Keresés

Részletes keresés

_Szlejer_ Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1296

Maximum ezt lopják ;-)

http://www.reviewpost.com/

Előzmény: photofun (1294)
Twr Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1295
abszolút nem gáz. eddíg senki nem mert felvállalni független fotós oldalt, aki nem tetszik az meg nenézze vagy bogarássza a fórumot tech infókért.
Előzmény: photofun (1294)
photofun Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1294
Szegeny Fred Miranda, ha tudna, hogy lopjak a honlapjat...:-)
Előzmény: oTYOSIo (1287)
rgranc Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1293
OFF

Hú, az aztán ultrazoom... :)
Előzmény: Enzo Molinari (1292)
Enzo Molinari Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1292
Szia! Megvan még a 28-1035?
Előzmény: Abrash (1286)
marci03 Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1291

Sziasztok!

 

Canon BG-E2-es markolatok eladók.Bontatlan csomagolással, 1 év garanciával.

 

Ár:40.000/db.

 

06-70-315-48-72

photoboy Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1290
Szép állapotú 28-200 mm f3,8-5,6 LD canon csatlakozós Tamron objektív eladó. 72-es frontlencséjére ajándék UV-t adok.
ár:40.000 Ft

Csere esetén érdekelne sigma1,4X vagy 2X telekonverter. Természetesen ráfizetek.


airpistol@freemail.hu
Fuel Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1289

Sziasztok!

 

Canon EOS 33V keveset hasznalt elado, dobozaban szamlajaval, meg honap vegeig garancialis.

Ar: 80e.

 

Udv: Fuel

szaboM Creative Commons License 2005.09.01 0 0 1288
17-40 4L eladó teljesen bontatlan dobozzal mindennel!

szilart@hotmail.com

..
oTYOSIo Creative Commons License 2005.09.01 0 0 1287

Sziasztok

 

esetleg vásárlás elött ide nézetek egy külföldi oldalt koppintotak le magyarra de szerintem jó lesz ha lesz vélemény tényleg nem csak elvétve egy pár ma indult ha jol látom.

 

http://www.fototipp.hu/review/

 

 

üdv

Tyosi

Abrash Creative Commons License 2005.09.01 0 0 1286
KOrrekt, alig használt de nem vadiúj 28-135 IS napellenzővel, (költözés után doboz is meglesz hozzá)

90e - úgy gondolom, alku nélkül sem rossz ár.

ZooLee Creative Commons License 2005.09.01 0 0 1285
6 milliót nem adok érte, de ha 6e, akkor érdekelne!!! :)

ZooLee
Előzmény: jordan9 (1283)
Bandi-T Creative Commons License 2005.08.31 0 0 1284
Fekete 300D kitet (azaz valamelyik 18-55-ös obival, nem néztem meg közelebbről, melyikkel) láttam ma délután fél hat körül Budapesten a Deák téren levő fotósboltban 190.000,- forintos áron.
jordan9 Creative Commons License 2005.08.31 0 0 1283

Eladó új SLIK monopod 300 6000ezer forint. jordan9@freemail.hu

3.14-tyu Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1282

Canon 350 d-t, garanciálisat illetve 17-40/4L objektívet vennék!

Ajánlatokat emailben várok!

mobilkill kukac freemail pont hu

vagy

gyrfalcon kukac freemail pont hu

pede Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1281

Bocs, a 300-as markolattal együtt 36e Ft.

 

pede Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1280

Eladó Canon EOS 500 N váz, 28-90-es objektívvel, gyári tokkal (30e Ft) és egy EOS 300 váz (30e Ft). Mindkettő használt, de szép állapotú, kifogástalanul működik. Hobbi fotósoknak, kezdőknek illetve pótgépnek ideális.

gildy Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1279
Ez csak simán 300-as, analóg gép. Azért köszi.
Előzmény: nord (1274)
garfieldka Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1278
50-500-as DG (új) verzió megfelel? Ha érdekel, írj a privátra!
Előzmény: photoboy (1277)
photoboy Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1277
hello

100-300mm f4 sigma objektívet és/vagy 50-500mm sigma objektívet keresek megvételre eos csatlakozással.

Előre is köszönöm!

airpistol@freemail.hu
krampoosz Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1276

EOS 50E váz+grip eladó: 60khuf

20/327-8506

papugaja Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1275

Lehet az EOS 300 semmicsoda is.

Előzmény: nord (1274)
nord Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1274

Canon 300 micsoda?

300D vagy 300X vagy 300V?

 

Ha esetleg 300D: http://www.easynet.hu/digicam/Canon/Hun/

 

Előzmény: gildy (1273)
gildy Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1273

Sziasztok!

A minap vásároltam egy EOS 300 tipusú gépet, amihez magyar nyelvű használati utasítást keresek, akár szkennelt vagy fénymásolat formájában is.

 

Hörbi Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1272
Árak?
Előzmény: szaboM (1271)
szaboM Creative Commons License 2005.08.29 0 0 1271
20D 350D s2 s1 pro1 hivatalos canon garival(kamera kft) és teljes nyomdai magyar manuallal 0 exposan eladósorban vannak még mindig!Folyaqmatosan kaphatóak ezek a gépek nálam ráadásul mától a 350d kitet 1Gb os cf el adom!

aki ugy érzi hogy magaévá akar tenni egyt irjon:

szilart@hotmail.com
Kuulpix Creative Commons License 2005.08.29 0 0 1270

28-105 eltávozott. Köszi az érdeklődést!

Előzmény: Kuulpix (1243)
graves Creative Commons License 2005.08.28 0 0 1269
Sziasztok.

Eladásra kínálom
Canon EOS 5 váz + Vertical Grip VG10-el (Eredeti dobozban, kézikönyvvel) 65.000 HUF, Canon EOS 100 váz (kézikönyvvel) 25.000 HUF,

Canon 430 EZ rendszervaku 20.000 HUF



Érd. graves@freeweb.hu címen, vagy tel:(42)700-011
vasmag Creative Commons License 2005.08.27 0 0 1268

Köszönöm szépen, megnéztem és elég meggyőzőnek találtam a tesztet! Az Objektív olyan mindenesnek látszik, de lehet, hogy tájképhez  és portréhoz használható leginkább?

Vagy tévedek? 

Előzmény: mgy (1267)
mgy Creative Commons License 2005.08.27 0 0 1267
Előzmény: mgy (1266)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!