Keresés

Részletes keresés

H_G Creative Commons License 2006.05.04 0 0 2793
Valamit mindig adnak, de ezek elég gyöngécske műanyagbigyók szoktak lenni (v. gyakran az adagolókanál alja szolgál erre), jobban jár, aki külön vesz egy rendeset fából v. fémből.

Nemrég olvastam a HB fórumon egy fickó beszámolóját, aki sokáig egy Tabasco szószos üveg aljával zömítette a KVt, pont a kellő átmérője volt a gépéhez :)

Előzmény: _MrB_ (2792)
_MrB_ Creative Commons License 2006.05.04 0 0 2792
Ahhoz gyári készletben adnak "tömőrudat" is? Ugyértem, amivel egyenletes nyomással lehet beletenni a KVt a karba? Krups-nál van ilyen (állítólag)
Előzmény: H_G (2790)
_MrB_ Creative Commons License 2006.05.04 0 0 2791
Épp az a gondom, hogy eddig a tulnyomásos KVfőző volt üzemben, ami 1,5 év alatt oda jutott, hogy a bekapcsoló tekerőkéje (1ik irányba tekerve KV, másikba gőzölés) elhalt, s műanyag az is, amin a kapcsoló volt, igy jelenleg annak roncsait tekergetem fogóval. Most eljutott arra a szintre, hogy 3adagnyi vízból lefőz 2adagnyi KVt, s 1 adagot visszafúj a beöntőnyílásnál. Pedig tömítés jó, rendesen a helyén. ezek a gépek olyan 6-16e között vannak. Ehhez képest lenne előrelépés egy pumpás gép, de árban low-cost kell maradjak. ~ : (
Krups-ot ajánlották páran, csak az electroworldos XP4000est lekéstem, az 19-20e lett volna. Ez ahogy olvasom, semmivel sem tud többet annál, csak drágább 2e-el. Aztán H_G amit belinkelt, az eléggé lehangoló volt. ~: (
Előzmény: matti70 (2789)
H_G Creative Commons License 2006.05.04 0 0 2790
A Via Veneto nagyon népszerű modell, nemrég is azt ajánlottuk egy hasonló kérdésre Csiperke Panninak (v. hogy hívták), igaz, h. azóta sem jött vissza beszámolni a tapasztalatairól...

Előzmény: _MrB_ (2788)
matti70 Creative Commons License 2006.05.04 0 0 2789

Nekünk ilyen kávéfőző van fél éve, elégedetten használjuk nap mint nap.

Írtam róla itt tapasztalatokat, most rákeresve pl. 2016, 2127 hsz.

Mostanában már kb. fele-fele arányban használjuk őrölt kávéval és poddal, és azt tudom mondani, hogy elég konstans eredményt szokott produkálni. Néhány megoldása (apró dolgok, de végül is egy KVfőző nem űrhajó, túl sok funkció nincs rajta) pedig a drágábbaknál is igényesebben van megcsinálva.

 

Pont tegnap láttam a MM aktuális akciójában 22-ért, és ez az ár azért jóval kevesebb egy Saeco áránál. Bár cégnél valószínűleg egy drágább is beleférhet :)

Előzmény: _MrB_ (2785)
_MrB_ Creative Commons License 2006.05.04 0 0 2788
Mondjuk most néztem, Metroban akcióznak Saeco Via Venetto-t 24ért.
Előzmény: _MrB_ (2787)
_MrB_ Creative Commons License 2006.05.04 0 0 2787
Elég lehangoló, sajna itthoni akciókból kell meritkezni, s a 22e környéki ár már erősen a kereteket feszegeti. ~: (
Előzmény: H_G (2786)
H_G Creative Commons License 2006.05.04 0 0 2786
Ha erről a gépről van szó: http://coffeegeek.com/reviews/consumer/krupsxp és végigolvasod a kritikákat, szerintem nem fogod megvenni. (Pl. a Saeco Magic Cappuccino alig vmivel drágább -- mármint Amerikában, az ottani árak vannak előttem -- és sokkal jobb hírű masina.)


