Keresés

Részletes keresés

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.09.05 0 1 305

Hú, pedig mit kaptam én azért a Fördős féle Konyhafőnök egyik korábbi évadánál valakitől, amikor írtam, hogy a dolgok a "forgatókönyv" szerint történnek....:) 

 

A legutolsó "Gobbi Hilda újratöltve" évadnál már nem is nagyon írtam ezt, pedig az is nyilvánvalóan forgatókönyv szerint ment, a beválogatáson át a konfliktusokig.

Előzmény: Ilhilla (302)
szévike Creative Commons License 2021.09.05 -3 4 304

De miért kérjük számon, hogy előre megirt műsor, annak megfelelő karakterekkel?

 

Egy-egy ilyen évad milliárdos költségvetéssel megy, dolgozik rajta hónapokig 150-200 ember 

/ez mindkét mostani reality felvezetőjében elhangzott/.

 

Akkor hogyan várhatjuk, hogy odavisznek embert, technikát aztán felhangzik a "Forog", majd csak lesz valahogy!

 

A totem játékosgarnitúrája még csak-csak, a survivoréhoz képest egy akadémiai taggyűlés, de hogy

várnánk el Survivor Gábortól és a lányoktól, hogy önálló gondolatuk legyen az áskálódáson kivül, ami

szórakoztató egy darabig, de aztán a néző átmegy a szomszéd csatornára.

 

Ugyhogy SZERINTEM, aki nem tudja ezeket a műsorokat is, mint egy filmet nézni, az ne nézze.

Végülis a filmek történetét se a szinészek találják ki a kamera előtt, ott is minden mozdulat előre

le van egyeztetve.

 

 

 

Zmmplen Creative Commons License 2021.09.05 -3 2 303

Sobri Jóska biztosan fejét csóválja odafenn. Krausz külsőleg fasza csávónak tűnik, de nem farkasnak. Istenem, városra, konyhára szocializálódott. Ettől még lehet jó fazon. Azon viszont csodálkozom, hogy Völgyesi művésznő 4000 négyzetkilométeren nem érezte a szabadságot, menekült haza a mókuskerékbe.  Nincs semmi bajom velük, kellenek ilyenek is a showba, ettől lesz érdekesebb. Őseim játszottak annak idején hasonlót, a számháborút. A farkasok közé beküldtek egy vadászt, nézettséget növelni. Nagyon gyenge produkció.

Ilhilla Creative Commons License 2021.09.05 -5 2 302

ez az egész műsor egy előre megírt forgatókönyv mentén megy.

 

Ahogy minden más műsor!

 

Lehet, hogy a hamarosan induló táncos műsor előtt meg kellett mutatni Stohlt, hogy a nézők lássák, milyen sokoldalú ember! (Reszkess Gönczi Gábor!) :D

 

Előzmény: Mazsola0070 (301)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.09.05 -2 2 301

Úgy tűnik, megvan a magyarázat minek kellett Stohl:

 

https://liner.hu/totem-stohl-andras-farkasok-csapat/

 

Bennem már csak az merül fel kérdésként, hogy valóban akkor merült volna fel Stohl behozatala, amikor a farkasoktól kiesett két ember?

 

Nyilvánvalóan nem, ez már jó előre le lehetett egyeztetve, szervezve, Stohl mindenképpen jön, bármi történik.

 

Ez pedig arra utal, hogy ez az egész műsor egy előre megírt forgatókönyv mentén megy.

 

Egyébként mi történt most, ami miatt Stohlt ennyire váratlanul, még csak nem is egy kiesést követően be kellett hozni? Ez a műsor nem arról szólna eredetileg, hogy a csapatokból az egyes etapokat követően kiesnek emberek, aztán a legjobb győz?

szuszetti Creative Commons License 2021.09.04 -5 3 300

Értem, amit írsz, de én egy komplett hsz-re reagáltam, miszerint nem ő az, aki hordja a nadrágot és többek közt ezek miatt.

És, ha valaki elmondja, hogy mi a gondja, az nem feltéten hiszti.

