Keresés

Részletes keresés

McBeat2 Creative Commons License 2005.09.21 0 0 1451
jó gépek ezek.
nord Creative Commons License 2005.09.21 0 0 1450
Az 580EX mennyi?
Előzmény: Törölt nick (1436)
soci300 Creative Commons License 2005.09.21 0 0 1449
Eladó egy 300d kit obival, jó állapotban lévő fényképező. Van hozzá 256-os CF + elem + 58mm-es hama UV szűrő    120E   Jelentkezz gyorsan! Megegyezünk!   20/823-35-04
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.21 0 0 1448
Extrem Digital-brutto 195ezer/kit.
Előzmény: **buci** (1442)
catmania Creative Commons License 2005.09.20 0 0 1447
vi fil
Előzmény: szaboM (1443)
Abrash Creative Commons License 2005.09.20 0 0 1446
mennyi ideig fényképeltél vele sivatagban?

a 10D megúszta a dolgot tavaly, igaz, homok körül nem sokat voltunk. és óvatosan csereberéltem, naná.
Előzmény: vzstrial (1445)
vzstrial Creative Commons License 2005.09.20 0 0 1445
Látható mennyiség alatt mit értesz pontosan? Amúgy ha sivatagban fotózol az 1-es szériával és hozzá a legtutibb L-es obit választod, meg fogsz döbbeni -> nem fogja bínri a strapát. (bár a szlogen az hogy porállo, meg minden) Az hogy por, csepp, homok, meg mittomén mi álló, relativ. Tehát nem kell annyira gyakran tisztitanod a gépet. Javítsatok ki ha tévedek...:)
Előzmény: LeO78 (1438)
ben_ben Creative Commons License 2005.09.20 0 0 1444
Nem fontos, Eu-ból vásárolhatsz cégesen áfa nélkül. 1-2 héten belül itt van, és olcsóbb még nettóban is.
Előzmény: **buci** (1442)
szaboM Creative Commons License 2005.09.20 0 0 1443
uj usa 17-40 4L eladó!

szilart@hotmail.com

.
**buci** Creative Commons License 2005.09.20 0 0 1442
Sziasztok! Hol lehet legolcsóbban itthon új Canon 350D-t kapni!? Azért fontos, hogy itthon vásárolt legyen, mert áfát igényelnék vissza... Köszi
fisherhu Creative Commons License 2005.09.20 0 0 1441
Nos, a fáma téved, van olyan elles objektív, aminek a kezelési útmutatójában fel is van tüntetve, hogy csak felcsavart szűrővel porálló (valamennyire).
Egyébként meg nincs az a (D)SLR aminek a belsejébe ne kerülne por az üzemszerű használat mellett, csak a jobb fajták esetleg jobban ellenállnak pl. a csepegő víznek (merülni így se nagyon gazdaságos velük) vagy a pornak, homoknak.
Előzmény: LeO78 (1438)
mutty.hu Creative Commons License 2005.09.20 0 0 1440
..De gondolom nem csak laminar boxban cserélt obit vele a génsebészeti osztályon?
Előzmény: LeO78 (1438)
lumi Creative Commons License 2005.09.20 0 0 1439
Kitűnő -karcmentes- állapotban lévő M.o-n vásárolt Camera kft. által bevizsgált Canon 28-135 F3,5-5,6 IS USM Obim elé kitűzöm a For Sale táblát. Tartózékok: elő-hátsó sapkák, doboz, fólia, ami volt, + Hoya linear polar + Cokin UV + Lens hood: 110E Ft
LeO78 Creative Commons License 2005.09.20 0 0 1438
Erről az esetről a cimborám jut eszembe, aki a nyáron vásárolt 1d MkII-t, és a kijelző meg a fedele között látható mennyiségű por van pedig szinte csak L-es optikát használ (Amivel a fáma szerint az 1-es sorozat por- és cseppálló). :)
Előzmény: zen.thai (1432)
_Szlejer_ Creative Commons License 2005.09.20 0 0 1437

"bármelyik új modell a 10-edétől behalna."

 

A tizedétől? Ez biztos? ;-)

Előzmény: zen.thai (1432)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.20 0 0 1436

Kedves Fórumozók!

 

Canon 20D kit raktárról 319.000 Ft-ért (2 év gari)

Canon 20D váz raktárról 295.000 Ft-ért (2 év gari)
Canon EOS 350D Kit raktárról 175.000 Ft (2 év gari)

Canon S2iS raktárról 106.000 Ft (1 év gari)
Canon Speedlite 580EX vaku raktárról (1 év gari, teljes magyar leírás!)

