Beyeler Creative Commons License 2018.08.01 0 0 1055

Lássuk a visszavágót, percek múlva kezdés.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.28 0 0 1054

Maradt a döntetlen. Ha nincs meg a BL-továbbjutás, akkor megint szomorú szezon kezdődik.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.28 0 0 1053

Campo 15 perc alatt kap két sárgát, csak hogy ne unatkozzunk a végére. És ha hozzáteszem, hogy a 70. percben állt be...

Beyeler Creative Commons License 2018.07.28 0 0 1052

Ilyen gólt kapni... nem mondom, hogy üresen jött a csatár, de majdnem. Remélem, nincs más, csak a BL-re tartalékolás. De két meccsen 1 ponttal kezdeni a bajnokságot ciki.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.28 0 0 1051

1:1. Szedjetek Xanaxot!

Beyeler Creative Commons License 2018.07.28 0 0 1050

Okafor góljával vezetünk a Xamax otthonában, van még 20 perc, húzzuk ki.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.24 0 0 1049

A kötelezőt hoztuk, itthon 1:0-lal tovább lehet jutni. Mivel a következő ellenfél nem lenne egyszerű, nem is írom, ki az, majd továbbjutás esetén számít - vagy EL.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.24 0 0 1048

A beadás megpattan egy görögön, így épp Ajeti elé esik, aki az 5-ösön belül érthetetlenül egyedül áll, így legalább befejeli. Nagyon kellett az idegenben lőtt gól. A PAOK-kontra előtt is nyomtunk, úgyhogy végre megérdemeltük.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.24 0 0 1047

GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL

2:1 Ajeti

Beyeler Creative Commons License 2018.07.24 0 0 1046

2:0. 2-en hozták 4 ellen, mégis megcsinálták.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.24 0 0 1045

Petretta helyett Kaiser, kényszerű csere a félidő végén.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.24 0 0 1044

Fél óráig bírtuk, 25 méteres bombával vezet a PAOK. Bődületes gól, már emiatt megérdemlik a továbbjutást, de lesz még egy svájci 90 perc is.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.24 0 0 1043

Csak most látom, 5 sérülttel nehéz lesz. Amúgy a két csapat még sosem játszott egymás ellen, legalábbis mostanában.

Előzmény: Beyeler (1042)
Beyeler Creative Commons License 2018.07.24 0 0 1042

BL-selejtező fél 8-kor. Korán kezdjük, de ennyit számít, hogy bajnokként vagy sem. Idegenben jó az iksz, lehetőleg 1:1, mint 0:0.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.21 0 0 1041

Ahogy tavaly vereséggel kezdtük, 2:0 a Young Boys ellen, most is. Előrelépés, hogy legalább kiegyenlíteni sikerült. És így kell utaznunk Görögországba.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.21 0 0 1040

1:2 a 95. percben. Pech. Borzasztó akció, rossz kapuskijövetel, de megússzuk, aztán a távoli lövés megpattan, és ezzel újra vezetnek.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.21 0 0 1039

Egy elképesztő öngóllal egyenlítünk. A beadás után Quintilla fejel bele szerencsésen, ami védhetetlenül csapódik a kapuba.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.21 0 0 1038

Vezet a St. Gallen. Ezt érdemeljük. Ott folytatódik a szezon, ahol az előző abbamaradt. De legalább megint izgalmas lehet. A kettős terhelés miatt jusson csak be a Young Boys is a csoportkörbe.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.21 0 0 1037

0:0 a félidő. Ajeti sárgult be, a vendégeknél 2 játékos. A statokat le se merem írni, nagyon szezon eleje van. Vagy ha a BL-re tartalékolunk, akkor jó.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.21 0 0 1036

Szezonkezdet: 19:00, Basel-St. Gallen.

kiesett: Lausanne

feljutott: Xamax

Beyeler Creative Commons License 2018.07.14 0 0 1035

Ezt nagyon benéztem. 3 gól a 2. félidőben, mindről lemaradok, és a 3. után nyomok valamit. Szégyen.

A hollandoktól ötöt kapni, miközben az Ajax is szív? Mi lesz itt nyugaton ősszel?

Előzmény: Beyeler (1034)
Beyeler Creative Commons License 2018.07.13 0 0 1034

0:5. Van még pár perc, azért húzok egy gólt, hátha. Sajnos benne van.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.13 0 0 1033

0:4. A szünetben reális volt a még 2 gól, de csak nem gondolkodtam ilyen galádságokon, hogy egyenlítünk. Ebben benne lehet még 1-2 gól, ezt még meglátom, hogy pontosítom.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.13 0 0 1032

0:3 a hollandoknak, erre most épp nem húztam semmi, talán szépítünk, mondjuk az utolsó 10 percben, és arra jön egy duplázó. Vagy semmi, mert amúgy szezon eleje van, ez is jó, ami eddig jött.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.13 0 0 1031

0:2 a félidő. De legalább a mixem jött, pont az utolsó percben, hogy lesz még gól. Kaptuk, nem rúgtuk, de most már mindegy.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.13 0 0 1030

A 2. percben vezetnek a hollandok. Jó szezon lesz ez is.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.13 0 0 1029

Basel-Feyenoord megkezdődött.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.10 0 0 1028

1:2 a vége, majd legközelebb.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.10 0 0 1027

van Wolfswinkel góljával vezettünk, de nem sokra rá egyenlített, a 2. félidőben pedig fordított a Wolves. Van még fél óra egyenlíteni, esetleg fordítani.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.07 0 0 1026

Tegnap két felkészülési meccs volt, melyek győzelemmel zárultak. Az Innsbruckot 2:0-ra, az Illertissent 3:1-re vertük. Következik kedden a Wolves elleni meccs, akik most jutottak fel a PL-be. Aztán ritkulnak a felkészülésik, még kettő, majd 21-én, két hét múlva jön az első bajnoki, 24-én pedig a BL-odavágó. Izgalmas hónap tehát.