És, ha valakinek gondja van a magassággal/sátrazással bármivel, de azt át tudja lépni, akkor részemről kijár neki a belevaló jelző.

Folyamatosan felteszem a kérdést minek vállalta el ezt a játékot ha tériszonyos, ha nem szereti a nomád körülményeket, ha egy pár éjszakás sátrazás ennyire kiborítja. Mégis mit gondolt, egy 5 csillagos szállodában fognak lakni és ki nevet a végént játszani? No igen, tudom, van az a pénz...

 

Bólogatás :)

--------

 

Nem tudok eltekinteni a rangsorolástól, inkább rühelljen sátrazni és mászni bevállaltan valaki, minthogy melldöngetve hirdetve hímségét felsüljön, mint odaát a Survivorban a pasik.
Azaz, inkább Krausz, mint Tibibá vagy Gábor 

Előzmény: gombóc63 (296)
Amaribp Creative Commons License 2021.09.04 -2 0 299

Valamelyik Főző műsorban :)  Bár ott is látszik kis merevsége.

Előzmény: szuszetti (293)
Ilhilla Creative Commons License 2021.09.04 -6 2 298

A sátortáboros hozzáállását látva még jobban megerősödött bennem: egy "nyámnyila" ember, akinek szerencséje, hogy egy talpraesett, karakán nő a párja (aki időnként hisztizik) és terelgeti.

Ebbe a műsorba is azért jött, mert Gabi beszélte rá!

Előzmény: szuszetti (293)
Amaribp Creative Commons License 2021.09.04 -2 0 297

Mert, Pl: én sem jártam a a Bakonyban, vadregényes helyek vannak, ahogy láttam...De mégsem a az Alpok...Csak gondolom, nem közöltek minden infót Velük, ha meg igen, akkor azt is: Játszd el, hogy fóbiás vagy, hol tér, hol pók... introvertált vagy  :D

Előzmény: gombóc63 (296)
gombóc63 Creative Commons License 2021.09.04 -1 1 296

Krausz mint belevaló? Jelenleg egyfolytában hisztizik. Folyamatosan felteszem a kérdést minek vállalta el ezt a játékot ha tériszonyos, ha nem szereti a nomád körülményeket, ha egy pár éjszakás sátrazás ennyire kiborítja. Mégis mit gondolt, egy 5 csillagos szállodában fognak lakni és ki nevet a végént játszani? No igen, tudom, van az a pénz...

Előzmény: szuszetti (293)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.09.04 0 0 295

Úgy láttam, Stohl elsőre nem annyira jött be a csapatának, rögtön megkapta, hogy bénának tartja a farkasokat, meg hogy nem a csapat része akar lenni, hanem a fölöttük álló "megmentő".

 

 

nlion Creative Commons License 2021.09.03 -4 2 294

LOL ez jó lesz. amúgy nem tudom miért mondják a farkasok h a szarvasok nagyképűek mikor pont ők azok aztán mindig elbuknak. stohl jó látta őket

szuszetti Creative Commons License 2021.09.03 -8 1 293

Szerintem Krausz Gábor egy belevaló, talpraesett férfi. Kizárt, hogy Gabi viselje a nadrágot - és sztem pont ez az, ami miatt "be tudta fogni" Gabit. KG-vel nem lehet órákon át hisztériázni (mint odaát pl), és tuti, hogy tud a szemével ölni.

Előzmény: Ilhilla (289)
Peti817172M Creative Commons License 2021.09.03 -1 0 292

Akkor áll meg az idő, ha mindenki megérintette.

Előzmény: Ilhilla (280)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.09.03 -1 2 291

Na meg egy tériszonyos embernek az sem lehet túl kellemes, hogy napi szinten fel kell mennie olyan helyekre, ahová egyébként eszébe sem jutna. 

 

És többször is látszott Krausz arcán az a fajta "lefagyott" arckifejezés, amelyet biztos, hogy nem színészkedésből vágott, hanem valóban hatalmas fóbiával küszködhetett éppen.

