Keresés

Részletes keresés

krampoosz Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1276

EOS 50E váz+grip eladó: 60khuf

20/327-8506

papugaja Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1275

Lehet az EOS 300 semmicsoda is.

Előzmény: nord (1274)
nord Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1274

Canon 300 micsoda?

300D vagy 300X vagy 300V?

 

Ha esetleg 300D: http://www.easynet.hu/digicam/Canon/Hun/

 

Előzmény: gildy (1273)
gildy Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1273

Sziasztok!

A minap vásároltam egy EOS 300 tipusú gépet, amihez magyar nyelvű használati utasítást keresek, akár szkennelt vagy fénymásolat formájában is.

 

Hörbi Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1272
Árak?
Előzmény: szaboM (1271)
szaboM Creative Commons License 2005.08.29 0 0 1271
20D 350D s2 s1 pro1 hivatalos canon garival(kamera kft) és teljes nyomdai magyar manuallal 0 exposan eladósorban vannak még mindig!Folyaqmatosan kaphatóak ezek a gépek nálam ráadásul mától a 350d kitet 1Gb os cf el adom!

aki ugy érzi hogy magaévá akar tenni egyt irjon:

szilart@hotmail.com
Kuulpix Creative Commons License 2005.08.29 0 0 1270

28-105 eltávozott. Köszi az érdeklődést!

Előzmény: Kuulpix (1243)
graves Creative Commons License 2005.08.28 0 0 1269
Sziasztok.

Eladásra kínálom
Canon EOS 5 váz + Vertical Grip VG10-el (Eredeti dobozban, kézikönyvvel) 65.000 HUF, Canon EOS 100 váz (kézikönyvvel) 25.000 HUF,

Canon 430 EZ rendszervaku 20.000 HUF



Érd. graves@freeweb.hu címen, vagy tel:(42)700-011
vasmag Creative Commons License 2005.08.27 0 0 1268

Köszönöm szépen, megnéztem és elég meggyőzőnek találtam a tesztet! Az Objektív olyan mindenesnek látszik, de lehet, hogy tájképhez  és portréhoz használható leginkább?

Vagy tévedek? 

Előzmény: mgy (1267)
mgy Creative Commons License 2005.08.27 0 0 1267
Előzmény: mgy (1266)
mgy Creative Commons License 2005.08.27 0 0 1266
Mire kell?
Én gondolkodtam rajta pár éve, aztán 28-135 lett belőle. Amatőr célra ez jobb... És persze fele annyiba kerül. Volt valahol a weben egy összehasonlítás, talán megtalálom...
Előzmény: vasmag (1264)
2Bálint Creative Commons License 2005.08.27 0 0 1265

megér!!!

 

Előzmény: vasmag (1258)
vasmag Creative Commons License 2005.08.27 0 0 1264

Akkor megvenném. De  szerettem volna meghallgatni a véleményeteket  róla.

Előzmény: 61antana (1263)
61antana Creative Commons License 2005.08.27 0 0 1263
Miért? Akkor eladod 200ezerért? :))))
Előzmény: vasmag (1258)
vasmag Creative Commons License 2005.08.27 0 0 1262
Nem! Ezt még az  EF 24-70mm f/2.8L USM  elött adták ki elösszőr, de azóta is drágábban forgalmazzák Canon EF-L USM 2,8/28-70 77 CPS néven! Így is kell rákeresni! Elég ritka obi nálunk, valószínű azért,mert drága.
Előzmény: punto (1260)
mgy Creative Commons License 2005.08.27 0 0 1261
nagyon topon vagy objektívekben!
Előzmény: punto (1260)
punto Creative Commons License 2005.08.27 0 0 1260
nem EF 24-70mm f/2.8L USM ??
Előzmény: vasmag (1258)
talajmunkas Creative Commons License 2005.08.27 0 0 1259

Sziasztok !

 

Vennék egy Canon 400mm F/4 DO IS objektívet,

 

illetve eladnék egy 1DSmk1-et

 

üdv

talajmunkas@freemail.hu

vasmag Creative Commons License 2005.08.27 0 0 1258

Sziasztok!

 

Tanácsot szeretnék kérni tőletek, hogy megér e kettőszázezret egy Canon  EF L  28-70 F2.8 USM  OBI szép és hibátlan állapotban.

Getos Creative Commons License 2005.08.27 0 0 1257

Canon 300D Gyönyörű állapotban (8000expo)ezüst,+ Tamron AF28-200MM F/3.8-5.6 XR Aspherical (IF)Macro obi(hibátlan), + 512CF eladó 1ben, vagy elcserélhető értékegyeztetéssel kompaktra, Kecskeméten.! FIX Ár: 170.000Ft

 

pc.service@freemail.hu

 

fotoman_EOS Creative Commons License 2005.08.26 0 0 1256
Sziasztok

Az alábdi fotós cuccaim eladóak:

EOS30 (ELAN7E) portrémarkolattal (BP300) + gyári távkioldó (RS60 E3) 65.000,- HUF
Canon EF 28-135 – IS USM gyári napellenzővel (EW-78B-II) 95.000,-

A gép és az objektív egyaránt másfél évesek és jó (újszerű) állapotban vannak.

Az érdeklődéseket e-mail-en várom a ballazoli@gmail.com címen vagy telefonon a 70/452-7111-es számon.

Üdv mindenkinek

Zoli
purulenta2 Creative Commons License 2005.08.26 0 0 1255

Sziasztok, ha valakit érdekelne

Canon EOS-hoz (digihez is) tökéletes állapotú 1,5 éves Sigma EX 24-70
2.8 (iá:95E), Sigma 70-200 2.8 HSM (iá:195E) ill. Sigma 2x Teleconv.
(iá:47E a telével együtt 230E Ft) objektívek tokkal,napell., dobozzal eladók.

Gellért Tel:06-30-4913315

punto Creative Commons License 2005.08.26 0 0 1254
elvárhato ...no de ilyen nem lesz...!
Előzmény: papugaja (1253)
papugaja Creative Commons License 2005.08.26 0 0 1253
Asszem egy "bocs" elvárható tőlük.
Előzmény: Pelican (1234)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.25 0 0 1252
És a 430EX nem? ;-)
Előzmény: dtam (1251)
dtam Creative Commons License 2005.08.25 0 0 1251
Engem is 420ex erdekelne, ill h mennyi?
Koszi :)
Előzmény: Törölt nick (1246)
Getos Creative Commons License 2005.08.25 0 0 1250
Canon 300D Gyönyörű állapotban (8000expo)ezüst,+
Tamron AF28-200MM F/3.8-5.6 XR Aspherical (IF)Macro obi(hibátlan),
+ 512CF eladó 1ben, vagy elcserélhető értékegyeztetéssel 100-120 ezer
körüli kompaktra, Kecskeméten.



pc.service@freemail.hu

06/302744816



FIX Ár: 170.000Ft
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.25 0 0 1249
420 EX vaku ha van, mennyiért?
Előzmény: Törölt nick (1246)
Twr Creative Commons License 2005.08.25 0 0 1247
Az EF 50 1.8 II + BW elment.
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.25 0 0 1246
Üdv mindenkinek!

Canon 20D kit érkezik a hétvégén 319.000 Ft-ért
Canon EOS 350D Kit raktárról 188.000 Ft

Azonkívül vannak kiegészítők, markolatok, és 580-as vaku is.
A készülékek vadonatújak, bontatlan csomagolásból két év garival, teljes magyar nyelvű leírással rendelkeznek.

Bátran hívjatok.
70/624-3086

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!