Előzmény: _MrB_ (2785)
_MrB_ Creative Commons License 2006.05.04 0 0 2785
Valszin 7VGn vennék egy Krups K2 XP 4020 Plus-t. Pro és kontra? Cégnek lenne, átlag 2-4fő napi 1-2 Kvzását kellene kiszolgálnia. ~ : )
dokumentátor Creative Commons License 2006.05.04 0 0 2784
köszönöm
Előzmény: H_G (2783)
H_G Creative Commons License 2006.05.04 0 0 2783
Előzmény: dokumentátor (2782)
dokumentátor Creative Commons License 2006.05.04 0 0 2782

Sziasztok

létezik alapfoku barista képzés itthon?

kösz

H_G Creative Commons License 2006.05.03 0 0 2781
Rokonszenves üzlet, és ahogy látom, elég jó árak. A neten rendelt adagok pörkölési időpont feltüntetésével érkeznek?

Ha megengedsz egy megjegyzést: magyarul tudtommal kardamom a helyes, bár sok nyelvben tényleg kardamon.
Előzmény: kapucziner (2780)
kapucziner Creative Commons License 2006.05.03 0 0 2780

Frissen pörkölt kávék újdonságai a www.kapucziner.hu

honlapon.

Kiváncsian várom véleményeteket

Előzmény: H_G (2771)
yeahhh Creative Commons License 2006.05.03 0 0 2779
Kössz... néhány ismerősöm járt hasonlóképpen aSenseóval - volt, aki ezért (is) elajándékozta a gépet :-))
Előzmény: Törölt nick (2778)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.03 0 0 2778
Egy ideig nem tudtam idehaza senseo podokat beszerezni, azóta az ebay-ről rendelek sikeresen (egy holland boltból). ha valamirevaló mennyiségben rendelek (~20e ft), akkor árban nagyjából ott van, mint amikor a corában vettem, csak éppen házhoz jön, van, és széles a választék. (kb 2 hét amíg ideér)
Előzmény: yeahhh (2777)
yeahhh Creative Commons License 2006.05.03 0 0 2777

Elhiszem - ...és hol lehet kapni?

Előzmény: Törölt nick (2776)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.03 0 0 2776
akartam képet is, csak béna vagyok: Zinglez
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.03 0 0 2775
Senseosoknak üzenem, hogy kipróbáltam a Zinglez - Powerful Passion gúnynevű duplán pürkölt 100% arabica podjait, és szubjektíve hmmmm de finomnak találtatott.
fork() Creative Commons License 2006.04.30 0 0 2774

Hello!

 

Ha vkit érdekel, leárazva van egy Gaggia Achille a Saturnban (199e -> 99e). Szerintem ez az, amit 1 éve nem tudnak eladni, ki is van rá írva, hogy utolsó darab. Ez-az hiányzik róla (műanyag fedő a tankról pl.), ezeknek utána kell kérdezni.

 

A Nemoxom azóta is jól muzsikál, kösz a tippet.

 

f.

H_G Creative Commons License 2006.04.30 0 0 2773
Valakinek a kézikönyvétől eltérő véleménye van a Nemox Lux helyes beállításáról:

http://coffeegeek.com/forums/espresso/questions/230920#230920
H_G Creative Commons License 2006.04.29 0 0 2772
Némi meglepetésemre igen jó őrölt kávét vettem egy közönséges S...ch közértben: Caffé Excelsior (kékzacskós; létezik még egy olcsóbb barnazacskós a "100% Arabica" felirat nélkül és egy ezüstzacskós, amin már az Espresso d'Autore szlogen sincs rajta, gondolom, ez lehet a moka potba való). Vagy már mindenki ismerte rajtam kívül?

Már nyitáskor sem kelti ugyan a friss pörkölés és őrlés illúzióját, de hát ez így van a vákkuumcsomagoltak többségénél -- inkább az a meglepő, h. az Illy miért tudja a többieknél hatékonyabban alkalmazni ezt a védőgáz-dolgot. Cremahegyeket sem ad az Excelsior, de azért van rajta elég. A lényeg: az íz nagyon sima, de nincs mániákusan harmonikussá keverve, egy nagyon határozott diós-mogyorós (sőt, tökmagos) aroma dominál benne. A címke szerint közép-amerikai és kelet-afrikai fennsíkokon termett kávék keveréke; amennyi (kevés) tiszta fajtát én kóstoltam, azok alapján azt mondanám, ez az olajos-magvas jellegzetes guatemalai íz, a kenyairól és etiópról őrzött emlékeimre nem hasonlít -- hacsak abban nem, h. 100% Arabicához képest tekintélyes lehet a koffeintartalma, fölvitte a pulzusomat rendesen.

