Keresés

Részletes keresés

Norssz Creative Commons License 2011.05.20 0 0 388

Sziasztok!

 

Nálam nemrégiben volt bejárati ajtó csere (biztonsági ajtóra) és ezügyben kellene egy kis segítség. Mivel a régi ajtó tokot nem lehetett kiszedni, így az új tok bele lett heggesztve a régibe. Sajnos az új tok és az ajtó szélesebb mint a régi ezért kb 7-8 cm-el belóg a lakásba. Tudna vki ajánlani egy mestert aki (pl gipszkartonnal vagy más módszerrel) és nem horror áron ki tudná javítani ezt?

 

 

Jatka Smallö Creative Commons License 2011.05.17 0 0 387

Engedjétek meg, hogy megkérdezzem, hogy valaki használja/használta a LIFTREKLÁMot? Mert a cégem ott szeretne hirdetni, és néznénk, hogy mennyire jó ez a megoldás, mert alapvetően nem ingyenes a dolog... :) Tehát vagy mint hírdető, vagy mint vásárló, aki nézte...

zsolt_lak Creative Commons License 2011.05.05 0 0 385

Tegnap szerelték be nálunk a Nivó-sok a biztonsági ajtót, minden nagyon szuper lett:).

 

A jobbik csapat jött ki,kiszilóztak mindent körben, feltakarítva, nekem csak egy kis festést kell javítanom.

 

Mindenkinek ajánlom Őket.

 

Andrewboy01 Creative Commons License 2011.04.25 0 0 384

Üdv. mindenkinek!
Hát lenne egy kis problémám, ebbe szeretnék segítséget kérni aki esetleg ebben jártas! Vettünk egy HiSec b.bejárati ajtót. Kaptunk hozzó jóó pár kulcsot, de mind 2 zárhoz van 1-1 kulcs emi külömbözik a többitől! egy pici bevágás van az elején.. Hát ezt véletlen ki próbálta az öcsém..  És most már csak azzal a bevágott kulcsal működik az egyik zár.. Hiába teszem bele a rendes kulcsát azzal nem akar elfordulni.. Vki ha tud segíteni legyen szives írja le nekem! Előre is köszönöm! További szép napot mindenkinek És kellemes ünnepeket!

UnitedParcelService Creative Commons License 2011.04.21 0 0 383

Meglehet, lényegében ugyanaz a kettő, a kulcsprofilban van egy kis különbség csak.

Előzmény: Jatka Smallö (382)
Jatka Smallö Creative Commons License 2011.04.21 0 0 382

A mi kulcsunkon C41 tipusjelzés látható.

Előzmény: UnitedParcelService (380)
conrat Creative Commons License 2011.04.20 0 0 381

Köszönöm! Megnézem azok milyenek. :)

Előzmény: UnitedParcelService (380)
UnitedParcelService Creative Commons License 2011.04.20 0 0 380

Elite Prima C07

 

Előzmény: conrat (378)
Jatka Smallö Creative Commons License 2011.04.20 0 0 379

Tuti, mert nekik is pénzbe kerül, ingyé nem lesz az meg.

Előzmény: conrat (376)
conrat Creative Commons License 2011.04.19 0 0 378

Köszi! Tetszenek ezek a zárak. Normál esetben valami egyszerűbb mauert tesznek bele úgy tudom. Annak a típusát nem tudja valaki?

Előzmény: Törölt nick (377)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.19 0 0 377

Külön nem tudom, egyben kaptam az árajánlatot.
A 2. ajtót választottam, ezeket a zárakat, egy kulcs nyitja az összeset, de külön záródnak.190 ezer, tokkal-vonóval, de nálam nem volt bontás, rátették a régi tokra az újat.
Én elégedett vagyok, bár utólag rájöttem, hogy kérhetem volna szebb üveget az ablakába, de hát elfelejtettem, így csak egy nem nagyon átlátszó üveg van benne.  
 

Előzmény: conrat (374)
conrat Creative Commons License 2011.04.19 0 0 376

Nívóék is ennyit számolnak / db?

