Keresés

Részletes keresés

Lászy Creative Commons License 2006.03.23 0 0 530
Szia Tofi!

Szurkolunk Mogyiért! Nagyon bízunk benne, hogy sikerül meggyógyítani Őt!
Előzmény: Tofi (524)
berni81 Creative Commons License 2006.03.22 0 0 529

 

 Jaj, szegénykém, nagyon drukkolunk nektek!!!

 Majd mindenképpen írj, hogy mi van veletek.

 

Előzmény: Tofi (524)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.22 0 0 528
Hát remélem... csincsillában ő a nyerő és nagy tengerimalactenyésztő is úgyhogy gondolom, hogy a mókushoz is ért... (próbálkozz be azzal, hogy Kriszti küldött hátha bevállalja olcsóbban a Mogyit)
Előzmény: Tofi (527)
Tofi Creative Commons License 2006.03.22 0 0 527

Köszi a tippet, valószínűleg megpróbálom akkor, mert ő azért csak közelebb van (én is XI-ben leszek napközben).

És mindenkinek köszönöm a drukkolást!!

Előzmény: Törölt nick (526)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.22 0 0 526
Szegény... tönkrevágódhatott a tüdeje...

Ha jó kisállatos doki kell, akkor ott van Tóni aki a csincsillámat műtötte anno (T: 06-1- 203-21-54) XI. ker.
Előzmény: Tofi (524)
Humli Creative Commons License 2006.03.22 0 0 525
nagyonnagyon szurkolok!
Előzmény: Tofi (524)
Tofi Creative Commons License 2006.03.22 0 0 524

Sziasztok!

 

Köszi az érdeklődést, még élünk... Tegnap elég rosszul nézett ki Mogyi (aki most már végérvényesen fiú), habzott a szája, nyöszörgött, öklendezett, ilyenek. Sajnos tegnap nem tudtuk elvinni ahhoz az orvoshoz (mi Budán voltunk, a Mókus Diósdon, a doki meg a XV kerben), így csak a közelebbi klinikára vittük be, de ott nem tudtak sokat mondani... Vagy megfázott, vagy megmérgezte magát az üveggyapottal vagy akármivel, amit a lambéria mögött talált... De azért kapott vitamint, mindezt ingyen, ezúton is köszönet nekik.

Ma jobban van, kicsit virgoncabb, de még mindig nyöszörög, bár megy, iszik, eszik, de azért fura... Holnap beviszem magammal melóhelyre és munka után irány a doki, remélem tud segíteni rajtunk...

 

Majd beszámolok holnap mindenképpen!

 

Tea: ha a mókus megmarad (adja az ég), akkor mi a hétvégén csinálunk nagyobb ketrecet, és akkor meg tudunk szerintem majd állapodni, hogy eladjuk ezt...

Előzmény: Humli (521)
Lászy Creative Commons License 2006.03.22 0 0 523
Szia Tea222!
Kézzel nevelt kismókust tudok mondani, Egy emil címen tudsz érdeklődni a szabota@vipmail.hu, egy ketrecet vettem egy hete 8200ft ért a VIII. kerületben, a Práter utcában egy kis horgászboltban, amely kisállatokat is árult. A kismókusok ára 16e a fiú, 18e a lány. Hátha ezzel tudok neked segíteni, próbáld meg. A kismókusok most két és fél hetesek, tehát még van pár heted arra, hogy elhozd őket, így még időd is van egy kicsi.
Előzmény: tea222 (519)
Humli Creative Commons License 2006.03.22 0 0 522

szia tea!

 

mi Plusznál vettük a mókusunk, meg fűegereket is, érdemes nézelődni az oldalán,nem csak mókus, de ketrec ügyileg is

Előzmény: tea222 (519)
Humli Creative Commons License 2006.03.22 0 0 521
Tofi! majd mond  mi volt?! hogy van?
Előzmény: Tofi (514)
berni81 Creative Commons License 2006.03.22 0 0 520

 

 A ketrecet a budaörsi Tesco állatboltjába vettem. 

 Hát a mókus a nehezebb dió, mert kicsit szerintem

 20-25 alatt nehéz találni. 

 A neten rengeteg hirdetés van, én rákerestem, és

 úgy találtam a miénket. 

 Beírtam a keresőbe hogy " eladó csíkos mókus " és

 kidobott egy csomót!

