Keresés

Részletes keresés

Jolimama Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46665
zlatan, tettem fel Neked választként egy linket, vagy 100 olyan pillangóval, amit lehet keményíteni. Megnézted? Jolmama
Előzmény: zlatan92 (46663)
efuleske Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46664
sziasztok Szép jó reggelt mindenkinek.
Jöttem dicsekedni. Most lettem kész vele. :))

zlatan92 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46663
Hát olyan pillangó kellene, amit horgolás után ki lehet keményíteni, és rá rakhatnám a függönyre.
Előzmény: ANHIka (46652)
LRJudit Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46662

Stefi!

Egy ölelést kérnék Hangától, Krisókának. Most volt az oviban járvány és kimaradt. A fehér nárcisz tényét köszönöm!

Előzmény: H.Stefi (46660)
Jolimama Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46661
Sajnos, Judit, nagyon messze van, ezért gondoltam, aki közel lakik, azoknak lenne alkalmas.
Előzmény: LRJudit (46658)
H.Stefi Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46660
Szép vasárnapot kedves Mindnyájatoknak! Sajnos nagyon kevés időm van benézni hozzátok, most sikerült egy kicsit visszanéznem. Nagyon szép nárciszokat horgoltatok, és Juditkám a Te nárciszod is gyönyörü! Nekünk is van a kertben, ami fehér!

Ildikó! én 8 éve használok multifokális szemüveget, hármat pótól, mert kellett volna vezetni, tv-zni, olvasni. Sajnos az ára is annyi, mert 5-ös, és vékonyitani kellett. Fényre sötétedik, igy a napszemüveget is helyettesiti. Én nagyon szeretem, csak hát az ára..... és annyit változik az ember szeme, négy év után új kellett, és megint sok pénz. De ha arra gondolsz, hogy három szemüveget csináltatsz, ugyanott vagy árban.

A remoskához, ha tudtok receptet én is szivesen venném, mert kb. 5 éve kaptam egyet ajándékban, és nem mertem használni, mert nincs receptem.

További jó pihenést kivánok Nektek, a betegeknek - akit láttam: Szirmok Viki, Jolimami Tamás uncsija - jobbulást. Nálunk Hanga lányom bárányhimlős, és szenved.

Sok ölelést, és remélem a talira minden rendben lesz, és tudok jönni. Stefi
eicu Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46659
Ben=de
LRJudit Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46658

Szép jóreggelt Mindenkinek!

Jolimama és Anhika!

Most megnéztem Mezőberényt, de még messzebb van, mint gondoltam. A vonat több, mint 3 órát zakatol és mindezt 5500 forintért.

Előzmény: Jolimama (46653)
eicu Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46657

Anhika!

Én nagyon kacérkodom a gondolattal, hogy elfogadom a meghívást. Ben ígérhetek semmit, mert én akkor megyek ha visznek. Tegnap beszéltem ról a lányommal, nincs ellenére. De addig még bármi jöhet és sajnos kocsi van kettő is de nekem jogsi egy se.

 

Előzmény: ANHIka (46652)
Jolimama Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46656
Komórka, most megint felidéződik bennem az a régi idő. Tényleg a kezdetek kezdetén kaptuk egy jó ismerősünktől, de sajnos az enyém tönkrement. A fűtőszállal volt probléma, sokszor megcsinálta a férjem, de aztán eljött az idő, amikor már ez sem segített. Ha tehetném, még most is szívesen megvenném.
De szép idők voltak.
Előzmény: komórka (46644)
Jolimama Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46655
Annamari, nekem nincs meg, remélem hamarosan fogom kapni.
Gondolom sok szépet készítesz ezen a szabadnapodon.
Előzmény: Annamária36 (46647)
Jolimama Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46654
Kedves Csöpi, de jó látni ezeket a bakonyi képeket. Ez a járat fog közlekedni a Bakonyban? Honnan indul, ha igen. Nagyon szívesen végigjárnám én is.
Mi nem egészen itt voltunk, sok kiépített ilyen pihenő van arra.
De jó lenne megint eljutni arra, úgy, hogy együtt van a család....
Előzmény: Csopi47 (46645)
Jolimama Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46653
Jóreggelt:-))

Sajnos, nekem nem a legjobb, Tamáskám még mindig lázas,:-( de most már nemsokára itt lesz az Édesapja, és jó kezekbe kerül.

