Keresés

Részletes keresés

garfieldka Creative Commons License 2005.09.09 0 0 1358
Minek akarsz kagylózni? Azt a kis recés kereket a kereső jobb felső sarkában addig tekered, míg éles lesz a kép.
Előzmény: Törölt nick (1356)
farkzoli Creative Commons License 2005.09.09 0 0 1357
-1? Akkor miért nem jó a kereső korrekciója?
Előzmény: Törölt nick (1356)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.09 0 0 1356
Sziasztok!Egy nagy segítség kellene!
A szemem -1 -es de szemkagyló csak -0,5 és -2 es van.
a 300d változtatható kagylója nem passzol rá?
vagy valamilyen megoldást ha tud valaki megköszönném vagy megvenném!
vzstrial Creative Commons License 2005.09.09 0 0 1354
Csak gyári érdekel? Ha nem akkor tudok igény szerint csinálni távkioldót, bár azt bárki meg tudja csinálni:) Szóval ha érdekel akkor irj : vzstrial@mailbox.hu
Előzmény: zozo156 (1345)
61antana Creative Commons License 2005.09.09 0 0 1353
Ha netán mégsem vennék meg egyben az egészet, akkor mennyiért adnád a 100mm-es macrót?
Mailem publikus.
Előzmény: Törölt nick (1346)
Adamo_sx Creative Commons License 2005.09.09 0 0 1352

Hali!

 

Canon EF 70-200 L 4 eladó. Használt, szép állapotban, gyári napellenzővel, "tokkal", leírással. Budapesten van.

Ár: 160 000 Ft

Tel:+36 20 9 619 221

 

Adamo

Törölt nick Creative Commons License 2005.09.09 0 0 1351
Ez a "szalon állapot" tetszik. Inkább, mint szalonna állapot...
Előzmény: Törölt nick (1346)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.08 0 0 1350
Jó neked! ;-)
Előzmény: Kuulpix (1348)
pede Creative Commons License 2005.09.08 0 0 1349

Bár úgy érzem kicsit reménytelen ebben a digitális kalamajkában megszabadulnom tőlük, nem adom fel, biztos van pár lelkes fiatal akit érdekel:

Canon EOS 500 N váz, EF 28-80-as DC objektívvel, gyári bőr tokkal (30e Ft) és egy EOS 300 váz, BP-200 markolattal (36e Ft). Mindkettő használt, de szép állapotú, kifogástalanul működik. Hobbi fotósoknak, kezdőknek, illetve pótgépnek ideális.

20/449-0945

Kuulpix Creative Commons License 2005.09.08 0 0 1348
OFF
Nnnnnna csak van valakinek sütnivalója. :-))) Akinek több volt az értette a hírdetésből is hogy nincs. :-)))
Előzmény: csanyitamas (1342)
garfieldka Creative Commons License 2005.09.08 0 0 1347
Nem vagy publikus, írj egy mailt nekem!
Előzmény: zozo156 (1345)
zozo156 Creative Commons License 2005.09.08 0 0 1345
Canon EOS 350D-hez keresek RS-60E3 távkioldót.
LeO78 Creative Commons License 2005.09.08 0 0 1344
Eladó Sigma 15-30 ex dg, 70-210 F4 optikák. Részletek a foto.it-gyor.hu címen.
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.08 0 0 1343
Köszi! ;-)
Előzmény: csanyitamas (1342)
csanyitamas Creative Commons License 2005.09.08 0 0 1342

Nincsen Canon Speedlite 420EX-e H B-nek. :-(

Megkérdeztem.

Előzmény: Törölt nick (1341)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.08 0 0 1341
És tudom, hogy másokat is érdekel.
Előzmény: Kuulpix (1339)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.08 0 0 1340
Én csak kérdeztem tőle valamit, csakis ott, ahol megjelent a hirdetése. Az emiljeit nem biztos hogy olvassa, telefonálgatni nem szeretek. ;-)
Előzmény: Kuulpix (1339)
Kuulpix Creative Commons License 2005.09.08 0 0 1339

OFF

Ahelyett, hogy beírod az összes fórumba nem lenne egyszerűbb felhívni vagy írni neki? Akkor nem kellene lerágnod a körmöd addig azért, hogy vajon elolvassa-e vagy sem! Tényleg csak segíteni akarok, úgyhogy ne kezdj el megsértődni és a hirtelen felindulásból nekem szánt válasz helyett írj neki mailt !

