Keresés

Részletes keresés

Mizger Creative Commons License 2005.09.19 0 0 1421

Kicsit módosítok.

 

Eladó egy Canon 70-200 mm f/4 L objektív. Magyarországi beszerzés (SLRfoto.hu), most lesz egy éves. Karcmentes, újszerűnek mondható állapot (csak a "kötelező" minimális kopás). Hoya UV-szűrővel és polárral.

Irányár: 130e, de ebben benne van a vevő esetleges utiköltsége is (érte kéne jönni Gyulára, vagy Békéscsabára).

Az árba még beszámítható csere:

- Canon 75-300 f4-5,6 (nem IS) objektívet,

- Kenko 2x AF Pro 300 telekonvertert (a fehér típus).

mizgerKUKACfreemail.hu

Előzmény: Mizger (1413)
LeO78 Creative Commons License 2005.09.19 0 0 1420
Canon 70-210 USM 2 db 55 és 60k 15-30 ex dg sigma 95k. http://foto.it-gyor.hu . 30/2686453.
vzstrial Creative Commons License 2005.09.18 0 0 1419

Érdeklődési szinten kérdem:

- Ef 24-85 F3.5-4.5 USM (Silver, ezüst, limitált példányszám)

- Ef 28-105 F/3.5-4.5 II USM (nem a műanyag, régi)

Obikat akiknek van eladó milyen árban adja, mennyi ideig volt használva stb.

Akinek kellene egy Skylight (B) szűrő, 58mm-es tokkal, zsír új állapotban (1szer volt feltéve) írjon a vzstrial@mailbox.hu -ra.

Törölt nick Creative Commons License 2005.09.18 0 0 1418
Köszönjük, Gazsi! :)
Előzmény: Kuulpix (1411)
szaboM Creative Commons License 2005.09.18 0 0 1417
a Canon jelenlegi tükrös gépei eladók eredeti canon magyarország garanciával teljes magyar manuallal!

350d 20d 300d

http://www.pbase.com/budapestusa2/image/48989620/original

szilart@hotmail.com
marci03 Creative Commons License 2005.09.18 0 0 1416

Sziasztok!

 

77mm-es polárszűrő eladó: 9.900 HUF

 

BG-E2-es markolatok 1 év garral eladók: 39.900 HUF

 

Tel:0670-315 48-72

 

Lehet mail-ben is.

VImme Creative Commons License 2005.09.16 0 0 1415
CANON EF 55-200mm 1:4.5-5.6 II. USM objektív kiváló állapotban, HOYA HMC-S UV(0) szűrővel és fényvédővel eladó 55.000Ft-t. (bolti ár együtt: 93.000.-Ft) Telefon: 20-9421-482, Mail:ivehov@mol.hu

zsebóra Creative Commons License 2005.09.16 0 0 1414

Sziasztok!

 

Eladó egy Canon EOS 10s analóg váz, kifogástalan állapotban + markolattal (nem elemtartó). mél: vikikukac sednet ponthu vagy 30/912-9640

Irányár: 35.000 HUF

 

Üdv:

zsebi

Mizger Creative Commons License 2005.09.16 0 0 1413

Eladó egy Canon 70-200 mm f/4 L objektív. Magyarországi beszerzés (SLRfoto.hu), most lesz egy éves. Karcmentes, újszerűnek mondható állapot (csak a "kötelező" minimális kopás). Hoya UV-szűrővel és polárral.

Irányár: 150e.

Esetleg beszámítanék:

- Canon 75-300 f4-5,6 (nem IS) objektívet,

- Kenko 2x AF Pro 300 telekonvertert (a fehér típus).

Elsősorban Békés megyeiek jelentkezését várom, hogy a kipróbálás megoldható legyen.

mizgerKUKACfreemail.hu

purulenta2 Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1412
Keresek megvételre használt Canon EF 70-200 2.8 IS obit 340E Ft-ig.
Kuulpix Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1411

Aproneten láttam ezt, gondoltam megosztom hátha valakit érdekel. Nem ismerem az illetőt csak korrektnek tűnnek az árai.

 

"Eladó- használt- kimélt állapotban- 1db Canon EF2. 8/17- 35mm- es objektív/220ezer forint, 1db Canon EF2. 8/70- 200mm- es objektív/220ezer forint, 1db vaku 550EX Vaku/60 ezer forint, 1db vaku gyorstöltő CP- E2/30 ezer forint. Külön- külön is megegyezhetünk.

Hely: Pest megye Feladás dátuma: 2005-09-14

Feladó: Riskó Gáspár Lejárat dátuma: 2005-10-29

Kedvenc: 

Telefon: 06203289542
Ár: 530.000

"

silwest Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1410
Sziasztok!

 

Eladó:

Canon Eos 30 gépváz  50.000 Ft

Canon Eos 33 gépváz  45.000 Ft

RS-60 E3 távkioldó  2500 Ft

BP-300 portrémarkolat  11000 Ft

A gépek keveset voltak használva (kb. 30-40 tekercs), állapotuk tökéletes. A portrémarkolat és a távkioldó 2 hónapos.