Előzmény: Jatka Smallö (375)
Jatka Smallö Creative Commons License 2011.04.19 0 0 375
Előzmény: conrat (374)
conrat Creative Commons License 2011.04.18 0 0 374

Mennyiért számolták darabját pluszban?

Előzmény: Törölt nick (372)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.18 0 0 373

nonono.... A drágábbik csomagon felül! van ez az ár per darab...

 

(kössz Jatka a piros jelölőt, most már megnéztem hogy lehet kiemelni...)

Előzmény: Törölt nick (372)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.18 0 0 372

Én ilyen zárral kértem, 3 van az ajtómban, de ez nem az alapfelszereltség.

Előzmény: conrat (369)
conrat Creative Commons License 2011.04.18 0 0 371

Közben megnéztem, én is valahol jóval 20 fölött láttam az árát. Így biztos hogy nem alapzár :)

Előzmény: Jatka Smallö (370)
Jatka Smallö Creative Commons License 2011.04.18 0 0 370

"Ezt írta egy másik cég egy a NÍVÓnál egyedi kérésre kérhető (nekünk egy darab ilyen az ajtóban, mert kicsit húzós az ára) zárról:"

 

én boltban 29-30 ért láttam.

Előzmény: conrat (369)
conrat Creative Commons License 2011.04.17 0 0 369

Eddig nem ilyennel szerelték szerintem. Vagy ez csak bónuszként kérhető?

Előzmény: Törölt nick (368)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.17 0 0 368

Akkor itt egy kis reklám a NÍVÓ Biztonsági ajtónak:

 

Nincs beltéri ajtó, nincs műanyag ablak, nincs nevetséges konszenzus. VALÓDI BIZTONSÁGI AJTÓ VAN.

 

Ezt írta egy másik cég egy a NÍVÓnál egyedi kérésre kérhető (nekünk egy darab ilyen az ajtóban, mert kicsit húzós az ára) zárról:

 

Mauer Redline NW4

A gyártó csúcskategóriás cilinderzár betétje. Fúrás, savazás, maghúzás, letapogatás, fésűs nyitás, törés és kopogatás ellen is védett. Több szintű védelemmel rendelkezik, egy aktív és egy passzív csapsorral, valamint kiegészítésül egy harmadik, kiegészítő ékpályával, a kopogtatásos nyitás megelőzésének érdekében. A kulcsba integrált speciális görgők az illetéktelen kulcsmásolást teszik lehetetlenné és a letapogatásos nyitást nehezítik meg. Bármely más gyártó zárbetétjével ellentétben a zárházat a tolóka is rögzíti, a zártörést lehetetlenné téve. Tíz év gyártói garanciával ez a zárbetétek egyik legjobbika. Betörő legyen a talpán aki ezt kinyitja.

Előzmény: _tRebroN_ (367)
_tRebroN_ Creative Commons License 2011.04.14 0 0 367

Üdv!

 

Te is mint sokan azt hiszik a biztonsági termékek és szolgáltatások forgalmazása és telepítése csak és kizárólag kereskedelmi tevékenység a legtöbb ilyen cég meg ember beleértve téged olyan szintem el van tévedve mint kezdő sp*rma a garatban. Ezeknek igen magas szinten és teljeskörüen kéne müködni nem pedig nyomatjuk a marketing bullshitet és minél többet adjunk el.

 

BTW véleményem szerint a legjobb megoldásnak ezek a piacon azt tartom (bár lehet, hogy tévedek) ha egy cég a saját termékét és szolgáltatásait árulja, kvázi kitalálnak, kifejlesztenek mondjuk egy biztonsági nyílászárót mögé felhúznak egy céget és csakis ők szolgáltatják azt a konkrét terméket, nem pedig megnézik miből lehet sokat eladni és alapítunk egy céget.

Előzmény: Body80 (144)
_tRebroN_ Creative Commons License 2011.04.14 0 0 366

Van olyan ajtó amin bizonyos körülmények meglétekor (pl nem használhatsz sikitót vagy lángvágót meg robbanószert) nem mennek át, csak azokat széfajtónak hívják:) Nálunk még nem igazán láttam ilyet aki szolgáltatna viszont létezni létezik...

