Vaterás és egyéb licitnövelés portálok linkelése nem megengedett - törléssel, tiltással jár.
Irányár megadása kötelező!
Nem segítünk a lopott fotós cuccok eladásában!
Kérjük, minden gyári számmal rendelkező termék mellé, amit eladásra kínálsz,
add meg az eszköz sorozatszámát. A szám utolsó karakterét kicsillagozhatod.
A sorozatszám nélküli hirdetéseket töröljük, a feladót pedig egy hétig
kitiltjuk az adok-veszek topikokból.
Vásárolj körültekintően!
A fórum felhasználói általában nem vállalt valós identitású személyek, így
beazonosításuk nem mindig lehetséges. Figyelj erre a vásárlásoknál és
csereügyleteknél!
Lehetőleg utánvéttel fizess, vagy vedd fel személyesen a kapcsolatot az
eladóval, mielőtt előleget utalsz át!
Ha mégis csalás áldozatává válsz, tegyél rendőrségi feljelentést! A csalók
gyakran kézre kerülnek, de a vizsgálat sokáig húzódhat.
Eladó egy 300d kit obival, jó állapotban lévő fényképező. Van hozzá 256-os CF + elem + 58mm-es hama UV szűrő 120E Jelentkezz gyorsan! Megegyezünk! 20/823-35-04
Látható mennyiség alatt mit értesz pontosan? Amúgy ha sivatagban fotózol az 1-es szériával és hozzá a legtutibb L-es obit választod, meg fogsz döbbeni -> nem fogja bínri a strapát. (bár a szlogen az hogy porállo, meg minden) Az hogy por, csepp, homok, meg mittomén mi álló, relativ. Tehát nem kell annyira gyakran tisztitanod a gépet. Javítsatok ki ha tévedek...:)
Nos, a fáma téved, van olyan elles objektív, aminek a kezelési útmutatójában fel is van tüntetve, hogy csak felcsavart szűrővel porálló (valamennyire). Egyébként meg nincs az a (D)SLR aminek a belsejébe ne kerülne por az üzemszerű használat mellett, csak a jobb fajták esetleg jobban ellenállnak pl. a csepegő víznek (merülni így se nagyon gazdaságos velük) vagy a pornak, homoknak.
Kitűnő -karcmentes- állapotban lévő M.o-n vásárolt Camera kft. által bevizsgált Canon 28-135 F3,5-5,6 IS USM Obim elé kitűzöm a For Sale táblát. Tartózékok: elő-hátsó sapkák, doboz, fólia, ami volt, + Hoya linear polar + Cokin UV + Lens hood: 110E Ft
Erről az esetről a cimborám jut eszembe, aki a nyáron vásárolt 1d MkII-t, és a kijelző meg a fedele között látható mennyiségű por van pedig szinte csak L-es optikát használ (Amivel a fáma szerint az 1-es sorozat por- és cseppálló). :)
Canon 20D kit raktárról 319.000 Ft-ért (2 év gari)
Canon 20D váz raktárról 295.000 Ft-ért (2 év gari) Canon EOS 350D Kit raktárról 175.000 Ft (2 év gari)
Canon S2iS raktárról 106.000 Ft (1 év gari) Canon Speedlite 580EX vaku raktárról (1 év gari, teljes magyar leírás!)
CANON BG-E3 markolat RAKTÁRRÓL 32.000 Ft Canon BG-E2 markolat raktárról
Ha veszel egy gépet és hozzá egy markolatot vagy vakut, akkor természetesen jár kedvezmény.
Azonkívül vannak kiegészítők, és minden egyéb (videokamera, házimozi, HDD-s DVD recorder, TV, stb). A készülékek vadonatújak, bontatlan csomagolásúak garival, teljes magyar nyelvű leírással rendelkeznek. A raktáron lévő termékek azonnal elvihetőek (nem a jövő hónapban, nem két hét múlva, nem egyszercsak :-)
Van nekem egy eladó EF 28-105 F/3.5-4.5 II USM (nem a műanyag, régi) obim, több mint egy évet használtam. Gyári napellenző meg kupakokkal együtt az ár 50 ezer forint.
Van még egy eladó Canon EF 50mm f/1.8 II obim még garanciális (Ringfoto). Ár 20ezer forint.
Szerintem a tulaj sem tudná megmondani. A tények: elsők közt vette, azt hiszem 5 éve. 3 év napi szinten sajtófotózás, később rendezvények, koncertek (esőben is!), esküvők, modell, tárgyfotózás, szóval minden...
Ha záranként szerényen 50k expot nézünk, akkor is negyedmillión túl van. Minden gombja tökéletesen üzemel, pedig indiában még homok alatt is volt, egy év után még állványra rakáskor sercegett a goa-beach-i homok benne...
Elnyűhetetlen az tény, nem hétköznapi terhelést kapott..
Egy 20 d, vagy bármelyik új modell a 10-edétől behalna. Bár ne úgy lenne!
d 30 -hoz keresek valami extrás fw-t, ha van egyáltalán. Amíg a 300d-m segédtükör javítás miatt kiesett a melóból, a köcsöngép tulaját akarom meglepni valami plusz funkciókkal.