Előzmény: Törölt nick (1338)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.08 0 0 1338
 Speedlight 420EX ?
Előzmény: Törölt nick (1337)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.08 0 0 1337

Üdv mindenkinek!

 

!!!CANON BG-E3 markolat RAKTÁRRÓL 35.000 Ft!!!

Canon 20D kit raktárról 319.000 Ft-ért (2 év gari)
Canon EOS 350D Kit raktárról 179.000 Ft (1 év gari)

 

Azonkívül vannak kiegészítők, markolatok, és 580-as vaku is.
A készülékek vadonatújak, bontatlan csomagolásúak garival, teljes magyar nyelvű leírással rendelkeznek.


Bátran hívjatok.
70/624-3086

csgzs Creative Commons License 2005.09.08 0 0 1336
Hogy pontot tegyek az i-re (és kövessem az új 300D hirdetést), ezúton törlöm a DRebel/300D-re adott árat, és nem adok meg helyette mást. Ha érdekel a gép, mint olyan, küldjél egy levelet a megadott címre az ajánlott árral. Döntsön a piac!
Előzmény: csgzs (1317)
szaboM Creative Commons License 2005.09.07 0 0 1335
CANON 300D tükörreflexes digitális (6, 3Mpixeles)fényképezőgép, BONTATLAN állapotban, teljes tartozékokkal (18- 55mm optika + szoftver+ leírás + doboz+ kábelek+ nyakpánt). Hivatalos canon hungarias garanciával teljes magyar hasznalatival eladó!

További információ

szilart@hotmail.com
oTYOSIo Creative Commons License 2005.09.07 0 0 1334

Sziasztok

 

Hajtok egy 300D GRIPre valaki esetleg eladna nekem egyet használt is jöhet vegy uj de olcsó.

 

mailokat várok

hartakos@citromail.hu

 

üdv

Tyosi

marci03 Creative Commons License 2005.09.07 0 0 1333

Sziasztok!

 

77mm-es polárszűrő(17-40 L-re ideális) eladó 9.900 HUF-ért.

 

BG-E2 -es markolat EOS 20D-hez eladó bontatlan csomagolásban, 1 év garanciával eladó 39.900 HUF-ért.

 

06 70 315 4872

csgzs Creative Commons License 2005.09.07 0 0 1332
Jelentem, hogy az 50mm már egy új boldog tulajdonosé!
Előzmény: csgzs (1318)
tasco Creative Commons License 2005.09.07 0 0 1331

Compact flash kártyát vennék.Telefonokat  várok ma és holnap.

06709415147

csgzs Creative Commons License 2005.09.06 0 0 1330
"Csak halkan: a zajról nem beszéltünk."

Ideírom, hogy mindenki tudja: a 300D valamivel zajosabb, annak ellenére, hogy kisebb a felbontása. Csak félreértések elkerülése végett! :)

Zaj ügyben az álláspontomat azt hiszem, elég jól összefoglalja az, hogy az új gépem egy Olympus E-1. Persze az E-1 vs. 3X0D összevetésben korántsem állandó a többi paraméter, de ez már egy másik téma...

Amen.
Előzmény: krisz001 (1327)
csgzs Creative Commons License 2005.09.06 0 0 1329
:D azért ez vicces! Köszi!
Előzmény: krisz001 (1328)
krisz001 Creative Commons License 2005.09.06 0 0 1328
Előzmény: krisz001 (1327)
krisz001 Creative Commons License 2005.09.06 0 0 1327
Örülök, hogy ezt sikerült tisztázni és nem haraggal fejezzük be!
 
"50mm... de én jobbat nem tudok"
Pedig én jobbat szeretnék :))
 
"a feléledést soha nem értettem: két akkuval gyakorlatilag egész nap bekapcsolva tarthatom a gépet, akkor a feléledés nulla"
Ez oké, de nálam 1 perc után lekapcsol (így van beállítva), amikor kell expo kicsit megnyom és már be is állt az AF. Közben pedig pihen:) A G3-nál borzasztóan zavart, hogy várni kellett a bekapcs után.
Csak halkan: a zajról nem beszéltünk.
 
Szeretintem olvasd el a hozzászólásomat itt (amikor megvettem a 350D-t), láthatod a dilemmámat (300D<>350D).
 
Szia!
Előzmény: csgzs (1326)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!