Keresés

Részletes keresés

dorma3 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 239
Gratulálok. Sikerült a vizsgád ezekszerint. Ügyes vagy.
Előzmény: Pici gazdi (231)
dorma3 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 238
Köszönöm, köszönöm. Annyira akartam Nektek képeket küldeni, mutatni hogy fél nap alatt rájöttem magamtól a kicsinyítésre, tudok új mappát csinálni, áthelyezni....jaj de jó. Isten bizony büszke vagyok magamra. Eddig mindig segítséget kértem. Mindig azt mondtam úgyse tudom. És TUDOM!!!
Előzmény: T.leo (235)
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 237

Tessék kapsz mégegy Füles képet tőlem.

Előzmény: Pici gazdi (233)
T.leo Creative Commons License 2007.05.07 0 0 235
nagyon jók a képek.
Előzmény: dorma3 (230)
dorma3 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 236
Nagyon boldog születésnapot kivánunk mi is a cicácskáidnak. :))
Előzmény: Pici gazdi (222)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.07 0 0 234
nagyon aranyosak! :)))
Előzmény: dorma3 (230)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.07 0 0 233
Szia FLR!
Köszi a nevükben!
Ja képzeljétek!
Ma megérkezett Szeri szülinapi ajándéka! Most már Kamillkáéknak kéne vmi:S
Előzmény: FLR-724 (229)
T.leo Creative Commons License 2007.05.07 0 0 232
a gepárdnak nem kellett iskolabusz.:)))))
Előzmény: waczyka (227)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.07 0 0 231
4-et kellett játszani.
2etüd+2darab
Zene iskolába már 8 éve járok. A fuvolát 3 éve kezdtem, előtte furulyáztam. Mit mondjak még?
Bocsi az offért! (magamnak)
Előzmény: waczyka (223)
T.leo Creative Commons License 2007.05.07 0 0 228
ha nem tudnád, az állatok királya én vagyok. úgyhogy az oktatást is én végzem. szegényes a költségvetésem, oszt azért:))))
Előzmény: waczyka (225)
dorma3 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 230




Anyáknapi rózsám és a cicáim:))
FLR-724 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 229

Sziasztok! Pici gazdi: Cirmidnek és Kamillának Boldog szülinapot!

waczyka Creative Commons License 2007.05.07 0 0 227
Mert vajból van a szíved!;o)))
Előzmény: T.leo (226)
T.leo Creative Commons License 2007.05.07 0 0 226
mert csak a gepárdokat tanítottam meg.:)))
Előzmény: waczyka (225)
waczyka Creative Commons License 2007.05.07 0 0 225
Tévedsz, Nagycica! Ma hallottam az Animal Planeten, hogy egyedül a gepárd dorombol a nagymacskák közül.
Előzmény: T.leo (224)
T.leo Creative Commons License 2007.05.07 0 0 224
szerintem nem. én például nagyon halkan, de dorombolok(horkolok) alvás közben.:))))
Előzmény: waczyka (221)
waczyka Creative Commons License 2007.05.07 0 0 223
Mesélj! Hány éve tanulsz? Mi volt a vizsgadarabod?
Előzmény: Pici gazdi (222)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.07 0 0 222
Sziasztok!
Köszi annak aki szurkólt!
Örülök hogy minden rendben! aranyosak a cilákok! :')))))
waczyka Creative Commons License 2007.05.07 0 0 221
Macska és ember kapcsolata - valami más dimenzió!;o)))
Előzmény: T.leo (220)
T.leo Creative Commons License 2007.05.07 0 0 220
akár a kedvesünket, kit mindenkinél jobban szeretünk.:)))))
Előzmény: waczyka (217)
dorma3 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 219
Köszi, tényleg olyanok mint a babák. Sosem gondoltam volna amíg nem lett makkám. Immmmádom őket és minden bársonytalput.
Előzmény: waczyka (218)
waczyka Creative Commons License 2007.05.07 0 0 218
Most csak a kalarábéra térek ki. Csináltam már, hogy pici olajon összepároltam póréhagymát, sárgarépát, kalarábét - meghintve ételízesítővel. Úgy falták, mintha hús lenne!;)))

Pici gazdinak keresztbe tett ujjakkal drukkolok!;o)))

Dorma, csuda cukik a gyerkődeid!;o))) Ahogy kicsavarodva tudnak aludni, és ahogy fogja kezével a hátsó kinyújtott lábát, a toronyugrók mozgására emlékeztet!;o)))
Előzmény: dorma3 (216)
waczyka Creative Commons License 2007.05.07 0 0 217
És még emellett millió-féleképp, akár mocsok trógernak is szoktam becézni őket!;o)))
Előzmény: B Pali (203)
dorma3 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 216




Vajon nekem is hozott valamit a gazdika a boltból??? Ezt nem szeretem. Pedig alaposan megvizsgáltam.
dorma3 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 215


Így megy nálunk a lustálkodás.
dorma3 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 214
Szia, szorítok jól fog sikerülni a vizsgád:))
Előzmény: Pici gazdi (213)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.07 0 0 213

Sziasztok!

bocsi csak egy hsz.ra jöttem! :(

szeri ma is megköszöni ha szavaztok rá!

dorma3: nem nehéz a haziallat.hu-ra feltenni fotójáték<fotófeltöltés

FLR: minden rendben nálatok?

gumimacy: voltunk dokinál mehetek holnap suliba (ezért nem leszek csak du.-án)amúgy ugyanúgy vagyok majdnem:( aranyos dorothy4

többiek: aranyosak a képek!

most nagyon kérek mindenkit szorítson megyek fuvola vizsgára! bocsi az offért!

sziasztok! szép du.-t!

dorma3 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 212
Amit ajánlottál kicsinyítést nem tudtam megcsinálni. Nem ajánlott fel semmit. Jújj mennem kell. Majd délután még próbálgatom mert rengeteg jó képem van róluk. De nagyok. Örülök h ennyit is sikerült-nem kis munkával, de rájöttem valamire amit eddig nem tudtam. Ha ez sikerül csinálok egy mappát és odarakom a kicsinyítettetek és onnan tudok válogatni. Sziasztok, majd du vagy este jövök. Hív a kötellesség.
Előzmény: gumimacy67 (193)
dorma3 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 211
Várom a macskaujságból a cikkedet
Előzmény: waczyka (199)
dorma3 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 210
Nagyon édesek:))

Elég macerás volt ez a kicsinyítés, most rohanok dolgozni. De tegnap megigértem hogy teszek képeket az én babáimról és ez mindennél fontosabb. .))


Kicsit-nagyon elfogult vagyok. Nagyon örültek nekem most amikor hazajöttem, mindig hiányzom nekik amikor hétvégén dolgozom. Igaz ma is dolgozom de már itthon alszom. Betti velem alszik, a kiscsajszi az nem.
Előzmény: em (208)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!