Keresés

Részletes keresés

norris21 Creative Commons License 2005.04.24 0 0 548
Ez igaz. De ezt a fiatalítást meg lehetett volna lépni már erre a szezonra is. És akkor talán már most előrébb járnánk. Az mese, hogy a szponzorok miatt nem lehetett, mert a duplázás után se jött új, annál többet meg nem igazán lehet nyerni egy szezon alatt.
Tavaly tényleg új csapatot kellett építeni, akkor már miért nem kezdtünk bele a fiatalításba?
Wagner Lopez Creative Commons License 2005.04.21 0 0 547
Fociban ha megye nyolcban lenne a Kóczi, akkor kimennének ötszázan. Kosárlabdában már az alsóházra sem. Amúgy ne hasonlítsuk össze a kaposvári kosárlabdát és a focit, hiszen előbbiben jóval magasabban van a léc. Két bajnoki cím, kupagyőzelem, míg fociban ünnep, ha másfél évtizedente feljut a csapat az első osztályba. A Rákóczival jobban összefort az NB II és NB III, mint az NB I.
Előzmény: kaposvari (544)
Lecso11 Creative Commons License 2005.04.21 0 0 546
Köszönjük az értékes hozzászólást.
Előzmény: noszi13 (545)
noszi13 Creative Commons License 2005.04.21 0 0 545

 

Én csak három szót fűznék az idén nyújtott teljesítményetekhez:

 

 

HOL A BAJNOK?????

 

:))

kaposvari Creative Commons License 2005.04.20 0 0 544

Miért a foci meghalt? Ott is kibírtuk az NBIII-at. Ugyanaz a koncepció kellene mint a Rákóczinál, csak szerintem tehetséges kosaras még kevesebb van mint tehetséges focistagyerek. Amíg a Szita marad, úgyse hagyja a kosárlabdát meghalni. Szerintem két út van: 1. ha van sok pénz, JÓ légiósokat kell venni és verjük szarrá a mezőnyt, ha nincs akkor fiatalítsunk.

Szar légiósok nem kellenek. A 200 nézőben egyetértek. És akkor mi van? A szar légiósainkat se nézik már sokkal többen.

Előzmény: Wagner Lopez (543)
Wagner Lopez Creative Commons License 2005.04.20 0 0 543
Csak tudod, a vezetők nem tehetik meg, hogy öt évre előre gondolkodjanak. Nekik a szponzorok felé eredményeket kell felmutatni. Lehet, hogy néhány ember számára sokkal szimpatikusabb lenne egy kiesés ellen küzdő, de magyar fiatalokból álló, nagy jövő előtt álló együttes, de erre senki sem ad pénzt. A lelátón kétszázan ücsörögnének, és szép lassan meghalna a sportág a városban.
Előzmény: Pacey (542)
Pacey Creative Commons License 2005.04.20 0 0 542

Hát, remélem a következő szezon jobban sikerül, mert erre az ideire kár szót vesztegetni...

 

Még három meccs, amin nem szabad lebőgni, aztán lehet gondolkozni, mi legyen jövőre. Remélem a vezetők most jobban meggondolják, hogy mi legyen a koncepció. Én a fiatalításra szavazok. Nem azért, mert az olyan jól hangzik, meg ezt mindig lehet mondogatni, de komolyan: Egy fiatal, tehetséges csapatnak jobb szurkolni is. Ha egy ilyen csapatot hoznának össze (és hajlandóak lennének hosszú távon gondolkodni) én simán elnézném nekik, ha esetleg az első szezon kicsit rámenne a rutinszerzésre, mert valószínűleg megérné....

 

lehet, hogy kicsit túlzottan előre beszélek erről, de ez a rájátszás nem tud lázba hozni. Semmi reményt nem látok a csodára, de még egy esetleg becsúszó hazai győzelemre se sokat......sajnos.

Lecso11 Creative Commons License 2005.04.20 0 0 541
A tegnapi "produkció" megint szánalmas lett...
Előzmény: norris21 (540)
norris21 Creative Commons License 2005.04.20 0 0 540
Ha meg netán mégse, akkor meg ki fog emlékezni a szenvedésre...
Előzmény: Wagner Lopez (539)
Wagner Lopez Creative Commons License 2005.04.20 0 0 539
Már csak 3 meccs és vége az idei szenvedésnek.
Előzmény: norris21 (538)
norris21 Creative Commons License 2005.04.20 0 0 538
Hát összejött szerencsére a legjobb 8.

Ez talán számunkra a legjobb megoldás. Ha kiesünk kiesünk, senki nem fog meglepődni rajta. Ha valami nagy-nagy csoda miatt még is kiejtenénk a Paksot, akkor azt hiszem megbocsátható lenne az egész szezon.
Sokkal jobb, mint az alsóházban vergődni nemolcsó légiósokkal. Talán, ha így előbb lesz vége a bajnokságnak, akkor sokkal több idő lesz egy ütőképesebb csapatot építeni a következő bajnokságra.

