Keresés

Részletes keresés

R Z 30 Creative Commons License 2008.02.13 0 0 1602

Sziasztok!

 

Van egy eladó Kalácsos Autóm igény szerint munkalehetőséggel.

Beépített anyagok listája (felszereltsége) Belső méretek Hossz 3.6m Sz 1.9m M 2.3m 100 lit ívó víztartály külső feltöltővel, mennyezeti túlfolyóval 60 lit szennyvíztartály külső kifolyóval 3 Kw átfolyós rendszerű vízmelegítő 5 rétegű műanyag vízcső rendszer 2 medencés rozsdamentes mosogató+ kézmosó Bakelit vízálló, hőálló saválló Falburkoló anyag Oldalfalba építet kőgyapot hőszigetelő anyag Ipari PVC padlózat 600 légköbméter /óra mennyezet oldalfalba építet légelszívó berendezés Policarbonát kivehető ablak test Zárható beépítet polc és pult rendszer 220 Volt elektromos hálózat érintésvédelmi Hatósági engedély csatolva. 12 Volt belső világítás 80 Lit Hütőszekrény Mikrosütő Rozsdamentes belűről zárható külső ablak.Öltöző ,Bio Wc ÁNTSZ Büfé TEAOR 5530 engedély dekoráció vagy anélkül 20% tól HITELezhető Cégnek Magánszemélynek egyaránt. Holnaptól dolgozhat vele.  

Gázos Kürtőskalács sütő kemence + recept+Technologia.

2.800.000

06 70 256 0336

 

TOTHJANOS44 Creative Commons License 2008.02.08 0 0 1601

Szia lacconer

Erdekelne a geped kuldjel infot ,kepet arat,meretet ki gyaqrtotta es hany eves.

En mar kuldtem a cimedre e-mailt de vissza jott. Hol lehet latnhi mert en kulfoldrol jovok haza latogatoba es ha megfelel vinnem magammal

JANOS

TOTHJANOS44@FREEMAIL.HU

 

Előzmény: Lacconer (1600)
MULLL Creative Commons License 2008.02.07 0 0 1599

A Buszkesegeim :)

 

 

             1

 

 

             2

Határúti Creative Commons License 2008.02.07 0 0 1598

Sziasztok!

Én tudom a Határ úti kürtöskalács receptjét!

Teljes betanítással eladnám,vagy üzletbe beszállnék!

Info: baloghviktor@ciromail.hu vagy,

06 20-490 3617.  Balogh Viktornál

ginoka13 Creative Commons License 2008.02.05 0 0 1597
Helló! Akik itt vannak a fórumon, azok vagy sütik már a kalácsot, vagy ha nem, akkor most akarják beindítani, de azért köszi hogy szóltál, szerintem mindenkinek az a legfontosabb, hogy az ő kalácsa legyen a legfinomabb. (legalábbis szerinte) :O) Mert ha ez nem így van, akkor bukta van. és ezzel mindenki tisztába van, hogy szar kaláccsal nehéz jó boltot csinálni
Előzmény: KopiKopp (1596)
KopiKopp Creative Commons License 2008.02.05 0 0 1596
A kürtőskalács a világ egyik legfinomabb dolga(persze anyám föztje után...) ha jól van elkészítve. Én egy táborban ettem az nagyon finom volt. De ettem olyat Óváron a Tesco parkolóban mint a hányás  úgyhogy mindenki ügyeljen hol veszi mert lehet lisztbogaras lisztel vagy stb.-vel csinálják. 
Helem Creative Commons License 2008.02.05 0 0 1595

Vannak eladó kalács sütőim. Betanítást is adok hozzá. Tíz éve csináljuk bevált recepttel.

 

http://kurtoskalacs.freeweb.hu/

ginoka13 Creative Commons License 2008.02.04 0 0 1594
Kom. -Eszt megyéből egész területén de rendezvényeken bárhol az országban.
Előzmény: Lalo1 (1588)
stlouis Creative Commons License 2008.01.31 0 0 1593

Katari anyagokból is megsül a kürtőskalács. Mégpedig ilyenre sikerült.

 

Az egyik direkt lett széthúzva. Kicsit másabb azért a hazai anyagból. De ott is és mindenüt megtalálni a megfelelő anyagokat.

