), de ha bármelyiket is megteszi, az szerintem nem az én problémám.
A véleményemet meg inkább megtartom magamnak a mostani 576-ról, mert "viszáj"-t maximum "ly"-nal tudnék szítani/megoldani... :)

Előzmény: DonDeg (560)
DonDeg Creative Commons License 2000.08.24 0 0 564
Ez az AD&D olyan nagy cucc lenne?
Hát ha ilyen jót vitáztok rajta akkor biztos.
Előzmény: ToAd (562)
DonDeg Creative Commons License 2000.08.24 0 0 563
Egyébként meg mi az, hogy senki sem üvöltözött, hogy továbjut a Dunaferr!Ez nem tetszik.

Miiiii?Mi az, hogy ez nem ebbe a topic ba tartozik?

DonDeg

ToAd Creative Commons License 2000.08.24 0 0 562
Hali Cov!!!!!
De happy vagyok hogy te is itten vagy!!!
Különben lenne egy kérdésem Hozzád!
Abban az időkben mikor te voltál az 576-nal a főszerk., akkor megbeszéltétek hogy ki milyen játékot tesztel? Vagy csak én ezt te meg azt és kész.
A "megbeszéltétek" alatt azt értem, hogy olyan csinált leírást egy AD&D-s szerepjátékhoz aki konyít egy picit az AD&d-hez, stb...
ToAd Creative Commons License 2000.08.24 0 0 561
Hali!
Everett: hogy érted azt hogy normális hangvételű írás? Amit írtam az kineke nem tetszett??? Nem káromkodtam, stb., csak a pici felháborodottságom tükröződött szavaimban! Arra a kérdésemre hogy, "mennyire ismered az AD&D-t" még midnig nem válaszoltál... Különben pedig a Neutral Good=semleges jó, pontosan! Újat mondtam??? Abban igazad van hogy a neutral az alap, és ebből tolődik a törvényes vagy a kaotikus oldara a dolog. A "hülye" úgy jött ki, hogy, azt mondtad hogy a neutral jelenthet normálist is (ezt én nem kétlem), de akkor a True Neutral jellem azt jelenti, hogy valóban normális (esetleg teljesen normális), namármost ha ez a jellem jelentené azt hogy a karakter normális, akkor a többi jellemű karakter pedig "hülye". Persze, a jellemnek semmi köze a szellemi képessségekhez (báááár ez egy más téma, de szerintem egy picit van, de ezt most hagyjuk...). Lehet hogy egyszerűbb lenne le sem fordítani, de akkor az egész AD&D nem kéne lefordítani! (Gondolj bele, hogy mi lenne a Thac0 fordítása...)
Előzmény: everett (553)
DonDeg Creative Commons License 2000.08.23 0 0 560
Hali CoV!

Észrevetted, hogy a téged fanatikusan imádók inkább lejáratnak nem pedig megvédenek?Pedig pl.:én nagyon bírtam a tevékenységeid az újságnál,de aztán tudat alatt útálni kezdtelek.(aztán persze elgondolkodtam és magamnak is feltettem a kérdést:hülyevagyok én?)
Tudom lehet most írtál ide utoljára de azért jó lenne ha leírnád ide a véleményed a mostani 576-ról.Ez sok viszájt megoldhatna (vagy szíthatna(de ez nem baj ettől csak szórakoztatóbb lenne ez a fórum)).

DonDeg

BaLee Creative Commons License 2000.08.23 0 0 559
Hali CoVboy!

Itt a kért idézet, mostani szám Csevegő 93. oldal:
"... Itt ugy irtad le a helyzetet, mintha CoVboy hibaja lenne az, hogy kesik az ujsag, holott en ugytudom, hogy herr balog nem akart felvenni tobb szerkesztot es ezert kesett a lap (ők hárman késtek, mi most ketten nem!)..."

Ebből én azt szűrtem le, hogy akkor Te nem 3-at akartál, hanem 3-an voltatok, és ehhez nem akart több szerkesztőt felvenni Balogh. A mostani lap pedig két szerkesztővel óramű pontossággal jelenik meg.
Azt persze nem tudom, hogy ebből mennyi az igazság, de elhiszem Sz.JVC.-nek, hogy igazat mondd, ahogy rólad sem kérdőjeleztem volna ezt meg soha.

Előzmény: Pivo (557)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!