 

Érdeklődni e-mailben: silwest@freemail.hu

Kuulpix Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1409
Rá. Az utángyártott napellenzők és ezen belül a gumi cuccok nem bajonettesek hanem menetesek. A szűrőmenetbe tekerhető és ezáltal nem gyártmányspecifikus. Neked egy 72mm-es menetűt kell venned. Még annyi előnye is van ezeknek, hogy ha polárt használsz tudod szépen tekergetni vele a szűrőt. A soligort a www.fotoplus.hu -n is nézd meg. Ők egyébként külön gyártanak wide és tele verziót. Van a Hama-nak és még valami noname cégnek olyan ami ugyancsak gumi, de állítható, az picit drágább. Ilyet én itt láttam: www.fotoluxextra.hu , de lehet, hogy MediaMarkt és hasonló üzletekben is találsz mert ott sok Hama cucc szokott lenni.
Előzmény: Andrasovszky Péter (1408)
Andrasovszky Péter Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1408

na még egy kérdésem lenne..

 

az, hogy rá tudom e tenni a soligor 72mm-es gumi ellenzőt a lent említett objektívemre?!

someone Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1407
Elado egy eos300X kit, 28-90-es obival, grippel.
eppen hogy hasznalt, garanciapapir felig kitoltetlen...
ara mindossze 50.000.-HUF

tel.: 06-30-7407734
someone
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1406
Előzmény: domp (1403)
Andrasovszky Péter Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1405
köszönöm szépen!
Előzmény: domp (1403)
LeO78 Creative Commons License 2005.09.15 0 0 1404
Üdv,

Eladó objektívek Canon EOS-hez: Canon 70-210 3,5-4,5 USM 70k, sigma 15-30 ex dg 95k. Részletek: http://foto.it-gyor.hu
domp Creative Commons License 2005.09.14 0 0 1403

Hali,

 

nekem gumi van egy ideje, a műanyagot elkavartam v.hova, akkor vettem hirtelen átmenetinek a gumit. Ez kb. 1 éve történt, azóta is azt használom. Szerintem jó ha van nálad, bár nem létszükséglet, a kiállításon tudsz olyan poziciót keresni ahol nem zavarnak a fölös fények.

Legutóbb a körúton láttam, a Petőfi híd és a Ferenc krt. között van egy fotós bolt.

 

Jó fotózást!

üdv

Előzmény: Andrasovszky Péter (1398)
Andrasovszky Péter Creative Commons License 2005.09.14 0 0 1402

köszi. egyébként mi a véleményed? nagyon fontos, hogy egy frankfurti autókiállitáson legyen nálam ellenző? reflektorok stb..

 

Előzmény: blackvelvet (1401)
blackvelvet Creative Commons License 2005.09.14 0 0 1401
hát én olyat még sajna nem láttam, úgyhogy majd a nálam okosabbak véleményezik. :)
Előzmény: Andrasovszky Péter (1400)
Andrasovszky Péter Creative Commons License 2005.09.14 0 0 1400

köszi:) az a baj h ez 7 rongy..

 

a soligoros megoldásról mi a véleményed?

Előzmény: blackvelvet (1399)
blackvelvet Creative Commons License 2005.09.14 0 0 1399
a típusa EW-78B, aztán google. ;)
esetleg ebay:
http://cgi.ebay.de/Canon-Sonnenblende-EW-78B-II-fuer-EF-28-135-IS-NEU-OVP_W0QQitemZ7546249293QQcategoryZ80379QQrdZ1QQcmdZViewItem
Előzmény: Andrasovszky Péter (1398)
Andrasovszky Péter Creative Commons License 2005.09.14 0 0 1398

sziasztok.. lenne egy nagyon fontos kérdésem. canon 28-135mm-es objektívemre kéne nekem egy napellenző, mert nincs meg. szeretnék érdeklődni, hogy milyne megoldások vannak.. eddig műanyag volt..

 

néztem ezeket a soligor gumi ellenzőket. nem tudom ezek mennyire jók/komptaibilisek. minél alacsonyabb áron kellene nekem. és ha tudjátok, melyik üzletben lehetne hozzájutni? előre is köszi

 

üdv: Peti

krisz001 Creative Commons License 2005.09.14 0 0 1397

Szia!

 

Én válaszolok! :)))

70-80 tól fölfelé, de nálam csak 69.000 Ft és igen megkímélt.

 

Íme 

 

A linken találsz leírást, manualt stb.

Előzmény: kukac jani (1385)
futoz Creative Commons License 2005.09.14 0 0 1396
Én szivessen megvenném-:)
Előzmény: George300D (1395)
George300D Creative Commons License 2005.09.14 0 0 1395

Sziasztok!

 

Eladó fotós hátizsák 30x40x12cm es belső!! méretekkel, no name, de nagyon frankó! Hasonló mint Lowepro, variálható belső, állványtartó..stb

Új állapotban! Én is használok ilyet, nincs rá panasz.

Mailbe nagyobb képet tudok küldeni, ott a többit megbeszéljük, itt ritkábban járok!

Ja az ára: 9900.- :-)

 

George

20/9 37 40 40

nemethla Creative Commons License 2005.09.14 0 0 1394
Canon 1-es EOS-t hirdettek 67eFt-ért
Előzmény: kukac jani (1381)
peterssen Creative Commons License 2005.09.14 0 0 1393

Sziasztok,

 

Kaptam egy Canon EOS 350D-t kitobjektívvel. Eladnám, mert más rendszert használok. Teljesen új, 0 expós. 165eFt.

 

Tel: 30/6526823

 

 

ben_ben Creative Commons License 2005.09.14 0 0 1392
KÖSZÖNÖM !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!