Keresés

Részletes keresés

dömeotto Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13837

Köszöntelek !

 

Én pár hónappal ezelőtt adtam el az enyémet  35000 expóval,tökéletes állapotban /váz /  85000 Ft-ért.

Előzmény: germitron (13834)
monyesz Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13836

Hű, vissza kellene keresni itt, mennyiért ment el K20D.
Egyébként a mai videokamerák tenyérben elférnek, úgyhogy nemigen fogják húzni a válladat.

Előzmény: germitron (13834)
johnjohn Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13835

Valamilyen mail címet megadnál ?

Előzmény: germitron (13834)
germitron Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13834

Mennyiért lehet elpasszolni belátható időn belül?

Előzmény: monyesz (13831)
germitron Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13833

Én is gondolkodtam rajta, de macerás mindenhova két gépet cipelni.

A K20D-t úgyis mindig viszem magammal, de hogy még ott lógjon mellette egy kamera is, azt soknak találom.

Nem akarom bonyolítani az életemet.

Előzmény: ateszm (13828)
dömeotto Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13832

Köszöntelek !

 

Keressél meg levélben !

Előzmény: BenShearer (13815)
monyesz Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13831

Ennyit nem fogsz kapni a K20D-ért, és ha a video miatt akarsz újítani, akkor tényleg inkább vegyél azt, szerintem van elég jó akciós kínálat ilyenkor.

Előzmény: germitron (13827)
lezseren 1 Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13830

Bocs, de amit belinkeltél abban nincs táska !

Előzmény: viricsi (13823)
Matthias7 Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13829

Sziasztok!

 

Eladó: PENTAX 6x7 váz + prizma + 105mm f/2.4 optika (karcmentes)

Hibátlan optikai és mechanikai állapotban van. A vázon (inkább a prizma külsején sarkokon) vannak apró karcok.

Ára: 140,000 Ft

 

 

Pentax 67, 50mm SMC, legújabb generációs, szuper-éles, nagylátó optika.

Újszerű állapot, hibátlan.

Ár: 70,000 Ft

Hozzá Ajándék: 77mm 80A szűrő (kiszűri az utcai lámpa sárga fényeit)

 

 

ateszm Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13828
1 éves a kislányom,k-x em van egyszer sem kameráztam vele. inkább vegyél külön kamerát K20D jó váz...:-)
Előzmény: germitron (13827)
germitron Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13827

Nem sikerült elsőre, de most meg van.

 

germitron Creative Commons License 2012.12.19 0 0 13826

Sziasztok!

 

Megválok szeretett K20D-mtől. Jön a baba és szeretnék egy videós vázat. :)

Kifogástalan állapotban van, hibátlanul működik.

Kb. 13000 expo van benne.

Ha jól emlékszem a dobozt és a kézikönyvet leszámítva minden tartozéka megvan.
Irányár: 110.000.- (alkuképes)

Davidon Creative Commons License 2012.12.18 0 0 13825
Kár volt :-) Akkor gyorsan küldd vissza...
Előzmény: ateszm (13824)
ateszm Creative Commons License 2012.12.18 0 0 13824
pont ennyiért jött házhoz, most bontottam ki nemrég...
viricsi Creative Commons License 2012.12.18 0 0 13823
Előzmény: Pumpkineater (13817)
gabor01 Creative Commons License 2012.12.18 0 0 13822

Ok, jön velem.

Előzmény: Inzsellér (13821)
Inzsellér Creative Commons License 2012.12.18 0 0 13821

Hozd akkor a Metz papucsot, légyszíves 

Előzmény: gabor01 (13820)
gabor01 Creative Commons License 2012.12.18 0 0 13820

Tele leszel Stigmával? Hallod-e?  :-))

Előzmény: emyl (13819)
emyl Creative Commons License 2012.12.18 0 0 13819

"

Eladó 26.000,-Ft  Sigma AF APO Tele Converter 1.4X

"

 

ugyan hozd mán el csütörtökön, kipróbálnám

Előzmény: fadarázs (13818)
fadarázs Creative Commons License 2012.12.18 0 0 13818

Üdv!

 

Eladó 26.000,-Ft  Sigma AF APO Tele Converter 1.4X 

Pumpkineater Creative Commons License 2012.12.18 0 0 13817

Dupla villanj körte szett:
- 2x komplett villanj körte szett
- színszűrők
- táska
- 1x vakuszinron kábel (2m)
- 1x vakuszinkron csatlakozó (hot shoe)

26e

 

Lowepro Stealth Reporter D300aw

24e

 

Kata DC-411

10e

 

Metz 48af-1 gyári diffúzor

2e

 

Budapesti személyes átvétel.

Rollei Creative Commons License 2012.12.18 0 0 13816

Szerintem a 3,5/135 ára inkább a 14-15e környékén lenne frankó. Szerintem...

 

Előzmény: GeeBee01 (13808)
BenShearer Creative Commons License 2012.12.18 0 0 13815

Kedves Pentaxosok!

 

Keresek megvételre SMC 17-70 SDM obit a szeretett k20d gépemre. Kifogástalan állapotban lévőt, lehetőleg garanciálisat, emberi árban.

 

Köszönöm!

Abu F Creative Commons License 2012.12.18 0 0 13814

Emylnek még az emailje is nagyobb súllyal esik latba :)

Előzmény: Paulus_159 (13810)
emyl Creative Commons License 2012.12.17 0 0 13813

"Kérdezzétek meg Emylt, hogy csinálta a boltot :)"

 

az ellenállhatatlan kisugárzásom még ímélben is megtette a hatását :)

Előzmény: Paulus_159 (13810)
danokaa Creative Commons License 2012.12.17 0 0 13812

Eladó:

 

Pentax istDs tükörreflexes fényképezőgép váz (első tulajdonostól / a markolat burkolatának teteje kicsit levált / kb. 20 000 expó / eredeti doboz minden gyári kiegészítő és magyar leírás)
 

Sunpak MZ440 AF vaku (dobozával+eredeti lágyító előtéttel+derítőlappal)

Sanyo Eneloop 4db AA akku+töltő (kb. 4x volt feltöltve)
Maxel 2GB SD kártya (új)

 

Első gépnek vagy kiegészítő 2. gépnek tökéletes választás!

Irány ár: 40 000 Ft (egyben)

 


 

Inzsellér Creative Commons License 2012.12.17 0 0 13811

Kézzel rajzol, az meg lasúbb..

Előzmény: Zozzantoz (13807)
Paulus_159 Creative Commons License 2012.12.17 0 0 13810

Kérdezzétek meg Emylt, hogy csinálta a boltot :)

Előzmény: BUSZNYI (13809)
BUSZNYI Creative Commons License 2012.12.17 0 0 13809

Én választ sem kaptam a levelemre. Mindegy....

Előzmény: Zozzantoz (13807)
GeeBee01 Creative Commons License 2012.12.17 0 0 13808

Üdv,

 

Eladók az alábbi Pentax objektívek:

 

SMC Pentax-M 135mm f3.5  , 21.000 Ft

Auto Revuenon 50mm f1.4  , 15.000 Ft

 

Elő-hátsó sapkával. Mindkettő jó állapotban, karcmentes ház és üveg. 

Kérésre fotót küldök.

Budapesti átvétel.

 

Email publikus.

Vagy: 30/hatnyolcvan9915

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!