 

Persze itt is jön újra a kérdés, ha tudta, hogy ilyen fóbiája van, mi a fenéért vállalta? (Lsd. még a túlsúlyos Busa.)

Előzmény: Amaribp (288)
nlion Creative Commons License 2021.09.03 -1 1 290

jó kis promó volt én bírom stohlt bármilyen hibákat is követett el.

Előzmény: Amaribp (287)
Ilhilla Creative Commons License 2021.09.03 -6 1 289

Lehet, én viszont ezt a pasast a kinézete alapján azt hittem, hogy egy belevaló, talpraesett férfi. Feltételezem, hogy otthon Gabi viseli a nadrágot, ő sokkal életrevalóbb, határozottabb, vagányabb személyiség. Talán éppen emiatt működik köztük a házasság.

Előzmény: Amaribp (288)
Amaribp Creative Commons License 2021.09.03 -2 0 288

Vagy......csak tényleg nem bírja, a no komfort, éjjel-nappal össze vagy zárva emberekkel, akikkel kinti életben nem töltenél hosszú időt.......

Előzmény: Ilhilla (276)
Amaribp Creative Commons License 2021.09.03 -2 0 287
ga_zsi Creative Commons License 2021.09.03 -2 0 286

volt tizenéve egy főnökasszonyom, akinek Ungár Anikó valami rokona vagy ismerőse volt. most valahogy feljött beszélgetés közben ez a főnök és nekem eszembejutott egy "érdekesség"

 

Anno Vajtó Lajos Ungárral élt együtt. Akkor a fia még kb.annyi idős lehetett, mint most Csenge, vagy picivel idősebb.

Most Vajtó Lajos Fésűs Nelli férje, vagyis Csenge "nevelőpapája". 

vagyis mind a két csapatban van egy Vajtó-nevelt. Gábor és Csenge.

na így leírva egyáltalán nem tűnik érdekesnek, csak nekem volt az.

ga_zsi Creative Commons License 2021.09.03 -1 1 285

Totemben az a mesélős rész olyan hosszú és unalmas, hogy már amiatt n(s)em nézem. 

 

Néha tényleg elhúzzák, bár legutoljára legalább nem kétszer kellett végighallgatni a mesét.

Én (tudom, énnel nem kezdünk mondatot, de mégis) inkább nézem ezt a kis langyi műsort, mint a survivor rikácsolását. a totem vége után szoktam átkapcsolni, kb. 10 percet látok belőle, de az nekem bőven elég. pedig szerettem eddig és most is úgy voltam vele, hogy majd mindig visszanézem később, de nem fogom. néha olvasgatom a topikját, ha azt olvasom, hogy már nem csak vita van, hanem taktikáznak is egy kicsit, vagy nem tudom mit, akkor talán megteszem. de ezeket a részeket biztos nem. engem a veszekedés, az anyázás elriaszt, nemhogy érdekeljen.

A filmekben is "utálom" a piff-puff filmeket, nekem a "nyálas" romantice filmek jönnek be, amik másoknak meg halálunalmasak. 

 

Előzmény: Kr.Kr. (284)
Kr.Kr. Creative Commons License 2021.09.03 -1 1 284

"Nem is tudom, Szőke miért nem ide jelentkezett," - lehet ment volna, ha hívják, de az RTL köszönte szépen, elég volt nekik belőle annyi :)

 

Totemben az a mesélős rész olyan hosszú és unalmas, hogy már amiatt n(s)em nézem. 

Előzmény: Mazsola0070 (283)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.09.03 -1 1 283

Őszintén szólva a Totem már unalmas (és szerintem a végéig ugyanez lesz), a Survivort (ahogy a szaktopicban fogalmazott valaki) meg el "Való Világosították".

 

Nekem a "Joe" művésznevű műsorvezető (egyébként Varga Miklós) sem szimpatikus (az előéletét olvasva különösen nem), na de amit a "civilek" csapatában leművelnek egyesek, az a szekunder szégyen kategória, néha nekem kínos nézni.

 

Úgyhogy ez már nem az a Survivor, amit korábban szerettem nézni.