 

CANON BG-E3 markolat RAKTÁRRÓL 32.000 Ft
Canon BG-E2 markolat raktárról

 

Ha veszel egy gépet és hozzá egy markolatot vagy vakut, akkor természetesen jár kedvezmény.

Azonkívül vannak kiegészítők, és minden egyéb (videokamera, házimozi, HDD-s DVD recorder, TV, stb).
A készülékek vadonatújak, bontatlan csomagolásúak garival, teljes magyar nyelvű leírással rendelkeznek. A raktáron lévő termékek azonnal elvihetőek (nem a jövő hónapban, nem két hét múlva, nem egyszercsak :-)


Bátran hívjatok!
70/624-3086

lacza72 Creative Commons License 2005.09.20 0 0 1435
Van nekem egy eladó EF 28-105 F/3.5-4.5 II USM (nem a műanyag, régi) obim, több mint egy évet használtam. Gyári napellenző meg kupakokkal együtt az ár 50 ezer forint.

Van még egy eladó Canon EF 50mm f/1.8 II obim még garanciális (Ringfoto). Ár 20ezer forint.
Előzmény: vzstrial (1419)
Bandi-T Creative Commons License 2005.09.20 0 0 1434
Most hanyas van rajta?
Előzmény: zen.thai (1428)
futoz Creative Commons License 2005.09.19 0 0 1433
és a 300d -d?
Előzmény: zen.thai (1432)
zen.thai Creative Commons License 2005.09.19 0 0 1432

Szerintem a tulaj sem tudná megmondani. A tények: elsők közt vette, azt hiszem 5 éve. 3 év napi szinten sajtófotózás, később rendezvények, koncertek (esőben is!), esküvők, modell, tárgyfotózás, szóval minden...

 

Ha záranként szerényen 50k expot nézünk, akkor is negyedmillión túl van. Minden gombja tökéletesen üzemel, pedig indiában még homok alatt is volt, egy év után még állványra rakáskor sercegett a goa-beach-i homok benne...

 

Elnyűhetetlen az tény, nem hétköznapi terhelést kapott..

 

Egy 20 d, vagy bármelyik új modell a 10-edétől behalna. Bár ne úgy lenne!

Előzmény: futoz (1431)
futoz Creative Commons License 2005.09.19 0 0 1431
Expó szám?
Előzmény: zen.thai (1430)
zen.thai Creative Commons License 2005.09.19 0 0 1430

:) Úgy lesz!

Csak egy esküvő lesz szombaton, nem lesz baja.  

Hétvégén már bepróbáltam egy autókiállításon promóciós képanyaghoz, jól üzemel a "kisöreg" az 5. zárcsere után is. Sok mindent látott már...

Előzmény: MLaca (1429)
MLaca Creative Commons License 2005.09.19 0 0 1429
Sztem lepd meg azzal, hogy működőképesen, egyben adod majd neki vissza! VIgyázz rá!
Előzmény: zen.thai (1428)
zen.thai Creative Commons License 2005.09.19 0 0 1428

d 30 -hoz keresek valami extrás fw-t, ha van egyáltalán. Amíg a 300d-m segédtükör javítás miatt kiesett a melóból, a köcsöngép tulaját akarom meglepni valami plusz funkciókkal.

 

elritmo@axelero.hu

PROHLI Creative Commons License 2005.09.19 0 0 1427

Canon eos 10d váz eladó. Magyarországi beszerzés ~ 9800 expo. Szép állapot. 2 éves. Doboz+leírás+stb. Árban megegyezünk, 20d érdekel helyette.

siccc@axelero.hu

Abrash Creative Commons License 2005.09.19 0 0 1426
Mizgernek mailje van!
Előzmény: Mizger (1422)
futoz Creative Commons License 2005.09.19 0 0 1425
Ez igaz,fáj is érte a szívem.-:(
Előzmény: Majdnem (1424)
Majdnem Creative Commons License 2005.09.19 0 0 1424
viszont "L"  :)
Előzmény: futoz (1423)
futoz Creative Commons License 2005.09.19 0 0 1423
Bizony el-:)
Előzmény: Mizger (1422)
Mizger Creative Commons License 2005.09.19 0 0 1422
Elbaftam: nem irányár, hanem ár !
Előzmény: Mizger (1421)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!