Keresés

Részletes keresés

költekező Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 222

Mán odavan a vezér, most azon kell aggódni, hogy hazajut e.

Előzmény: Törölt nick (201)
díplómáss Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 220

nálunk keresztény kultúrájú disznó lesz

Előzmény: Törölt nick (219)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 219

A kínai asztrológia szerint a disznó éve hazánkban 2019. február 4-én a kora reggeli órákban kezdődik,  melynek hatására az események új fordulatot vesznek.   
Utána 2020 pedig a patkány éve lesz.

 

Na jók a kilátásaink.....:-))

Előzmény: Ugrik.Borbála (216)
díplómáss Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 218

csak viccelődök :D

Előzmény: vásárhelyi lendület (217)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019.01.01 0 0 217

Miért? Tök költői, csak fölöslegesen ordibál.

Ugrik.Borbála Creative Commons License 2019.01.01 0 0 216

Ilyenkor hol van a moderátor?

díplómáss Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 214

SÁTÁNDISZNÓ!!!

kicsivel több maradhat? Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 213

ezt gondolom a fideszes képviselő mszmp-s elvtársaknak is szántad?

Előzmény: Borabora0000 (210)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019.01.01 0 0 212

És mi tart vissza attól, hogy megkérdezd a levelezőpartneredet, most egy év után fizetik-e ki a túlórát?

Előzmény: Törölt nick (209)
Ugrik.Borbála Creative Commons License 2019.01.01 0 0 211

Az nem humor volt, hanem a komor valóság.

Előzmény: Borabora0000 (210)
Borabora0000 Creative Commons License 2019.01.01 -2 0 210

Nektek komcsiknak nagyon gyenge a humorotok illetve nincs is. Nem csoda, a munkásőr gyűléseken nem lehetett gyakorlatot szerezni. 

Előzmény: Ugrik.Borbála (202)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 209

Akkor.adjunk ennek pár napot.

Nekem audiban napi levelezőpartnerem vam.

Kivárom.

Előzmény: vásárhelyi lendület (206)
Ugrik.Borbála Creative Commons License 2019.01.01 0 0 207

Tagadni fogják akkor is.

Előzmény: vásárhelyi lendület (206)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019.01.01 -1 1 206

Épp akartam mondani, hogy ha február elején kiderül, mit össze hazudoztatok erről a három éves túlóra kifizetésről, akkor vajon hány itteni nicknek lesz annyi gerince, hogy elnézést kérjen? Természetesen nickekre gondolok, mert hogy a ballib szarházi szakpolitikusok és féreg szakszervezeti vezetők, akik pontosan tudják, hogy nem igaz a három évvel való riogatás, azok nyilván a tőlük megszokott lapos fing üzemmódban fogják elkenni a dolgot.

Előzmény: Törölt nick (205)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 205

Nem kell túl sokat várni erre.

A januári bérek már megmutatják a tutit.

Előzmény: vásárhelyi lendület (203)
Jaka46 Creative Commons License 2019.01.01 0 0 204

Köszi!

Nekem nem tűnt hosszúnak,jó buli volt de valóban nemrég tértem magamhoz,pia-kaja ma nem kell az biztos,viszont sok citromos jeges limonádét vedelek.

Előzmény: Terépcsecseőy Lw. Bogumil (200)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019.01.01 -1 1 203

Es azt a túlórát  nem 3 múlva lehet esetleg talán majd kifizetni ...

Hanem a következő fizetéskor.

 

 

 

Én ugyan már többeknek felajánlottam, hogy ha tudnak példát a jelenlegi szabályozás szerinti egy éves túlóra kifizetésre, az ne tartsák vissza, de eddig még nem találkoztam ilyennel, pedig elég sokan nyomatják teli pofával a három év utáni kifizetést.

Előzmény: Törölt nick (196)
Ugrik.Borbála Creative Commons License 2019.01.01 -1 3 202

https://aristo.pestisracok.hu/ujevi-koszonto/

 

Az új évben a haladó ellenzék bizonyára nem fog leszállni a sehová sem tartó vonatról és további tüncikre számíthatunk, a megszokott decens körülmények között. Hiszen a feladat adott: miképpen tudja a lehető legkevesebb ember a lehető legjobban feldúlni a várost?