Lányok!! Nem tudom, ki lakik ANHIka közelébe, de jó lenne, ha írnátok, és ha tehetitek, el is fogadnátok a meghívását. Fantasztikus dolog a személyes találkozás. Akinek messze van pl. Budapest, legalább ott egy tali kereteiben megismerhetné egymást.Kár, hogy nekem annyira megközelíthetetlen, szívesen elmennék.

Erzsimaminál is milyen nehezen jött össze a találkozó, és milyen jóhangulatú, hasznos órákat töltöttek ott, akik el tudtak menni.
Előzmény: ANHIka (46652)
ANHIka Creative Commons License 2008.04.05 0 0 46652

Jó estét mindenkinek!

BUBUKA elhiszem hogy nem győződ csinálni a csészéket hisz nagyon szépek

CSOPI 47 nagyon szép a virágkőlteményed imádhatod is

ERZSIMAMA a te harangos virágcsokrod is nagyonszép ötletes

AZSÚR sajnálom hogy nem tudsz eljönni a talira

ZLATAN 92 milyen pillangóra gondoltál,lapos szárnyas,vagy terítőre

PERZSI nagyon szép az unokád büszke lehetsz rá

BORCSI nagy az igazság abban amit írtál,mi mint 60 évesek tudjuk hogy milyen finom

zamatos virsli meg debreceni volt régen,most valóban mind egyforma íztelen.

Nagyszüleink meg nehéz fizikai munkát végeztek,és nem joghurtot,kefirtet ettek,

hanem szalonnát, kenyeret,mert dolgozni csak úgy tudtak és koleszterint nem

ismerték.

április 27.én tali nálam mindenkit szeretettel várok

emoke33 Creative Commons License 2008.04.05 0 0 46651
Ez jó megfigyelés!!!!!!
Előzmény: nyuszturenka (46649)
margitmama Creative Commons License 2008.04.05 0 0 46650
csopi47! Gyönyörű lehetett ez a kirándulás! Gondolatban veletek voltam!!puszi.
Előzmény: Csopi47 (46645)
nyuszturenka Creative Commons License 2008.04.05 0 0 46649

Jolimama jobbulást a kis unokádnak:-)))

 

Megyek pihenni. Hulla fáradt vagyok.. Holnap enyém a lakás megnyertem:-)) ami hétfőtől elmaradt azt bekell potolni:-)))

De összintén gyerekek. ha reggel 4 kor kelek fel, és este fél 8 kor érek haza, jobbik esetben délután 4 re, akkor nekem mért az jár az agyamba, hogy még fözni kell, takaritani kell? Azt hiszem következő életben pasi akarok lenni egy darabig:-)))

 

Puszi néktek:-)))

nyuszturenka Creative Commons License 2008.04.05 0 0 46648

Jóestét jó szurkolást, éljen rövid hétvégeeeeeeeeeeeeeeeee..

 

Annyira finom sütiket láttam:-))) és szebbnél szebb csokrokat:-))) Ahogy végzek a héten a motorral, én tuti horgolni fogok. Édesanyámnak szeretnék valami szépet késziteni.

 

Hogy vagytok:-))

Annamária36 Creative Commons License 2008.04.05 0 0 46647

Szia Mindenkinek!

Ma kettőkor vége lett a hétnek,holnap este tízkor meg kezdődik a jövőhét. A hoszú hétvégét most horgolással töltöm. Megvan még valakinek az áprilisi Fürge Ujjak? Tök aranyos pelerin és poncho van benne kislányoknak. És Erzsimami anyáknapi terítőt is mutatnak olyan szívformákból összehorgolva mint amiből Neked is van terítőd.

Csopi47 Creative Commons License 2008.04.05 0 0 46646

Margitmama szép a kerted. Gondolom sokat dolgozol benne.

Vicus örülök az örömötöknek,legyen benne sok örömötök.

Jolimama Ti nem itt voltatok tavaly Bakonybélben?

 

Mindenkinek jó hétvégét kívánok!

Csopi47 Creative Commons License 2008.04.05 0 0 46645

Szervusztok kedves barátaim!

 

Bocsánat,hogy csak most reagálok a sok dícséretre,de most értünk haza a Bakonyból.

Barátaink által meg lettünk híva egy kisvonatos bakonyi túrára,hát mit mondjak csodálatos volt. Bakonyjákóról indultunk,Bakonybélen keresztül mentünk vissza. Ez a kisvonat tavaly még Balatonfüreden volt városnéző. A mai egy bemutatkozó út volt.