4 iz egy kalácson

www.kurtoskalacs.eu-usa.biz

slomi Creative Commons License 2008.01.29 0 0 1592

sziasztok

 

szeretnek vasarolni egy orias(minimum 80 cm) kurtoskalacs suto gepet (elektromos).Termeszetesen az osszes tartozekaval egyutt.Ha valaki tud ilyet kerem ertesitsen.

nashroll@walla.com

TOTHJANOS44 Creative Commons License 2008.01.29 0 0 1591

SZIASZTOK

OLVASTAM HIRDETERSEDETTES EN NAGYON REGEN KERESEK SUTOT DE A PROBLEMEM AZ HOGY EN NAGYON MESSZE VAGYOK MAR IRTAM HOGY "ISRAELBE" OTT VAN VALAKI AKINEK VAN SUTOJE DE NEM HAJLANDO ELADNI NEKEM MERT IGERTE VALAKI MASNAK. TOBB MINT VALOSZINU HOGY VAN NEKI NEM CSAK EGY SUTOJE ES NEM HAJLando nekem atadni azert en probalok keresni otthon es most te hirdetted .

szeretnem tudni hogy mi az ara mert ha jovok haza latogatoba hoznam magammal

szeretnem tusni hogy mennyi a sujja hogy a rep csomagba el tudam e hozni.

varom valaszodat.

tothjanos44@freemail.hu

Előzmény: Kalács OÉTI (1590)
Kalács OÉTI Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1590

Sziasztok!

 

Van egy-két kedvező ajánlatoma Kürtőskalácsosoknak!

Van még a tavaly készített 6 db gépemből 2 db, nagyon akciós áron meg tudom számítani, papírjai rendben, oéti engedéllyel.

 

http://www.kurtoskalacsoeti.5mp.eu

 

 

 

kalácssütő Creative Commons License 2008.01.26 0 0 1589

Üdv mindenkinek!

Vendéglátó,kereskedelmi és Szolgáltató BT-m teljesen tartozásmentesen 0 Ft-ért bárkinek átadom.

Érd.:0656 330-326-os telefononszámon lehet.

Amúgy, sok sikert mindenkinek!

Lalo1 Creative Commons License 2008.01.26 0 0 1588
Hajdu Bihar-ból vagyok.
Ki kérdezte?
Hol tevékenykedsz?
ginoka13 Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1587
Szia Attila 7 !

Az email-em. ginoka13@citromail.hu
Nekünk, a szén és a kalács között, legalább 20 cm volt, de a parázs vastagsága nagy volt ha közel van a kalács, akkor nagyon vastag a hélya, nem tud megkelni, hanem egyből pirul. elhiszem hogy nem tetszik a kalácsod nagyon meleg a parázs, közel van, ezért nem lehet jó. mi nem is fujattuk, hanem mindent az időre bíztun, így is megsült, 6-8 perc alatt, de akkor elég sok parázs van alatta, és az is fontos, hogy az a parázs tényleg parázs legyen, ne füstölögjön még egy picit sem. Mi rendezvényekre szeretnénk járni, de úgy néz ki, hogy fix helyünk is lesz. De ez még a jövő zenéje, mert ahhoz elég sok pénz kell még :o( Az ANTSZ engedély egy megadott helyre szól de arra addig, amíg vissza nem vonják. Ha mászkálni akarsz, akkor minden alkalommal kell kérni időpontra az ottani ANTSZ-től. meg még van egy csomó minden. először döntsétek el, hogy mit is akartok igazából, mert a mozgóra, és az állóra teljesen más engedélyek szükségesek!! ha kérdésed van írj bátran. ha tudok segítek, jöhet e-mailbe is. ginoka13
Előzmény: attila 7 (1582)
ginoka13 Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1586
Tisztelt Lalo1 te honnan vagy??????
Előzmény: Lalo1 (1584)
attila 7 Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1585

 szia lalo 1

 

 

rendezvényekre járnék szivessebben de tudom nem könyü bejutni

 

én budapesten lakom ha sikerulne egy fix helyet szereznem egy forgalmas helyen akkor itt bp kellene csinjam de még nem tudom hogy kapok-e helyet

Előzmény: Lalo1 (1580)
Lalo1 Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1584
Antsz engedély egy bizonyos helyre érvényes!
Ha további segítséget szeretnél akkor felhívom tisztelt Attila7 a figyelmed, hogy válaszolj a feltett kérdésekre!!!
attila 7 Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1583

szia lalo1

 

most szeretnék belevágni az bizniszbe már megvan a szenes sütöm a tésztátt is kitapasztaltam csak a sütövel nem vagyok megelégedve egyelöre még nincs elképzelésem hogy melyik lenne jobb rendezvényekre járni vagy egy fix helyen csinálni a fix hely ugy gondolom forgalmas nak kell lenie mert máskép nem éri meg

most kezdem intézni az engedélyeket nem lesz könyü ugy gondolom esetleg megtudnád irni hogy elég-e ha egy helyen csináltatatok ántsz engedélyt az ervényes -e az egész országban