Honlap van (csak olaszul), de nem túl érdekes: www.cuneo.net/excelsior


H_G Creative Commons License 2006.04.28 0 0 2771
Amúgy sem szentségtörés, csak a török KV esetében.

Előzmény: veveve (2769)
Káposzta Creative Commons License 2006.04.28 0 0 2770
Szerintem nincs sok. De letezik tejfeherjementes por halmazallapotu csecsmotapszer, azt mindig vihetsz magaddal es beleszorhatod, izre olyan lesz mintha tejport szortal volna bele.
Előzmény: veveve (2769)
veveve Creative Commons License 2006.04.27 0 0 2769
Sziasztok!

Bár lehet hogy szentségtörés, de én a kávét tejjel szeretem, de sajnos azt úgy néz ki többé nem ihatok, így kénytelen vagyok szójatejjel inni.
Nem tudtok Budapesten olyan kávézókat, ahol lehet a tejeskávét szójatejjel is kérni?

A Jávát ismerem, de mást nem.
matti70 Creative Commons License 2006.04.26 0 0 2768

:)))

Kólát nem iszom, az igényszintem viszont szerintem elég jól növögetett az utóbbi időben kávék terén. (Csak zárójelben: volt is honnan fejlődnie meredeken felfelé, mivel nemrég még instant kávét szürcsöltem. :))

 

De nem cremátlan eszpresszót írtam, hanem kisebb (vékonyabb/lazább) cremával rendelkezőt. Te kaptál már kávézóban (vagy csináltál otthon) frissen őrölt kávéból, jó géppel ilyen felturbózott cremájú kávét? Mert én még nem, de lehet, nem jártam még a megfelelő helyen. Ám aromára ittam már ilyen finomat, és szerintem magának a kávénak a krémessége sem múlta felül a másutt, igényesen, jó kávéból készítetteket.

Előzmény: H_G (2766)
JarJarBinks Creative Commons License 2006.04.26 0 0 2767

Lehet, hogy ezek az instant KV gyártók beleestek abba a hibába, hogy már nem látják a crema-tól a kávét?

 

Otthon az épp most kifogyott Caffé Perté Bar Oro és az utána bontott Saeco Gold sem adott centis crema-t mégis remek kávék. Ráadásul azzal az előnnyel is bírnak, hogy kaphatóak annak ellenére, hogy nem a Nescafé ízfejlesztési mérnökeinek az ízviláguk (azaz mikor kap az ember ilyet podban?:)).

 

Üdv,

JJB

Előzmény: matti70 (2765)
H_G Creative Commons License 2006.04.26 0 0 2766
Most még rendben vannak, de majd fejlődik az igényszinted, pár év múlva már úgy nézel a cremátlan eszpresszóra, mint ma a buboréktalan kólára :)

Előzmény: matti70 (2765)
matti70 Creative Commons License 2006.04.26 0 0 2765

Én meg végre elmentem tegnap a Nespressohoz. Tényleg jó volt, és vicces az a vastag krém a tetején, amin alig tudta átküszködni magát a rákanalazott cukor :)

Nem tom, hogy csinálják, de elgondolkodtam most ezen, mennyire is van erre szükség. Nem inkább parasztvakításnak van? Mert sok kávézóban lehet nagyon jó kávékat inni jóval kisebb cremával a tetején, és teljesen rendben vannak úgy is.

 

yeahhh: Pellini lesz majd? Meg aztán a podok is itt várnak :)

yeahhh Creative Commons License 2006.04.26 0 0 2764
Vadonatúj kávézó - Arioso - a Király u. elején. Ma délelőtt beszédültem, mert tetszett az üzlet - és nem bántam meg: Illyből olllllyan Macchiatót főzött a kávéskisasszony, hogy csuda! Utána pedig, ahogy írva vagyon, patikatisztaságúra varázsolta a gépet - öröm volt nézni. NNNaggyon khhhirály :-) !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!