Keresés

Részletes keresés

Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 29
mondjuk az se semmi, hogy vagy hófehér vagy koromfekete....
igen, én is szeretem a túróstésztát vagy cukorral, vagy sóval... (ugye Babyboo?! :O)))))))
kiforrott izlésvilág müxik.:O))
Előzmény: Hajnal22 (28)
Hajnal22 Creative Commons License 2003.04.29 0 0 28
Hogy lenne egy csikó hófehér??!!
(az SZÜRKE. ha fehér, akkor albínó szegény, elég rosszak az esélyei...)
Akkor én kérek barna lovat:-))....(sárgát vagy pejt)

Gratula a dinamikusan fejlődő topichoz, nagyon jó!

Előzmény: Lord Iffy (22)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 27
a legyen meg mindenén én is kikészültem..:O)))))))))))))))))

a kacsacsont egy másik!

Előzmény: Babyboo (26)
Babyboo Creative Commons License 2003.04.29 0 0 26
hogy lehet egy westi édi-bédi ???????? ...legyen meg mindene.. akkor fejnélküli már nem is jó??? válogatós egy fazon...
már most sajnálom a kis édi-bédit, kacsacsonton kell élnie :(
Előzmény: Lord Iffy (23)
Babyboo Creative Commons License 2003.04.29 0 0 25
A díjnyertes kanca és mén tulajok már összedugták a fejüket, hogy kisikerítsék az évszázad csikaját amit 2004-ben odaajándékoznak a jó gazdinak. :))
Előzmény: Lord Iffy (22)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 24
interapro.hu

Lepje meg családját, gyönyörő labrador retrivel kölyökkutyával.
Sárga és fekete színekbő lehet választani.

:O)

Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 23
interapro.hu

Keresek édi-bédi kicsi westie-t, lehet törzskönyv nélküli is, mindegy,hogy lány-e vagy fiú, de legyen meg mindene és csini legyen.

Kutyák etetésére szolgáló sült kacsacsont 110ft/kg áron kapható

etetésre?!?!?! egyen csontot ő...

Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 22
komoly érdeklődő! :O))

Kiscsikajt vennék! Lehetőleg olcsón, esetleg ajándékba vagy hófehér, vagy koromfekete csikót keresek, de csak 2004.-ben tudnám átvenni, de az sem fix. Az e-maileket az üggyel kapcsolatosan természetesen várom. A lónak jó gazdája lesz, ettől senki se féljen.

Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 21
fehéret, feketét, tarkát...
meg nem fogd a kandog farkát...
:O)))

Egy Mops kan kutyus eladó családi okok miatt. Barnás színű a szőre, a szeme az meg barna. Szoba kutya, 2 éve szobatiszta. Az árban majd meg lehet egyezni.

igaz hogy tiz éves, de már két éve szobatiszta...:O)

Előzmény: Firedog (19)
Firedog Creative Commons License 2003.04.29 0 0 20
Ja!
a "szukamacska - kanmacska" párost nem is mondtam

Igaz, ez nem hirdetésben volt, hanem egy ízig-vérig kutyás ismerősöm mesélt az anyukája cicáiról.... és az istennek se értette, miért fuldoklunk a röhögéstől...

Firedog Creative Commons License 2003.04.29 0 0 19
"1 darab tarka kandogot" rendelt levélben egy érdeklődő. Valamiért nem adott neki a tenyésztő...

(Ez még 1984-ben volt, amikor az utazás is nehézkes volt, a telefon is ritka - tehát maradt a levél)

Előzmény: Babyboo (13)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 18
biztos ezek azok a kiskutyák, akik ritka szinekben...:O))
Előzmény: Ammandina (17)
Ammandina Creative Commons License 2003.04.29 0 0 17
Fekete komondor törzskönyvezett kölykök eladók

Én még sose láttam fekete komondort. Elég félelmetesek lehetnek. Bár lehet, hogy felnőtt korukra kifehérednek

Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 16
ezt figyeljétek, intelligens riasztó. felismeri a kutyákat.:O))

Ultrahangos kutyariasztó ... A készüléket úgy specifikálták, hogy az csak a támadó, tehát az embernek sérülést okozó kutya elriasztására legyen alkalmas. A szelíd vagy passzív állatot a riasztó nem bántja.

Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 15
Törzskönyvezett kiskutyákat keresek folyamatosan megvételre (lehetnek túlkorosak, maradék szukák is). tel: 20/4617665, e-mail: kutyakereskedes@x3.hu (Labrador retriever, Golden, Yorkshire, Cocker spániel, Schnauzer, Si-cu, Dog, Tacskó, Szetter, Boxer, Csau-csau, Dalmata, Dobermann, Husky, Uszkár, Újfundlandi, stb.)

rohadj meg!

Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 14
akaszd ki a ruhákat, kilógják magukat... minek azt vasalni.:O)
inkább gazdagitsd a gyüjteményt.:O)))
Előzmény: Babyboo (13)
Babyboo Creative Commons License 2003.04.29 0 0 13
hallottam már sárga tibetiről (arany/aranycoboly!!!), foltos dalmatáról (pöttyös!!) és pöttyös (foltos vagy harlekin!!!) dogról is ..:))
A barna nagyon tetszik :))

------
reggel óta 4 pólót sikerült kivasalnom, Iffy szólj már rám, hogy kotródjak vasalni és ne a te kommentárjaidon röhögjek! :)) (Egy kéket kérek :)))))

Előzmény: Firedog (10)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 12
gyerünk Firedog, Babyboo, Ammandina...még, még... :O))))

Három kutya elvihető 2010-01-09
Három 5 hónapos nagytestű keverék (német juhász, rotvejler, vizsla) kutya, (2 lány és 1 fiú) elvihető.

még egy rotvejler...(akiről ráadásul nem tudtuk meg hogy melyik milyen keverék és melyik a kan, melyik a szuka...:O)))

Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 11
Sziámi kiscicák eldók 5 hónaposak.Törzskönyv megoldható.

sajnos ebben az országban minden "megoldható"...

...A cicák október közepe táján, kb. 2 hónaposan vihetok el.
Várjuk minden kedves - kizárólag állatbarát - érdeklodo jelentkezését. A fiúcicákat kertesházba, a lánycicákat lakásba is ajánljuk.

a fogorvosok ajánlásával...

Dobermann! Enyhén anorexiás, kétéves dobermannunkat elajándékoznánk, mert mindig összeverekszik a szomszéd tacskóval, és az már kettéharapta a jobb fülét. Kissé ugatós, de egyébként aranyos. Kertes házhoz. Saját kutyával nincs semmi baja, csak utál bezárva lenni.

anorexiás?!?!! utál bezárva lenni.. hmm talán nem kéne bezárni... mellesleg ha már a tacskó (!) is megrágja...:O)))

Firedog Creative Commons License 2003.04.29 0 0 10
Témát bővíteni kérem!!!
"LEGÁLLATIBB BÍRÁLATOK" címmel

Most még a munkahelyemen vagyok, otthon pontosan összeszedem...

"megfelelő hátmélység"
"a marmagasság meghaladja a standard felső határát" - német dog (laikusoknak: nincs felső határ!)

Dogos hirdetés:
"barna kölykök eladók"
(kizáró hiba. De olyan ritka, hogy még fotót se láttam róla, pedig 1980 óta dogozok...)
(lehet, hogy a sárgát értette rajta?! Na, ez is fantasztikus szakértelemmel gyárthatja a kölyköket...)

"Szürke kölykök"
Most a kék színre gondolt (ez tényleg szürke) - akkor lásd a sárga dogot fent...
Esetleg szürke-fekete színhibás?

Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 9
ap.ro lapról...

Nagyon aranyos BOLOGNESE kiskutyusok eladóak. A fajta jellemzője, hogy teljesen szagtalanok és a szőrük sem hullik.Igazi, hófehér húsvéti ajándék!!!

húsvéti ajándék a tojás te köcsög, nem a kutya.
no comment.

Fedezésre ajánlom 3 éves sárga színű kan boxer kutyámat (törzskönyve nincs).

logikus, törzskönyv nélkül fedeztetni kell.

CHIHUAHUA kiskutyák feltünő színekben eladók!

egy kéket kérek!

Törzskönyvezett, fültetovált, védőoltással ellátott, 2003.01.09-én születt, fekete, pulikönyök eladó!

pulikölyköt már láttam, pulikönyököt még nem...:O)))

monsta apro:

Foxit keresek! Lehetőleg kölyköt vennék reális áron, vagy ingyen befogadnék nagyobb ebet.

labradort keresek. lehetőleg sárgát, de lehet csoki is. lehetőleg szuka de ha kan sem baj... :O))))

BORDEAUXI DOG FEDEZ! 2010-02-10

Fedeztetésre ajánlom BORDEAUXI DOG kanomat.
Patrick: nagytermetű, tipusos fejű, sötétvörös, kitűnő mozgású
Apa:HCH Antonio (Robin fia)

Gloin fia Gimli... gondolom midnekinek tudnia kell ki az a Robin...

Babyboo Creative Commons License 2003.04.29 0 0 8
kávé.... Igen!!! Tudtam, hogy kell valami! Iszom egy kávét.