De most még:

HAJRÁ KAPOSVÁR!
A LEHETETLEN NEM LÉTEZIK!
Wagner Lopez Creative Commons License 2005.04.18 0 0 537
Így van, kimaradt a net. Amúgy vak tyúk is talál szemetet...
Előzmény: ttamás_ (533)
Lecso11 Creative Commons License 2005.04.18 0 0 536
Hát kedden most aztán tényleg Hajrá Pécs... :)
Előzmény: kaposvari (535)
kaposvari Creative Commons License 2005.04.16 0 0 535
Nyert a Körmend és a Falco is, de a PVSK is így biztos, hogy hajtani fognak kedden mert még negyedikek is lehetnek akár. Nagyon szégyellem, hogy ilyet kell leírjak, de Hajrá Pécs:-)
Pacey Creative Commons License 2005.04.16 0 0 534
Szerintem, ha úgy alakul a jövő évi keret, ahogy leirtátok (márpedig, úgy lesz szerintem is), akkor lesz egy félelmetesen erős kispadunk, már csak egy jó kezdőcsapat kell... Én személy szerint nem mozgatnák meg minden követ, hogy Zoki maradjon... HAJRÁ KAPOSVÁR !!!
ttamás_ Creative Commons License 2005.04.16 0 0 533

WL!

 

Most miért nem szidod a Trepit?

Vagy csak nem vagy netközelben? ;-)))

Előzmény: Wagner Lopez (493)
Lecso11 Creative Commons License 2005.04.15 0 0 531
Igen :) Tulajdonképpen tényleg egy teljesen új csapat kell.
Nagyon fontos a jó légiósválasztás, mert akik maradni fognak azok tényleg nem húzóemberek, viszont kiegészítőembereknek megfelelnek. Meg hát posztokra kellene igazolni a légiósokat nem úgy, mint idén, Ike is össze-vissza játszott itt az év elején, Kunc is végigszenvedte a szezon első felét az 5-ös poszton... és Wylie is inkább 4-es, ami azt illeti...
Előzmény: kaposvari (528)
Lecso11 Creative Commons License 2005.04.15 0 0 530
Én annak örülnék, ha Dénes maradna, nálam Kmézics eléggé leszerepelt idén, mind edzőként, mind emberileg...
De még azt is el tudom képzelni, hogy egyik sem marad...
Előzmény: kaposvari (529)
kaposvari Creative Commons License 2005.04.15 0 0 529
Akkor tegyük fel a kérdést: ki ér többet nekünk Zorán vagy D.?
Előzmény: Lecso11 (527)
kaposvari Creative Commons License 2005.04.15 0 0 528
A jövővel kapcsolatban igazad van, tulajdonképpen annyit is írhattál volna: kell egy teljesen új csapat. Már ha ismét meghatározó csapat akarunk lenni. Mert ha a maradók lesznek a húzóemberek akkor marad a középszar.
Előzmény: Lecso11 (525)
Lecso11 Creative Commons License 2005.04.15 0 0 527
Kméziccsel folyamatosan összetűzései vannak - állítólag emiatt ilyen szar.
Szerintem ennél sokkal többet tud, de ez a szezonja nem lett túl jó...
Előzmény: kaposvari (526)
kaposvari Creative Commons License 2005.04.15 0 0 526
Én is Sztojánban bízok. Azt mondja meg valaki, hogy Dénes mitől ilyen szar mostanában? Vagy ő is ennyit tud?
Előzmény: Simi23 (524)
Lecso11 Creative Commons License 2005.04.15 0 0 525
Én már csak egy dolog miatt örülnék annak, hogy bejutunk a nyolcba: hamarabb vége a szezonnak... A f@sznak van kedve még 10 meccset végigszenvedni a 9-14. helyért...

A mai meccset a két amerikai játékos miatt vesztettük el... Mo 5/3, Joe 4... Ez egy nagy 0!

Niko amit tud megcsinálta, Trepi hajtott (a legjobb dobónk lett... ez mindent elárul...), Dee az átlagosnál kicsit jobb volt, Szikó semmi, Primc nagyon jól dobott, erre mikor beszórta a 2. tripláját befújták neki a 4. hibáját... Kunc szerintem jó volt, a végén nagyon el volt kenödve, látszott rajta. Gordan, Kornél: játszottak...