Előzmény: gdzsozy (103)
Jatka Smallö Creative Commons License 2011.04.13 0 0 365

Nekünk anno a NIVO építette a kapunkat is. Mi onnan szereztük elsődlegesen a címet.

Azt mondták, tapadólapmágnesnek hívják a nagy mágneses tipust. Nem gondonám, hogy abszolút kifeszíthetetlen, de massziv, jó nagy darab. Azt meg, hogy régen csehszlovák típus volt e a behúzókar, azt nem tudom, ilyen réz színű öntvény szerű volt, és folyt belőle az olaj :D

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.12 0 0 364

Én Nívó ajtót rendeltem, ma szerelték be.

Jöttek, szereltek, mentek, alig másfél óra. Az igaz, hogy nálam nem kellett bontani a régit, mert benn hagytuk a régi keretet, ami nagyon masszív. Az a régi belvárosi, jónagybazi. Az ajtóm is egyedi méret, de pont passzol. Tényleg nagyon klasszul megcsinálták. Szép is, 3 zárral, stb.

Elégedett vagyok. :)

'Slice' Creative Commons License 2011.04.04 0 0 363

Tudnátok-e segíteni abban hogy olyan zárat akarok felszereltetni a társasházunk ajtajára ami ilyen elektomágneses, lezárt állapotban kifeszíthetetlen.

 

Melyik, milyen márkájú a jó, Bp-n ki foglalkozik ennek a beszerelésével, kaputelefonnal történő összeszinkronizálással?

 

Illetve milyen márkájú kapubehúzót javasoltok, a régi csehszlovák télen állandóan befagy emiatt nem záródik a bejárati kapunk.   köszi. 

kleingy Creative Commons License 2011.04.04 0 0 362

Én azért nem írtam, mert én mindennel elégedett voltam velük és lövésem sincs, hogy melyik csapat jött. Nevükre sem emlékszem. Így meg nem nagyon tudok segíteni. :(

Előzmény: easy77 (360)
easy77 Creative Commons License 2011.04.04 0 0 361

Úgy látom, ez nem az a fórum, ahol választ kapok. Sebaj

easy77 Creative Commons License 2011.04.02 0 0 360

Sziaszztok!

 

Gondolkozom, hogy esetleg a Nivotól rendelnék én is ajtót, de látom, hogy azért ott se fenékig tejfel a történet.

 

Kik voltak azok a "mesterek" akik betették az ajtót? Esetleg lehetne kérni, hogy hozzám a jobbik csapat  jöjjön.

 

Ill. mire figyeljek, mi az amit megbántatok, hogy nem úgy rendeltétek, stb.

 

Köszi a válaszokat előre is.

apo 02 Creative Commons License 2011.03.29 0 0 359

Igen, ez beltéri ajtó, lehet hogy ez a topic nem kimondottan erre van, de nem találtam spéci erre a témára mutató oldalt. Ha valaki tud ilyet, jelezze, szívesen felteszem oda is. Nem árt ha a tisztelt vásárlók tudják kitől rendelnek. Én sajnos nem tudtam előre, az ajtóház honlapján is csak a sikerült vállalásaikkal fényezik magukat, az ellenvéleményeknek nem hagytak helyet. Ja, és a gyártó valami kitűnő szolnoki cég. Sajnos a nevüket nem tudom, pedig szívesen ideírnám őket is !

Előzmény: Jatka Smallö (357)
Jatka Smallö Creative Commons License 2011.03.29 0 0 358

El is felejtkeztem róla, hogy nem referáltam.

2,5-3 hetet mondtak, kereken 16 nap lett, vagyis a megrendeléstől számítva a 16. napon jöttek. Előző héten felhívott a főnök, mondta, hogy szerdán 10-12 közöt jönnek, majd rá következő héten jöttek, szerelték, mentek. Tisztaságot hagytak maguk után, amit alapvetően nem vártam volna, de kaptam. (Sajnos tapasztalataim alapján mindent mindenki szétcsesz, aztán otthagy) Rá két napra tudott jönni az általuk ajánlott festő, aki javította a maradékot. Az ajtó faxa. Elégedett vagyok.  :)

Előzmény: Jatka Smallö (338)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!