A BuliNetről szedtem őket. Vajon minek valakinek több rotveler ÁFÁ-s szla-val????
...gondolom ugyanarra amire a labradorok :(

Előzmény: Lord Iffy (7)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 7
Labrador Retriever kiskutyákat vennék! ! ! ! ! ! !

kiskutyáKAT ?! minek neki annyi kutya?! nem tudom hgoy vagytok vele, de nálam a kutyákat az kettőnél jóval több. (kettőre azt irom hogy két kutya)

Babyboo, honnan mazsoláztad? :O)
(én eddig apronet és startlap...)

a ROTVELER-es szuper volt. már nem is kell kávét innom.:O))))

Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 6
mindezt csupán a leendő családunk méretétől függően gyermekeimért vállalnám!

húúú vazze, nem mutatnám meg egy magyartanárnak.:O)))

Mindkét kutya kan, és nagyon szeretnénk egy-egy lány kutyust

ez súúúúlyos. nem elég hogy halomra akarja gyártani a kutyakölyköket még ráadásul két szuka köll neki?! jéééézus.

Előzmény: Babyboo (4)
Babyboo Creative Commons License 2003.04.29 0 0 5
dobjuk be egy kerítésen?

Dobjuk át egy kerítésen, v. dobjuk be egy kertbe.. ehhh... öregszem..

Babyboo Creative Commons License 2003.04.29 0 0 4
Való igaz nagy az Isten állatkertje bár emberekkel van tele..

Keresek az öt éves, szürke nőstény Perzsa cimámnak egy hím Perzsa cicát pároztatni! A színe bármilyen lehet a hímnek, de a fehér és a szürke színű előnyben

A nőstény fogja a hímet pároztatni? Milyen önálló macskák..

Keresek egy Dobermann kölyök kan kutyát, ha lehet ajándékba szeretném!Köszönöm!

Két hét múlva hirdetés: keresek egy zsák kutyatápot, ha lehet ajándékba szeretném (hát még a kutyám, már nagyon éhes!)

Sziasztok!! Van két nagyon jó fej kutyám.Egy németjuhász, és egy ujfunlandi.Mindkét kutya kan, és nagyon szeretnénk egy-egy lány kutyust találni nekik.Nem családi házban lakunk, ezért a kölykökre sajnos nem tudnánk igényt tartani.Az ujfunlandi törzskönyvezett!!!

Mind tartalmilag mind fogalmazásában (nem tudnánk igényt tartani.. ez mit jelent??) viszi a pálmát!

Sziasztok:) yorkshire terrier kiskutyát szeretnék venni! mini, vagy extramini méretben érdekelne. ha lehet világos szőrű legyen:) törzskönyvhöz nem ragaszkodom, de jó lenne ha legalább az egyik szülő törzskönyvezett lenne

Értem??

KUTYA TENYÉSZTÖK, FIGYELEM!!!
KERESEK NÉMET JUHÁSZ VAGY ROTVELERT MEG VÉTELRE!!!ÁFÁS SZÁMLA SZÜKSÉGES:)!!!HA MEG TUDUNK EGYEZNI, AKKOR TÖBB KUTYUS IS SZOBA JÖHET!!!!!!

No comment...

Koppányka (Cathleia Siam Koppány) hosszú orrú, fóka színű, 3 éves sziámi kandúr, a legkedvesebb lény a világon, és még nem volt dolga nővel. Csináljunk zseniális kismacskákat! Bonustrack: legalább megkeresik maguknak a Whiskasra valót:) Az ár hülyeség. mittudomén.
1000 Ft

és ha mgcsináltuk mi legyen? dobjuk be egy kerítésen? az olyan mókás..!

Sziasztok! Én egy két éves himalája perzsa, kék krém többszörös eu. győztes cica fiú vagyok, és kertesek perzsa, vagy himalája perzsa hölgyeket, (pedigree nem szükséges! csak kölcsönös szimpátia) -akik vállalkoznának rá, hogy alkalmi partnereim legyenek.. mindezt csupán a leendő családunk méretétől függően gyermekeimért vállalnám! Kérlek jelentkezzetek! Figyelmes szerető vagyok

Valaki segítsen!! ???????

Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 3
sajnos én is már csak röhögni tudok rajtuk.:O)
sirni nem érdemes.
rémület hogy micsoda bunkó f.sz emberek vannak...

na ma én vagyok tücsök-és-bogár... mindjárt keresek még...