Lassan vége a szezonnak (remélem), ideje arra gondolni hogyan tovább.
Idén új csapatot akartunk építeni, és állítólag jövöre fiatalitás várható...
Strnad ugye marad, még 2 évig van szerzödése.
A légiósok közül: Moseley, Wylie, Primc gondolom mennek, Kunc talán marad (de csak akkor maradjon, ha szerzünk mellé egy IGAZI centert, mert Wylie sem az).
Szikó gondolom marad, Tanács is talán bevethetö lesz.
Bobó sajnos nem fog tudni játszani többet. Gordan max. 4. centernek még maradhat.
Kiss Kornél oké, és Hendlein is visszajön (remélem).
Trepák máshova gondolom nem kell, úgyhogy szerintem maradni fog...
A nagy kérdés Dénes - és ehhez kapcsolódik, hogy vajon ki lesz az edzö.
Simi23 Creative Commons License 2005.04.15 0 0 524

Ha ki is kap holnap a Pécs, azért én még bízom Stojanban, hogy felrázza a csapatát és teljes erőbedobással játszanak a Körmend ellen, hogy besegítsenek minket a 8ba. Meg ha a szövetség az Albát szeretné az alapszakasz élén látni, akkor még Pakson is bármi lehet.

Előzmény: kaposvari (523)
kaposvari Creative Commons License 2005.04.15 0 0 523
Tévedtem, szarok voltunk ma is. A meccs után, Zorán is kijelentette, hogy a Pécs kezében van a sorsunk. Legalább még annyit hozzátehetett volna, hogy azért mindent megpróbálunk a paksi meccsen, még akkor is ha mindannyian tudjuk, hogy az ottani győzelemre mennyi az esély. Reméljük, hogy a Pécs nyer holnap Kecskeméten mert ha nem, akkor az utolsó meccstől függetlenül hatodik lesz, ami azt is jelentheti, hogy motiválatlanul lép pályára a Körmend ellen...
norris21 Creative Commons License 2005.04.15 0 0 522
Régen rossz, ha a saját kezünkben van a sorsunk, és mégis a Pécsben reménykedünk. Verjük meg az Albát vagy a Paksot, és akkor nem kell számolgatni!

HAJRÁ KAPOSVÁR!
Előzmény: Simi23 (521)
Simi23 Creative Commons License 2005.04.14 0 0 521
Remélem Stole emlékezete nem kopott meg és feltüzeli a csapatát az utolsó meccsre, hogy mi jussunk be.
Előzmény: Lecso11 (520)
Lecso11 Creative Commons License 2005.04.14 0 0 520
Ja, nálunk is volt 1 jó meccse Szombathelyen, akkor is 17-et dobott, persze mi is vesztettünk...

Simi!

Ha a papíformát nézzük (...) és pesszimisták vagyunk /:)/, akkor 12-14-el végzünk, a Falco hozza mindkettöt (MAFC-h, Dombóvár-i), 14-12, a Körmend nyer otthon az Eger ellen és kikap Pécsen 12-14.
Az egymás elleniböl meg tényleg mi jövünk ki jobban, mert a Körmendet oda-vissza vertük. De azért jó lenne nyerni az Alba ellen, mert Pakson biztos, hogy kikapunk, és nehogy az legyen, hogy a Körmend vmi csoda folytán nyer Pécsen.....
Előzmény: Törölt nick (518)
Simi23 Creative Commons License 2005.04.14 0 0 519

"Ha pénteken kikapunk játszhatunk a 9-14. helyért... :("

Ha kikapunk még akkor is bejuthatunk a 8ba, csak bíznunk kell az Egerben és főleg a Pécsben, hogy segítenek rajtunk!

Ne légy ennyire pesszimista! Nyerünk és kész! Megyek holnap, de csak 16.45 körül érek a csarnokba, ezért légy szíves tarts fenn nekem egy helyet!

Előzmény: Lecso11 (517)
Lecso11 Creative Commons License 2005.04.14 0 0 517
Igen, asszem Dénes dobta vitte el a gyűrű alatt és próbálta visszatenni, nem tudom miért adták meg (jah, te tudom, mert Valovics is lassan Szabó IV szintre emelkedik:)
Sajnos a zóna ellen semmi nem ment (ha jól figyeltem 2-3as zóna volt), talán Moseleyval jobban ment volna, de a többi bedobónk teljesen alkalmatlan erre (Dénes alibi, Szőke csak védekezni tud(...), Primc meg egy agyrém, ennyire szar azért nálatok sem volt szerintem, én a pécsi meccseteket láttam, ott nagyon megszórta magát).
Hazai pályán talán jobban sülnek majd a kinti dobásaink mint kedden (mondjuk nem lesz nehéz, az volt a röhej, hogy a két magasember Trepák és Kunc dobott csak hármast, a többiek semmit) Meg kulcs volt, hogy Strnad egyszerűen nem bírja sorozatban a 38-40 perceket, eddig Bobó cseréje volt, most meg neki kellene megváltania a világot.
Ha pénteken kikapunk játszhatunk a 9-14. helyért... :(
Előzmény: Törölt nick (516)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!