Ragyogó szervezéssel, kb. hat órányi vonatozással, sikerült a Bakonyba olyan helyen járni, ahol még soha nem voltunk,pedig a férjem évekig ezen a területen vadászott.Örültünk a jó időnek, bár időnként egy kicsit hideg volt a huzat. Bakonybélben kaptunk egy szarvasragu levest,pogácsával,forralt borral teával

 

Egyetlen bajom, hogy már olyan késő volt,hogy Szedit Editet nem tudtam meglátogatni, de majd valamelyik nap sort kerítünk rá.

Egy pár kép izelítőnek: 

komórka Creative Commons License 2008.04.05 0 0 46644
Ildikó!
Nekem még az antivilágból van egy remoskám. Most odaajándékoztuk egy barátunknak aki a telkén használja. Én sütöttem benne rakott krumplit, rakott képosztát de leginkább süteményt. Majd előveszem a receptjét.
A szemüveghez annyi észrevételt tennék, hogy nekem kettő progressziv szemüvegem van. Egy szemüvegen belül távollátó, számitógépre és közelre. Most szükséges lett egy ujabb szemüveg. El kell, hogy keseritselek, a progressziv lencsék ára igen megnött, darabja kb. 40-45 ezer Ft. Ha nagyobb a dioptria akkor vékonyitani kell és ezért drága. Én csak egy távolra nézőt vettem és a régit használom a számitógéphez. Mivel rövidlátó vagyok, ahogy öregszem a közellátás nem igényel szemüveget. Szóval ezeknél nem annyira a keret, mint az üveg a drága!
Előzmény: Sándor3 (46621)
Jolimama Creative Commons License 2008.04.05 0 0 46643
Előzmény: eicu (46639)
Jolimama Creative Commons License 2008.04.05 0 0 46642
Vicus, szép az autó. Balesetmentes autózást, sok szép kirándulást kívánok Nektek.
Előzmény: Vicus_35 (46636)
Jolimama Creative Commons License 2008.04.05 0 0 46641
Előzmény: zlatan92 (46638)
margitmama Creative Commons License 2008.04.05 0 0 46640

vicus35! Gratulálok az új jövevényhez! Legyen örömötök benne, és nagyon vigyázzatok!!! Nekünk is volt sötétkék kocsink.! De már nem autózunk!! puszi margitmama.

 

 

 

Előzmény: Vicus_35 (46636)
eicu Creative Commons License 2008.04.05 0 0 46639

Szia minenkinek!

Valamikor réges volt egy szomszéd asszonyom, aki már sajnos nincs akkor én még fiatal voltam és Őmlegette ezt abizonyos remoskát. Hát ami igaz, én akkor enm figyeltem rá és azt sem tudtam, hogy mi az és mire való. Most viszont figyelek és szeretném tudni. Hol lehet ilyet kapni és nics valakinek képe, hogyan hogyan is nézhet ki?

Margitmama! Amikor látom a neved és a pár szavas írásod nem tudom miért, de lendületet ad nekem. Akkor mindig meggondolom, hogy én sem hagyom abba az írást még akkor sem ha nem tudok olyan érdekes dolgokat írni mint mások.

Borcsimama! Én is mindig ezt szoktam mondani, hogy régen mindennek más íze volt. Keresem azokat, próbálom visszahozni valamilyen módon , de nem sikerül, Azt gondlom, hogy mi sem vagyun már a régiek és az étvágyunk sem az ami volt. 10 étkezésből talán egy  van amit igazán jóízűen elfogyasztok. Senki nem hiszi , hogy milyen keveset eszem és majdnem sohasem esik jól, Ennek ellenére  mégis nyomom a százat.  Ráadásul diétás kaján vagyunk mert a férjem tablettás cukros és én is az eszem vele. Néha bizony pironkodom amikor bizonyos helyeken pld. orvosi rendelőben megkérdezik hogy mennyi vagyok. Azt szoktam mondani szemlesütve hogy sok.

Perzsi! Nagyon bájos "nagylány" unokád van.

Kellemes hét végét mindenkinek.

 

 

zlatan92 Creative Commons License 2008.04.05 0 0 46638
Üdvözletem mindenkinek!
Valaki nem tudna berakni valamilyen lepke-mintát, valamint leírást az elkészítéséhez?
Előre is köszönöm a fáradozást.
LRJudit Creative Commons License 2008.04.05 0 0 46637
Csini darab!
Előzmény: Vicus_35 (46636)
Vicus_35 Creative Commons License 2008.04.05 0 0 46636

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!