Előzmény: tea222 (519)
tea222 Creative Commons License 2006.03.22 0 0 519

Köszönöm a segítséget!

Ketrecet hol vetted?

Interneten Hol keressek mókust?

Itt hátrább írtak eladót, de félek öregebbet venni. Ha az első élménye egy harapás lesz a gyereknek nem biztos, hogy bejön a kezdeti szerelem.

Előzmény: berni81 (518)
berni81 Creative Commons License 2006.03.22 0 0 518

 

 Szia!

 Hát a kérdésed nehéz, mert nem egy olcsó állatkáról van szó.

 A ketrec teljesen változó, pl: a leírásokban a min. alapterület

 egy mókusnak 60x40 cm, mi ezt 1 hónapja 10.000-ért vettük.

 A mókus ára változó, most a tenyésztőknél 25.000 Ft.

 Én 1 hónapja vettem, de ő már 10 hónapos, és 10.000 Ft volt.

 Az interneten találtam rá a hirdetésre:)))

Előzmény: tea222 (517)
tea222 Creative Commons License 2006.03.22 0 0 517

Sziasztok!

Lánykoromban volt egy burundukom, most két fiam van. Meséltem Nekik a mókusról és a kicsi teljesen bezsongott, hogy szeretne egyet. Keresésbe kezdtem de csak nagyon drágán találtam.  Ezt én nem tudom megfizetni nem beszélve a ketrecről amit szintén beruházást jelent. Ha tudtok segítsetek mit hol mennyiért?!

berni81 Creative Commons License 2006.03.21 0 0 516

 

 Szia!

 Köszi az ajánlatot, de a Mogyi azóta sem füttyögött.  De annál jobban tüntet

 a bezártság ellen ( pedig nem kicsi a ketrece )! Rázza a rácsot, és ha nyílik az

 ajtó, nincs aki visszatartsa:)))  

 Pont az előbb harapta le a művirágomról a műbogyót, és elkezdte rágni, én

 meg majd frászt kaptam!  De sikerült cserélnünk: egy dióért ideadta a bogyót:)))))

Előzmény: Lászy (515)
Lászy Creative Commons License 2006.03.21 0 0 515
Az fincsi. Ha gondolod, állunk rendelkezésedre. Nem tudom, most már elég nyugodt- e Szőke Herceg a dologhoz, mert szombaton még nem akart "dolgozni". Lehet, hogy csak meg volt ilyendve. Mindemesetre akkora mogyorói vannak, mint két mogyoró! Hi- Hi. Ez most jó hasonlat volt...
Előzmény: Lászy (511)
Tofi Creative Commons License 2006.03.21 0 0 514

Köszi Pépépe, valószínűleg fel fogjuk hívni, mert sajnos még mindig nyöszörög, bár az öklendezés abbamaradt...

 

Akkor viszont ha valakinek kell egy párzóképes fiú mókus Diósd és környékén, akkor állunk rendelkezésre :)

Előzmény: Pépépe (513)
Pépépe Creative Commons License 2006.03.21 0 0 513
Ezek szerint fiu mókusotok van! Az a kis dudor a hátsó lábai között a herék. A csíkos mókusok csak a párzási időszakban mutatják a heréiket, egyébként a hasüreg rejti és védi azokat. De mivel olyan rövid a párzási időszak náluk ezért nem kell, hogy a fiu is egész évben aktív legyen.
A nyöszörgéssel és az öklendezéssel kapcsolatban hídv fel Fáncsi Gábort. Állatorvos és mókustenyésztő. Nagyon ért hozzá, és a hozzáállása is maximális. Akár házhoz is megy.... 06-30-317-73-69
Előzmény: Tofi (509)
berni81 Creative Commons License 2006.03.20 0 0 512

 

 Örülök, hogy sikerült! Látom, még simizni is engedte magát!!!

 Nálunk is ez vált be! Majd idővel a másik is kijön, csak lehet hogy

 ő félénkebb.  A Mogyink meg füttyög:)))

Előzmény: Lászy (511)
Lászy Creative Commons License 2006.03.20 0 0 511
Szia!
Megvolt az első nagy séta! Közel két órás. Óriási sikere volt. Egy kis idő ráment, mire megértette, mire való az ajtó, de utána ment minden, mint a karikacsapás. Eszméletlenül tetszett neki. A másik kislány, akit karácsony előtt hoztunk, nem akart kijönni. Meg se mozdult, hiába volt nyitva minden ajtó. De nem adom fel, egyszer csak sikerül őt is kicsalogatni a csigaházából!:)))az első szabad lépéseknyami, ropogós tücsök..
Előzmény: berni81 (497)
berni81 Creative Commons License 2006.03.20 0 0 510

 

 Szia!

