Keresés

Részletes keresés

Qki Creative Commons License 2007.09.04 0 0 835
Olyan már van most is - de telhetetlen vagyok - szeretem a változatosságot... :)))))))
Előzmény: tpapa (834)
tpapa Creative Commons License 2007.09.04 0 0 834
Miért, a második verzió nem játszik? ;o)))
Előzmény: Qki (833)
Qki Creative Commons License 2007.09.04 0 0 833
Magyarul : húzzak el, mint a vadlibák... :))))))
Előzmény: tpapa (832)
tpapa Creative Commons License 2007.09.04 0 0 832

A saját lábadat úgy sem bámulod, az küldi a jeleket magától. Ez nem a szemen keresztül beszerzett élmény, hanem a bőrön keresztüli... :oD

Ami a szemednek való "étket" illeti, vagy délebbre kellene költöznöd, vagy össze valakivel, aki a lakásban állandóan mezítláb van és a lába kielégíti kényes ízlésedet. ;o)

Előzmény: Qki (831)
Qki Creative Commons License 2007.09.03 0 0 831

Á, dehogy !

Csak a - nekem - az esztétikai élményt jelentő ( mi több : tesztoszteront fakasztó ! ) női (mezít)lábak tulajdonosai többnyire fázósak... :((((((

Egy férfi láb szvsz sosem lehet (olyan) szép ( mint egy szép női ) - különösen az enyém nem az... :((((((  :))))))

Előzmény: tpapa (830)
tpapa Creative Commons License 2007.09.03 0 0 830

Fázós vagy? Én tegnap még bicikliztem mezítláb. :oP

Most ugyan nem úgy néz ki, de jöhet még jó idő! ;o)

 

Előzmény: Qki (829)
Qki Creative Commons License 2007.09.02 0 0 829

Attól tartok a szabadtéri/utcai mezítlábaásnak az idén már befellegzett... :(((

(Persze szobákban, bulikon,  termekben, nyilvános helyeken még lehet... :))))

Kilroy Creative Commons License 2007.08.24 0 0 828
A minap hosszan sétáltam mezítláb egy kis nógrádi faluban, Bánkon. Kellemes volt, de még a dombon lévő üdülőtelep és a domb alatt lévő tó közötti domboldali erdőben is féltem, mibe léphetek. Így egy idő után visszavettem a szandált...
Előzmény: tpapa (827)
tpapa Creative Commons License 2007.08.23 0 0 827

Senkivel nem történik semmi? ;o)

Én pl. ma reggel láttam egy mezítlábas kerékpárost (éppen állt, mert nekem volt zöld a lámpa és neki piros). Én meg csak irigyeltem, mert én autóval jöttem a munkahelyemre, cipőben. (Persze itt már lerúgtam, de ez mégis más.)

Legalább megmutattam mellettem ülő kedvesemnek, hogy nem csak én vagyok ilyen hülye... :oP

Előzmény: tpapa (826)
tpapa Creative Commons License 2007.08.22 0 0 826
Ennyire nincs rossz idő. :o)
klepto Creative Commons License 2007.08.08 0 0 825

Jövőre ha minden jól megy, lesz mezítlábas park Magyarországon is :)

http://www.uniospenz.hu/cikkek/cikk.php?article=24957&ter=15

Kilroy Creative Commons License 2007.08.01 0 0 824
Valoban, igaz. Nem is tudom, miert akarok kitunni, mikor eleg nekem, ha en mezitlab vagyok :-D
Előzmény: tpapa (823)
tpapa Creative Commons License 2007.08.01 0 0 823

Különlegesnek kell lennie? Erről a feltételről valahol lemaradtam...

Engem rohadtul nem zavar, ha a többiek is mezítláb vannak. Ha ezek a "többiek" többen vannak, mint a topiklakók, akkor se. :oD

Előzmény: Kilroy (822)
Kilroy Creative Commons License 2007.08.01 0 0 822

Igen, valoban ugy nezne ki, de akkor sem lenne azert az :-) Aki megis ezt hinne, hat az tevedne :-D

 

Nem tudom, en azert lehet, hogy valameddig nem mezitlab jonnek, de csak mert belelepni nem szeretnek semmibe. Az otlet amugy jo, csak akkor viszont tenyleg mi is lesz a kulonleges a taliban, ha mindenki mas is mezitlab van? :-)

Előzmény: tpapa (821)
tpapa Creative Commons License 2007.08.01 0 0 821

Viszont 15-20 mezítlábas ember egy helyen (lásd tali), nagyon úgy nézne ki, mintha demonstratíve lenne ott. Érzed a feszülő ellentétet, ugye??? ;o)))))

 

Azt meg ugye senki nem gondolja, hogy majd strandpapucsot húzok egy mezítlábas talira, hogy ne nézzek ki úgy... Hirtelen csak egy ötletem van (de az talán nem olyan rossz), rendezzük oda, ahol ez fel sem merül! Valami strandközeli helyre, mondjuk a Velencei tóra, az még épp' félúton is van a fehérváriak meg a pöstiek között. Ott az emberek amúgy is beülnek a csehóba mezítláb, fel se tűnik senkinek.