A következők várhatóak:

  • Kunhalmi képviselő asszony, tiltakozásul fel akarja gyújtani magát a Kossuth téren, ezért egy vödör Chanel Coco Mademoiselle parfümöt önt magára, de otthon felejti a gyufát.
  • Tordai Bencét a fasiszta tűzoltók szedik le az országház csillárjáról ahol éppen cöfög.
  • Hadházyt megchippelik és beoltják veszettség ellen.
  • Varju László éhségmenetet indít Szabolcsból, de megverik és ezért felcsap biztonsági őrnek.
  • A Momentum meghirdeti a Cselekvés Köreit.
  • A százéves évfordulóra tekintettel Alföldi rockoperát rendez Béla a Kun címmel.
  • A jobbikos képviselők magasan lengő árpádsávos zászlók alatt testületileg betérnek az izraelita felekezetbe és a Mazsihisz legerősebb frakcióját alkotják majd.
  • Vadai Ágnes lefogy és Bíró Icával, talpig vasban, közös lemezt adnak ki „NER Metál” címmel. A hír hatására Merilyn Manson nyugdíjba megy.
  • A szakszervezetek giga tüntetést hirdetnek „Több Mézet a Proletariátus Madzagjára” címmel. A kezdeményezést támogatja a magyar Méhészek szövetsége is.
  • Szél Berni fölényesen megnyeri az első magyar sopánkodó bajnokságot.
  • És így tovább.
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 201

Az illib hsz-ok döntő többsége jelzőktől hemzseg.

Ellenben a reakciókra hiszterikusan reagálnak.

 

Ha vki nem viktorviktor seggéből tekintget ki, az alapból ballib, sorosista, blabla, blabla.

 

Én azért megnézném ezeket az orcákat, ha vmi csoda folytán menne a lecsóba a narancsültetvényes csorda.

Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019.01.01 0 0 200

BÚÉK!

 

Látom, hosszúra nyúlt a tegnapi mulatság, hogy csak délután egykor sikerült magadhoz térned.

Előzmény: Jaka46 (199)
Jaka46 Creative Commons License 2019.01.01 0 0 199

Jó reggelt!

B.U.É.K  MINDENKINEK!

Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019.01.01 0 0 198

Ez nem is jutott eszembe, pedig mennyire kézenfekvő.

Előzmény: Ugrik.Borbála (197)
Ugrik.Borbála Creative Commons License 2019.01.01 0 0 197

Úgy tudja, minden nick személyesen Orbán.

Előzmény: Terépcsecseőy Lw. Bogumil (194)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 -2 0 196

A topicnyitó gyerekei akkor túlóráznak, amikor akarnak.

És annyit, amennyit akarnak. Megkérdezik őket? Igaz, nem.az udvart sepregetik.

Es azt a túlórát  nem 3 múlva lehet esetleg talán majd kifizetni ...

Hanem a következő fizetéskor.

 

Életszínvonalat ne hasonlítgassunk.

Lehetőségeket se.

Elérhető célokat se.

 

2 ember, ha dolgozik, mintha egy másik dimenzióba keveredett volna, akkora a különbség.

Nekik nem csak majd egyszer talán esetleg lesz ejropai bérük.

 

Az is tény  h az idei népszavazás olyan tűpontosan belövi a mérleg nyelvét, ami után nem lehet már tovább áltatnia magát az "ellenzéknek" nevezett bohócgarnitúrának.

 

Ha fletot a tűz közelében hagyják, ássanak egy mély gödröt, es temessek el magukat!!

Előzmény: vásárhelyi lendület (188)
Ugrik.Borbála Creative Commons License 2019.01.01 0 1 195

Ilyen baloldalon nincs. Ha a jobboldal nem tudja rögtön legyilkolni, megteszik a sajátjai.

Előzmény: Törölt nick (189)
Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019.01.01 -1 1 194

"fö dakota" nick már nem egyszer azzal vádolt engem is, hogy szerinte én itt önmagammal "levelezek", mint Mikes Kelemen.

 

Szerintem annyira el van vetemedve, hogy azt képzeli, hogy valamennyi antisorosista nick mögött egyetlen ember áll.

Előzmény: vásárhelyi lendület (193)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019.01.01 0 0 193

Amit le akarok írni, az semmilyen formában  nem igényel saját nickes levelezőpartnert. Erre mondjuk 50-es IQ feletrt bárki rájönne, nem csodálom, hogy neked nem sikerült.

Előzmény: Törölt nick (191)
kicsivel több maradhat? Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 192

- bocsi néhány szó felcserélődött, de gondolom azért olvasható így is- :-) 

Előzmény: kicsivel több maradhat? (190)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 191

Imádom amikor saját magaddal levelezel.

Előzmény: vásárhelyi lendület (187)
kicsivel több maradhat? Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 190

"a topiknyító által megjelölt" országok önmagukban( konkrét nélkül)hiteles hivatkozások önmagukban nem árnyalnak semmit.

A magyarok általános egészségi állapota, az egészségügyi ellátó rendszer minősége, a nyugdíjkorhatár, a munka és lakhatási körülmények ezek árnyalnak, nem is kicsit, ezért írtam, hogy amíg bele nem döglik.  

Előzmény: vásárhelyi lendület (188)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!