Keresés

Részletes keresés

rgranc Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1306
Nem írok mailt, inkább ide mondom el a véleményem. Írtál árat? Ki mondja rajtad kívül hogy marha jó? Rakjál be 1-2 linket tesztekre, képekre, véleményező oldalra... Ne azzal akard eladni hogy "marhára meg akarok már szabadulni tőle"... Ha annyira jó, akkor miért akarsz már annyira megszabadulni tőle?

Szerintem (szerintem) ez a válasz.
Előzmény: klep (1305)
klep Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1305

Tamron 28-75/F2.8 "Vigyétek már a francba!" jeligére eladó!

canon@vipmail.hu

És ha már írok mindjárt meg is ragadom az alkalmat, hogy kérdezzek.

vajon miért ilyen nehéz eladni ezt az marha jó objektívet a mo-i hivatalos ár alig több mint feléért, akkor amikor az egész világon hiánycikk?

Ha tudod a választ akkor is írj ide: canon@vipmail.hu

3.14-tyu Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1304

Canon 350 d vázat vennék, sürgősen!

Kit is érdekel.

Magyar leírás, garancia előny!

mobilkill kukac freemail pont hu

browny.hu Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1303
Makulátlan állapotú Canon EF 400/5,6L eladó, minden tartozékával (még a doboza is megvan) 300e Ft.

20/9151033
barnus kukac browny pont hu
Abrash Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1302
rgranc


peace :-)

(melléolvastam - és mostanában sok a melléírkálós topictárs)
Előzmény: rgranc (1300)
rgranc Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1301
80 dollár a szkript regisztrációja, az kevesebb mint egy évre az átlagos tárhely- és domain fenntartás, ne tételezzük már fel hogy lopják... Még szmájlival sem... :)))
Előzmény: _Szlejer_ (1296)
rgranc Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1300
Szerintem túl sok kávét iszol. És a 28-1035 SZERINTEM igenis ultrazoom. :)
Előzmény: Abrash (1297)
würthkiller Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1299

Szia!!

szerintem ezt most félreértetted.

az ultrazoomot az átfogásra értette  28-1035, amit elírt az előző beíró.

meg ot a szmájli is.

Előzmény: Abrash (1297)
KoPe50 Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1298
"28-1035"
Ha jobban megnézed, ez tényleg ultra-betyár zoom... :)))
Előzmény: Abrash (1297)
Abrash Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1297
rgranc,

nem tudom miért kotyogsz bele MÁS ADÁSVÉTELÉBE. Alsó hangon modortalanság.

a 28-135 az L kat alatti LEGJOBB obi. (kipróbáltam dián, 10Dn, volt mellette 28-105, 28-70/2,8L, 70-200/4L, 17-40/4L - pontosan tudom miről beszélek)

Az én 10Dmen 28-on jobban muzsikált felbontást terkintve, mint a 17-40/4 L 28-on.... tessék kipróbálni.

Nekem bevált Indiától akármeddig (nem ez a pédány, hanem az elődje, de ez más tészta)

Mi a pék közöd van ahhoz, hogy valaki ilyet ad el, más meg ilyet keres, hm??????
Ha valami kinai szemetet akarnék elsózni nagymellénnyel, OK ha a topic tagsága helyretesz.
Mivel nem ez történik: BUGGER OFF

(amúgy az "ultrazoom" kifejezés NEM erre az obiosztályra használatos, kár magadat égetned)
Előzmény: rgranc (1293)
_Szlejer_ Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1296

Maximum ezt lopják ;-)

http://www.reviewpost.com/

Előzmény: photofun (1294)
Twr Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1295
abszolút nem gáz. eddíg senki nem mert felvállalni független fotós oldalt, aki nem tetszik az meg nenézze vagy bogarássza a fórumot tech infókért.
Előzmény: photofun (1294)
photofun Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1294
Szegeny Fred Miranda, ha tudna, hogy lopjak a honlapjat...:-)
Előzmény: oTYOSIo (1287)
rgranc Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1293
OFF

Hú, az aztán ultrazoom... :)
Előzmény: Enzo Molinari (1292)
Enzo Molinari Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1292
Szia! Megvan még a 28-1035?
Előzmény: Abrash (1286)
marci03 Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1291

Sziasztok!

 

Canon BG-E2-es markolatok eladók.Bontatlan csomagolással, 1 év garanciával.

 

Ár:40.000/db.

 

06-70-315-48-72

photoboy Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1290
Szép állapotú 28-200 mm f3,8-5,6 LD canon csatlakozós Tamron objektív eladó. 72-es frontlencséjére ajándék UV-t adok.
ár:40.000 Ft

Csere esetén érdekelne sigma1,4X vagy 2X telekonverter. Természetesen ráfizetek.


airpistol@freemail.hu
Fuel Creative Commons License 2005.09.02 0 0 1289

Sziasztok!

 

Canon EOS 33V keveset hasznalt elado, dobozaban szamlajaval, meg honap vegeig garancialis.

Ar: 80e.

 

Udv: Fuel

szaboM Creative Commons License 2005.09.01 0 0 1288
17-40 4L eladó teljesen bontatlan dobozzal mindennel!

szilart@hotmail.com

..
oTYOSIo Creative Commons License 2005.09.01 0 0 1287

Sziasztok

 

esetleg vásárlás elött ide nézetek egy külföldi oldalt koppintotak le magyarra de szerintem jó lesz ha lesz vélemény tényleg nem csak elvétve egy pár ma indult ha jol látom.

 

http://www.fototipp.hu/review/

 

 

üdv

Tyosi

Abrash Creative Commons License 2005.09.01 0 0 1286
KOrrekt, alig használt de nem vadiúj 28-135 IS napellenzővel, (költözés után doboz is meglesz hozzá)

90e - úgy gondolom, alku nélkül sem rossz ár.

ZooLee Creative Commons License 2005.09.01 0 0 1285
6 milliót nem adok érte, de ha 6e, akkor érdekelne!!! :)

ZooLee
Előzmény: jordan9 (1283)
Bandi-T Creative Commons License 2005.08.31 0 0 1284
Fekete 300D kitet (azaz valamelyik 18-55-ös obival, nem néztem meg közelebbről, melyikkel) láttam ma délután fél hat körül Budapesten a Deák téren levő fotósboltban 190.000,- forintos áron.
jordan9 Creative Commons License 2005.08.31 0 0 1283

Eladó új SLIK monopod 300 6000ezer forint. jordan9@freemail.hu

3.14-tyu Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1282

Canon 350 d-t, garanciálisat illetve 17-40/4L objektívet vennék!

Ajánlatokat emailben várok!

mobilkill kukac freemail pont hu

vagy

gyrfalcon kukac freemail pont hu

pede Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1281

Bocs, a 300-as markolattal együtt 36e Ft.

 

pede Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1280

Eladó Canon EOS 500 N váz, 28-90-es objektívvel, gyári tokkal (30e Ft) és egy EOS 300 váz (30e Ft). Mindkettő használt, de szép állapotú, kifogástalanul működik. Hobbi fotósoknak, kezdőknek illetve pótgépnek ideális.

gildy Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1279
Ez csak simán 300-as, analóg gép. Azért köszi.
Előzmény: nord (1274)
garfieldka Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1278
50-500-as DG (új) verzió megfelel? Ha érdekel, írj a privátra!
Előzmény: photoboy (1277)
photoboy Creative Commons License 2005.08.30 0 0 1277
hello

100-300mm f4 sigma objektívet és/vagy 50-500mm sigma objektívet keresek megvételre eos csatlakozással.

Előre is köszönöm!

airpistol@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!