Előzmény: Kilroy (820)
Kilroy Creative Commons License 2007.08.01 0 0 820
En ugy gondoltam, hogy itt senki se demonstrative hodol a barefootingnak, hanem mert jol esik neki :-) En ugyan ritkan teszem, de akkor kizarolag a magam elvezetere, demonstrative sose tennem szerintem :-D
Előzmény: tpapa (819)
tpapa Creative Commons License 2007.08.01 0 0 819

Nem is tudom... Én nem demostratíve nem hordok cipőt, amikor nem hordok, hanem csak úgy, mert jólesik. :oP

 

Amúgy semmi érdekes nem történik senkivel? Nem szóltak be senkinek, nem látott semmi érdekest stb. ;o)

Előzmény: Kilroy (818)
Kilroy Creative Commons License 2007.07.29 0 0 818
Felmerült már, asszem nem is egyszer, a topiktali gondolata. Helyszínről nem esett szó, de gyanítom, a legtöbben mégiscsak Budapesten lehetnek a topikba írók (nem túl sok beírással szerényen magamat is ideszámítom). Mindazonáltal mindeddig valahogy sosem vált igazán aktuálissá a dolog.
Előzmény: Mészi22-Isti92 (817)
Mészi22-Isti92 Creative Commons License 2007.07.29 0 0 817
Akik fehérváron mezitlábaznak, kéne szervezni egy kisebb találkozót itt Fehérváron még az idén! Mit szóltok?
Mike Creative Commons License 2007.07.27 0 0 816
aha, értem
Előzmény: tpapa (814)
tpapa Creative Commons License 2007.07.27 0 0 815
Igazság szerint én már nem emléxem, "hogy kezdtem". Csak úgy "elfajult" a dolog. :oD
Előzmény: mushead (811)
tpapa Creative Commons License 2007.07.27 0 0 814
Futni tényleg nem jó rajta, mert hamar tönkrevágja az izületket. De járni rajta jó. Különösen, ha nem sima, hanem természetesen görönygyös, vagy legalább van valami textúrája*. Akkor tornáztatja a talpat, miközben egy sima sétatempónál nincs fokozott terhelés a térden és a bokán, ami károsítana. Persze a természetben járni még jobb, de azt sem lehet mondani, hogy a sima kövön a mezítláb járás egészségtelen lenne.
*-Vannak pl. azok a fajta betonlapok, amik felületén hordalékkavicsok vannak.
Előzmény: Mike (812)
mushead Creative Commons License 2007.07.27 0 0 813
lehet, hogy nem egészséges, de jó :)
Előzmény: Mike (812)
Mike Creative Commons License 2007.07.27 0 0 812
mondjuk én úgy tudom, hogy kemény talajon járni mezitbláb annyira nem egészséges
Előzmény: mushead (811)
mushead Creative Commons License 2007.07.26 0 0 811
kösz a tippet :) te is így kezdted? :)
egyébként ma gyalogoltam 5km-t, végig egy forgalmas út mellett. biztos voltam benne már az elején, hogy nem sokáig fogja a lábam bírni, de egész jól bírta, elégedett vagyok :) bár az utolsó km-en majdnem feladtam, annyira forró volt egy szakaszon a beton, de végül sikerült célba érnem, segédeszköz használata nélkül.
Előzmény: tpapa (810)
tpapa Creative Commons License 2007.07.25 0 0 810
Épületek??? Kezdj a nagy bevásárlóközpontokkal! Majdnem olyan, mintha kinn lennél, sokan is vannak, személytelen is. Később áttérhetsz a kisebb helyekre, ha már belejöttél... ;o)
Előzmény: mushead (807)
Qki Creative Commons License 2007.07.23 0 0 809

"...de még ott is a torkomban dobogott a szívem, ha megláttam egy traktorost szembejönni..."

 

Csak nem hajtott volna a lábadra !!! :)))))))))

 

Szó ami szó: ez pont ugyanolyan, mint hogy régen a falvakban minden szembejövőnek illett köszönni - ha ismerte, ha nem. Mikor aztán a parasztemberek megtudták, hogy a városban ez nem szokás, elhagyták a hagyományt - ettől kezdve biztosan lehetett tudni, hogy aki falun boldog-boldogtalannak köszön csak városi ember lehet... :))))))))))))))))))))

Előzmény: mushead (807)
Qki Creative Commons License 2007.07.23 0 0 808
Az bizony csodás érzés ! :)
Előzmény: beppi1 (806)
mushead Creative Commons License 2007.07.23 0 0 807
én a kezdetek kezdetén kimentem a városszélre a szántóföldekhez, biciklivel, de még ott is a torkomban dobogott a szívem, ha megláttam egy traktorost szembejönni, hogy vajon mit gondol :) most meg már a városban is gond nélkül elvagyok...csak az épületek bizonyulnak bevehetetlennek számomra :)
beppi1 Creative Commons License 2007.07.23 0 0 806

lehet, h. ez így már nem olyan érdekes: fiú. A városban végül is nem tettem meg.

Viszont hétvégén mezítláb bicajoztam, meg bementem egy erdőbe. Ott volt egy darab nemrég szántott föld. A világ legnagyobb élvezetinek egyikében volt részem: a föld kicsit kemény volt, de azért porhanyós, rendesen masszírozott. Plusz a belegázolás élménye, azért arra vigyáztam, hogy növényekben ne tegyek kárt, mondjuk nem is igen voltak.

 

Előzmény: Qki (801)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!