 Gratula, hogy végre előkerült Mogyi!

 A füttyögést biztos nem téveszted össze a halk nyöszörgéssel, ugyanis

 fülsüketítően hangos, és éles! Az, hogy öklendezik, nem tudom miért lehet,

 de nálunk még nem csinált ilyet.  Az meg, hogy fiú-e, azt nem tudom, de apósomnak

 van egy fiú mókusa, és annak folyamatosan hatalmas golyói vannak! :)))

Előzmény: Tofi (509)
Tofi Creative Commons License 2006.03.20 0 0 509

Lenne pár kérdésem, most hogyelőjött a kicsike...

1) Meglepődve tapasztaltam amikor a ketrec tetején mászott (háttal lefele), hogy a lány(?) mókusunk lábai között van valami... Kb. fél centi lehet, és nagyon "arrafele" lehet... Elképzelhető, hogy a lány mókusunk nem is az?

2) A mókus most éppen fel-alá járkál és nyöszörög... Nem hangosan, de azért hallani... Ez jelenthet valamit? A fütyülés egyébként milyen hangos?

 

Köszi előre is a válaszokat!

Tofi Creative Commons License 2006.03.20 0 0 508

Sziasztok!

 

Örömmel értesítelek titeket, hogy nálunk beköszöntött a tavasz, ma ugyanis előbújt Mogyi (mostanság naponta tette ezt, de csak amikor nem voltunk otthon, a csapdákat meg ügyesen kikerülte), és sikerült is befognunk.

Jelenleg csontsovány, iszik-eszik de rögtön öklendezik is, remélem hogy csak azért, mert elszokott a dőzsöléstől... szerinteteK?

Látszik, hogy nem tetszik neki a ketrec, de már tervezés alatt van egy nagyobb, hamarosan remélem meg is tudom valósítani, és akkor lesz tere rendesen.

 

No, ha majd egy kicsit összszedte magát akkor készítek róla, a kishölgy jelenleg nem túl fotogén (bár olyan modell-alkat = anorexiás ;)))

berni81 Creative Commons License 2006.03.20 0 0 507

 

 Aranyos vagy, köszi! :)))

 A szerető otthonnal nem lesz gond!

 Már a Mogyi is túl van kényeztetve! És ezt ki is használja:))))))))

Előzmény: Lászy (506)
Lászy Creative Commons License 2006.03.20 0 0 506
Nagyon szívesen!
Örülök, hogy egy szerető otthonra talát a kicsi. Pláne egy meseszép hölgy társaságában...
Előzmény: berni81 (505)
berni81 Creative Commons License 2006.03.19 0 0 505

 

 Szia Lászy!

 Nagyon köszönöm a közvetítést, már meg is beszéltem a sógoroddal a részleteket.

 Adtam neki telefonszámot, majd értesít, ha a móki elhozható lesz !

 Annyira nehéz találni, és hogy kézhez szokott, az hatalmas előny!

 Még egyszer köszi!!!:))))))))))

berni81 Creative Commons License 2006.03.19 0 0 504

 

 Olyan gyönyörűek:)))  Én is annyira szeretnék egy ilyen szép barnát,

 úgy tetszenek! Bár a fehér is gyönyörű, de a barna legalább olyan szép!

 Csak sikerül felraknod a képeket, ahogy látom:))))))))))

Előzmény: Lászy (503)
Lászy Creative Commons License 2006.03.19 0 0 503
az alsó Opál, a felső pedig Jázmin
Előzmény: Lászy (502)
Lászy Creative Commons License 2006.03.19 0 0 502
Na, végre ismét siker. Ez Opál Őnagysága. Kicsit világos a kép, mert webkamcsival készítettük. Megkísérlem még Jázmint is felpakolni.
Előzmény: berni81 (500)
Lászy Creative Commons License 2006.03.19 0 0 501
Köszi:))))
imádom őket, odavagyok értük. a másik kettőről nem tudtam feltenni, mert az mondta szerver, jogy túl nagyok a képek, de szorgalmasan kísérlezetem tovább.
Előzmény: berni81 (500)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!