 

Nem is tudom, Szőke miért nem ide jelentkezett, itt aztán mutatták volna a műsorban is, ahogy vállalhatatlan stílusban szidja a csapattársait... 

 

 

 

Előzmény: ga_zsi (281)
Kr.Kr. Creative Commons License 2021.09.03 -1 1 282

Szerintem nem volt ott semmiféle szakadás. Ha az lett volna, napokig menni se tudott volna, nem túrázni.

 

Meghúzódott, pihentette. De kellett a dráma. Nem ez lenne a tv2 első hazugsága.

Előzmény: szévike (275)
ga_zsi Creative Commons License 2021.09.03 -1 2 281

arra vágtak fancsali képet, hogy jön hozzájuk valaki, aztán amikor meglátták, hogy ki, akkor jött a széles vigyor. hogy mennyire volt őszinte???? 

lehet, hogy megint ők voltak a lassúbbak és úgy gondolták a szerkik, hogy így túl korán elfogynak?

 

lehet, hogy ez a játék és a történések kicsit "harmatosak", de azért ez még mindig szimpatikusabb nekem, mint az "elefántürülék alatt" vagy,stb...... kijelentések a másiknál. nekem azokból az utolsó 10-15 perc pont elég. itt legalább a táj gyönyörű. voltam már arra, egyik-másik pályát élőben is látta már x éve, de a TV-ben - mint tudjuk -  minden sokkal szebb. és engem Nóri sem zavar. úgy látszik, ritka vagyok, mint a fehér holló, de nekem bejön ez a totem.

Előzmény: Mazsola0070 (279)
Ilhilla Creative Commons License 2021.09.03 -5 1 280

Én azt sem értem, hogy miért kell mindenkinek (még az instruktőrnek is) megérintenie a kincsesládát, amikor végre megtalálják? ha nem érintik meg, akkor nem érvényes  a dolog?

Előzmény: Zmmplen (277)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.09.02 0 0 279

"Logikus az lenne, de Stohlt csak akkor hozhatják be a játékba, ha valaki soron kivül nem párbajban kiesik."

 

Az előzetesből nem úgy tűnt, hogy bárki is kiesne vagy feladta volna, ott álltak mind az öten Stohl érkezésekor.  Persze aztán az is lehet, hogy Stohl megjelenése után adja fel valaki.

 

Az is érdekes, hogy a korábbi promó előzetesekben nagyon fancsali képpel, egyáltalán nem lelkesen fogadták Stohlt, most meg széles vigyorral, tapsolva.

 

Ez hogy volt, többször is felvették Stohl érkezését?

Előzmény: szévike (275)
nlion Creative Commons License 2021.09.02 -1 1 278

még mindig szimpatikusabbak mint a civil brigád a survivorbe. stohl úgy jön ide h már egy hete promózzák hogy pénteken azaz holnaptól ő is játékos lesz méghozzá a farkasoknál

Előzmény: Zmmplen (277)
Zmmplen Creative Commons License 2021.09.02 -5 2 277

Ezt a zagyvaságot! Mint a saláta, mindent bele. Őserő, farkas, szarvas, jurta, kristály, totem, kincsesláda.... Minek is a jurta, amikor barlangok vannak? Mitől szarvasok a szarvasok és mitől farkasok a farkasok?
A Völgyesi művésznő mentálisan gyenge, ment a levesbe. Krauszra ráfagyott a savanyú ábrázat, nem értem, miért nem tudott örülni az 50 pontoknak? VV Leo túlpörög, állandó okoskodása kezd idegesítő lenni. Furkóra ráfért volna 1-2 illemtanóra. Bogi, Csenge hajrá!
Mondjátok, hogy kerül ide Stohl?

Ilhilla Creative Commons License 2021.09.02 -5 0 276

Én Krauszt láttam győztesnek (már csak Gabi miatt is), de lehet, hogy nem bírja a távollétet ő sem, mert a "nagy tüzeket fellobbantja"! :-)

Előzmény: szévike (275)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!