Előzmény: Ammandina (2)
Ammandina Creative Commons License 2003.04.29 0 0 2
Könnyesre röhögtem magamat. Kicsit csodálkoztak is a kollegáim;o)
Előzmény: Lord Iffy (0)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 1
Jó kiállású, délceg 4 éves alaszkai malamut kutyámnak keresnék alkalmi kutyahölgy partnert, rövid kalandra. A Giggolo fajtatiszta fekete- fehér rajzos, de sajnos törzskönyvvel nem rendelkezik. . . .

ELAJÁNDÉKOZNÁM lakásban tartott 18 éves fóka- sziámi ivartalanított nőstény macskámat.

18 éves?!!?!?

Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 0
Moha nevű fiatal, 100%-ban angol vérvonalú beagle kanom megismerkedne gyermeknemzés céljából hozzáillő beagle lányokkal!

én meg megismerkednék veled bézbólütö forgatás céljából!

Keresek menyasszonyt Harry nevü "Dandy dimmont terrier", szőrmók kutyusunknak. Törzskönyve nincs, de fajtisztának mondják

ki?! a sarki füszeres?!

Dobermann szukát keresek fedeztetésre. A férjjelölt nagyon szép, de nincs neki semmiféle díja és minősítése. Olyan szukát keresek Budapestről, vagy Pest vonzáskörzetéből, aki ugyancsak egyszerü, de szép!

szubjektiv vélemény müxik?!

Sziasztok! Nem tud nekem valaki abban segíteni, hogy van egy lassan 5 éves Westie kan kutyusom, nagyon szép, és úgy volt, hogy az év elején pároztatás lesz, de valahogy a leányzó részéről ez Lmaradt, és szeretném újra megpróbálni, pontosabban Westie kislányt szeretnék neki (olyan egyéjszakás kalandot), nem kérek se kölyköt, se semmit, csak azt, hogy végre apuka lehessen a kutyusom...:o))))))

a heti kedvenc!

Nagyon szeretnék rottweiler kiskutyát ,7-8heteset,mivel még tanuló vagyok.Esetleg jelképes összegért

hogy függ össze a kutya kora és a tanulmányok?!

3,5éves Leonbergi kan kutya párját keresi csupán magán célból.
Sok hölgy jelentkezését várja!!!!

?! magán cél?!

Én egy Golden Retriever kiskutyát keresek. Nagyon fontos lenne és sürgős. Ha valaki tud nekem segíteni akkor kérem írjon!

egy kutyán mi lehet sürgős?!

Én egy westi kutyust szeretnék, de ahogy utánna néztem nagyon borsos árakkal találkoztam, és nem igazán engedhetném ezt meg magamnak. Ha valaki tud nekem adni egy ilyen kutyust, természetesen nem ingyen, de max. 15-20.000.-ft-ért nagyon hálás lennék, mert már régóta szeretnék! Nekem nem fontos hogy legyen törzskönyve. légyszi írjatok, vagy hívjatok! kösz
Régi vágyam , hogy egy Bolognese kiskutyáról gondoskodhassak és a gazdija legyek.
Sajnos anyagi korlátokba ütközöm, ezért kérném a segítségét annak , aki egy szerényebb díjazás ellenében lehetőséget tudna nekem adni.

kiváncsi vagyok a borsos élelmeztetési és állatorvosi árakat ki fogja megfizetni?!

Ajándékba odaadnánk 2-2,5 éves briard kan kutyánkat udvarba, jó gazdákhoz. Imád játszani, szereti a gyerekeket, de jó házőrző. Kaparni is szeret, tehát olyan helyre ajánljuk, ahol ez nem gond. Az eb nem teljesen fajtiszta, de nagyon kicsi az eltérés a kinézetben.

nem teljesen fajtiszta. van benne némi szarvasmarha génállomány is...

BEAGLE FEDEZ! 2,5 éves, tricolor, rendkívűl jó felépítésű, nagyobb testű, kitünő szülőktől származó (pl. 8xCACIB nagypapa) kiskutya nagyon szeretne fedezni. Minden megoldás érdekel!

hiába, okos eb a beagle, megmondja hogy b..szni akar! :O)

Sziasztok! A barátomnak Valentin napra egy Tacskó kölyköt szeretnék adni, nem kell törzskönyv és semmi extra csak egy tündéri rövidszőrű Tacskó kutyus! Sajnos túl sokat nem tudok érte fizetni! Már a neve is megvan: Bögre :) Előre is köszi!

két hét múlva meg majd hirdeti hogy mégsem kell
mint például ez...

Sziaszok, segítségre lenne szüksége egy barátomnak, aki kapott egy
gyönyörű husky-t (kutyus), de a kicsi lakásukban nem bírják tartani, és ha nem kell senkinek, el kell altatniuk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!