Előzmény: Lalo1 (1580)
attila 7 Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1582

 

szia ginoka13

 

köszi hogy irtál a gépem kb 120 cm 7dr fér rá a kalács és a szén között kb 5-8 cm van a szenet egy rácsra teszem .  árammal van meghajtva de akumlátorról is müködik . még egy kérdés ti jártok rendezvényekre is?az ország melyik részén vagytok ?ha esetleg volna valami kérdésem emailban tudnál segiteni az email cimem atila33@freemail.hu esetleg erre elküldheted ha gondolod az email cimedet köszi

Előzmény: ginoka13 (1581)
ginoka13 Creative Commons License 2008.01.24 0 0 1581
Helló! Mi is faszenessel kezdtük, és itt is mi csináltuk a sütőnket, de nekünk nem volt semmi probléma. elég sok faszén kellett hozzá az biztos és nem is volt közel, viszont mi nem adtunk neki levegőt, soha nem is próbáltuk, hogy fujatnánk a szenet. De nekünk működött, csak kézzel tekertük, és nagyon fárasztó volt, mert egyszerre 4 volt fent. esetleg küldj képet róla, vagy mérd meg, én is megnézem a miénket, hogy mekkora távolság van a kalács és a parázs között, meg ilyenek. Ha ez segít akkor írj. ginoka13:O)
Előzmény: attila 7 (1578)
Lalo1 Creative Commons License 2008.01.24 0 0 1580
attila 7 írjál magadról és nevezd meg a helységet ahol szeretnél ezzel foglalkozni.
Tisztelettel
egy régi harcos!
avaris3 Creative Commons License 2008.01.24 0 0 1579

Jó reggelt mindenkinek!

 

Egy kérdésem lenne,talán tudtok segíteni..

Egy kedves ismerősünk Angliában szeretne Bratwurst-ot(sültkolbászt) árulni,de semmi helyismerete nincs.Természetesen tudom,hogy ez nem az a fórum:),de rémlik,hogy vagyunk páran Angliából is,gondoltam talán van egy kis rálátásotok,mennyibe kerül egy hely,négyzetméterre,vagy fix napi,heti stb.árak vannak,és egyáltalán hol vannak jó(bb) piacok.Előre is köszönöm a segítséget.

 

attila 7 Creative Commons License 2008.01.23 0 0 1578

 

sziasztok most csinaltam meg a szenes suto gepet nem tudom miert de nem tetszik ahogy sut tudnatok estleg valami tipet adni, miert nem megy jol lehet hogy keves szennel csinaltam vagy nincs eleg kozel a suto fa a szenhez vagy nem eleg az izzashoz a levego nem tudom .

ha valaki tudna ebben egy informaciot adni megkoszonem

mar suttem de nem az igazi.

a recept jo de sutessel nem vagyok megelegedve

klarasp. Creative Commons License 2008.01.22 0 0 1577
Sziasztok. Szeretnék vásárolni egy önjáró kürtöskalácssütő játművet. Ha egyáltalán van ilyen.. Ha valaki tudna segíteni megköszönném. Spanyolországban élek, itt szeretnél elindítani ezt a vállalkozást. email címem: filepklara@freemail.hu
ginoka13 Creative Commons License 2008.01.19 0 0 1576
nekem nagyon tetszik ezért osztottam meg veletek ;o)
Előzmény: Neo35 (1575)
Neo35 Creative Commons License 2008.01.19 0 0 1575

Költőien találó!!

Előzmény: ginoka13 (1574)
ginoka13 Creative Commons License 2008.01.19 0 0 1574
"Óh az élet egy nagy kürtőskalács, közepén a semmi, körül ott a máz. Kalácsból tudom jól, nekünk csak a lyuk marad... Barátom, hát kürtőztesd magad. ;O)
Neo35 Creative Commons License 2008.01.18 0 0 1573
Szia, ment a levél!
MULLL Creative Commons License 2008.01.18 0 0 1572

Szia Neo!

Latom te is angliaban probalkozol!

Itt is elsz kinnt vagy csak most josz ki?

En is chimney cake-nak neveztem el a kalacsot :)

mar decmber ota megy az uzlet.

szivesen felvennem veled a kapcsolatot, megmutatnam kepeimet, uzletem, honlapom, es akar segittenek is amiben tudok.

Balazs.Molnar1@googlemail.com

Előzmény: Neo35 (1571)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!